misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedro wypracowal jakas bramke Alexisowi ?? ja ogladalem jakis inny mecz ? Chodzi o te wrzutke i strzal Alexisa glowa tak ?
0
Ja też bym się upierał ze zmiana oceny i zawodnika meczu dla Alexisa. Dlaczego? To jego wspaniała bramka dała nam wyrównanie,.a następna dała już kompletny spokój. Dużo mniej strat od Neymara który w pierwszej połowie był aktywny lecz dużo mu nie wychodziło. Zmarnował 100% sytuację po podaniu Cesca. Te 18 strat zaliczył w prosty sposób, a w drugiej połowie gołym okiem było widać ze chcial dużo pod siebie zrobic mogąc podawać do Alexisa. Występ świetny lecz gdyby Alexis mu nie podał to mecz by zaliczył z 1 asysta a Alexis z 3 golami.
0
Do redakcji. Zrobcie cos z nim bo nie dosc ze caly czas obraza Alexisa to jeszcze szuka prowokacji.
0
Szkoda ze Messi nie ma takiego podejścia co Ney
0
Bardzo dobrze Neymar ! Uwielbiam Cie !!!!!!!!
0
Obejrzyj sobie chociazby wystepy mlodziezowej reprezentacji. Filmikow na youtube takich jak ten tez nie brakuje...
0
Na jednym z serwisow "Marca" jest ze Alexis i Pedro maja po 3 bramki i wez tu patrz w staty... Nasza strona przyznala mu asyste bo jak najbardziej byla czysta.
0
Odbilo? Raczej otarlo bo przeciez kierunku pilki nie zmienila. Co tu duzo gadac Alexis ma 3 asysty i tyle. Na przyszlosc radze troche wiecej obiektywizmu bo rok temu wygralismy 5-1 z Sociedad i tam Pedro "zaliczyl" asyste przy bramce Messiego gdzie pilka jak w pinballu odbila sie od nog obroncow.
0
Oliver Torres go zjada i wielu innych.
0
A niby czemu miałaby być nie zaliczona?
0
Póki co to gra dobrze ale nie wyróżnia się na tyle żeby go od razu do składu wciskać. Mamy atak na lata przecież. Prędzej bym się skupił na środku pola, bramce i pomocy.
0
A moje są mniej oficjalne czy co? Na tej stronce która ja podałem jest wiele lig więc statystyki nie robią ludzie którzy " nie zalicze mu asysty". Lepiej żeby nasz zawodnik miał o 1 więcej skoro ja rzeczywiście zaliczył czyż nie? Nie lubisz go czy jak?
0
Przeczytaj wywiad Martino. Messi nie zagra z Osasuna
0
http://pl.soccerway.com/teams/spain/futbol-club-barcelona/2017/
Tutaj ma Alexis trzy asysty. Na innych stronach też bym pewnie znalazł. Pytanie moje to dlaczego z Sociedad ma mieć niezaliczona asyste skoro piłki nikt nie ruszył a Neymar strzelił nie przyjmując?? Jak to się dzieje ze wy w ocenach przypisujecie mu asysty, nikt nie ma wątpliwości ze ja zaliczył a teraz ktoś mu ja odbiera? Zmiencie to serio bo wstyd. To już prędzej z Malaga można by mu było odebrać co takiego ale ja sposobu naliczania asyst nie wymyśliłem...
0
Alexis ma 3 asysty macie błąd. Kluczowych podań nie będzie??
0
Przeczytaj wywiad to bedziesz wiedziec czemu tak gra.
0
Destro
Ja sadze ze nie ogarniasz sam co piszesz albo po prostu nie przeczytales tego wywiadu. Wymagasz od niego gry jak zza czasow Udinese a Alexis mowi: "Mam mało swobody i muszę się więcej uwalniać. Tutaj nie mogę robić tego, co robiłem w Udinese więc muszę wnosić inne rzeczy." Ogarniasz to??? Co on ma pojsc do trenera i powiedziec "sluchaj Tata w Udinese mialem wiecej swobody zrobcie wszystko pode mnie" Ogarnij sie serio z tymi swoimi wymogami bo zachowujesz sie jak prezydent barcelony ktory nie ma pojecia o pilce.
0
vargas, isla, bravo tez
0
biore urlop
0
smialo moglby grac z Busim i Fabregasem w pomocy
0
Od wiosny miki od wiosny!
0
Mecz jest rozgrywany w Europie wiec godziny powinni robic pod Europejczykow. O 18 to jeszcze ludzie siedzia w pracy... :/
0
Nieregularnym Alexisem ??? Ale komedia z tego co to pisal... Alexis ma najrowniejsza forme ze wszystkich zawodnikw Barcelony od wiosny tego roku !!
0
Odblokowal sie ?? Chyba Cie cos zablokowalo...
0
FabsFan
Chlopie kazdy Cie cisnie i sie nabija z Ciebie ogarnij sie w koncu. Alexis kosztowal 26 milionow po pierwsze, jak masz jakies ale to wejdz na transfermarkt.de tam masz napisane wartosc Alexisa 26 milionow.
Po drugie Song gra jako defensywny pomocnik wiec sie zapoznaj z kryteriami jak "defensywny pomocnik" tak po krotce jest to gracz srodka pola ktory odpowiada za destrukcje, rozegranie. Ty pewnie i tak nie wiesz co to destrukcja wiec Ci bede pisac do ksiazek koles.
0
Co mu mozna zarzucic ?
0
Ze wszystkim się zgadzam poza tym zdaniem o kadrze, bo akurat tam zawsze gra na wysokim poziomie.
0
Co do wypowiedzi Alexisa, to może i nie wywiera Lionel na niego żadnego nacisku, jednak to koledzy grają wszystko na Messiego a ten też ostatnio gra samolubnie. Inne jest też nastawienie psychiczne Alexisa czy Neymara jeśli Messiego nie ma. O tym otwarcie nikt mediom nie powie...
0
Destro
Problem jest taki ze Ty zawsze krytykujesz i marudzisz. Po meczu się albo chwali, albo krytykuje albo się w ogóle nie odzywa jeśli ktoś zagra przeciętnie. Ty zawsze krytykujesz Alexisa, jak by nie zagrał lub szukasz dziury w całym. Oczekujesz od niego gry jak w Udinese? Weź stary może przeczytaj jego wywiady to się dowiesz czemu nie gra jak tam... Ja nie musiałem czytać bo to oczywiste było ze nie będzie pełnić takiej samej roli jak tam. Trochę szacunku dla piłkarza a nie "potyka się o własne nogi". To jest piłkarz klasy światowej a Ty piszesz o nim jak o dziecku które ma 4 latka i ledwo co biega.
0
Mógł mieć pierwszego hattricka ale się zachował bardzo altruistycznie.