5

No coz, w tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak tylko zwolnic trenera ;)

1

ahhh Pedritoo..

0

Serio czy w kulki lecisz? :D

0

Tu sie zgadzam:) ale dla mnie i tak ter Stegenissimo lepszy :)

1

Na + jak da mnie Rakitic i Rafinha, a na minus ciagla klepka obroncow, tak mnie to irytuje...

0

Przeciez jest zawieszony!!

0

No niee.. Liczylem, ze Javier bedzie kapitanem...

0

Tak ;)

1

Wlasnie to pisalem :p

1

Ale to jest turniej jakis a nie mecze towarzyskie, tzn mecze towarzyskie ale w ramach turnieju, wiec to co to innego niz poszegolne mecze towarzyskie roznych druzyn.
ps. Nie bedzie transmitowany.

1

No trzeba go tez zrozumiec, w koncu to jego debiut i zapewne mial wielkiego stresa, wiec tez nie mogl pokazac wszystkich swoich mozliwosci i atutow. Mysle ze po kilku meczach wejdzie w druzyne juz na 100% i wtedy bedzie gral naprawde dobrze.

0

Szczerze mowiac na Pedro juz nie moge patrzec od 2 sezonow i ten jego usmieszek... Chyba sie chcil pobawic w Alvesa, bo te jego wrzutki.. Palce lizac;) Co do Pique, to gosciu na maxa bez formy, para stoperow to jak dla mnie Bartra- Mathieu, bo w tym momencie Pique gowno gra, moze jak usiadzie na lawke w kilku mczach to wezmie sie do ostrej roboty. A co do Roberto hmmm... kompletne nieporozumiemoe z nim. Powinni do cofnac do Barcy B a w zamian za niego do poerwszej druzyny awansowac Halilowica. Gosciu przewyzsza o kilka poziomow Roberto.

0

Ajajaj malo brakowalo a MAtS by obronil

0

KARNY!!

0

0

Mam nadzieje ze ter Stegen bedzie pierwszym bramkarzem. Na lawce sie zmarnuje a teraz na tym etapie na ktorym jest moze sie najwiecej nauczyc, a grzejac lawe nic nie pokaze.

2

Hiszpańskie media donoszą, że Barcelona już prawie sfinalizowała transfer Mirandy!

0

No to Urban zacznie z grubej rury.

0

O 18 jakos

0

Wroci akurat na mecz z Realem

1

Masche na kapitana. Iniesta jest za grzeczny, nie potrafi krzyknac i ostudzic druzyny w przeciwienstwie do Javiera.

2

Ludzie spokojnie! Zaloze sie ze 90% z was nie ogladalo nawet meczu Valencji. Gosc jest naprawde niezly, a kazdy na niego najezdza. Oceniac go bedziemy mogli dopiero po sezonie. Mam nadzieje ze Mathieu zamknie geby wszystkim hejterom.

0

Boze nie...

0

Niech juz tam zostanie :D

3

ter Stegen to jak dla mnie super gosciu. Mimo, ze go nie znam to z wyrazu twarzy jest bardzo sympatyczny i zawsze usmiechniety. Wiem, ze wielu sie ze mna nie zgodzi, ale jak dla mnie w tym momencie jest najlepszm bramkarzem w klubie i ja gdybym byl, trenerem to w tej chwili wystawilbym go do pierwszej 11. No ale trzeba poczekac na Bravo i wtedy sie okaze do bedzie pierwszym bramkarzem, ale mimo wszystko kibicuje Marcowi :)

0

Oficjalnie: James w Realu! Juz nie moge sie doczekac el Clasico :)

0

A jak ten kanal sie nazywa bo kiedy wpisuje 537 wystakuje " nie znaleziono". Moze u mnie jest ten kanal pod jakims innym nr

2

Parodia normalnie! Klasowy stoper za 20mln, a my dajemy tyle samo za rudego, starego sredniaka. W dupach im sie poprzewracalo!!

0

Mamy pierwsze trofeum w tym sezonie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?