misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przykre i szczere... jeszcze tylko brakuje zeby skrzydlowi grali defensywnie a bramki i tak padna...
0
Swietnie to Torres zrobil
0
Jakiegos Wlocha trzeba na obrone kupic
0
A co to za skrzydlowy ktory nie potrafi zrobic nawet przewagi ?? Juz nie mowie o tych dryblingach ale on nawet nie ciagnie gry do przodu ! Nie zrobi jakiejs akcji kombinacyjnej tak jak w reprezentacji wlasnie to robi. Prosze Cie wez obejrzyj sobie ostatnie mecze Hiszpanii (na youtube znajdziesz bankowo) i zobacz jak moze grac ten zawodnik. Czemu wszyscy sa zdziwienia i pisza ze tam gra lepiej lacznie z Toba?? Skoro sam uwazasz ze w kadrze gra lepiej to znaczy ze w klubie gra slabo.
1. David Silva?
2. To jest odpowiedz ?
3. Niechcialbym sie uczyc gry od Pedro...
4. Ja wiem ze dobrze bo teraz dzieki Tito mam argumenty do tego zeby uzasadnic krytyke tego pilkarza. Gorzej jak by w ogole nie gral...
5. Tak jak by Leo pilek nie tracil... wiec teraz Messi musi sie uczyc od Pedro pilek nie tracic.
0
1. Nie rozumiem pytania. Co ma kadra do klubu ?? Wejdz sobie na strone kadry o ile taka jest i tak sie zachwycaj Pedro.
2. Alexis.
3. Co ma doswiadczenie do gry ktora prezentuje? Co z tego jak pojmuje filozofie skoro ostatnie dwa lata gra piach ??
4. Kibic kibicem. Niech zostanie w klubie za nalezny mu szacunek ale na gre w wyjasciowym skladzie to on kompletnie nie zasluguje.
5. Co ma wiek do gry ? Ze niby Alexis ma sie uczyc od Pedro ? Trzymajcie mnie... Chyba sie nauczy jak nieatakowac i pozbywac sie pilki.
Nie wiem czemu caly czas go bronisz i piszesz ze gral dobrze tylko bramek nie strzelal... Wedlug wiekszosci tutaj to wlasnie najgorsza u Pedro byla gra. Bo jako ze prawie ze w ogole nie stwarzal zagrozenia w ataku tak strzelil te pare bramek mimo ze setki tez marnowal... Moze nie jestes fanboyem Pedro ale ciagle o nim piszesz i bronisz go praktycznie niczym. Takimi argumentami ze wedlug Ciebie gral dobrze. A jesli chodzi o rozwoj to juz w ogole nie wiem co mam Ci napisac, chyba na specjalne zyczenie wyblagam redakcje zeby zrobic sonde "czy w ostatnich dwoch latach Pedro wciaz sie rozwial?"
0
Ale wiesz co jest najlepsze ? Że my to wiemy a Tito i całą reszta tego nie widzi... Pedro będzie grać tak samo jak Torres... W kadrze dobrze w klubie padaka.
0
Pedro nie powróci na swój poziom i ostatnie dwa lata to pokazały już... Wcześniej w kadrze też dobrze gral ale na następny dzień powrót do klubu i powrót do rzeczywistości... Nie ma znaczenia czy poprowadzi go Pep czy Tito bo ostatnie 2 lata właśnie z tymi trenerami pracował i każdy wie jak wyglądały jego występy... Co do jego wypowiedzi to wypadałoby chcociaz trochę szczerości i samokrytyki, chociażby po to żeby pokazać kibicom że chce się poprawić w następnym sezonie, ale oczywiście lepiej powiedzieć że się miało super sezon :)
Najlepsze w tym wszystkim jest jednak śmiech na pytanie o Neymarze i konkurencji w ataku, tak jak by wiedział że i tak będzie grac... Czuje że te talerze na drugim planie to prezent dla Tito żeby czasem nie zapomniał na kogo ma stawiać...
0
Teraz pewnie Tito i reszta sobie pluja w brode ze doprowadzili do tego ze Thiago chce odejsc.
0
trzymajcie mnie... ten koles sie nie nadaje do Barcy
0
a tak tylko napisalem wiem ze to raczej niemozliwe z naszym trener (ocjem chrzestnym Pedro).
0
Ja mysle ze jak atak bedzie wygladac Neymar-Messi-Alexis to Messiego nie bedzie juz krylo tylu zawodnikow bo kazdy z nich bedzie bardzo grozny dla rywala i kazdego z nich trzeba bedzie conajmniej podwajac.
0
I kiedy nasza taktyka z kontrami
0
Niech lepiej przygotuje plan dla Alexisa.
0
Nie ma wielkiej filozofii dac mu wolna reke w grze ofensywnej jak Ronniemu.
0
brac go za Pedro.
0
ale ma mine...
0
Niech przebuduje te swoja chora filozofie grania wiecznie wychowankami, tak samo niech przebuduje w koncu taktyke "gramy na Messiego i nic sie nie martwimy". W koncu by dawal pograc mlodszym zawodnikom jak Tello, Thiago i reszta.
