0

Mecz z Atletico i Santanderem na C+ beda pokazywane :)jeden i drugi o 22.

0

Mecz taktyczny moim zdaniem Dobry mecz Barcy ....swietnie w defensywie ..remis z interem na wyjezdzie brawo (chociaz mozna było wygrac napewno)ta kultura gry Barcy jest swietna jesli kogos taki styl nudzi to jeszcze sie niepoznał na filozofij gry FCB bravo Barca!!!

0

Dokładnie chyba z Mallorcą w CDR bojan strzelił z główki

0

No cóz wyjsc wyjdziemy ,szczerze niechciałem interu juz widze tego pyszałka Mourinho jak bedzie prowokował,ale taki los rubina niemozna lekcewazyc a co dynamo jest okazja spłacic długi za 98 rok

0

niema takiej opcij zeby Carles gdziekolwiek odszedł ....Maldini FC Barcelony (:

0

Witam jesli Pep tak bardzo chce Dimitro nawet za taka kase ja niemam pytan pep wie najlepiej.Kocha sie klub a nie jego pracownikow.To jakie zamiary ma pep jest niepodwazalne i ja tego nikwestjomuje i tyle sezon długi jescze bedziemy dziekowac za transfer dymytro

0

SuperCopa jest nasza!!!:)brawo pedro heh przy okazij wygrałem kuponik Vamos Barca !!!!

0

serek95

bo ty podejrezwam niepamietasz lat 90 tych kiedy niezawsze sie barcelonie ukladalo i gdyby wtedy barca miala takiego napastnika noszono by go na rekach a ty smiesz mowic nara eto?bo myslisz ze barca zawsze znajdzie odpowiednich ludzi w napadzie ..i zawsze bedzie rozowoi ekstra........no to za krotko jestes kibicem fcb ...za mało widziales zeby mowic o takich legendach barcy jak Eto'o ..po prostu nara ?????

0

Jesli to prawda to trzeba sie Samu pokłonic za 130 bramek dla blaugrany szacunek dla Eto'o.!!!

0

ja głosuje na Cheerleaders z wasami i brodą czyli TAU buhahaha

0

oby byla powtorka (: ale i tak trzeba cieszyc sie pamietac wspominac to co sie wydarzyło w tym sezonie bo niekoniecznie musi sie on powtorzyc chociaz wszyscy bysmy chcieli w sezonie 2008/2009 barca pokazała swiatu swą wielkosc,klase,upór w dazeniu do celu,swą magie....blauragana al vent!!!!

0

sergi barjuan..ehhh uwilebiam tego pilkarza on to mial zelazne płuca tworzył swietny duet bocznych obroncow z albertem ferrerem....stara gwardia

0

Według hiszpańskiego "Sportu" szykuje się hit. Według dziennikarzy za kilka godzin FC Barcelona pozyska Davida Villę z Valencii. Napastnik ma kosztować 40 milionów euro. Barcelona odda też Valencii na wypożyczenie Caceresa i Keirrisona. tak pisze na stronie eurospotu!!!!

0

a kto mówi ze nie oczywiscie Tylko Premiera division ....ale w finlae lm 2010 niemoze byc cyrku pereza to chciałem powiedziec (:

0

bravo23 a ja mysle tak:

real odpada w grupie ehhh rozmazylem sie...no dobra 1/8 max

0

za 51 miejsce nic??? hehe fajno sie typowało.

0

szacun dla Ikera....gosc z klasą.

0

4 sztuki 2 z roku 96 (: i 2 teraz ....Barca o Muerte

0

Juz dawno skonczyły sie czasy kiedy mowiono o hiszpanii ze gra pieknie i pieknie przegrywa ....ta druzyna ma taki potencjał ze moze zawojowac mundial 2010 ...bramka Villi po prostu majonez..(-:

0

spokojnie pieniadze pereza przegraja jeszcze zobaczycie jak bedzie wyprzedaz murawy na Bernabeu zeby wiazac konic z koncem po tym co perez nawyprawia

0

szczerze mowiac obiecywałem sobie po tym transferze bardzo duzo Hleb razem grali w arsenalu z T.Henry.....jeszcze jeden sezon jestem za bo czuje ze moze zacznie grac ...mial olbrzymie problemy z aklimatyzacją....ale szanse powinien otrzymac

0

Ehhh Xavi pamietam jego debiut w 98 chyba z Mallorca w super pucharze strzelił z wolnego w debiucie i mowiłem sobie kto to jest ten młokos ...eh a dzis...ikona mozg druzyny legenda....

0

Wielkie podziekowania i wyrazy szacunku nigdy niezawodził i był w gotowosci VISCA el Sylvinho......zawsze grał na poziomie....

0

tylko te 30 milionow to chyba jakies zarty ze strony Morattiego..

0

Sa powody dla ktorych widze IBRĘ w Barcelonie po pierwsze :SAMU Eto wygał wszystko z barca .....IBRA jest głodny sukcesow bo z interm rzadi tylko na swoim podwórku po drugie mam wrazenie ze IBRA to gwaramcja co najmniej 25 goli w lidze w przyszlym sezonie a co do Samu Eto mysle ze lepiej zeby odzszedl w glorii chwały bo do kolejnego sezonu podejdzie tak jak w sezonie 2006-2007 po zdobyciu LM i co z tego wyszło pamietamy a swieza krew w napadzie byla by czyms zdrowym pobudzajacym do nowych wyzwan ....oczywiscie co do Samu wielki szacunek ...benzema odpada ....forlan ławka

0

Boski Antonio (: wie co mówi i ma racje ...

0

dla mnie bomba (: przypominaja sezon 05/06 wyjazdowe moglybyc ciekawsze ale tez sa ok.

0

niemoge juz słuchac o odejciu Eto ludzie mowicie o czlowieku ktory strzlil dla barcy ponad 100 goli taki to juz typ napastnika ,nalezy mu sie szacunek i kontrakt na kolejny sezon 29 goli to mało ?????visca el barca !!!!

0

spokojnie panowie nie takie stadiony Barca uciszała messi naszym biletem do finału.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?