misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyjdź
0
Messi ma helicobacter dlatego chce mu sie wymiotowac ale tego nie robi bo sie wstrzymuje.
0
ja widzialem wiele razy jak sie wstrzymywal przed rzyganiem i plul to juz od dawna ma problemy jakies.
0
Taktyka dobra wiele zespolow gra w ten sposob. W ostatnim meczu Song gral troche wyzej jak pivot, ale w przyszlosci w meczu w ktorym moglibysmy grac z kontry przeciwko takiej druzynie jak Bayern np to by byl niezly pomysl
Song, Busi - Neymar, Fabregas, Alexis - Messi
0
Poczekajmy do konca sezonu moze bedzie tak ze znow dostanie jakis zloty medal.
0
Dla tych co nigdy nie grali na przyzwoitym poziomie moge powiedziec ze trenrzy sa cholernie wazni !!
0
Przyjzyjcie sie dokladnie Jordiemu wyglada jak by trzymal siuraka ;)
0
Rzygus z niego :) musi sobie endoskopie zrobic dluga rurke do pyska i bedzie wiadomo co mu dolega :)
0
Tego typu napastnik bedzie wchodzic jedynie w drugiej polowie gdzie ciezko bedzie nam rozerwac autobus. W dodatku bedzie zmieniac ktoregos z pomocnikow. Z pewnoscia nie bedzie to kosztem Alexisa ktory w defensywie daje bardzo duzo.
0
Trzęsie mnie jak czytam ze Lewy jest drewniany czy gdy słyszę ze wygrywamy z ogorkami. Ile wy macie lat ze tak piszecie? Wy w ogóle zdajecie sobie sprawę jaka technikę mają Ci ludzie? To nie jest tak ze po prostu ileś lat tam sobie trenują, to są wyselekcjonowane talenty. Wam w tv się wydaje wszystkie takie proste, a pilkarze nie mają prawa się męczyć i grać gorzej niż potrafią. Więcej szacunku dla ludzi którzy poświęcili życie piłce. Lewandowski to zawodnik światowego formatu i ma taka technikę ze nikt z was nigdy takiej nie osiągnie. Więcej szacunku dla rywali z La Liga bo to również pilkarze najwyższego szczebla.
0
Nie rozumiem jak na piłkarzy formatu światowego można napisać ze jest drewniany. Pilkarze 3 ligi hiszpańskiej czy angielskiej czy nawet polskiej mają 100 razy lepsza technikę niż ktokolwiek na tej stronie.
0
Zwróciłby się? Kontrakt mu się kończy w czerwcu więc za darmo by przyszedł.
0
Nie takiej opcji żeby Martino posadził Alexisa na stale na ławę. Plota jak nic, Lewy nie pogodzi się zrola rezerwowego.
0
Żal mi takich ekspertów którzy wymagają od zawodnika żeby zawsze był w formie i strzelał zawsze w najważniejszych spotkaniach. Ludzie to są ludzie a nie maszyny.
0
Ale Dongou ma bardzo podobny.
0
Ja go doceniam ale jak już napisałem wcześniej on lepiej nie będzie grać jak w Borussii. To jest zespół dla niego to jest Liga dla niego i mecze w kadrze to pokazują.
0
Skoro chcieliśmy Cardozo, Klose czy innych to chyba jednak Martino nie chodziło o napastnika pierwszej 11. Teraz mowa o Lewandowskim i myślicie ze nagle się dowiedziało Tacie? Lewandowski jak chce to niech sobie przejdzie do nas ale bajecznego kontraktu to on nie dostanie tak samo miejsca w pierwszym składzie!!
0
Lepszy talent od Pedro bynajmniej...
0
Jest Dongou, będzie Delofoeu. Potrzevny bramkarz i obrońca.
0
Destro
Osmieszasz to Ty sam siebie, to ze nie lubisz Alexisa to nie znaczy ze gra słabo. Gra świetnie od wiosny i boli Cię to. Miejsce w składzie to on ma już dawno a na koniec sezonu będziesz pierwszym którego pojade.
0
Też jestem za Dongou i dobrym stoperem.
0
Nie przetlumaczysz...
0
Aha czyli uwazasz ze Alexis jak narazie poza bramka z Realem strzela slabiakom tak ? To w takim razie Neymar tak samo...
0
bramkarze to inna sprawa...
0
To moze obejrzyj sobie ostatnia bramke Alexisa z Realem. Jesli myslisz ze Lewy przyjdzie do Barcy i bedzie strzelal Bayernowi czy Realowi po 4 gole to radze sie obudzic w koncu bo gdy sie za dlugi spi i marzy to sie glowie przewraca.
0
Nie prowonuj Eto do jakiegos Lewandowskiego bo to niebo a ziemia.
0
Polakom zawsze bardzo dobrze pasowala Liga Niemiecka w innych ligach po prostu nie istnieja i to jest kolejny argument do tego zeby Lewandowski zostal tam gdzie jest.
0
napisales to jak Prezes rozkazujacymi zdaniami...
0
Wiadomo ze dzieciaki i fani Fify 2014 napisza ze Lewy w Barcelonie to super opcja. Dla normalnego kibica zdrowo myslacego to kazdy wie ze nie ma takiej opcji zeby on do nas przyszedl. Martino szuka nowych rozwiazan czy szuka REZERWOWEGO napastnika ktory mogby grac na 9. Lewandowski z pewnoscia nie bedzie rezerwowym, czemu mialby nim chciec byc skoro gra w Borussia Dortmund ktora rowniez jest klasowym zespolem o czym swiadczy chociazby final Ligi Mistrzow?
Oprocz tego nie chce mi sie wierzyc ze Alexis usiadl by na lawce szczegolnie po tym co prezentuje od Marca ten chlopak, to by byl noz w plecy i samobojstwo. Martino w tym sezonie wygral prawie wszystko, nie przegral zadnego spotkania bylo pare slabszych spotkan ale kazdy trener takie ma. Poki co to trojka naszych napastnikow gra wysmienicie a bedzie jeszcze lepiej. Dla wszystkich ktorzy marza o Lewandowskim w Barcelonie radze zejsc na ziemie bo ten transfer po prostu nie dojdzie do skutku.
0
Jak zagra mega to mamy po nim jechać czy co?