mil
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym przypadku kwestią jest od dobór kryteriów wyboru "złotej stopy". Jeśli jest to nagroda coroczna dla piłkarza powyżej 29 lat to R80 na nią nie zasłużył bo w ostatnim roku nie osiągnął zbyt wiele.
Giggs jest faworytem, bo trzeba przyznać, że miał świetny sezon a Henry zdobył wszystko co było do zdobycia. Chyba, że jest to nagroda za całokształt to R80 ma większe szanse ale i tak faworytem dalej byłby Giggs. A może jest to jak z nagrodą noblowska dają ją na zachętę.
0
wielkie dzięki i powodzenia
0
mała pomyłka
PNA trwa do 31 stycznia
0
PNA 2010 trwa od 10 do 21 stycznia
czyli:
Barcelona - Villarreal
Tenerife - Barcelona
Barcelona - Sevilla
Valladolid - Barcelona
Gijon Barcelona
do tego z dwa mecze w Pucharze Króla
pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów odbędzie się 16 lub 17.02.2010
Czyli bez względu na wyniki osiągnięte na PNA Keita i Toure wrócą na mecze lutowe, a jak wiemy luty to od kilku lat dla nas ciężki okres
Generalnie nie jest najgorzej, oczywiście ktoś by się przydał ale nawet jeśli nie będzie transferu na DM to zawsze można Marqueza przesunąć na środek.
0
całowanie herbu to zupełnie niepotrzebna manifestacja, która, mam nadzieję, wynikała z ogromnych emocji.
takie rzeczy zawsze wyglądają mało wiarygodnie
powodzenia Zlatan ale też wielkie podziękowania dla Samuela
0
7,5 mln rocznych zarobków lub 5 mln bonusu
wg.mnie na tyle "mała" różnica, że zostawiłbym w kadrze
0
zastanawia mnie cel tego transferu, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę PNA to przez większość sezonu będziemy mieć 2 wybitnych defensywnych pomocników (obaj wg mnie są w pierwszej trójce na tej pozycji). Nie wyobrażam sobie, żeby ta dwójka miała równocześnie grać (no chyba, że Yaya na obronie)
Ale jeśli Pep ma na to sposób no to ja nie mam prawa tego kwestionować. Jak wiemy Pep ma zawsze racje
Na sam przód trzeba wziąć pod uwagę to czy te informacje mają cokolwiek z prawdą wspólnego
0
Abidal podstawowy, jeśli przyjdzie Luis Felipe to, moim zdaniem, nie ma zapotrzebowania na kolejnego lewego obrońcę
0
skoro to była to jedynie artroskopia, to znaczy, że będzie mógł rozpocząć sezon razem z zespołem. i to jest bardzo dobra wiadomość
0
w kwestii Caseresa wycofuję się z tego co napisałem poniżej, jednak przede wszystkim grał na środku
0
Od przybytku głowa nie boli jak to mówią, Caseres jak pojawiał się w tym sezonie to z reguły na lewej stronie, więc może to będzie jego miejsce
Jeśli chodzi o sprowadzenie Lahma to zgadzam się z Szeryfem, jest on podobnie jak Alves, bardziej zainteresowany ofensywą od obrony.Od kiedy mamy Daniego, hasa on sobie swobodnie z przodu, siejąc zamęt w szeregach obronnych naszych rywali , ale w związku z tym nasza obrona musi zabezpieczać jego stronę i przechodzi na grę 3 obrońcami. Gdybyśmy mieli dwóch skrajnych obrońców o podobnej charakterystyce, to ciężej byłoby zabezpieczyć tyły (chociaż muszę przyznać, że Milanowi za czasów Cafu i Serginho wychodziło to całkiem zgrabnie) Dlatego też Abidal, rzadziej jest z przodu ale za to ma więcej zadań z tyłu. Poza tym wzrost Lahma (170 cm) też nie da nam przewagi przy stałych fragmentach gry. Jestem za pozostawieniem Abidala na miejscu i ewentualnym dokupieniem wartościowego zminiennika.
0
osobiście zatrzymałbym go, kto jak kto ale Milito zna swój fach i jestem pewien, że dojdzie do optymalnej formy.
