mil
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wczoraj Real był po prostu lepszy, przegraliśmy bezdyskusyjnie. Trzeba się z tym pogodzić, ale to jeszcze nie koniec świata. Trzeba wyciągnąć wnioski po zawód w trzecim ważnym meczu jest nie do pomyślenia.
A niektórym proponuję by swoej rozgrzane głowy wsadzili do wiadra z lodem
0
ktoś powinien wyleczyć Alexisa z tego divingu, albo niech spieprza, Barcelona to nie miejsce na taki przypał.
0
Hummels, Hummels i jeszcze raz Hummels - dla mnie opcja nr 1 w kwestii wzmocnienia naszej obrony. Na pewno będzie odrobinę tańszy od Silvy i pomimo wszystko łatwiej go będzie pozyskać niż zawodnika Milanu.
@KingLeonidas
Sneijder bez formy?? Oglądamy chyba inne mecze, jedyny Holender, który coś tam jeszcze robi i gdyby nie nieudolność jego kolegów to byłby liderem wśród asystujących. Bez formy to są Robben i van Persie.
0
Przegraliśmy na własne życzenie, zasłużenie, bo od losu otrzymaliśmy wszystko. Teraz podstawową kwestię jest to czy potrafimy wyciągać wnioski na przyszłość, ponieść się i znowu odebrać co nasze.
Do autora mam kilka uwag: po pierwsze czerwona kartka dla Terrego zasłużona, był to jego moment o madness i w takiej sytuacji nie ma innej możliwości niż czerwona kartka, po drugie ja mam ogromne wątpliwości co do słuszności podyktowania karnego. Proponuję na spokojnie obejrzeć video.
0
Ten gość nie jest wart 1/4 kwoty, o której tu mowa. Kto rozpływa się nad zaletami Luiza proponuję parę meczów PL, brak zalet w defensywie. Za tę kwotę możemy kupić T. Silvę.
0
Wielka, wielka szkoda, że nie znalazło się inne rozwiązanie
do matt'a
"Tylko niepoprawni romantycy (...) mogą narzekać na tę decyzję" -
ale FCB od zawsze jawiła mi się jako ta niepoprawna i romantyczna, dzisiejsza decyzja to osobiście dla mnie cios
"Wstydem i głupotą byłoby dalsze tkwienie w tradycji" - zastanów się parę razy nim napiszesz taka głupotę
W każdym razie stanęło na "kasa Misiu, kasa"
0
Również podpisuję się pod słowami Bykunn'a
Dodam też, że po umieszczeniu na koszulkach logo UNICEF-u, przeczuwałem, że jest to jedynie wstęp i jednym z zadań tego wydarzenia (nie pomniejszając szczytnego celu) jest również przyzwyczajenie kibiców do widoku logo na przedzie.
Jednak jeśli jest taka paląca potrzeba i nie ma innego wyjścia to będzie trzeba się z tym pogodzić. Chociaż mam nadzieję, że po tym jak już na koszulkach pojawi się logo, określenie "Więcej niż klub" nie stanie się w przyszłości jedynie pustym sloganem.
0
bardzo dobry tekst
jedna uwaga "pod rząd" to błąd, jedyna poprawna forma w języku polskim to "z rzędu"
0
to ja dorzuce kamyk bo to też dobre
"Norwedzy"
0
przeminho
nie chodzi o te same dochody dla wszystkich ale o wspólne negocjacje, wspólna umowa czyli rozwiązania takie jak w Niemczech i Anglii. FCB i RM dalej by zarabiały najwięcej ale różnice byłby mniejsze.
Obecna sytuacja na dłuższą metę źle wpłynie na poziom ligi i obu największych klubów. FCB powinna zastanowić się nad rozwiązaniem sprawdzonym w ww. krajach.
0
Pyrzo_Barca
może nie najlepszy ale jeden z najlepszych,
mam nadzieję, że wszystkie pojawiające się informacje w sprawie transferu Ibry są jedynie plotkami i Szwed w przyszłym sezonie dalej będziemy oglądać w naszych barwach.
0
Zapewne odejdzie za darmo na podobnych zasadach jak kiedyś van Bronckhorst do Feyenoordu i ja nie mam nic przeciwko temu. Jego czas w FCB minął ale za sezon 08/09 należą mu się wielkie dzięki.
Poza tym wyda mi się, że będzie podobnie jak Beckham wypożyczany na parę miesięcy w przerwie sezonu, najpewniej do PL, być może do Arsenalu
0
overhead
podpisuję się pod Twoim postem,
Po pierwsze Toure powinien zostać - to jeden z najlepszych DM na świecie, Sergio to jeszcze nie ten poziom
Cesc powinien trafić do nas za rok, dwa. Jego przyjście w tym momencie spowoduje niezłe zamieszanie w pomocy. Albo ktoś z trójki Iniesta Cesc Xavi usiądzie na ławkę, albo gramy bez klasycznego defensywnego pomocnika. Każda z tych opcji to strzał w stopę
0
po dzisiejszym meczu stwierdzam, że może musimy zmienić nasze wyobrażenie o systemie gry Barcy. Chodzi o Ibre oczywiście, facet ma umiejętności przewyższające większość napastników ale mamy do niego zastrzeżenia jeśli chodzi o wkomponowanie się system FCB. Moim zdaniem on wraz z Bojanem świetnie sprawdziłby się w systemie odrobinę odmiennym od prezentowanego obecnie. Wiadomo, że Barcelona to 4:3:3 wystarczyłoby dokonać małej korekty na 4:3:1:2 gdzie tą jedyną jest Messi ale dwójkę w ataku stanowią Ibra i Bojan i mamy ekipę nie do zatrzymania. To takie przemyślenie na gorąco bez napinania się. I info dla niektórych Zlatana na pewno nie sprzedamy w tym sezonie.
