misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
patologia te oceny...
0
Leo Messi :D
Nic nie zrobisz tacy sa polacy po prostu. W Hiszpanii wyglada to zupelnie inaczej szczegolnie w Katalonii...
0
Jooe
Nie, nie odwoluje sie do pojedynczych spotkan, w kazdym spotkaniu Sanchez robi najwiecej zamieszania w ataku, podobnie jak Tello, czego nie moge powiedziec o Villi i Pedro. Najgorzej wypada Pedro ktory gra zachowawczo i jak mu sie uda strzelic to tak jak ostatnio. Kazdy ma swoja opinie ja szanuje Twoja ale takiego zdania jak Ty nigdy nie bede miec bo mam inny poglad na to wszystko wiec skonczmy juz polemizowac.
0
Jooe
Ostatnio to Alexis mogl sam strzelic, bo to jak on sobie latwo stwarza sytuacje do strzelenia to chyba tylko Messi rownie latwo potrafi sobie stworzyc. Zauwaz ze jest w ciaglym ruchu i co mu rzuca pilke to wychodzi sam na sam badz wychodzi na dogodna pozycje do podania czy strzalu. Faktem jest ze marnuje te okazje ale jesli poprawi ten element to wszyscy beda pisac ze nie 35 milionow tylko 37 milionow sie splacilo. Poki co Barca dala za niego 27 baniek i jesli wygramy w tym sezonie wszystko to doplaci 10 kolejne. Kazdy by wolal zeby te bramki byly bardziej rozlozone ale sam wiesz ze wszystko sie kreci wokol Messiego i tak bedzie skoro sa wyniki bardzo dobre.
0
Jooe
Zacznij ogladac spotkania bo gdyby nie Alexis to Messi tych bramek mialby duzo mniej z pewnoscia... jesli nie wiesz o czym pisze to obejrzyj sobie chociazby bramki z meczu z Betisem to zrozumiesz czemu Alexis jest tak zachwalany przez trenerow.
0
Roura o Alexisie : "Wiele razy mówiłem już, że jesteśmy nim zachwyceni, niesamowicie pracuje na treningach i w trakcie meczów. Ostatnio nie trafia będąc pod bramką rywala, ale wierzymy w niego. Któregoś dnia strzeli bramkę i zyska spokój".
0
Jak dla mnie to Pedro wcale do formy nie wrocil... Wedlug mnie Pedro ma forme caly czas od poczatku sezonu. Nie widze roznicy w jego grze. Czasami po prostu ma jeszcze gorsze mecze od tych ktore teraz widzimy. Z Osasuna poza bramka niczym sie nie wyroznil trzeba przyznac szczerze, zostal lapany na spalonym co chwile i wiecej nic takiego nie pokazal. Standardowo zachowawczo hasal przy lini oddajac pilke partnerom, od czasu do czasu schodzac do srodka gdzie jak juz napisalem lapano go na spalonym. Nie rozumiem ludzi ktorzy mowia ze ktos jest w formie... co to znaczy byc w formie ? To ze sie strzela bramke ale w meczu nie widac zawodnika prawie ? W formie to mozna byc fizycznej i psychicznej i w takiej z pewnoscia jest Pedro od poczatku sezonu.
0
Zgadzam sie z Destro. Nie mam nic do Pedro, ale mi nigdy niczym ten zawodnik nie imponowal... Wyceniany jest na 28 milionow a gdyby poszedl do jakiegos innego klubu to w ogole by nie istnial... Co mecz jest malo widoczny, zdarzy mu sie jakis wspanialy mecz jak z Espanyolem i jestescie zachwyceni... gdyby tylko Sanchez poprawil skutecznosc czy Villa dostawalby wiecej minut to Pedro grzalby lawe.
0
matifcb1899
Ale ja nie staram ja Ci to juz udowodnilem, juz mam dosyc rozmowy z Toba.
Masz nawet tutaj z meczu z Valencia swoje "przegrane pojedynki 1 na 1"
Koncze z Toba. Bez odbioru.
