0

Wiedziałem , że tak będzię , że niektórzy przestaną wierzyć w tego trenera po słabszych pierwszych meczach, tak naprawdę egzamin będzię miał dopiero w starciu z Napoli , do tej pory byleby zaskoczyło jak najszybciej , jeżeli nie zaskoczy trudno , przecież i tak ten sezon miał być stracony...

0

@Langi12 Powinni zrobić to tak jak każdy inny klub , to znaczy poinformować go wcześniej o tym , że chcą go zwolnić , a nie za jego plecami szukać już zastępcy , gdzie on(Valverde) musiał przeprowadzić trening , w atmosferze , gdzie wszyscy wokół trąbią o jego zwolnieniu...

3

On przynajmniej umie się pożegnać z klasą...

1

@Langi12 wydaje mi się jednak , że dla klubu chciał jak najlepiej , to że jego pomysł na ten zespół nie był trafny , to nie jego wina , bardziej trzeba obwiniać zarząd , że po takich wpadkach dalej wierzyli w projekt z Valverde w roli głównej, i na koniec odstawili taką szopkę z jego zwolnieniem , że po prostu szkoda tak po ludzku Valverde , bo na takie pożegnanie na pewno nie zasługiwał

1

Niby się człowiek cieszy , że w końcu zwolnili Valdka , ale z drugiej strony , tak się już człowiek przyzwyczaił do tej znudzonej miny , że teraz ciężko będzie się odzwyczaić :D

0

@AdrianBarca aż na 2.5 ? :O , oby okazał się trenerem pokroju lucho , aniżeli valdek

4

Ja to bym się ucieszył ale jakbym zobaczył napis w gazetach :"Bartomeu oraz jego zarząd podał się do dymisji" :D

2

@shoZu prowadził Betis przez dwa lata bodajże , grali piłkę przyjemną dla oka , no ale jednak Betis to nie Barca

1

Mam nadzieję że jeśli setien to tylko na pół roku z opcją przedłużenia, bo wolałbym żeby już ten sezon dokończył valdek niż teraz dostać trenera który może nie podołać tak wielkiemu klubowi jak Barca

3

Jeżeli mają zwolnić valverde a sprowadzić teraz jakiegoś jaśka, to lepiej będzie jak zostanie do końca sezonu , a w Nowym sezonie nowy trener rozpocznie przebudowę zespołu

6

No ale czego wy oczekujecie , że powie Valverde wypier**** , większość kapitanów by tak powiedziała , Messi po prostu wie , że do końca tego sezonu trenerem bedzię Valdek co by się nie działo , więc musi tak odpowiadać

0

@Lucassito mecz był piękny... dla postronnego widza , a wydaje mi się , że "jarają" się tak tą grą , bo po raz pierwszy od kilku miesięcy , mieliśmy tyle okazji bramkowych z mocną drużyną , co niestety przy obecnych rządach Valverde jest niespotykane, po prostu kibice Barcelony odzwyczaili się od pięknych meczy obfitujących w bramki i okazje bramkowe , teraz dla nas każdy mecz pokroju tego wczorajszego będzie piękną grą...

1

Tak sobie teraz myślę , że skoro kompromitacja przyszła już teraz , to teraz już obędzie się bez kompromitacji , oby oby tak się stało... Visca el Barca!

0

@JUNIORcom no nie wiem ale wydaje mi się że w takim momencie meczu przy takim wyniku wprowadzanie pomocnika który kilka dni wcześniej zagrał baardzo słabe spotkanie za pomocnika który mimo kilku niecelnych zagrań grał w mojej opinii dobre spotkanie , oraz grał na pozycji bardzo odpowiedzialnej , nie potrafię sobie wyobrazić , co miała na celu ta zmiana, bo mi nasuwa się tylko, że było to niepotrzebne ryzyko Valverde, który chyba chciał to zrobić dla nie wiem statystyk?

