2

Wydaje mi się , że najlepszym sposobem na Atletico będzie 4-3-3 , pamiętam , że ten system z Neymarem , Suarezem i Messim sprawdzał się wyśmienicie w starciach właśnie z drużyną z Madrytu. Aby rozerwać zwarty i solidny mur obronny Atletico potrzeba takich ludzi jak Dembele czy Arturo , którzy potrafią zaskoczyć i nie grają schematycznie. Kiedy do tego wszystkiego dojdzie Messi z wielką ochotą do gry... No cóż teraz zostaje tylko czekać na mecz. VeB!!

0

Mam nadzieje , że Vidal w końcu w pierwszym garniturze , nie wiem dlaczego , ale darzę tego gościa wielką sympatią

2

Już czekam na komentarze o zwolnieniu Valverde i opinie o tym że Barca jest lepsza bez Messiego...

1

Nie da się przez cały sezon grać na najwyższym możliwym poziomie , być może lepiej będzie jak ten kryzys nastąpi na samym początku, ja tylko czekam na moment przełamania jak w 1 sezonie enrique , nie ważne czy to będzie za trenera valverde czy innego szkoleniowca , oby tylko taki monet nastąpił

0

Dla Messiego czekam na każdy kolejny mecz z utęsknieniem :D

0

Chciałbym zobaczyć Arturo od początku , czuję że on może być ważnym punktem naszej drużyny , dzisiejsza pomoc jaką chciałbym zobaczyć to : Busi , Vidal i Cou , ewentualnie na pozycję Busiego Vidal , a do pierwszej 11 Arthur , chociaż on miał jakieś problemy zdrowotne , ale kto wie. Rakitić potrzebuje odpoczynku i mam nadzieję , że Ernest będzie rotował , musi być rywalizacja , a nie trzymanie na siłę 11 zawodników

18

Widziałem pod artykułem o meczu , że ktoś pisze że najgorsze to gra , a najlepsze to wynik , ale jak można mówić o słabej grze gdy wygrywa się 4:0 , może styl nie był powalający, a Barca nie zagrała na 100% swoich możliwości, ale to jest początek sezonu i mam nadzieję że wraz z kolejnymi meczami, pojawi się również widowiskowy styl

0

Niekoniecznie, ja odczytałem to tak , że pierwszy naprawdę bardzo ciężki mecz czeka nas w październiku z Valencią , a do tej pory przeciwnikami będą raczej słabsze drużyny , tytuł zgodny z treścią artykułu

0

Spokojna głowa , za rok Messi odbierze swoją 6 Złotą Piłkę

0

Surowo oceniony Dembele , on po prostu chciał żeby pierwszą bramkę strzelił Messi , bo wiadomo było , że jak pierwszy strzela Messi to później wygrywamy LM , to wszystko było zamierzone :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?