0

Alexis mial 2 kluczowe podania, mial takze 6 strat a nie 7 i mial 4 odbiory a nie 3. Ktos wam znowu lipe robi z tym statystykiami... Nie wiem jak inni zawodnicy bo w zasadzie to tylko na Sanchezie sie skupilem, dlaczego ?
Otoz chilijczyk wybiegal za obrone rywala/urywal sie sprintem na czysta pozycje uwaga! 17 razy! Ty mi chcesz wmowic ze byl malo aktywny ? Z tych 17 krotkich sprintow ktore wykonal przynajmniej 13 bylo takich ze mogl miec spokojnie wolna droge do bramki, reszta mogla sie co najwyzej skaczyc grozna akcja pod bramka rywala i teraz pytanie za 100 pkt czemu nie dostawal tych pilek ?? i drugie pytanie za 150 pkt. Kiedy w koncu zaczniecie ogladac gre bez pilki ???? I tu nie chodzi tylko o Alexisa ale tez o innych.

0

"Mocno pracował na skrzydle ale był mało widoczny" można rozwinięcie tego zdania ? Bo skoro mocno pracował to w jakiś sposób musiał być widoczny. Pierwsza połowa Sancheza do kity zgadzam się ALE w pierwszej połowie to tylko Neymar zasłużył na wyróżnienie bo CALA reszta drużyny zagrała bardzo słabo. W drugiej połowie gra całej drużyny wyglądała lepiej i chilijczyk tak samo. Dobre zagranie do Alvesa i Neymara. Znaczący udział przy drugim golu Messiego, chodzi tu o grę bez piłki zabierając za sobą obrońców jednocześnie robiąc miejsce Leo. W momencie kiedy był podwajany prosze powiedzieć co mu pozostało jak wycofać piłkę do kolegi? Więc jaka powinien obrac koncepcję? Drubling z dwoma zawodnikami i strata? Ile razy Alexis urywal się obronie pokazując się do prostopadlej piłki czy tej za plecy rywala? Ja nie nadazylem liczyć i wy tego nie widzieliscie? Nawet komentator to widział... Co on jeszcze w takim razie miał zrobic by być aktywnym? Co my chcemy grać gdy rywal się znakomicie broni skoro tego nie chcemy? Przyjdzie mecz z Celticem i będzie to samo. Milan też. Niech mu podadzą chociaż 3 takie piłki ale dokładne to 1 bramkę na pewno strzeli. Na minus oczywiście zmarnowana okazja ale nie piszcie ze był mało aktywny. Dobrze wiecie i widzieliscie ze większość piłek i w ogole akcji naszych idzie lewą stroną czemu nie bierzecie tego pod uwagę? Wszystkie moje pytania itd tycza się jedynie redakcji nikogo innego. To oni wystawiają oceny i dają krótki opis więc tylko z nimi będę konwersowac także proszę o reszte by nie odpowiadała na moj komentarz.

0

Nie wiem czy Atletico czy Malaga to ogorki. Ogorki to masz w 3 lidze polskiej. Pozostale druzyny maja zawodowych pilkarzy wiec nie pisz ogorki chyba ze chodzi Ci o te warzywo ze sklepu w sloikach. Nie rozumiem stwierdzenia "nie radzi sobie z Ajaxem" tzn co ? To ze nie strzelil bramki tzn ze sobie nie radzi ? czy wdawal sie w dryblingi i mial przynajmniej 5 strat z tego ? Nie. Nie mial. Oprocz tego wylozyl pilkie Neymarowi i Alvesowi - mogly pasc bramki z tego ale Ty i tak bys napisal ze nie radzi sobie. Mysle ze z Toba powinnismy sie pozegnac. Ktos taki jak Ty ma gowno do powiedzenia w sprawie transferow.

0

NSport. Na zdrowie

0

Super sklad. Wlasciwie to najsilniejsza nasza mozliwa 11 nie biorac pod uwage formy zadnego gracza. Messi na determinacji i ogolnie chec pokazania sie przez nowego trenera Barcelony - mocno smierdzi wysokim zwyciestwem. Czekam na pierwszy gwizdek !!!

