milo663
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
kedzierzyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://allegro.pl/barcelona-kappa-4-koszulki-plus-szal-i2006792155.html.............llll
0
0
http://allegro.pl/barcelona-kappa-4-koszulki-plus-szal-i2006792155.html........mmm
0
0
http://allegro.pl/barcelona-kappa-4-koszulki-plus-szal-i2006792155.html....................ddd
0
http://allegro.pl/barcelona-kappa-4-koszulki-plus-szal-i2006792155.html.........vvvv
0
http://allegro.pl/barcelona-kappa-4-koszulki-plus-szal-i2006792155.html....................................aaaa
0
0
http://allegro.pl/barcelona-kappa-4-koszulki-plus-szal-i2006792155.html...........yyy
0
0
http://allegro.pl/barcelona-kappa-4-koszulki-plus-szal-i2006792155.html
0
allegro.pl/barcelona-kappa-4-koszulki-plus-szal-i2006792155.html
gg:7649049
0
0
http://allegro.pl/barcelona-kappa-4-koszulki-plus-szal-i2006792155.html
0
http://allegro.pl/fc-barcelona-koszulki-6-szt-flaga-szalik-proporce-i1763029158.html
0
http://allegro.pl/fc-barcelona-koszulki-6-szt-flaga-szalik-proporce-i1763029158.html
0
http://allegro.pl/fc-barcelona-koszulki-6-szt-flaga-szalik-proporce-i1763029158.html
0
http://allegro.pl/fc-barcelona-koszulki-6-szt-flaga-szalik-proporce-i1763029158.html
0
http://allegro.pl/fc-barcelona-koszulki-6-szt-flaga-szalik-proporce-i1763029158.html
0
http://allegro.pl/fc-barcelona-koszulki-6-szt-flaga-szalik-proporce-i1763029158.html
0
http://allegro.pl/fc-barcelona-koszulki-6-szt-flaga-szalik-proporce-i1763029158.html
0
http://allegro.pl/fc-barcelona-koszulki-6-szt-flaga-szalik-proporce-i1763029158.html
0
roniefan:
spoko dzieki ja znalałem tu dobra transmisje
http://www.rojadirecta.com/freedocast/5311427A31DA213D109B
0
Leci gdzies na cyfrze+ten mecz ktos wie?
0
zmiencie to zdjecie !!!!
0
Bakero reprezentował FC Barcelonę w 327 meczach i strzelił 139 bramek
0
Szkoda 2 pkt ale cóż ....zycie Vamos Barca !!!
0
kanał 309 na C+ armenian tv moze nie zakodują :)
0
Gaucho popija jabłko-mięte :) hehe
0
Co wy tacy krytycy wielcy jestescie?Zwyciestwo 5-2 nad atletico i jeszcze macie jakies uwagi ble ble ble widocznie co niektorzy niepamietaja czasów gdy gra z atletico była nieprzyjemna sprawa.....bardzo nieprzyjemna ...Blaugrana al vent!!!A Zlatana niema co bronic sam sie broni strzelajac gol za golem.troche szacunku i pokory myslicie co poniektorzy ze mozna wszystko wygrywac niewiadomo ile.To co teraz sie dzieje w fcb jest cudowne biorac pod uwage gdzie była barca jeszcze 6-7 lat temu.Bravo Barca!!!