misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tello>Pedro
0
Dede
Powiem Ci tak, moze my nie jestesmy jakimis wybitnymi specjalistami i pewne osoby moga sie smiac lub kpic z tego co piszemy ze trzeba nam np. obroncy. Ale co Ci powiem ze my jako kibice mamy wiele racji w tym co piszemy, a czesto piszemy oczywiste sprawy. Wiecznie Mascherano i Pique grac nie beda... Puyol kontuzjowany i Bartra ktory jakosci nam nie zapewnia. Martino jak cos kupi obronce w styczniu a co by bylo gdyby tak ktorys dostal kontuzji ? a nie daj Bóg drugi kartke ?
0
bym zapomnial tego o tym fatalnym podaniu Pedro pod nogi napastnika...
0
Wyrazny brak Alexisa. Pedro po raz kolejny niewidzialna peleryna Harrego Pottera. 4 straty, 0 akcji do przodu i zmarnowana setka... Pewnie znow bedziemy czekac do 60 lub 70 minuty az zejdzie... Wiekszosc chciala Tello i to wlasnie on powinien grac. Uscisk dloni dla tych co chcieli Tello.
0
Sakho jest bardzo blisko Liverpoolu.
0
Z Neymara będą ludzie !
0
I jeszcze coś. Jak już wcześniej napisałem przy wypowiedzi pikusia gdy narzekał na sędziego, powinna redakcja przy wystawianiu ocen przymknąć oko trochę bo to właśnie z winy arbitra ten mecz wyglądał jak wyglądał, kilka ostrych fauli i efekt słabszej gry w ofensywie. 2 strzały na bramkę to nie przypadek. Gdyby sędzia nie pozwolił na prawdziwą wojnę tylko prowadził mecz piłkarski gdzie gra się w piłkę a nie kopie po nogach to oceny zawodników jak i sam wynik mógłby być inny.
0
Rozumiem że mogą czuć zmęczenie ale żeby nawet.na ławkę ich nie powołać? W końcu to mecz z Valencia...
0
I co to znaczy ze nie można go bronić nawet gra w obronie? To się nie liczy? A jak Pedro bronicie zawsze za grę w obronie to wszystko jest ok?
0
Ocena Alexisa to jest żart. Pierwsze zagrożenie pod bramką Atletico to akcja Alexisa gdzie zjechał Felipe Luisa i przy lini bramkowej wjechał agrywajac ddokładnie w pole karne. Nie pamiętamy? Chwilę później Alexis schodzi do środka i zaczyna się gra skrzydłami niemal całe 45 minut. Ślepy by to widział... Neymar i Messi, dwie wielkie gwiazdy i każda piłka w ich stronę. Jakten uchliwy Alexis miał być aktywny pytam się?? Zagrał pierwszy raz od dawna na innej pozycji, piłek nie dostawał więc za co ta ocena?? 3 straty to dużo? Przypominam ze za podobny mecz Pedro dostał ostatnio 4 gdzie gral na skrzydle i piłki otrzymywał więc nie rozumiem tych ocen... Rzucacie lotkami czy gracie w papier nożyce kamień? Nie napisałem " dla mnie Alexis minimum 4" więc weźcie to mocno pod uwagę tak samo jak to w jaki sposóbgral przeciwnik...
0
Poniosło Martino w takim razie, Alexis poza ostatnim spotkaniem w którym nie gral na swojej zagrał słabo a ostatnie 20 spotkań już nawet nie licząc kadry to bardzo dobre spotkania. Masa asyst, bramki, dryblingi, otwierające podania. Nie kumam tego gościa... Chyba chce im dac odpoczac
0
Nie patrz w statysyki bo maja tutaj burdel
0
Lukaku to swietny zawodnik, karnego najlepsi niestrzelali. Cieszy mnie za to ze Mourinho i jego angielski autobus przegral.
0
Chyba sam sobie kupisz w Managerze..
0
Za to Kaka chce wrocic do Mediolanu
0
Apropo tego losowania LM to Ajax wlasnie sprzedal Ericksena do Tottenhamu.
0
ciesze sie ze autobus przegral ten puchar moze zaczna w koncu grac otwarty futbol to sie naucza wygrywac w regulaminowanym czasie gry.
0
Ja jestem za Bayernem bo Chelsea to jeden z autobusow...
0
Lubię Tello, Sancheza, Neymara i wszystkich innych błyskotliwych skrzydlowych :)
0
A co krytyki Alexisa to chciałbym przypomnieć niektorym ze w 17 ostatnich spotkaniach strzelił 10 goli i miał 11 asyst. Nie liczę oczywiście kadry bo to nas nie obchodzi.
0
Nikt mi się nie włamał. Ja go krytykuje ale konstruktywnie. Nie wyzywam go, nie wymyślam kłamstw na jego temat.
0
Zgadzam sie. Pedro nie gral w ostatnich meczach najlepiej ale to swietny pilkarz. Wedlug mnie jest on zle wykorzystywany w Barcelonie, gdyz gra na skrzydle ogranicza tego pilkarza. To urodzony napastnik ktory ma dobry strzal, szybkosc, technika uzytkowa na wysokim poziomie i gra z pierwszej pilki. Jego pozycja to pozycja Messiego. Krytykowac go mozna bo nalezy mu sie ale bez zadnych wyzwisk, ublizania i uszczypliwosci. Do jego poziomu nam wszystkim jest niesamowicie daleko wiec droga redakcjo prosze zrobic porzadek na tej stronie !
0
DO ADMINISTRACJI : macie tutaj niezły syf na stronie, pod spodem wystarczy poczytać wypociny dzieci czy też bezmozgowcow którzy nie krytykują piłkarza Barcy tylko obrażają go itd. Powinniście coś z tym zrobic bo to od dłuższego czasu robi się nieprzyjemne już. Dotyczy to każdego piłkarza oczywiście, bo każdy z nich jest wspaniałym piłkarzem...
0
FromCatalonia
Proszę Cię wejdz w oceny po pierwszym meczu z Atletico i Malaga. I nie odzywaj się bo zwyczajnie klamiesz. W tamtym sezonie zdobył fantastyczna bramkę z Atletico w drugim meczu a w pierwszym miał asyste.
0
Poki co sa negocjacje.
0
Jak dla mnie to tam powinien wygrac Robben a nie Ribery. To Holender zdobyl w finale bramke. Pograzyl nas w polfinale i mial wspanialy sezon w bundeslidze.
0
Niestety większość "kibiców" nie rozumie dlaczego wczoraj zagraliśmy słaby mecz... Z taka ostrą gra to nikt nie mógł pokazać tego co potrafi. Strzały na bramkę mówią same za siebie. Przy wystawianiu ocen mam nadzieję ze redakcja weźmie to pod uwagę.
0
Mozna normalnie pisac to raz. Dwa nie ma jedynie plusow i minusow. Trzy jak zjedziesz troche nizej to masz tam opcje "Pelna wersja serwisu" i masz ten sam wglad na to wszystko jak gdybys siedzial na kompie.
0
Zgadzam sie. W NBA wprowadzono powtorki w kontrowersyjnych czy tez niepewnych sytuacjach, jest to odtwarzane i wszystko jest cacy. Ja nie rozumiem jaki jest problem zeby np. sedzia techniczny ogladal sporna akcje na powtorce i przez mikrofon glownemu sedziemu pomogl w trudnej sytuacji.
0
Te drużyny awansuja: manchester, Sociedad, juve, real, psg, Benfica, city, bayern, chelsea, basel, borussia, arsenal, atletico, porto, my i milan. Czarny koń to city i Sociedad.