22 lipca 2013, 17:30
0
@Kate: Proszę poprawić tekst - "Ściskam serdecznie, niech żyję Barça!" Powinno pisać "żyje" a nie "żyję" . Dziękuję. Bardzo lubię Thiago, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wróci do Barcy:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
@Kate:
Proszę poprawić tekst - "Ściskam serdecznie, niech żyję Barça!"
Powinno pisać "żyje" a nie "żyję" .
Dziękuję.
Bardzo lubię Thiago, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wróci do Barcy:D
0
@Kate:
Proszę poprawić tekst - "Ściskam serdecznie, niech żyję Barça!"
Powinno pisać "żyje" a nie "żyję" .
Dziękuję.
Bardzo lubię Thiago, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wróci do Barcy:D