0
matiffcb1899
Ale ja go nie bronie :) Nie czytasz tego co pisze ? to napisze Ci jeszcze raz z duzych ALEXIS GRA KIBEL W TYM SEZONIE. Ja Ci wytykam Twoje chore oczernianie kogos i tak jak wczesniej napisalem, napisz ze go nienawidzisz i bedzie ok. Ja mam Ci podac jakies 3 sytuacje ? Ale ze niby jak ? nie ogladasz spotkan czy jak Alexis ma pilke to zakrywasz oczy bo nie rozumiem :) Co mam Ci wycinac fragmenty spotkan i wysylac czy co ? :) Nie rozmieszaj mnie juz wiecej prosze. Wiem co to jest wygrany pojedynek nie musisz do mnie pisac jak do 5 latka :)
0
matifcb1899
Nie znalazles bo nie chciales... Dobrze specjalnie na Twoje zyczenie filmik ktory znalazlem w 3 sekundy :
0
matifcb1899
No ale nie ma czegos takiego jak zdarzy sie... albo ktos drybluje albo nie. Jesli sie komus zdarzy to z pewnoscia nie zrobi ktos z tego calej kilkuminutowej kompilacji. Wymysliles sobie ze Alexis nie moze wygrac 1 na 1 i teraz piszesz bzdury na dodatek ze az mi lzy leca ze smiechu... Podales przyklad z bramkarzem ale zle go opisales. Gdybys napisal "Bramkarzowi X nie udaje sie interweniowac" to bylo by ok. W koncu tak napisales o Alexisie ze on nie wygyrwa pojedynkow. Co innego gdybys napisal "Alexis czasami wygra pojedynek 1 na 1 jednak filmik zaslania przeslania jego rzeczywistosc na boisku." Nie napisales tak jednak bo wolales napisac cos co tylko go oczerni w maksymalny sposob.
0
Matifcb1899
No dlatego napisalem do Ciebie z pretensami bo ja nic nie napisalem na temat Messiego a wrzuciles mnie do jednego wora.
0
matifcb1899
No ale jak oddaja gry zawodnika ? przeciez to sa rzeczywiste sytuacje ktore sie staly tak ? wiec skoro na kompliacjach wygrywa pojedynki 1 na 1 tzn ze je wygrywa czy sie myle ? Nie chodzi o robienie z kogos superzawodnika bo ja Ci go teraz nie przedstawiam w takim swietle... Alexis gra kibel w tym sezonie niestety ale nie pisz po prostu ze tylko biega po boisku... napisales ze nie wygrywa pojedynkow 1 na 1 wiec odeslalem Cie do powtorek z meczow tyle ze skroconych... Co do tego ze pada na ziemie to widocznie ma slaba rownowage to normalne u zawodnikow, nie kazdy potrafi mocno stac na nogach jak rosly napastnik czy obronca... Messi lezy co mecz na murawie, Pedro nie lezy bo juz pisalem - Pedro nie kiwa nie robic nic poza bieganiem i podawaniem do tylu, troche wyolbrzymilem wiem ale wiekszosc czasu jego gry tak wyglada niestety...
0
matifcb1899
To do Ciebie nie dociera raczej i to Ty musisz wrocic do szkoly bo napisales odpowiedz wpisujesz mnie u gory co swiadczy o tym ze rowniez odniosles sie do mnie jako do osoby ktora ma jakies "ale" co do oceny Messiego. Twoje slowa "Następny geniusz. Wy zaczęliście stękanie, że Alexis to by dostał tyle i tyle jakby tak zagrał. " To juz nawet z pamiecia cos masz ?
0
matifcb1899
No napisz w koncu ze nawidzisz Alexisa Sancheza i juz po sprawie. Ja tobie napisalem juz cos o Alexisie i jak bym go tak mocno bronil to bym nie napisal ze zalicza straty. Co do symulek to na poczatku sezonu mial 3 czy 4 takie mecze gdzie tak bylo, a oprocz tego w ostatnich meczach z Malaga i Cordoba symulowal wiec gdzie co mecz ? Mowisz o tym jak go fauluja ? mowisz o tym jak ktos wejdzie w niego cialem i sie przerwoci ? to on juz nie ma prawa stracic rownowagi czy co ? Bo ja widzialem ze jak go przewrocono to wstawal i zapierdalal za pila a nie udawal wielce zranionego... Co do pojedynkow 1 na 1 masz od groma kompliacja pomoge Ci wpisz w youtube "Alexis Sanchez Dribble 2012/2013" i z pewnoscia zobaczysz jego wygrane pojedynki 1 na 1...
