milczar2
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ruda Śląska
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Póki co o Ibrze można powiedzieć jedno- kontrowersyjny jak ch**:P
Nie zmienia to jednak faktu, iż żadna ze stron sporu na temat jego formy nie da się przekonać. Jak gra dobrze i strzela ładne bramki to przeciwnicy jego stylu gry siedzą cicho a zwolennicy wychwalają w niebiosa, gdy sytuacja się zmienia- reakcje kibiców również.
Cały problem polega na tym, że nie oceniamy go jak normalnego grajka. Statystki mówią same za siebie, i jeśli w tym meczu zagrał słabo( a takoż zagrał), to i jego ocena powinna być adekwatna ( jestem bliższy nocie Blazeq'a). Jeszcze słowo do wszystkich jego fanów- postarajcie się otworzyć oczy i zobaczcie, że jego forma rzeczywiście ostatnio spadła. Nie znaczy to od razu, iż jest to przeciętny piłkarz. Ibrahimovic to pilkarz najwyższego sortu, więc jestem przekonany, iż szybko da sobie radę z chwilową niedyspozycją. To zawodnik, który nieraz był krytykowany( w Juve na przykład) i na którego owa krytyka działała pozytywnie. Myślę więc, że nie powinniśmy na niego ciąglę chuchać i dmuchać, a raczej zmotywować go konstruktywną krytyką.
0
Świetne podsumowanie, bardzo dobrze dobrane materiały... Oby następny rok był równie udany!!:)
0
Czołowa strona Realu Madryt w Polsce w swoich ocenach uwzględnia również notę dla trenera(poziom zmian) oraz dla sędziego... Może to nie taki głupi pomysł, a dyskusję ożywi na pewno;)
0
Nie ma co czekać na koniec sezonu z podsumowaniami transferu Ibry. Strzela bramki w prawie każdym meczu. Co więcej, zwykle otwiera on wynik. Nic nie ujmując Samuelowi- jego ostatnie spotkania w barwach Blaugrana były wyjątkowo słabe. To prawda, strzelił kluczową bramkę w finale LM, ale poza tym nic w tym meczu nie zagrał. Że nie powiem o jego dziesiątkach niewykorzystanych sytuacji choćby z Majorką. Sam sobie taki los zgotowałeś, Samu. Poza tym- rynek nie jest głupi. To, że Barca musiała dopłacić tyle kasy nie wynika tylko z tego, iż Etoo został rok kontraktu. Wynika też z wartości dodanej obydwu zawodników.
Porównajcie Eto z Interu i Ibrę z barcy. KTo gra lepiej..?
0
Eh, znów Pedro...Smutne :|
Kto w końcu zrozumie, że ten facet jest za słaby na Barcę? Piękne bramki od czasu do czasu to nie wszystko. Póki co brakuje mu doświadczenia, spokoju, a przede wszytkim- umiejętności... Jest niski, lecz nie potrafi tego wykorzystać. Już bardziej widziałbym Jeffrena, totalnie nie rozumiem dlaczego Pep go przekreśla.
Pedro to średni grajek. Przypomnijcie sobie wszystkie jego mecze. Ratują go jedynie zdobyte gole, ale liczba strat i nieprzemyślanych zagrań jest porażająca. Ma 22 lata, w jego wieku grając w FC Barcelonie powinno prezentować się wyższy poziom...:|:|:|
0
Też tak myślę. Za dużo to on by u nas nie pograł na moje oko.
0
graul7
Dobrze gada, polać mu! :)
Benzema nie jest słaby, jest przeciętny.