0

Chca nas nacpac przed meczem.

0

nigdy nie napisza co jedli...

0

Zza czasow Pepa byla faworyzacja mlodych Hiszpanow. Yaya byl duzo lepszy od Busiego i jest nadal. To samo jak wskoczyli inni Bojan, Pedro itd. Od kiedy Pep juz nie prowadzi Barcy to tylko Busi jeszcze jakos prezentuje ten poziom co kiedys.

0

Fabregas to jest pewniak na dzisiaj. Niewiadomo co z pivotem czy Song czy Busquets. Alexis pewniak bo ostatnio odpoczywal a pozniej siedzial na lawce. Po drugiej stronie mozliwe ze Neymar usiadzie mimo dobrej formy a w jego miejsce zobaczymy Pedro ktory tez odpoczywal... no chyba ze bedzie tak samo jak z Alexisem ze tez zacznie z lawki. Trzeba zagrac ofensywnie i z kontratakiem bo Ajax to jedyna druzyna ktora nie bedzie robic autobusu (mam nadzieje!). Messi na determinacji i ogolnie chec pokazania sie przez nowego trenera Barcelony - mocno smierdzi wysokim zwyciestwem.

0

nie beda*

0

A od czego sa komentarze ? o czym mamy dyskutowac niby ? Kazdy opisuje swoj sklad jaki chcialby zobaczyc po prostu przeciez wiadomo ze beda grac Ci ktorych wypiszemy tylko Ci na ktorych trener postawi. Wyluzuj poslady koles.

0

Juliana boli dupa ze nie ma Pedro w wyjsciowej 11... Siedzi tam gdzie jego miejsce !!

0

Musi byc taki sklad !! Popelni wielki blad Martino wystawiajac kogokolwiek innego...

0

Bramka Yaya Toure i Van Persiego palce lizac lacznie z paznokciem.

0

Geble to jest tylko moje zdanie, nie wszyscy musza sie z tym zgadzac. Kiedys uwielbialem Ronaldo bo potrafil przejsc 2 czy 3 rywali i podac koledze lub sam strzelic, w Realu tego nie robi. Ba nawet gdy ogladam to ciezko mi sie doszukac by 1 goscia przeszedl tak jak kiedys...
Mysle ze skrzydlowi powinni tez angazowac sie z zadania defensywne bo skrajni obroncy w tych czasach potrafia bardzo duzo w ofensywie.

0

Ronaldo to juz nie jest ten sam pilkarz co kiedy. Jego trzecia bramka to w Manchesterze byl chleb powszedni. W realu takie akcji robi raz na 100 jak ktos nizej napisal i taka jest prawda. Portugalczyk juz nawet tak nie drybluje jak kiedys. W wieku 18 czy 19 lat chyba mial zdecydowanie duzo lepszy drybling. Wtedy to byl ktos na kim mozna bylo sie wzrorowac. Bardzo podobala mi sie jego gra, w kazdym meczu robil roznice i gdy nie szlo to takimi akcjami wlasnie rozrywal obrone rywala. W realu zdobywa wiecej bramek ale ten gra jako napastnik. Jak ktos powie ze to jest skrzydlowy to oczywiscie nie pozostanie mi nic jak sie smiac do konca dnia. Przeciez on w defensywie nie gra tak jak Alexis czy Pedro, jego gra w obronie malo interesuje. Bramki strzela jedynie bazujac na doswiadczeniu. Strzal ma jeszcze lepszy jak kiedys, zyskal instynkt napastnika i to mu pozwala na te statysyki ktore osiaga. Jak dla mnie to jest cien pilkarza tego z Manchesteru, ale to juz temat rzeka tak naprawde....

0

Mozecie byc pewni ze jutro Messi bedzie sie mocno sepic.

0


Alexis w meczu z Sevilla. 2 straty, 1 odbior, 1 podanie kluczowe i 1 gol. Nie wiem o co wam chodzi wy byscie chyba chcieli zeby wszystkich okiwal i na koniec jeszcze z nozyc strzelil w okienko.