0
matifcb1899
No brawo w 1 meczu pokazal cos Pedro. I co dalej ? Nie pisz ze Alexis nie wygrywa pojedynkow 1 na 1 bo co mecz wygrywa chociaz 1 taki pojedynek i po co mam Ci jakies filmiki z youtube tu wrzucac... Nie wiem tez czemu piszesz ze Alexis co mecz symuluje... Napisz prosto z mostu jak facet z jajami ze nawidzisz goscia i tyle... kazdy zrozumie Twoj poglad na tego zawodnika i z pewnoscia ludzie zaczna brac Twoje wypowiedzi z dystansem bo pisanie ze Alexis potrafi tylko biegac, tylko swiadczy o tym ze go bardzo nietrawisz.
0
Matifcb1899
Ty masz jakies problemy ze soba... Czytalem cala dyskusje lacznie ze zrozumieniem... ja napisalem do Ciebie jedynie ze "od kiedy to skrzydlowi rozgrywaja" bo napisales straszna glupote, wiec przetlumacz to sobie bo moja wypowiedz nie ma nic wspolnego z ocena Messiego...
0
Marifcb1899
Z drugiej ligi ? Valldolid, dwa spotkania z Malaga nie wspominajac o wczesniejszych meczach wiec o jakiej drugiej lidze Ty piszesz ? Przez caly sezon wszystko wyglada tak samo, Alexis robi duzo szumu z przodu, psuje dogodne sytuacje, podaje zle czasami, poroboje dryblowac - traci. Ale zawsze sie pokazuje do gry i w tym ataku go widac, a Pedro? Co mecz mam wrazenie jak by siedzial na trybunach i co 10 minut wchodzil by komus podac do tylu...
0
matifcb1899
Pokaz mi geniuszu gdzie ja mam jakiekolwiek "Ale" co do oceny kogokolwiek? Ja nic nie mam do oceny Messiego i zgadzam sie ze Messi byl zmuszony grac pilke do tylu. Nie zgadzam sie jedynie z tym co napisales o Alexisie wiec czytaj ze zrozumieniem i odnos sie do kazdego po kolei bo wymysliles cos czego wcale nie napisalem.
0
maitfcb1899
No napisales ze Pedro sie pokazuje z przodu i za chwile ze Alexis biega ile sie da bo tylko to potrafi... Powiem Ci ze to dziwne w takim razie ze Alexis co mecz potrafi dojsc do sytuacji czy pokazac sie do takich pilkek i co prawda je marnuje ale pokazywac sie pokazuje. Wychodzi na to ze Pedro po raz kolejny jest schowany i nie ma komus robic akcji z przodu.
0
Matifcb1899
Od kiedy to skrzydlowy bierze sie za rozgrywanie? Pomysl zanim cos napiszesz...
0
ostatni jego mecz z argentyna :
0
Tymczasem na wp kolejne "opowiesci z krypty" :)
http://sport.wp.pl/kat,1746,title,278-mln-euro-na-transfery-dla-Guardioli,wid,15268204,wiadomosc.html
0
Jak dla mnie to najmocniejszy i najczesciej wystawiany sklad powinien byc Valdes- Adriano, Pique, Puyol, Alba - Busi, Xavi, Fabs - Iniesta, Messi i Villa.
0
Dawac go ! Ten sam poziom co Valdes. Wiekszosc sie pewnie ze mna nie zgodzi, ale to Reina ma ciezkie zycie na bramce a nie Valdes ktory przez 90 minut odpoczywa praktycznie...