0
57 sekunda filmu rzecz jasna
0
Sędzie anulował tą kartkę - 57 sekunda meczu i rozmowa z Puyolem, który odchodząc od sędziego i macha palcem w stronę ławki, że nie ma kartki. Chwilę później widzimy Llorente, który dyskutuje z sędzią pokazując, że kartka był pokazana.
Taka jest moja itermpretacja
0
Jedno nie podlega dyskusji czas Eto'o w Barcelonie w zeszłym sezonie dobiegł końca. Można się zastanawiać czy lepszym rozwiązaniem nie byłoby sprowadzenie Villi zamiast Zlatana, który wydaje się bardziej pasować do FCB.
Pomimo, że Zlatan nie do końca spełnił pokładane w nim nadzieje, to nie on jest winny odpadnięcia z LM i nie skreślałbym go jeszcze. To wybitny piłkarz i liczę, że pokaże pełnię swoich umiejętności w przyszłym sezonie
0
W półfinale niestety nie widzieliśmy Barcelony takiej jaką byśmy sobie wymarzyli. Szkoda. Teraz trzeba zapomnieć o tej porażce i wygrać z Villarealem. Gratulacje dla Interu.
0
dudek668
po pierwsze nie za tę samą kasę 94 mln Ronaldo, Ibra według realnych wyliczeń - 40 kilka mln + wartość Eto - ok 68 mln (wyliczenie z uzasadnieniem znajdziesz na tej stronie)
po drugie to są dwaj wybitni piłkarze, którzy mają zupełnie inną rolę na boisku. Ronaldo został sprowadzony po to by odmienić Real Zlatan by uzupełnić Barcelonę.
Obaj wypełniają tę rolę, mamy drobne zastrzeżenia do Szweda bo chcemy by pokazał pełnię swoich umiejętności
0
W mojej opinii piłkarsko Zlatan jest lepszy od Eto, (Samuel zostawił tu wszystko co najlepsze jednak jego czas w FCB dobiegł końca i zmiana była konieczna)
Obaj są innym piłkarzami i ale możliwości które daje Ibrahimowic są o wiele większe, technicznie, taktycznie (na niekorzyść wypada jedynie jeśli chodzi o szybkość).
Moim zdaniem Zlatan ma problem ze zgraniem z Messim, wygląda tak jakby wchodzili sobie w drogę i brakuje między nimi chemii. Mam również nadzieję, że to tylko kwestia czasu, chociaż tego czasu jest coraz mniej
Pamiętać należy też, że luty z reguły jest najgorszym miesiącem jeśli chodzi o formę FCB najlepszym przykładem jest zeszły sezon.
0
do plusów zaliczyłbym bramkę Zlatana, była to jego pierwsza bramka w karierze na tym etapie rozgrywek. Wcześniej strzelał jedynie w grupie
0
Ribery wielokrotnie powtarzał, że jego marzeniem jest grać w Realu. Cała ta szopka ma jedynie na celu wynegocjowanie jak najlepszego kontraktu w Madrycie
0
tylko ten Luis Enrique ze 109 bramkami jest zadziwiający
0
biadolenie, że faul był przed polem karnym jest śmieszne. Panowie przegraliśmy bo graliśmy źle, trochę obiektywizmu. Karny ewidentny
0
SZUMI chyba nie ma racji
0
chyba najwyższy czas zmienić ikonę "download"
0
czytam i nie wierzę, jestem ciekaw czy gdyby tego samego dopuścił się L.Diarra czy znalazł by tylu obrońców, takich jak autor. Bo choć on sam się zapiera to występuje tu jako adwokat Henrego, próbując nam wmówić,że Henry nie oszuka i że to system jest winien. Henry jest oszustem, nazwanie go tak jest w tym momencie jest jak najbardziej uprawnione. I nic do tego nie ma FIFA a jest to tylko próba odwrócenia uwagi. Sport to coś więcej niż zwycięstwo bez względu na koszty, czasami trzeba się zdobyć na wielki gest jeśli autor tego nie rozumie to jest mi go po prostu żal. Dzisiaj pomimo, że Francja wygrała to jest moralnym przegranym i nic tego nie zmieni. A Henry zszargał swoją reputację
"w piłce nożnej, jak w każdym sporcie, chodzi o to, żeby wygrać" zgadza się ale nie za wszelką cenę,
bo w innym razie, kiedy sędzie podyktuje karnego przeciw nam po ewidentnym nurku nie złorzecz, przyklaśnij bo ten koleś właśnie jedynie wykorzystał ułomność sędziego i zrobił wszystko by wygrać.
Do tego powołanie się na Edelmana niesmaczne.
0
niektóre tłumaczenia Henry'ego mijają się z sensem
niepodważalne jest to, że oszukał skoro tak to nazwanie go oszustem nie jest przesadzone
co, kto by zrobił na jego miejscu nie ma znaczenia
on w tym momencie zagrał nie fair,
wielki człowiek przyznałby się bez względu na okoliczności, bez względu na kupę kasy i inne okoliczności, takich osób znalazłoby się niewiele, Henry do nich nie należy
0
przydałaby się informacja (chyba, że mi umknęła) o rozstrzygnięciu Castrol Ranking czyli wyborze najlepszego piłkarza świata ostatnich 12 miesięcy wybranego na postawie statystyk
Zwycięzcą został Titi !!!,drugie miejsce Messi a czwarte Pique - ranking został opracowany na podstawie m.in. ilości oddanych strzałów, minut na boisku, podań celnych, strat, strzałów itp., itd.
0
nie prościej napisać jest TSV Monachium, zamiast Munich 1860, jednak TSV to jest jakaś marka w Niemczech, Munich 1860 brzmi dość obco