0

Szkoda mi Alexisa, ma momenty gdzie dobrze wspolpracuje w akacjach pokazuje sie do pilke, ale co z tego skoro tragicznie u niego z wykonczeniem... mysle ze Tito powinien mu zrobic trening idywidualny strzelecki bo przez tego dziadka chlopak zapomnial jak sie strzela juz... Mimo wszystko lepiej jak bedzie grac dalej bo sciagniecie go z placu gry tylko pogorszy sytuacje, a przeciez pilkarzom trzeba pomagac a nie ich dolowac... Musi sie przelamac dzisiaj, licze na Messiego w drugiej polowie.

0

Ale mi szkoda tego Alexisa... co sie z nim stalo... :/

0

dziwi mnie brak Bartry w piewszej 11. Licze na jego wystep z lawki, tak samo Tello i Messiego.

0

Za Alonso Busquets i mecz na najwyzszym mozliwym poziomie... Ciekawe dla kogo poszla by kasa z tego meczu...

0

Kiedy wy docenicie w koncu Busiego ? Co on ma zrobic jeszcze ? Kompletna klapa z tym zawodnikiem meczu...

0

Juliancarax
Tez mysle ze nie ma co gadac dalej ja po prostu nie lubie gdy ktos nie szanuje zawodnika i wymysla kompletne bzdury na jego tamat, wiec sie pilnuj. Bo mozna mowic kto jak zagral w danym meczu ale jakies najezdzanie na niego co kolejke jest po prostu chore dla mnie i nie znosze takich ludzi. 3maj sie. Pozdrawiam

0

Juliancarax
Jak juz podajesz jakies statysyki to chociaz rzuc okiem na jakas stronke, zamiast pisac bzdury, w koncu nawet dzisiaj dodano Estadisticas de la Liga i tam masz wszystko jak na tacy.
Wszystko Ci podalem wszystkie liczby i udowodnilem Ci ze to TY klamiesz, jak masz jakies jakies ale to moge Ci podac to wszystko jeszcze dokladniej zaden problem. Pedro w tym sezonie w La Liga ma prawie 1300 minut przy 673 Alexisa wiec gdzie tu moje domniemane klamstwo o tym ze Pedro gra dwa razy wiecej ? Spalony jestes i az dziwie sie ze moderatorzy nic z Toba nie robia.

0

Juliancarax
No to jest moj cytat i czego Ty w tym nie rozumiesz ? Napisalem ze Pedro gra dwa razy dluzej od Alexisa i podalem Ci minuty spedzone na boisku wiec po co piszesz ze klamie czubku ?
Do tego w tym sezonie Pedro ma 6 asyst a nie 5 jak twierdzisz a Alexis ma ich 4 wiec znowu sklamales.
Co do tego BJJ to gosciu sie widocznie pomylil jak juz napisalem ale teraz my rozmawiamy a Ty z nim a prawda jest taka ze w lidze to Alexis strzelil wiecej goli od Pedro. Mysle ze gdyby spedzilili tyle samo minut na boisku i ze gdyby Alexis nie lapal kontuzje za kontuzja to te statysyki byly by jeszcze lepsze dla Chilijczyka. Pisz sobie o swoich przepasciach i przepowiesciach smiesznych dla mnie Alexis jest duzo lepszym zawodnikiem od Pedro. Przyszlosc pokaze Ci jak bardzo sie mylisz, Alexis zostaje w Barcy jak oglosil trener zarzad i cala reszta. Sprzedaj go sobie w Fifie bo tylko tyle Ci pozostaje.

