0

Pedro zagrał wczoraj bardzo dobre zawody, lecz wciąż uważam że to nie jest zawodnik który robi różnice.

0

Głową to chyba najważniejsza cechą która musi mieć dobry piłkarz. Można mieć niesamowite umiejętności ale jeśli nie masz głowy to nawet w A Klasie będzie sie słabo grać. To jest problem polskich piłkarzy min. Sanchez problemów już mieć nie będzie, a odnalazł się dużo wcześniej jak w pre sezonie.

0

Patrol nie gadaj z nim bo on ma swój świat. ;-)

0

Znowu tylko o Messim i Neymarze się pisze a zobaczycie że to będzie sezon Alexisa.

0

Tak powinien wyglądać na cały sezon!!!

0

Jeśli Tata postawi na Pedro to popełni bardzo duży błąd. Bo Chilijczyk jest w formie od kilku miesięcy i to może być sezon Alexisa, a nie Neymara.

0

Jego problemy już nie wrócą. Podczas tej swojej dyspozycji również miał spotkania gdzie nie trafiał w dogodnej sytuacji ale jakoś nie wyglądał na zalamanego...

0

Tello jest świetny. Prawdziwy skrzydłowy który się nie boi dryblingu gdy ma miejsce.

0

W końcu jakieś nazwiska. Czasami mam wrażenie jak by Barca nie miała żadnego scouta w sztabie tylko kupują zawodników po głośnym nazwisku. To już tutaj czesc z nas podaje jakieś nazwiska piłkarzy którzy są naprawdę świetni, ale często niedoceniani.

0

Niektórzy mogą się śmiać z tego co napisałeś ale jeśli Alexis utrzyma taka formę to jest to całkiem realne. Co mecz jak nie asysta to bramka lub jedno i drugie. Na koniec sezonu miałby nieprawdopodobne statystyki. Alexis jest już pewniejszy siebie, ale może być jeszcze bardziej i to chyba najgorsza wiadomość dla naszych przeciwników...

0

Takie pieprzenie że z Bayernem slabo, że z ogorkami tylko dobrze. A kto zagrał z Bayernem dobrze ?? Nikt. A wy oczekujecie niewiadomo czego. A codo tych ogorkow waszych to ten kto się zna na piłce to wie że nikt sie nie położy. Nieraz Barca grała z dużo słabszymi drużynami a przegrywała czy się męczyła. Nigdy nie jest lekko. Trzeba grać zawsze na 100%. Sanchez zostawia 200 % serducha zawsze a umiejętności 1/5 bo tego gościa stać na wiele więcej. Co do Lechii z która ciężko się gralo że względu na ostrą grę to przypomnę że Alexis asystował i zagrał w uliczkę do Montoyi. Wy tylko oczywiście patrzycie na bramki i to tylko te z najsilniejszymi. W tym roku Alexis zamknie gębę każdemu.

0

Najlepsze jest to że wcześniej artykuł o MVP presezonu Alexis Sanchez, a teraz mowa tylko ile to Pedro bramek strzelił i jak świetnie gral Neymar. Alexis 3 gole, 5 asyst, dryblingi otwierające podania. Fabregas to samo, świetna gra. Poza Santosem i Bayernem to drużyny zbyt wymagające nie były no i ta ostro grająca Lechia.

0

Neymar, Messi, Sanchez

0

Jak kupimy obrońcę to chłopak Sie nie rozwinie...

0

Brać Sakho i się nie zastanawiać, nie rozumiem czemu on w PSG jest tak niedoceniany...

0

Jeśli będzie grać gorzej od Sancheza czy Pedro to będzie siedzieć. Tym bardziej że ta dwójka daje dużo w pressingu. W tym klubie było już dużo transferów które były niewypalem, Tata powiedział że będzie grać ten kto będzie najwięcej dawać drużynie. A co do Sancheza to się zdziwisz jeszcze z tymi sredniakami. Bramki z Atletico, Benfica, Realem itd nie no średniaków pewnie ;-)

0

A moim zdaniem niekoniecznie Neymar ma gwarantowane miejsce w ataku. Póki co Alexis się lepiej prezentuje. Pedro jest skuteczny pod bramka. Czuje że Sanchez zaliczy lepszy sezon od Neymara.

0

Zobaczycie że w tym sezonie nie będzie takich problemów w obronie rok

0

Bardzo dobrze trenerze. Luiz gra często nieodpowiedzialnie. 50 to za Silve można dac. Kupmy kogoś młode i zdolnego jak Martinez i zaufajmy Carlosowi.

0

Hierarchia w zespole. A poza tym Alexis potrafi więcej niż wiekszosc z was myśli. Chłopak gdy nabierze większej pewności siebie to będzie dużo lepszy niż obecnie teraz. Co do wywiadu to uważam Xaviego za bardzo mądrego człowieka. Nic tylko się wzorować na takich ludziach. Widzę go kiedyś w sztabie trenerskim...

0

Ty jesteś tak malutki że się lepiej nie odzywaj

0

Bardziej spektakularny to był Alexis niż Neymar...

0

Szkoda że Vidal przedłużył kontrakt z Juve... Gość jest niemozliwy.

0

Akurat w kadrze to on w każdym meczu gral bardzo dobrze, bo wszystkie mecze Chile oglądam. To samo Vidal. Alexis akurat tam bardziej napędza i kreuje akcje innym niż sam strzela... Asyst ma tyle że ciężko zliczyć.

0

zawsze lewą graliśmy więcej, bo łatwiej jest złamać akcje i oddać strzał lub zagrać prostopadla piłkę. Tak samo Leo kiedy z prawej scina do środka. Alexis na tym cierpi a mimo wszystko ma niesamowite statystyki w ostatnich miesiącach. Gdyby gral na lewej to już w ogóle nie wiem co to by było...

0

A ile udanych dryblingow i tych otwierających podań? Alexis jest w gazie i powinien być w podstawowej 11.

0

Atak musi być złożony z latynosow!!! Tato nie zawiedz mnie..

0

Żadne to oslabienie, z takimi jak tajlandia czy Malezja to mogą grać nawet zawodnicy Barcy B

0

Ty sobie możesz chcieć ale ja się do niego nie przekonam i tak. Mnie się jego gra nie podobała nawet gdy strzelał po 20 bramek w sezonie. Ja go nie wyzywam od drewien jak inni więc musisz uszanować że komuś się nie podoba jego gra. Nie imponuje mi on za bardzo po prostu, nie jest dla mnie zawodnikiem który zrobi przewagę. Nie domagam się jego odejścia, po prostu nigdy za nim nie przepadalem.

0

Grubo masz gosciu... Czyli jeśli mi się od zawsze wyjątkowo nie podobała gra Pedro to na siłę mam się do niego przekonać ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?