0

Ludzie ogarnijcie sie z tymi wpisami "drewno" "slaby" "przewraca sie o swoje nogi" itp. Trzesie mnie jak cos takiego czytam. To sa kurwa pilkarze swiatowego formatu. Pilkarz slaby to ktos kto gra w 4 lidze polskiej ! Pilkarze nawet od naszej smiesznej 3 ligi polskiej to sa pilkarze dobrzy ale ich poziom okresla liga w ktorej graja. Te wasze "Ogorki" to sa zawodowi pilkarze ktorzy potrafia wiecej niz widzicie tylko w telewizji. Dla niektorych wszystko wydaje sie takie proste gdy sie oglada mecz. Zaloze sie ze nie ma tu nawet kogos kto gra w jakiekolwiek 3 lidze na swiecie. Ludzie to tylko ludzie a nie roboty. Messi moze nie trafic na pusta czy karnego a zawodnik z 6 ligi San Marino Ci trafi tego karnego. Ludzie to nie maszyny. Redakcja powinna tu zatrudnic kogos od robienia porzadkow w komentarzach bo za duzo tu dzieci i debilow co mysla ze wszystko przychodzi idealnie. Na samo to ze pilkarz przyjmie pilke trzeba pracowac latami wiec docencie kazdego pilkarza i nie piszcie ze jest slaby skoro sami nie potraficie tego zrobic.

0

Ty mozesz zaraz ciagnac pedofilku

0

Racja. Dongou wcale nie musi sie zmarnowac. Wszystko zalezy od potencjalu zawodnika i jego psychiki. Bojan juz bardziej nie mogl sie rozwinac co widac na dzien dzisiejszy zreszta. Dongou tez jest innym typem pilkarza, no i bardziej zapowiadal sie wlasnie kamerunczyk od Hiszpana. To ze ktos sie zmarnowal to nie znaczy ze kolejny 100% sie zmarnuje. Rownie dobrze moze sie zmarnowac wciaz grajac w rezerwach.

0

Alexis 168 a i tak wiekszosc pojedynkow w powietrzu wygrywa. Nawet bramki z glowy strzela.

0

Tylko trzeba w takim razie jakiegos napastnika sie pozbyc...

0

Ale ten gosc ma motywacje. Uwielbiam go.

0

Elvas
No racja. Nie tyle co nie wierze i nie doceniam Mascherano i Pikusia ale oni po prostu powinni juz odpoczac. Z drugiej strony jesli dobrze zagramy pressingiem to nawet nasi stoperzy nie beda mieli zbyt duzo pracy... Znam sposob gry Barcy i dobre wyniki to glowna zasluga pomocy i ataku bo to oni wlasnie sprawiaja ze odzyskujemy pilki.

0

Seville rozgnieciemy. Ney-Leo-Alexis w ataku w pomocy Fabregas i o nic nie trzeba sie martwic !

0

I dobrze ze zostal. Sa lepsi zawodnicy od niego za ktorych mozna mniej zaplacic. Nie zmienia to jednak faktu ze zarzad powinien kupic obronce chociazby nieco lepszego niz Bartra bo w tej chwili to mamy dwoch stoperow nie liczac Marca, a sezon jest bardzo dlugi.

