0

Fakt, maja podobne cechy :)

0

Mysle ze nie mozna go nazwac drugim Messim, to raczej pierwszy Halilovic ;) Nikt nigdy nie bedzie drugim Messim :)

0

No ale z tego co mi sie wydaje to mecz o jakies tam trofeum(chyba ze sie myle) wiec to raczej mecz oficjalny :)

0

JEEEST WCHODZI ter STEGEN!! Tyle czekalem zeby go w koncu zobaczyc w oficjalnym meczu Barcelony. Mam nadzieje ze to on bedzie pierwszym bramkarzem!

6

Jak na razie Halilovic najlepszy, super mecz do tej pory w jego wykonaniu. Mam nadzieje ze po ograniu tego roku w B w nastepnym sezonie wezma go do pierwszej druzyny bo jest swietny!! Chce jeszcze dzisiaj zobaczyc ter Stegena, oby LE go wpuscil w drugiej polowie.

0

Hahaha :)

0

Ehh szkoda ze Argentyna za napastnikow ma takie drewna - Higuain i Palacio. Mcz spokojnie mogl zakonczyc sie w 90 minutach 2:0. Eh szkoda gadac. A Napoli chce zapoli chce za tego Higuaina 70mln hahahah

0

FIFA juz coraz bardziej sie kompromituje. Rozumiem juz ta idiotyczna sprawe ze nie mozna go chociazby zaprezentowac na stadionie ale to ze nie moze brac udzialu jakichkolwiek pilkarskich akcjach charytatywnych to juz na maxa przesada. Niech ci czlonkowie fify od siedmiu bolesci walna sie w ten pusty leb.

1

Nigdy nie zapomne tej pieknej bramki przeciwko Atletico. Alexis dzieki za wszystko!! Powodzenia w nowym klubie!
Szczerze mowiac byl to jeden z najsympatyczniejszych i najbardziej lubianych przeze mnie pilkarzy. Szkoda, ze odszedl no ale coz, zycie toczy sie dalej a my czekamy na swietnego i (oby) jeszcze lepszego Suareza!

0

30 milionow... smiech na sali!

13

Z tego co czytalem ostatnio, Bartomeu powiedzial ze maja kase na wszystkie transfery jakie by chcieli, a poza tym zostalo jeszcze prawie 2 miesiace okienka, wiec spokojnie.

0

W sumie czemu nie, ale jak dla mnie to za niski na obronce. On ma chyba 1,69 abo cos takiego, wiec przy stalych fragmentach druzyny nie zbawi.

2

Dlaczego oni tak uwielbiaja tego Pedro?! Powinnismy juz sie go rok temu pozbyc, a nie trzymac, jak i tak nic nie daje zespolowi. Jesli sprzedadza Alexisa i zostawia Pedro to bedzie max załamka i WIELKI bład zarzadu..

0

Przeczytalem na poczatku: barcelona upolowala nowego stopera i juz kamien mi z serca spadl, a tu cos innego :) No coz, bedziemy czekac... ;)

1

Jesli on ma takie szopki odwalac u nas w klubie, to ja jednak podziekuje za ten transfer...

1

Jak go teraz sprzedadza to bedzie jedna z najgorszych decyzji obecnych wlodarzy. Ale coz, po nich mozna sie wszystkiego spodziewac...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?