misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko pamiętajcie ze w LM nie będzie mógł grać a to właśnie na spotkania europejskie najbardziej nam trzeba takiego napastnika.
0
Brać go.
0
Nowy kontrakt dla Alexisa.
0
Niech lewy idzie do Arsenalu, bo tylko tam ma szansę grać. Nam potrzebny taki napastnik ale na ławkę gdy zajdzie potrzeba go wprowadzić jedynie.
0
Jovetic gra w Arsenalu chyba.
0
Super artykuł. W 100% się zgadzam i czekam na kolejne spotkania bo może być tylko lepiej.
0
Fabregas jest w gazie już od rundy wiosennej.
0
Pasował, pasował, Martino by go dobrze wykorzystał.
0
Najważniejsze są zwycięstwa i trofea. Ribery faworyt do zdobycia złotej piłki a bramek ma malutka, jednak wpływ na grę ma ogromny. Tak samo Messi, więc jeśli Barca zdobędzie kolejne tytuły to te rekordziki i buciki może sobie Ronaldo wsadzić w cztery litery, bo to nie będzie już miało żadnej wartości.
0
Jestem przekonany ze gdyby Martino do nas wcześniej dołączył to Villa by został w Barcelonie i gralby świetnie! Nikt nie musiałby się interesować Lewandowskim czy innymi...
0
My też mamy
0
Tym bardziej ze w tym LM im doszła.
0
Musi dawać nam zwycięstwa a koronę niech se weźmie kto chcę.
0
5 na raz objechał.
0
Na Milan wyjdziemy tak jak z Espanyolem tylko zamiast Xaviego zagra Cesc.To jest pewne.
0
Ja do Pedro nic nie mam. Moim zdaniem dostał to na co zasłużył, wszedł dostał patele i zmarnował. Alexis w poprzednim sezonie miał tak samo. Kiedyś Tello wszedł na 3 minuty strzelił bramkę i dostał wysoką ocenę więc z ocena trzeba się zgodzić. Moj komentarz się odniósł do tych co w kółko tylko o Pedro bronią go za wszystko i najchętniej dali by mu złota piłkę i jednocześnie jadą zawsze Alexisa nawet jak w takim meczu daje nam 3 pkt. Jak ktoś jest psychiczny to się śmieje, stąd moj komentarz bo oczywiście musi być pojazd na Sancheza bo to BYL rywal Pedro.
0
Nie ma się co klocic oceny prawidłowe. Prawda taka ze Alexis tracił piłkę po nieudanym dryblingu, a Neymarowi parę razy obrońcy zabrali piłkę jak dziecku. Nie mniej jednak byli oni najlepszą para w tym meczu i zasługują na te oceny.
0
W pierwszym sezonie miał dwie paskudne kontuzję przez które dużo nie grał i też nie mógł osiągnąć dobrej stałej formy. W drugim sezonie grał jeszcze mniej niż Pedro w tym, nie bronię go bo gral kiche straszna ale na wiosnę ogarnął w porę i był najlepszym zawodnikiem naszym. W tym sezonie kontynuuje to wszystko a Tobie wciąż mało? Bramki to nie wszystko.Asysty, napedzanie akcji, dryblingi, gra w defensywie, czy robiene wolnej przestrzeni Messiemu. To ostatnie szczególnie tyczy się poprzedniego sezonu. Napisałeś ze w Udine potrafił wpakowac 4 na raz,, ok tylko ze później nie strzelił przez 6 kolejnych spotkań bo łącznie bramek zdobył 12. W pierwszym sezonie w Barcelonie zdobył 15, w drugim 11 w tym ma już 7 wiec jak na zawodnika który nie jest snajperem to jest bardzo dobry wynik. Jeśli dodamy do tego jeszcze 23 asysty i inne aspekty o których wspomniałem to Alexisa nie ma się co czepiac.
0
Rayo jest świetne. Zasłużyli przynajmniej na remis.
0
Wiele razy było tak ze zawodnik nie dostawał oceny bo po prostu nie miał wpływu na wynik. Zagrał parę razy klepke, popełnił jakiś nieznaczny błąd i to wszystko. Gdy zawodnik wchodzi i może podwyższyć wynik to jak najbardziej powinno się wystawić ocenę. Takie oceny dostawał Sanchez w tamtym sezonie. Kiedyś Tello wszedł na 3 minuty i zdobył gola. Dostał chyba 9.
0
Zalosni fanboye Pedro:) Pedro jak zawsze wspaniały i Alexis najgorszy. Żal wam dupe ściska. Oceny jak najbardziej obiektywne.
0
Robben powinien wygrać. Pogrążył nas, zdobył złota bramkę w finale.
0
Właściwie to Neymar zrobił wszystko co mógł by zdobyć ZP miał do wygrania Puchar Konfederacji i wygrał. Był najlepszym zawodnikiem. W kadrze gra super w Barcelonie gra super. Powinien być wysoko.
0
Sergio najprędzej dostanie szansę jak ktoś dostanie kontuzji tak jak to było zBartra
0
Szkoda Robercika. Myślałem że rotacje również go obejmą a tu tylko 3 piłkarzy się tyczy. Ciekaw jestem jak by to wszystko wyglądało gdyby Thiago został...
0
Nowy kontrakt dla Alexisa!!
0
Nie kłamał ze eksploduje z formą... W zasadzie Alexis gra cały czas bardzo dobrze od kiedy przyszedł poza runda jesienna poprzedniego sezonu. Powinni mu zaproponować nowy kontrakt.
0
Nigdy nim nie był a mimo to strzela jak na zawołanie.
0
Na Milan zrobilbym jedną zmianę jedynie za Xaviego, Fabregas.
0
No to co z tego. Messi to Messi strzelać będzie. Ważne są zwycięstwa.