0

To juz jest 3 sezon tego zawodnika kiedy gra bardzo slabo. Byla to za kadencji Pepa, za kadencji Tito i teraz za kadencji Martino zaczyna grac tak samo. Byc moze oni wszyscy wierzyli ze bedzie grac jak kiedys... Byc moze jest wystawiany bo w kadrze strzela bramki.... Kredyt zaufania do tego zawodnika powinien zostac wyczerpany. Mecz to nie trening na treningu mozesz robic wszystko bo jest luz. Jak widac na filmiku bylo to zwykle cwiczenie. Strzal ladny. Na meczu juz nie jest tak samo. Masz obronce na plecach a nawet jak nie masz to ciezko wykonac taki strzal na zmeczeniu. Gram juz w pilke 16 lat ponad i wiem co pisze. Na treningach nawet chlopaki w 4 lidze polskiej sobie tak strzelaja i wcale nie wymyslam. Tak naprawde na meczu pokazujesz co potrafisz. Nie piszcie ze przez Messiego nie moze grac tak czy siak czy ze ma jakies zadania. W kadrze rowniez gra wysoko pressingiem jak widzicie. Alexis jakos potrafi i grac defensywnie i ofensywnie wiec nie piszcie ze cos jest przez Messiego. To ze Pedro kiedys dla Barcy duzo zrobil to nie znaczy ze teraz ma grac. On juz nie bedzie grac jak kiedys po prostu musiscie to zaakceptowac. Jesli za zaslugi ktos mialby grac to w takim razie trzeba namowic Rivaldo zeby wrocil do Barcy lub kogos innego. I ostatni raz chyba to napisze. Pedro moglby grac w tej chwili lepiej jesli gralby wysunietego napastnika. On nie ma umiejetnosci do tego by grac na skrzydle. Nie potrafi minac nawet 1 rywala i zrobic przewagi dla druzyny. Moim zdaniem ten sezon bedzie MOZE jedynie nieco lepszy od poprzedniego ale to wielkie moze bo w tym sezonie to Alexis bedzie grac czesciej.

0

OK ja sie klocic nie bede o oceny bo to przeciez wy je wystawiacie. One sa dla was i dla tych ktorzy chca. Dla mnie te oceny nie sa odzwierciedleniem tego jak grali Ci pilkarze. Dyskusje prowadze jedynie dla tego ze smieszy mnie to w jaki sposob to robicie. Bo zeby Alexis za mecz z Atletico dostal identyczna ocene jak Pedro za mecz z Valencia to jest po prostu zart sezonu poki co. Sam napisales ze bierzecie pod uwage klase przeciwnika. Atletico jest w tej chwili o klase wyzej od Valencii. Jeden notuje 3 straty i jest malo aktywny ale dobra gra w obronie byla. Drugi ma 8 strat, brak skutecznosci, mala aktywnosc i tez dobra gra w defensywie. Super no nie ma to jak obiektywnosc. Obejrzalem specjalnie dla Ciebie mecz z Malaga i Pedro mial 3 straty. 2 w pierwszej polowie i 1 w drugiej wedlug waszych kryterii. Pozdrawiam i dzieki za poswiecony czas.

0

Czyli jednak rozumiem ze za gre w defensywie dostal te 3,5 tak ? Mozesz Sciah wyjasnic dlaczego 3,5 a nie np 2 ?? Po ostatnim meczu z Atletico (trudniejszym rywalem) Sanchez dostal 3 i napisaliscie ze "Nie można go obronić nawet grą w defensywie.". Ja juz nie rozumiem o co wam chodzi, czy kogos tu faworyzujecie czy jak. Gosc (Alexis) zagral slabo bo byl malo aktywny mial tylko 3 straty ale tez niczego nie popsul co wedlug waszych kryterii oceniania powinien dostac 5 lub 4,5 max. W drugim meczu zawodnik z tej samej formacji (Pedro) tyle ze juz ze slabszym przeciwnikiem zanotowal 8 strat, zagral katastrofalna pilke do napastnika chcac podac do bramkarza i zmarnowal 2 wysmienite sytuacje w ogole nie trafiajac w bramke. Moglo sie to zemscic, a moglo tez uspokoic wynik spotkania. Skonczylo sie 3-2 lecz te 2 sytuacje zwyczajnie popsul i wedlug waszych kryterii wszystko pasuje jak ulal do oceny 1 - karydnalne bledy, brak skutecznosci i straty.
Tak myslalem ze jesli zmienicie oceny to o pol jak zreszta zawsze to robicie bo uwazacie ze macie najswietsza racje. Wystawiacie noty jak chcecie i nawet nie kierujecie sie wlasnymi kryteriamii ktore opisaliscie. Nie wiem co mam napisac chyba po prostu trzeba odpuscic te smieszne oceny. Nie ma sie co klocic. Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?