0
Krzywy95
Widzisz, całe szczęście, że my nic nie musimy;) Powinniśmy dokonać paru transferów, to oczywiste, natomiast stroną obligowaną do transferów był właśnie Real. Tak, to prawda że Barca po sezonie 2005/06 nie zrobiła spektakularnych transferów, przez co wielu upatruje właśnie w tym powód jej niepowodzeń, lecz moim zdaniem główną przyczyną porażek było rozluźnienie w szatni. Deco, R10 i inni... Nie miał ich kto postawić do pionu. Miejmy nadzieję, że w tym aspekcie Pep udowodni wyższość nad Rijkaardem;)
0
Nie trzeba się specjalnie interesować piłką, żeby wiedzieć jakim był wymiataczem w Porto. Będziesz miał czas to obejrzyj sobie skróty z meczów np. przeciwko Benfice czy Sportingowi. Zresztą, 30 mln nie daje się za nieznanego podrostka;)
"Po 3.) Co z tego że Hiquain się zapowiadał skoro nie zmienia to postaci rzeczy że to Real go wykreował i jak przychodził mało jeszcze umiał, zobacz na jego pierwszy sezon w Realu."
Przypominasz sobie pierwszy sezon Henry'ego w Barcy? No właśnie... Czy to znaczy, że to klub z Katalonii ukształtował go piłkarsko? ;D
Co do Lassany się jeszcze mogę zgodzić... W Anglii głównie znany był ze swojej nieznajomości angielskiego, przez co wyśmiewany był przez swoich kolegów z drużyny;p
0
Swoją drogą, niech prawdziwi kibice Realu przypomną sobie, jak jeszcze nie tak dawno krzyczeli o dymisję Florentino Péreza, rozpamiętując jego wyrzucanie pieniędzy w błoto... Pamiętamy?;)
0
gilbert3
Pieniądze to dla Pereza pojęcie względne, więc nie przypuszczam aby zaprzątał sobie nimi głowę...;p Przypomną mu jego zawodnicy, kiedy skończy się kasa na ich premie ;)
0
Musi się ograć chłopak... Higuain też potrzebował czasu, teraz się odnalazł. Myślę, że wypożyczenie będzie dobre
0
drejo
Masz rację, że to nie jest wygórowana cena, ale o coś innego tutaj chodzi...
Barca po prostu nie da tyle kasy na stół i to jeszcze za zawodnika, którego sama ukształtowała
0
hubert756
Święta racja :D:D:D
Zawsze się zastanawiałem, dlaczego Real ma tylu kibiców, w tym także w Polsce. Nie mają swojego klarownego stylu gry, co tu dużo mówić- grają nienajładniejszą dla oka piłkę.
Wydaje się, że to jest właśnie odpowiedź- raz na pare lat przywalą transferami, coby cały świat o nich mówił, a nastoletnie fanki malowały sobie tipsy w ich barwach;)
0
Nie ma co gdybać. Moim skromnym zdaniem Karim jest przereklamowany ( nie mówie tak dlatego, że przeszedł do Realu). Kaka zawsze wydawał mi się, hm... drewniany? Nigdy nie grał i nie będzie grał tak jak R10 w swoich majlepszych latach. Jedynym piłkarzem według mnie mogącym zrobić różnicę w poszczególnych meczach jest CR7... Natomiast brakuje stołecznym obrońców. Zarówno tych skrzydłowych ( Ramos ostatnio pokazuje, że jeszcze duuużo musi poćwiczyć), jak i stoperów. Poza tym lecą wam def. pomocnicy ( Puchar Afryki).
Ja byłbym spokojny.
Poza tym, wasza drużyna jest po prostu zmuszona do wygrywania wszystkiego w sezonie 2009/2010. Ciąży na was ogromna presja, bo będziecie potrzebować pieniążków, aby spłacić długi. No, chyba że znów Jaśnie Bezstronny Król Hiszpanii wam pomoże.
0
nnzr
Real odnajduje talenty??
lassana- gracz Chelsea
Ramos- absolutna gwiazda la liga w Sevilli
Pepe- nie rozśmieszaj mnie... najlepszy obrońca w Portugali
Higuain- przychodził jako jeden z najlepiej zapowiadających się napastników w Ameryce Płd.
