Póki co o Ibrze można powiedzieć jedno- kontrowersyjny jak ch**:P
Nie zmienia to jednak faktu, iż żadna ze stron sporu na temat jego formy nie da się przekonać. Jak gra dobrze i strzela ładne bramki to przeciwnicy jego stylu gry siedzą cicho a zwolennicy wychwalają w niebiosa, gdy sytuacja się zmienia- reakcje kibiców również.
Cały problem polega na tym, że nie oceniamy go jak normalnego grajka. Statystki mówią same za siebie, i jeśli w tym meczu zagrał słabo( a takoż zagrał), to i jego ocena powinna być adekwatna ( jestem bliższy nocie Blazeq'a). Jeszcze słowo do wszystkich jego fanów- postarajcie się otworzyć oczy i zobaczcie, że jego forma rzeczywiście ostatnio spadła. Nie znaczy to od razu, iż jest to przeciętny piłkarz. Ibrahimovic to pilkarz najwyższego sortu, więc jestem przekonany, iż szybko da sobie radę z chwilową niedyspozycją. To zawodnik, który nieraz był krytykowany( w Juve na przykład) i na którego owa krytyka działała pozytywnie. Myślę więc, że nie powinniśmy na niego ciąglę chuchać i dmuchać, a raczej zmotywować go konstruktywną krytyką.
Czołowa strona Realu Madryt w Polsce w swoich ocenach uwzględnia również notę dla trenera(poziom zmian) oraz dla sędziego... Może to nie taki głupi pomysł, a dyskusję ożywi na pewno;)
Nie ma co czekać na koniec sezonu z podsumowaniami transferu Ibry. Strzela bramki w prawie każdym meczu. Co więcej, zwykle otwiera on wynik. Nic nie ujmując Samuelowi- jego ostatnie spotkania w barwach Blaugrana były wyjątkowo słabe. To prawda, strzelił kluczową bramkę w finale LM, ale poza tym nic w tym meczu nie zagrał. Że nie powiem o jego dziesiątkach niewykorzystanych sytuacji choćby z Majorką. Sam sobie taki los zgotowałeś, Samu. Poza tym- rynek nie jest głupi. To, że Barca musiała dopłacić tyle kasy nie wynika tylko z tego, iż Etoo został rok kontraktu. Wynika też z wartości dodanej obydwu zawodników.
Porównajcie Eto z Interu i Ibrę z barcy. KTo gra lepiej..?
Kto w końcu zrozumie, że ten facet jest za słaby na Barcę? Piękne bramki od czasu do czasu to nie wszystko. Póki co brakuje mu doświadczenia, spokoju, a przede wszytkim- umiejętności... Jest niski, lecz nie potrafi tego wykorzystać. Już bardziej widziałbym Jeffrena, totalnie nie rozumiem dlaczego Pep go przekreśla.
Pedro to średni grajek. Przypomnijcie sobie wszystkie jego mecze. Ratują go jedynie zdobyte gole, ale liczba strat i nieprzemyślanych zagrań jest porażająca. Ma 22 lata, w jego wieku grając w FC Barcelonie powinno prezentować się wyższy poziom...:|:|:|
Komentarze
0
Póki co o Ibrze można powiedzieć jedno- kontrowersyjny jak ch**:P
Nie zmienia to jednak faktu, iż żadna ze stron sporu na temat jego formy nie da się przekonać. Jak gra dobrze i strzela ładne bramki to przeciwnicy jego stylu gry siedzą cicho a zwolennicy wychwalają w niebiosa, gdy sytuacja się zmienia- reakcje kibiców również.
Cały problem polega na tym, że nie oceniamy go jak normalnego grajka. Statystki mówią same za siebie, i jeśli w tym meczu zagrał słabo( a takoż zagrał), to i jego ocena powinna być adekwatna ( jestem bliższy nocie Blazeq'a). Jeszcze słowo do wszystkich jego fanów- postarajcie się otworzyć oczy i zobaczcie, że jego forma rzeczywiście ostatnio spadła. Nie znaczy to od razu, iż jest to przeciętny piłkarz. Ibrahimovic to pilkarz najwyższego sortu, więc jestem przekonany, iż szybko da sobie radę z chwilową niedyspozycją. To zawodnik, który nieraz był krytykowany( w Juve na przykład) i na którego owa krytyka działała pozytywnie. Myślę więc, że nie powinniśmy na niego ciąglę chuchać i dmuchać, a raczej zmotywować go konstruktywną krytyką.
0
Świetne podsumowanie, bardzo dobrze dobrane materiały... Oby następny rok był równie udany!!:)
0
Czołowa strona Realu Madryt w Polsce w swoich ocenach uwzględnia również notę dla trenera(poziom zmian) oraz dla sędziego... Może to nie taki głupi pomysł, a dyskusję ożywi na pewno;)
0
Nie ma co czekać na koniec sezonu z podsumowaniami transferu Ibry. Strzela bramki w prawie każdym meczu. Co więcej, zwykle otwiera on wynik. Nic nie ujmując Samuelowi- jego ostatnie spotkania w barwach Blaugrana były wyjątkowo słabe. To prawda, strzelił kluczową bramkę w finale LM, ale poza tym nic w tym meczu nie zagrał. Że nie powiem o jego dziesiątkach niewykorzystanych sytuacji choćby z Majorką. Sam sobie taki los zgotowałeś, Samu. Poza tym- rynek nie jest głupi. To, że Barca musiała dopłacić tyle kasy nie wynika tylko z tego, iż Etoo został rok kontraktu. Wynika też z wartości dodanej obydwu zawodników.
Porównajcie Eto z Interu i Ibrę z barcy. KTo gra lepiej..?
0
Eh, znów Pedro...Smutne :|
Kto w końcu zrozumie, że ten facet jest za słaby na Barcę? Piękne bramki od czasu do czasu to nie wszystko. Póki co brakuje mu doświadczenia, spokoju, a przede wszytkim- umiejętności... Jest niski, lecz nie potrafi tego wykorzystać. Już bardziej widziałbym Jeffrena, totalnie nie rozumiem dlaczego Pep go przekreśla.
Pedro to średni grajek. Przypomnijcie sobie wszystkie jego mecze. Ratują go jedynie zdobyte gole, ale liczba strat i nieprzemyślanych zagrań jest porażająca. Ma 22 lata, w jego wieku grając w FC Barcelonie powinno prezentować się wyższy poziom...:|:|:|
0
Za takie mecze warto kochać futbol...
BAAAAAAAAAAAAAAAAARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bo czy nie piękniej czasem wygrać tak, a nie 6-2? ;p;p;p
0
Co tu dużo mówić- najlepszy klub na świecie;) Wszyscy wierzyli w zwycięstwo, ale chyba nikt nie spodziewał się aż takiego spektaklu. Grande Barca!;)
0
Drugi Xavi na pewno nie, ma zupełnie inną specyfikę grania, jest lepiej zbudowany fizycznie, ale gorzej technicznie.
Nie zmienia to jednak faktu, że może być baaardzo ważnym ogniwem naszej drużyny;)
0
Śmiesznie by było, gdyby zdobył potrójną koronę i odszedł z klubu- cicho by o nim nie było;p
0
RM95, rozumiem o co Ci chodzi, mógłbyś jednak wyrażać swe poglądy odrobinę klarowniej.
"Uważam, że remis jest dobrym rezultatem." - Ja też tak uważam;p