0

Juliancarax
Pedro meczyly kontuzje ? Mial jedna kontuzje w tamtym sezonie.
Ilosc minut Sanchez - Pedro, sezon 2011/2012 :
Alexis - 1678
Pedro - 1630
Wiec jakie wiele mniej ? Klamca to tylko Ty tutaj jestes.
W tym roku ilosc minut obu to :
Alexis - 673
Pedro - 1298
Prawie dwa razy wiecej minut w tym sezonie Pedro. Minuty oczywiscie na podstawie ligi a teraz podsumowanie.
Pedro - Sezon 2011/2012 - 13 goli w tym 4 gole = 17
Alexis - Sezon 2011/2012 - 15 goli w tym 1 gole = 16
No rzeczywiscie strasznie go zjadl ten Pedro dodam jeszcze moze minuty jakie spedzili obaj na boisku bo to tez wazna rzecz przeciez.
Pedro - 2125
Alexis - 1256
Prawie 1000 minut wiecej Pedro w tym sezonie. Rok temu:
Pedro - 2773
Alexis - 2640
Wiec jakie mniej minut Pedro zaklamancu ?? Zjada go Pedro no zjada... zjada go iloscia minut jedynie !

0

Siedz tam sobie, poki nie przyjdziesz do Europy i nie pokazesz ze tu tez potrafisz tak grac to dla mnie bedziesz zawsze kims pokroju Robinho a nie wielkim pilkarzem...

0

Juliancarax
Chlopakowi nizej sie pomylilo ze wszystkimi zdobytymi bramkami. Co nie zmienia faktu ze Sanchez strzelil ich wiecej od Pedro (czyt. Alexis 11-Pedro 8). Jak by jeszcze dodac fakt ze Sancheza meczyly kontuzje notorycznie, co nie pozwalalo nabrac mu odpowiedniej formy, a takze spojrzec na to ze Pedro w tym sezonie zagral dwa razy wiecej minut od Alexisa to jak by nie bylo nawet na glupim papierze to Alexis wypada lepiej od WYCHOWANKA ktory podobna tak dobrze zna druzyne wiec powinien strzelac az milo. A tym czasem WASZ NIE UDANY TRANSFER nawet na papierze lepiej gra od Twojego Pedro.

0

Czekamy na najblizsza konferencje Realu i wypowiedz Mou i Ronaldo :)

0

Najmniejszy i jednoczesnie najwiekszy !! Messi sisisisisisisiiiiiiiiiiiiiii !!!!

0

5 mysle ze tez wygra...

0

Dziwne, zawsze bylo 2 i 3 miejsce przyznawane...

0

Hehe racja, waza sie losy Ronaldo, jak dostanie te pilke to pewnie zostanie a jak nie to odejdzie pewnie do Manu.

0

Znowu Sergio nie doceniono... :/

0

Aha no i Marcelo to tez jakies nieporozumienie...

0

Pique? Dani ? Dziwna decyzja... Jak juz to Alba i Puyol

0

Ale jaja :)

0

StrangeFruit
Na stronie dumy kataloni masz bardzo fajnie i ladnie opisane oceny ktore wedlug mnie sa idealnie a zarazem obiektywnie dopasowane. Pozdrawiam

0

StrangeFruit
Daj sobie spokoj juz z tymi na dole a te oceny tez olej. Szkoda czasu.

0

Nie chce mi sie wklejac komentarzy uzytkownikow ale Panom z redakcji polecam poczytac komentarze z tego meczu Atletico. Sam bylem zdziwiony ze az tyle osob pisalo naprawde cieple slowa o Alexisie. Spodziewalem sie noty 7 a tu 3,5. Nie robcie nic, nie zmieniajcie najlepiej te oceny juz i tak coraz mniej osob czyta.

0

Po raz kolejny kompromitujace oceny... Juz lepiej by bylo gdybyscie ich w ogole nie wystawiali. Najbardziej kontrowersyjna to oczywiscie ocena Alexisa, ale to standard. Jeden z lepszych jego spotkan w tym sezonie a wy mu dajecie 3,5. Juz pomijajac cala jego dobra gre, nie napisaliscie nawet ze zaliczyl asyste i jakies bzdury ze malo nie przeszkodzil Busiemu w golu. Zenada i tyle. Ktos go wyraznie nie lubi i pozniej najezdzaja na chlopaka wszyscy.

