0

@Kate:
Proszę poprawić tekst - "Ściskam serdecznie, niech żyję Barça!"
Powinno pisać "żyje" a nie "żyję" .
Dziękuję.

Bardzo lubię Thiago, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wróci do Barcy:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?