0
Krajana
Ale czemu Ty uwazasz ze ja jestem fanem Alexisa ? Bronie go bo jest najbardziej gnojony tutaj. Sanchez symulowal ale pare razy na poczatku sezonu pozniej nie widzialem ani razu zeby cos takiego zrobil... Ba! nawet jak go kopali czy popychali to szybko wstawal i o tym tez pisali kibice ze
Sanchez juz nie symyluje. Dzisiaj raz mu to sie zdarzylo jak mu pila uciekla i widzial ze obronca chcial mu przeszkodzic to musze przyznac ale nic innego nie bylo miejsca. Fabs symulowal, Busi symulowal, Pedro symulowal, wszyscy prawie to robia... Nie jest powiedziana ze kazda pilke ma oddawac ale oboje wiemy jak gra barca i ze tutaj pilke trzeba szanowac i duzo podawac, co mu nie lezy. Tello kiwac ? Mowisz o tym wypuszczeniu pilki i sprincie ? nazywasz to kiwka ? Tello to mlokos, wchodzi z lawki i ma szarpac, jest przebojowy, dobrze mu to wychodzi i tak gra. Za 27 plus zmienne. Ja w nim nie widze niz z Alexisa Sancheza z Seria A. Ale to nie jego wina wiec sie nie czepiaj. Ogladasz mecze kadry Chile ? Ja ogladam i co powiesz na to ze tam Alexisa gra jak by gral w Udine a za dwa dni gra zupelnie inaczej w Hiszpanii ? Gdzie jeszcze 4 czy 5 dni wczesniej w Hiszpanii gral zupelnie inna pilke. Jak to wytlumaczysz mi ? Pewnie tak ze Alexis nie pasuje i ja sie zgadzam ale jest zawodnikiem Barcy i trzeba to szanowac. Ja tez lece spac 3maj sie pozdro
0
krajana
No wlasnie sie wymaga a jednak nie potrafil strzelic przez bardzo dlugo... gra Villi to zdobywanie bramek, nie zdobywa a wrecz marnuje setki to jego gra jest fatalna. Chyba nie powiesz mi ze wtedy Villa gra ldobrze tylko nie mogl strzelic... Pedro jest od bramek ? to jak on jest to Alexis tez jest. Nie
wiem kiedy Ty masz te symulacje, jak go kopia i sedzia nie widzi ? Utrata rownowagi to normalna rzecz, Fabregas w ostatnim meczu ligowym zasymulowal karnego i ktos go zjechal za to ? Oddawanie pilek to widocznie ma nakreslone a co ma sie pchac w gaszcz zawodnikow i zaliczac straty? I tak gra mniej zachowawczo od Pedro czy Villi ktorzy oddaja pilke zawsze do najblizszego przez co nie maja strat... Alexis chociaz inicjuje jakies akcje, duzo psuje ale zawsze robi najwiecej zamieszania. Szczerze ? wole takiego zawodnika jak pilkarzy ktorzy tylko stoja przy lini i czekaja na dobra pilke albo przechodza obok meczu i ich wystep zalicza sie do srednich. Co do tego ze Sanchez nie pasuje do Barcy to sie zgadzam ale Barca go kupila bo uznali najlepsi trenerzy na swiecie wiec chyba nie powinnismy kwestionowac ich wyboru jak myslisz ? A wiemy ze w Barcelonie jak ktos sie nie sprawdza to grzeje bude i od razu zostaje sprzedany czyz nie ? Wiec czemu Alexis gra ?
0
Nurson
Nie napisales nic zlego, wrecz przeciwnie, zle mnie odebrales, wyraziles swoja opinie a ja swoja na temat pilkarza i po prostu rowniez chcialbym dotrzec do ludzi ktorzy powinni bardziej szanowac naszych pilkarzy.
0
krajana
No dobrze wiec skoro dlugo kibicujesz to pewnie pamietasz jak Villa nie potrafil strzelic bramki przez kilka miesiecy? Villa super snajper marnowal po 2-3 setki w meczu, grajac od Alexisa 10 razy gorzej bo nie dosc ze sam sobie nic nie wypracowal to desperacko juz strzelal z byle jakiej pozycji a i tak nie mogl trafic... co bylo pozniej ? sam dobrze wiesz i sam dzisiaj widziales ze po kontuzji dalej strzela, wiec czemu taka nienawisc do Alexisa ? Komentatorzy Canal + ? mowisz o tych gosciach ktorych sie nie da sluchac ? ja mam wrazenie ze oni nigdy nie grali w pilke i co blad to komus docinaja a szczegolnie Alexisowi ktoremu moze nie idzie ale wklada serce i za to powinno sie go szanowac. Skoro komentatorzy sa na nie i sa z Toba to ze mna jest zarzad i Guardiola i Tito wic tez nie jestem sam...