0

Odezwal sie Pedro. Zaraz zaraz... nikt go nie hejtuje ? A no przeciez w porownaniu do Alexisa to jak nieba a ziemia... BO TO WYCHOWANEK

0

N20
Chyba idealnie opisales cala sytuacje. W 100% sie zgadzam.
StrangeFruit
Z Toba rowniez sie zgadzam w 100%. Mozna by jeszcze napisac ze Barca gra taka pilka jaka mozna obejrzec w halowce. Masa podan, zmiana pozycji atak pozycyjny itd. Z kontry nie gramy bo jasna sprawa jest ze z kontry grac by musieli skrzydlowi (Alexis, Pedro) + Messi, a w przypadku straty sami mozemy sie nadziac na kontre i wtedy mamy duze klopoty bo to wlasnie Sanchez z Pedro sa pierwszymi obroncami Barcy. Jestem ciekaw kto sie ze mna nie zgodzi ze Barca jeszcze z tamtego sezonu tracila najwiecej bramek ze skrzydel... bo ja dobrze pamietam i w kazdym meczu ze skrzydla tracilismy gole. Tito wprowadzil zmiany i mimo ze tracimy duzo to strzelamy jeszcze wiecej, a to dlatego ze boczni obroncy moga grac bardziej ofensywnie jak nigdy. Najezdzacie na Alexisa, wasze pieprzenie ze za 40 milionow sie nie rociaga gry itd itp. Poprosze zatem za jakas konkretna odpowiedz co robi w takim razie Alexis i Pedro w pierwszej 11 w niemal kazdym meczu skoro lacznie strzelili 2 gole ?????? Czemu nie gra Villa i Tello ? przeciez Ci dwaj ostatni maja juz chyba ze 12 bramek ! W polsce oczywiscie kazdy trener stawialby na te pare a nie te pierwsza wiec czemu Ci pierwsi graja ? zastanowcie sie zanim zaczniecie swoje najazdy...
A co do Alexisa to wypowiedz trenera tylko swiadczy o tym jak ten zawodnik sie stara skoro musi go kontrolowac na treningach ze wzgledu na to jak zapieprza. Wszyscy wiedza co potrafi ten zawodnik i tego mu nikt nie odbierze, jego umiejetnosci. N20 zreszta opisal to wszystko bardzo wyraznie...

0

Pedro ??

0

Hoenikier
Tak myslalem ze redakcja "zmieni oceny" w taki sposob wlasnie bo przeciez ich decyzja jest niepodwazalna i jesli by cos zmienic to tylko o 1 oczko... Takze dolaczam do tych ktorzy nie zwracaja uwagi na te oceny i cale podsumowanie.
Co do Pedro to nie wiem czy do konca chodzi tu o forme. Wszyscy narzekamy na skrzydlowych tak? Bardzo dziwne jest to ze obaj Ci pilkarze jada na kadre i sa zupelnie kims innym, mimo ze 2 dni wczesniej grali to co graja caly ten sezon i 2 dni po kadrze rowniez. Smiem twierdzic ze ogladales poczynania Hiszpanii podczas jesieni i wiesz jak znakomicie gral Pedro i tu nie tylko chodzi o bramki. Nie wiem czy ogladales mecze Chile chociazby z Argentyna czy Kolumbia... Alexis jak inny czlowiek.
W porzadku Sanchez nie strzela ale napisz jak zagral w ostatnich 3 meczach... z tego co pamietam to zaliczyl 2 asysty i wypracowal Messiemu 2 bramki z Betisem. A Pedro dochodzi do strzalow ? Tak doszedl raz pamietam jak mu Alexis zagral idealna pile a ten strzelil prosto w bramkarza.

0

wciaz nie ma ocen za Atletico ?

0

Wszyscy tylko Alexis i Alexis :) No tak musza na nim sie wyrzyc bo tylko on slabo gra a cala reszta zajebiscie. No i przede wszystkim to na nim jest skupiona uwaga bo gramy w 10... czy Pedro gra jednak ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?