misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez tych goli i tej asysty zagrał rewelacyjnie. Bardzo dokładny, bardzo aktywny, udane dryblingi, często faulowany. Nawet gdy chilijczyk nie ma takiego dnia jak wczoraj to gra lepiej i daje więcej drużynie niż Pedro czy Tello. Nie rozumiem jak można w ogóle go porównywać do nich...
0
Ty byś pasował do Realu. A co do Alexisa to według statystyk co mecz ma bramkę lub asyste.
0
Alexis statystyki zanotował gorsze ale gral lepiej od Pedro mimo absencji w dwóch spotkaniach.
0
Widzisz bo tutaj sporo osób jest bo jest, jest bo barcelona wygrywa i jest na topie, jest bo jest tu ich ulubiony piłkarz itd. Mało jest kibiców takich którzy kibicowali zanim Barca odnosiła zwycięstwa. Rozpieszczeni piękna gra mają "wymagania" dotyczące trenera, piłkarzy itd. Sory ale niedobrze mi się robi jak czytam "wymagam od niego więcej". Fajnie z pewnością przekażemy i postaramy sie żeby gral tak jak panicz chce. To samo te gadanie ze z ogorkami to czy tamto. Kurwa kto nazywa zawodowych piłkarzy jednej z najsilniejszych lig na świecie ogorkami. Przecież to jest chore... Nie muszę odsyłać do wyników. Dla większości się wydaje wszystko takie proste w tv, w rzeczywistości nawet głupie przyjęcie piłki kosztowało zawodnika wiele lat treningu. "Drewno" ? Ci ludzie mają taką technikę że to jest niepojete. Więcej szacunku dla tych kosmicznych ludzi. Więcej szacunku dla przeciwników. Więcej zaufania dla trenera i dla zawodników. Nie można wiecznie wszystkiego wygrywać rok w rok, nie da się a poza tym to by było nudne.
0
?? A czemu miałby chcieć odejść?
0
Ten wywiad i ten poprzedni wiele wyjaśnia, szczególnie dla tych co go tak krytykują...
0
Tata to jest gość :)
0
A czytales cały wywiad ze tak Ci się nie podoba? W poprzednim sezonie powiedział to kiedy zyskał pewność siebie i tuż po tym przez całą wiosnę decydował o wynikach naszej drużyny.
0
Chore są te godziny spotkań... Człowiek z pracy nie zdąży wrócić żeby mecz obejrzeć... Wszystko pod Chińczykow robią.
0
Czysta prowokacja.
0
ProMils
To oczywiste ze nie ma lewej nogi ulozonej do strzalu. On zawsze gral na prawej pomocy i dośrodkowywał. Dlatego prawonoznemu lepiej jest złamać akcje na lewym skrzydle i oddać strzal. Dlatego Neymar nie chce tam grać bo wie ze jest trudniej i z dryblingiem oraz strzałem.
Poczekajcie aż przetlumacza ten wywiad dla nas to się dowiecie czemu nie gra jak w Udinese.
0
Głównie to zasługa napastników/skrzydlowych.
0
Standardowy najazd fanboya Pedro na Alexisa. Ahh ta konkurencja... :) oczywiście niedobrze mi się robi jak czytam takie kłamstwa. Póki co to Alexis nie podolal w poprzednim sezonie gdzie graliśmy na pół gwizdka moim zdaniem, chociaż i tak na wiosnę był tym który wziął grę na swoje barki. W tym sezonie zagrał tylko 3 słabe spotkania z Almeria, Ajaxem i w drugim meczu superpucharu. W pozostałych spotkaniach prezentował się dobrze - Levante, Atletico, Sevilla, Sociedad, Malaga, Celtic. Poza Levante to same dobre drużyny, ale nie ma to jak obiektywnosc w momentach nienawiści :)
0
Skoro masz takie skojarzenia tzn ze sam jesteś gejem. Alexis ma dziewczyna w dodatku bardzo ładna blondyneczke dla Twojej wiedzy. Zrób sobie loda to może zmadrzejesz !
0
Jeszcze się nie przyzwyczailes do ocen redakcji? Wystawiają je jak chcą, często mają błędne statystyki i spostrzeżenia dotyczące zawodników. Sugerują się komentarzami chorego Orlowskiego który potrafi krytykowac a nie komentować, a w dodatku potrafią wystawić dziwna ocenę która nie ma pokrycia z własnymi zasadami. Musialbys mieć full argumentów żeby wywalczyć może zmianę oceny o max 0,5.
0
Dokładnie. Jeśli ktoś nie znał sylwetki tego zawodnika zanim przeszedł do Barcy to w ogóle nie powinien się odzywać. On zawsze gral pomocnika i tylko pomocnika, to Barca chce na siłę z niego zrobic napastnika tak samo jak wy. On zawsze żył dryblingami, podaniami z głębi pola i dosrodkowaniami. W Barcelonie jedyną osobą ktora robi wrzutki na naszych niskich piłkarzy jest Alves i wszyscy wiemy jaki jest skutek tego. W tym meczu pokazał to o potrafi, czyli dokładną centra. To jest grzech ograniczać takiego zawodnika z takim potencjałem.
0
Żal mi Ciebię hejterze Sancheza
0
Z tym Pedro to ich poniosło... Z takimi drużynami jak Celtic konieczne jest wystawienie Alexisa. Po pierwsze potrzebne będą pojedynki 1 na 1. Pp drugie Sanchez świetnie pokazuje się do prostopadlych piłek i do tych za kołnierz obrońcy, kwestia tylko czy pomocnicy zaczną w końcu mu te piłki rzucać.
0
Skoro Martino mowi ze nie wyklucza tzn ze tak bedzie, ja juz sie poznalem na jego komentarzach.
0
Czemu usunięto oceny za Almerie i Sociedad?
0
Zobaczymy jaki pomysl na gre bedzie mial Tata przeciwko autobusom
0
To normalne ze wyjdzie Neymar - Alexis - Pedro...
0
pozartowac nie mozna ? Najwazniejsze ze Barca 3 pkt.
0
Atletico wygyrwa, Pudzian tez co tu duzo mowic... udany wieczor :)
0
"Zabrakło nam też ruchliwości przy odzyskiwaniu piłki i przy pokazywaniu się kolegom". Dobrze ze Tata widzi bledy a nie tak jak Tito ktory zawsze po meczu twierdzil ze wszystko jest ok.
0
Srac na hejterow i marudy ! Barca cale zycie !
0
Ja sie nie zgadzam. Mariusz Pudzianowski zawodnik meczu.
0
Bez marudzenia. W kazdym meczu nie da sie grac pieknie i wygyrwac po 5-0. W srodku tygodnia wazny mecz w Lidze Mistrzow wiec na drugim biegu z Almeria i 3 pkt wracaja do Barcelony.
0
Slabooo, tragiedia, piach... placzecie jak baba podczas okresu. Poczekajcie na drugie 45 minut i wtedy sobie ponarzekacie.
0
za 50 minut bedziemy juz przepraszac niektorych...