Swoją droga to jestem ciekaw jakie są plany wobec Henrique'a, który siedzi na wypożyczeniu do końca czerwca. Na początku sezonu trzymał się nieźle by na koniec wylądować na ławie w Bayerze
0
Silva, może i piłkarsko jest na tym samym poziomie co Ribery ale to Francuz ma cechy piłkarza, który potrafi pociągnąć zespół w trudnych momentach. Silva mógłby być jedynie uzupełnieniem składu
0
zadebiutował jak Messi w reprezentacji Argentyny, obyśmy mieli z niego tyle samo pociechy
0
co to za pieprzenie, że Sergio nie może zagrać, że to błąd
facet wie jak się gra, pierwszą połówkę sezonu grał jak z nut, później było trochę gorzej ale chyba ufacie Pepowi
czy już chcecie go pouczać
skoro Pep widzi Toure w obronie a Keitę na lewej obronie to na pivocie musi wystąpić Sergio,
trzymam kciuki
pomysł z Hlebem na defensywnym jest mocno nie trafiony
0
nie ma co tak, ofensywnej 11 jeszcze nie widziałem
i jeszcze tylko mam nadzieję, że Segio zagra tak jak grał w pierwszej części sezonu, kiedy usadził Yaya na ławie.
0
nie liczyłby na to, że będzie łatwiej liczyłbym bardziej na to, że my zagramy o niebo lepiej.
MU się nie odsłoni, tez widzieli dwumecz z Chelsea i znają naszą słabość, są piekielnie mocni.
Ale my oczywiście wygramy.
0
czech_barca_fan: amputacja nogi
0
a ja proponuję byśmy dzisiaj po prostu wygrali nie patrząc na to kto ma co dostać
0
Widzę, że wszyscy drżymy o wynik końcowy, a te 6 pkt wydają się być zaliczką co najmniej lichą ale taki chyba los kibica Barcelony, wiemy jak najpiękniej przegrywać. Chociaż kto pamięta początek lat 90 wie również jak my pięknie potrafmy finiszować.
Ja jestem w miarę spokojny chociaż nad tym co wczoraj zrobiło Getafe ciężko przejść od tak do porządku.
Liczę dzisiaj na wygraną choćby 1:0 i na to, że Sevilla w weekend pokaże gdzie jest miejsce Realu.
0
z Webbem jest ten sam problem co był z Coliną, musi być widoczny, on też chce być gwiazdą.
0
i od początku dobre wieści dzisiaj w Eurolidze Barcelona wygrała z Realem 90-79
0
nie podoba mi się tak stawianie sprawy, moim zdaniem jutrzejszy mecz będzie cholernie ciężki i mnie osobiście każda wygrana zadowoli nie to będzie 1:0
0
przecież każdy wie, że w Lądku to gorzej garują niż u nas, taki malutki wypijesz, dwa dni nieprzytomny jesteś
0
nie ma łatwych drużyn na tym etapie, nie lekceważyłbym Lyonu czy Arsenalu. Pamiętam jaką radość na tej stronie wywołało wylosowanie 2 lata temu Liverpoolu (który pod koniec roku 2006 grał straszliwą chałę) ale 2 miesiące później to oni się cieszyli z awansu. W lutym zarówno Lyon jak i Arsenal mogą być nowymi drużynami ze względu na wzrost formy czy też transfery w styczniu. Bez względu na losowanie by wygrać LM trzeba będzie się jeszcze spotkać z kilkoma rywalami pokroju Chelsea i Interu
0
to jest nawet zabawne
0
powinniśmy ten mecz wygrać, po pierwsze aby mieć pierwsze miejsce i spokój po drugie by ostatni mecz z Szachtarem (który jest w środku tygodnia pomiędzy Valencią a Realem) potraktować jako sprawdzian graczy rezerwowych. Z drugiej strony zajęcie 1 miejsca nie gwarantuje wcale łatwiejszego rywala w kolejnej rundzie.
0
Najgorsza w tym wszystkim jest kontuzja Iniesty.
Liczę na to, że w kolejnej kolejce wygramy w Lizbonie tak by do meczu z Szachtarem przystępować jako zwycięzca grupy. Mecz ze Szachtarem jest 4 dni przed GD.
0
a to ładny kwiatek
"Możliwe, że pomocnik Arsenalu będzie mógł wystąpić w starciu z Athletic Bilbao"
0
najważniejszy by wysokość nowych kontraktów zależna była od osiągniętych wyników