0
nnzr
0
CNFCB
Radziłbym, abyś przejrzał choć jeden mecz Interu w tym sezonie... Cała jego gra ofensywa opiera się właśnie na Zlatanie. On potrafi to, czego Eto'o tak dobrze nie opanował, czyli stwarzanie sobie samemu sytuacji strzeleckich...
Dobry transfer, Pep wie co robi;)
0
Debile, nic więcej... Mossos to też Katalończycy, zamiast ich atakować powinni z nimi świętować... Żal
0
Ładnie, pare drobnych błędów;) Choć nie zgadzam się z Tobą co do rzekomych uchybień Guardioli, to słusznie przywołałeś tu hipokryzję Hiddinka. Chyba nie tylko ja mam jeszcze w pamięci mecz Hiszpania- Korea w 2002 roku, oraz słowa wypowiedziane przez Guusa po spotkaniu:
"Trzeba było wykorzystać nasze błędy, zdobyć gole i wygrać, a nie zwalać winę na arbitra. Ja, kiedy przegram, staję przed lustrem, patrzę sobie w twarz i robię rachunek sumienia ze swoich błędów..."
Szczyt chamstwa i bezczelności. No ale cóż... Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy;)
0
Za takie mecze warto kochać futbol...
BAAAAAAAAAAAAAAAAARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bo czy nie piękniej czasem wygrać tak, a nie 6-2? ;p;p;p
0
Co tu dużo mówić- najlepszy klub na świecie;) Wszyscy wierzyli w zwycięstwo, ale chyba nikt nie spodziewał się aż takiego spektaklu. Grande Barca!;)
0
Tak, to prawda, ale "FC" po rozwinięciu to Futbol Club, i stąd pewnie to pytanie;)
0
RM95, rozumiem o co Ci chodzi, mógłbyś jednak wyrażać swe poglądy odrobinę klarowniej.
"Uważam, że remis jest dobrym rezultatem." - Ja też tak uważam;p
0
Visca el Barca. Dobry skład, trzeba przyoszczędzić Messieo na inne mecze
0
Śmiesznie by było, gdyby zdobył potrójną koronę i odszedł z klubu- cicho by o nim nie było;p
0
Nie oznacza to jednak, że sędzia powinien zostać bez kary. Ten pan nieraz już pokazał, że bliżej mu do Młodej Ekstraklasy niż do PD.
0
Powtórzę jeszcze raz. Jest skrajnie mało prawdopodobne, iż ten mecz należał do "kupionych". Mieliśmy tu raczej do czynienia ze "słabym sędzią" (tak, to eufemizm;p).
Jeśli Barca jest naprawdę tak potężna, to nawet i z tym sobie poradzi. A wy, zamiast się denerwować, idzcie sobie na spacer i pomyślcie- kiedy nasza Barca będzie świętować potrójną koronę, nikt już o tym meczu pamiętał nie będzie;]
0
No i po raz kolejny zacznie się licytacja, kto bardziej nie lubi realu, kto spalił więcej ich koszulek itd. Nie o to chodzi. Takim zachowaniem tylko sprawiamy radość kibicom "królewskich", znam to z autopsji- ich drużyna gra gównianą piłkę, więc jedyna rzecz która moża przynieść radochę madryciakom to nasza złość.
Co prawda sędzia chyba wyraźnie miał zły dzień( zły dzień to aż mało powiedziane) ale już raz w tym roku tak samo sędziował, w meczu Racing- real, na niekorzyść realu. Może chciał po prostu wyrównać rachunki?;p
Alves- brawo za piękną walkę. Jest jednak warty każdego centa;)
0
Forma nie jest wieczna, zwłaszcza taka jąką miał R10. Na jego upadek złożyło się kilka czynników, a jednym z nich była zła sytuacja w klubie. Rijkaard próbując znaleźć rozwiązanie na słabą formę znalazł sobie kogoś, kto był kontrowersyjny. Moim zdaniem to on rozpoczął długotrwały proces niszczenia Dinho.