0
Messi dostanie odrobki w sadzie i bedzie zamiatal liscie :) A tak na powaznie to przeciez wiadomo ze nic mu nie zrobia, zaplaci najwyzej kare i juz. Co jak co ale Messi zarabia grube pieniadze i jestem pewien ze jest niewinny.
0
Powinien do pierwszego zespolu byc wlaczony. Pedro wzieli z rezerw i gral kiedys na poziomie, a Deulofeu strzelil ponad 20 goli w Barcie B wiec czemu ma nie dostac szansy skoro lepiej rokuje ?
0
Proponuje wymiane Torres = Pedro
0
Tito jest ojcem chrzestnym Pedro wiec nie ma opcji zeby odszedl... z kolei Rosell jest jego Tesciem.
0
Torres jak Pedro... juz sie nie odrodzi i swoje 5 minut mial 2 lata temu...
0
HA HA ale bzdury ! Tello na 100% nie oddadza nikomu. Alexis od dawna wiadomo ze zostaje, nawet przed oficjalnym komunikacie ze Sanchez zostaje to klub powiedzial ze ten zawodnik w ogole nie jest na sprzedaz.
Do odstrzalu powinien pojsc Pedro.
0
Z gory sory za podwojny post ale pisalem rano na telefonie to wyzej dlatego z bledami...
Popieram Geble.
Nie moge natomiast się z zgodzić z Tobą sciah. Można zagrać przyzwoity mecz i zmarnować 100% sytuację. Np. Mecz Pedro z Valladolid. Nie wiem co masz na myśli że "każdy klub i reprezentacja chce żeby grał". Że niby każdy klub chciałby Pedro ale jest tak bezcenny że nawet nikt nie raczy się zainteresować? Nawet żadnych plotek dziennikarzy... ? Dziwne. W reprezentacji fajnie że teraz strzela ale to w klubie ma strzelać bo my kibicujemy Barcelonie.
Śmieszne jest te ocenianie Pedro pod taktycznym kątem tak jak ciężko by wam było napisać coś o jego grze. Alexis rowniez wykonywał te wszystkie rzeczy ale jakos potrafił się odnajdywać w tych sytuacjach strzeleckich. Od kiedy w Marcu nastąpił przełom jego gry, gołym okiem widać że po prostu gadasz głupoty, bo na tej samej pozycji Alexis strzelał bramki, zaliczał asysty, dryblowal, mial odbiory i wykonywal te wszystkie zalozenia taktyczne. Tak więc mity obalone. Co do pozycji lewoskrzydlowego to fakt że tam idzie więcej odważnych akcji,ale to się bierze raczej z tego że łatwiej jest prawonoznemu złamać akcje. Na lewej flance Sanchez czy Pedro również maja tam pracę w defensywie i inne rzeczy o których piszesz.
0
Popieram Geble.
Nie moge natomiast się z zgodzić z Tobą sciah. Można zagrać przyzwoity mecz i zmarnować 100% sytuację. Np. Mecz Pedro z Valladolid. Nie wiem co masz na myśli że "każdy klub i reprezentacja chce żeby grał". Że niby każdy klub chciałby Pedro ale jest tak bezcenny że nawet nikt nie raczy się zainteresować? Nawet żadnych plotek dziennikarzy... Dziwne. W reprezentacji fajnie że teraz strzela ale to w klubie ma strzelać bo my kibicujemy Barcelonie.
Śmieszne jest te ocenianie Pedro pod taktycznym kątem tak jak ciężko by wam było napisać coś o onywał te wszystkie rzeczy a potrafił się chociaż odnajdywać w tych sytuacjach strzeleckich. Od kiedy w Marcu nastąpił przełom jego gry, gołym okiem widać że po prostu gadasz głupoty, bo na tej samej pozycji Alexis strzelał bramki, zaliczał asysty i DRYBLOWAL. Tak więc mity obalone. Co do pozycji lewoskrzydlowego to fakt że tam się więcej dryblujetrzeba się jednak zgodzić z tym że tam idzie więcej odważnych akcji,ale to się bierze raczej z tego że łatwiej jest prawonoznemu złamać akcje. Przy obecności Alexisa to również widzę tam pracę w defensywie i inne rzeczy o których piszesz.
0
Za rok pogadamy :)
0
Jakie chyba... Tylko.Alexis!
0
Pewnie i tak nic nie zrobią z ocena Pedro a jak zrobią to obniża o 0,5. Więc moja propozycja to podwyższenie wszystkim poza Pedro o 2 lub 3 oczka. A tak na koniec to ta zbyt wysoka ocena Pedro i tak nic nie zmieni w końcowym rozrachunku sezonu bo po prostu dla większości ten zawodnik i tak dostałby niższa notę za ten sezon. Dobranoc
0
Jutro news Puyol " ja nic takiego nie powiedziałem." :)
0
Ja mu dam Pedro na prawej ! Tylko Alexis ! Villa powinien zostać, a Pedro powinien odejść, bo po dwóch słabych sezonach to tylko nacpany wrozbita myśli że kolejny trzeci będzie mieć wspaniały... w szczególności że przyszedł Neymar.