milosinski
Dołączył/a: czerwiec 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
No coz, w tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak tylko zwolnic trenera ;)
1
ahhh Pedritoo..
0
Serio czy w kulki lecisz? :D
0
http://www.rojadirecta.me/goto/max-deportv.net/?canal=8
0
Tu sie zgadzam:) ale dla mnie i tak ter Stegenissimo lepszy :)
1
Na + jak da mnie Rakitic i Rafinha, a na minus ciagla klepka obroncow, tak mnie to irytuje...
0
Przeciez jest zawieszony!!
0
No niee.. Liczylem, ze Javier bedzie kapitanem...
0
Tak ;)
1
Wlasnie to pisalem :p
1
Ale to jest turniej jakis a nie mecze towarzyskie, tzn mecze towarzyskie ale w ramach turnieju, wiec to co to innego niz poszegolne mecze towarzyskie roznych druzyn.
ps. Nie bedzie transmitowany.
1
No trzeba go tez zrozumiec, w koncu to jego debiut i zapewne mial wielkiego stresa, wiec tez nie mogl pokazac wszystkich swoich mozliwosci i atutow. Mysle ze po kilku meczach wejdzie w druzyne juz na 100% i wtedy bedzie gral naprawde dobrze.
0
Szczerze mowiac na Pedro juz nie moge patrzec od 2 sezonow i ten jego usmieszek... Chyba sie chcil pobawic w Alvesa, bo te jego wrzutki.. Palce lizac;) Co do Pique, to gosciu na maxa bez formy, para stoperow to jak dla mnie Bartra- Mathieu, bo w tym momencie Pique gowno gra, moze jak usiadzie na lawke w kilku mczach to wezmie sie do ostrej roboty. A co do Roberto hmmm... kompletne nieporozumiemoe z nim. Powinni do cofnac do Barcy B a w zamian za niego do poerwszej druzyny awansowac Halilowica. Gosciu przewyzsza o kilka poziomow Roberto.
0
Ajajaj malo brakowalo a MAtS by obronil
0
KARNY!!
0
0
Mam nadzieje ze ter Stegen bedzie pierwszym bramkarzem. Na lawce sie zmarnuje a teraz na tym etapie na ktorym jest moze sie najwiecej nauczyc, a grzejac lawe nic nie pokaze.
2
Hiszpańskie media donoszą, że Barcelona już prawie sfinalizowała transfer Mirandy!
0
No to Urban zacznie z grubej rury.
0
O 18 jakos
0
Wroci akurat na mecz z Realem
1
Masche na kapitana. Iniesta jest za grzeczny, nie potrafi krzyknac i ostudzic druzyny w przeciwienstwie do Javiera.
2
Ludzie spokojnie! Zaloze sie ze 90% z was nie ogladalo nawet meczu Valencji. Gosc jest naprawde niezly, a kazdy na niego najezdza. Oceniac go bedziemy mogli dopiero po sezonie. Mam nadzieje ze Mathieu zamknie geby wszystkim hejterom.
0
Boze nie...
0
Niech juz tam zostanie :D
3
ter Stegen to jak dla mnie super gosciu. Mimo, ze go nie znam to z wyrazu twarzy jest bardzo sympatyczny i zawsze usmiechniety. Wiem, ze wielu sie ze mna nie zgodzi, ale jak dla mnie w tym momencie jest najlepszm bramkarzem w klubie i ja gdybym byl, trenerem to w tej chwili wystawilbym go do pierwszej 11. No ale trzeba poczekac na Bravo i wtedy sie okaze do bedzie pierwszym bramkarzem, ale mimo wszystko kibicuje Marcowi :)
0
Oficjalnie: James w Realu! Juz nie moge sie doczekac el Clasico :)
0
A jak ten kanal sie nazywa bo kiedy wpisuje 537 wystakuje " nie znaleziono". Moze u mnie jest ten kanal pod jakims innym nr
2
Parodia normalnie! Klasowy stoper za 20mln, a my dajemy tyle samo za rudego, starego sredniaka. W dupach im sie poprzewracalo!!
0
Mamy pierwsze trofeum w tym sezonie :D