4

@Remi70 myślę że każdorazowe zwycięstwo w meczu cieszy to bardziej niż miliony na koncie, widać było po strzeleniu bramek jak się cieszy , że klub oraz zwycięstwo drużyny jest dla niego najważniejsze oczywiście w świecie futbolu

3

@JUNIORcom wiadomo że całej winy na trenera się nie zrzuca, aczkolwiek zmianami a raczej ich brakiem i najgorszą zmiana jaka mógł sobie wymyślić czyli rakieta za busquetsa oraz ogólnie tym jak prowadzi zespół przyczynił się do tego znacząco

7

W tym wszystkim szkoda Messiego tak po ludzku go szkoda

5

Możemy spojrzeć chłodno na ten mecz i obiektywnie można powiedzieć że gra obronna Barcelony nie istnieje , ale to jest tak naprawdę standard za valverde, zawsze w najważniejszych meczach tracimy tych bramek sporo , przykładów nie muszę przypominać Roma Liverpool teraz atletico nawet z ostatnim espanyolem tracimy 2 bramki, dzisiaj przynajmniej gra ofensywna wyglądała o niebo lepiej, ale wiadomo że to głównie zasługa Messiego, Panie Valverde pora powiedzieć dość, miej jaja i odejdź zanim po raz kolejny się skompromitujesz

2

Czyli dzisiaj znowu wiele nadziei przed meczem, że zobaczymy tą Barcelonę jaką chcemy oglądać, a przyjdzie mecz i jak zwykle czar pryśnie, tylko dlaczego wciąż się łudze, że będzie inaczej. Griezmann pewnie znowu 'fantastyczny' mecz pełen walki w obronie , a z przodu jak zwykle. Liczę tylko na el clasico w finale

1

@messior1992 raczej to nie jest Barcelona sprzed 3 sezonów...

1

@Gienek niestety Ter Stegen coraz częściej jest najlepszym zawodnikiem w naszym zespole, w ogóle ktoś pamięta mecz żeby zawodnikiem meczu był ktoś inny niż ter stegen lub leo?

4

@Tatusihno gorzej to jak czekać na sex z super laska , ona ściąga ciuszki a okazuje się że ma peni**

2

@MrCule_X Myślę że taka petycja by nic nie dała, skoro zarząd po katastrofie na Anfield nie zwolnił gargamela, dalej nie mogę uwierzyć w to jak on mógł po czymś takim utrzymać posadę, po Romie chłopa powinni odpalić, a co dopiero po Liverpoolu

12

Barcelona jest tak uzależniona od Messiego że to jest dramat , i to jest przykre stwierdzając w grudniu że Barcelona może tylko i wyłącznie pomarzyć o zwycięstwie w LM, a Messi niestety wiecznie grał nie będzie, tak zmarnować trzy lata , to jest niewiarygodne , jak się zmieniła gra Barcelony z pięknej dla oka , na grę po której odechciewa się wszystkiego, a karawana Mr. Valverde jedzie dalej...

3

Po raz kolejny słaby mecz Barcelony, a raczej słaby mecz Realu , a Barcelona tak jak zwykle , Valverde myślę że jest zadowolony

5

Oby forma była na te najważniejsze miesiące, teraz fajnie że się rozpędzają , widać że de jong po wejściu na murawę poukladal sobie środek pomocy, to jest jak dla mnie najlepszy transfer Barcelony od czasu suareza

1

Ale pomyślcie trafiamy na taka slavie w półfinale LM i w dwumeczu wygrywamy , cudowny był to mecz nie zapomnę go nigdy

1

Valdek już obmysla plan jak tu się skompromitować w tym roku , tym razem chyba wybrał taka drogę żeby się kompromitować co dwa mecze , może i słusznie wybrał bo przynajmniej nie będzie płaczu jak się w fazie pucharowej LM skompromituja

2

Znowu na Camp Nou wygrają i valdek zostanie , szkoda że z Barcelony robi się drużyna która ukazuje swoje największy atuty tylko na własnym stadionie, takim sposobem może uda się wygrać ligę, ale samych piłkarzy chyba bardziej interesuje LM która niestety w tym roku wydaje się nieosiągalna przynajmniej z tym trenerem...

1

Suarez powinien byc rotowany , a zastanawia mnie rowniez fakt czemu EV nie chce sobie nawet tylko sprawdzić griezmanna na 9 kiedy na boisku jest Messi, może zrodziłaby się fajna współpraca między nimi , bo oboje umią grać na 1 kontakt, kombinbacyjnie i przede wszystkim griezmann w przeciwienstwie do suareza zazwyczaj sobie tę piłkę przyjmie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?