misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
za Ciebie wejdzie
0
Poki co jest lipa bo zwalniamy akcje jak jest okazja do kontraataku glownie za sparwa Iniesty. Druga polowa bedzie zdecydowanie lepsza tak jak to bywalo w ostatnich spotkaniach.
0
Szkoda Tello i Songa
0
Zobaczycie ze dzisiaj zagra Tello w miejsce Alexisa.
0
A co mnie obchodzi ten Figo Fago niech spierdala do madrytu !!
0
Jeszcze wieksza bedzie na koniec
0
Poki co to Alexis zagral slaby mecz rewanzowy z Atletico i przecietny z Ajaxem a reszta to same dobre spotkania chlopaka wystarczy spojrzec na oceny za darmo do mozna w ryj dostac, on dostal to na co zasluzyl czyli za dobra gre. Asyste zaliczyl jaka zaliczyl, dogral pilke w pole karne a nie ze pilka odbila mu sie od nogi przypadkowo, Neymar doskoczyl i strzelil gola...
Zeby gral jeszcze lepiej jak teraz musialbys mu dac wolna reke w grze, na wiosne chlopak zapewnial nam 3 pkt w niemal kazdym spotkaniu robil wszystko. Nie bylo Messiego i to on sie wcielil w role lidera druzyny i wychodzilo mu to bardzo dobrze. Przy takich zawodnikach jak Neymar, Messi, Iniesta czy Fabregas masz nadzieje ze jeszcze 5 zawodnik bedzie sie mocno wyroznial ?? Mecz musialby trwac chyba 180 minut. Ile on dostaje tych pilek w ciagu spotkania? Im mniej tym gorzej gra, im wiecej tym lepiej wszystko jest w glowie.
0
Destro ja Ci powiem tak...
Ja Ciebie nie bede minusowac, bo nie dosc ze jestes jak facet i masz swoje zdanie to nie jest jednym z tych hipokrytow na tej stronie. Szanuje Twoje zdanie ale z wieloma rzeczami sie zgodzic nie moge. Dlaczego? Dlatego ze ja gram zawodowo w pilke i mam troche inny poglad na to wszystko.
Nie ma co gdybac o innych skrzydlowych bo mamy takich jakich mamy i zapewniam Cie ze innych w przyszlym roku miec nie bedziemy. Z pewnoscia Alexis i Pedro za ktorymi nie przepadasz zostana. Oczywiscie musze sie zgodzic ze nie gra tego co gral w Udinese a odpowiedz na to pytanie masz zawarte w obszernym wywiadzie Alexisa. http://www.fcbarca.com/50473-quotguardiola-obdarzyl-mnie-zaufaniem-quot.html . Kosztowal duzo bo gral wybornie ale gdy gwiazda zespolu przychodzi do zespolu pelnego gwiazd to juz taka sama gwiazda nigdy nie jest tak jest w kazdym klubie. Co do ostatniego meczu ligowego to zobaczyles po prostu co chciales zobaczyc, nie lubisz go dlatego tak o nim piszesz. Nie bylo w tym meczu zadnej takiej sytuacji ze potykal sie o wlasne nogi wiec po prostu jedziesz po nim. Jesli sie nie zgadzasz to podaj dokladnie minute i sekunde kiedy takie cos sie wydarzylo. To samo z reszta napisales same bzdury. Gdyby bylo tak jak Ty to opisales to pewnie nie dostal by od redakcji oceny 7.
0
Isla, Diaz i Medel w obronie
0
Co robi gracz średniego poziomu w pierwszej 11 najlepszej drużyny świata? Aha no tak przecież Barca to też średni poziom... Weź się nie odzywaj hejterze zafajdany
0
Destro ja wiem co Ty myślisz i wiem ze za nim nie przepadasz. Hipokryta nie jesteś tak samo. Nie szukam tu takich jak Ty tylko tych co na niego piszą od początku sezonu w brzydki sposób.
0
Jak do tej pory to Alexis zagrał źle w dwóch spotkaniach tego sezonu, tylko te "źle" to był mecz z Atletico w którym był po prostu mało aktywny a w meczu z Ajaxem jakiejś katastrofy nie zagrał a mimo to mieszają go tu z błotem niewiadomo za co...
0
Mario obejrzyj jeszcze raz mecz i zobacz w jaki sposób tracił jeden i drugi. Nie zawsze strata wyglądatak samo. Już nie będę mówić w których sektorach tracił piłkę i w jaki sposób. Do tego ze nawet nie raczy za nią wrócić to nie będę pisać... Neymar za sam pressing powinien mieć większą ocenę.
0
Dlaczego nie ma tu tych pyskatych hejterow Alexisa? Dziwne...
0
Co mi się podoba u Taty to ten pomyśl z wymiona pozycji Alexisa. Drugi gol padł dlatego ze Sanchez przeszedł do środka i zabrał całą obronę bo niby był tym który zamyka akcje a tu Messi, najgroźniejszy zawodnik zupełnie niepilnowany. Barca powinna się zastanowić nad Martinezem bo gdyby nie on to na 4 bramkach by się nie skaczylo.
0
Moim zdaniem ocena Messiego mocno zawyżona. Strzelił bramkę i.zaliczył asyste podobnie jak Neymar. Ok to teraz spójrzmy na ich grę, Neymar masa udanych akcji, Messi masa strat i oczywiście święta krowa nawet za stracona piłka nie wróci. Zmarnowane świetne okazję do strzału.
0
Widzę sporo kontrowersji z tymi punktami czy jak to nazwać. Jestem ciekaw kto to robił ze niektórzy mają tak zawyżone lub zaniżone punkty. Dlatego ja i większość moich znajomych gra w Pesa.
0
Musimy mieć mistrza w tym roku!!!
0
Alexis zagrał dobry mecz ale do.czasów z Udinese brakuje mu większej swobody i bardziej otwartej gry.
0
Forest
Przestan go bronic. Byc moze nie ogladales spotkan gdy Messi gral w sezonach Pepa. Tam gral duzo lepiej bo mu sie chcialo grac, wracal za pilka po wlasnej stracie, odbieral ja i ponawial atak. Mozna? Mozna. W tej chwili on gra jak swieta krowa, stracil pilke i poszla kontra, tracimy bramke ale wszystko jest ok przeciez prawda? To ze jest fenomenem to nie znaczy ze wszystko ma byc pod niego a on ma tylko strzelac. Skoro chcemy wygrywac to potrzebny jest pressing a on go nie stosuje. Przyjdzie mecz w ktorym zabraknie Leo jak rok temu i bedziemy w czarnej dupie bo wszystko bylo pod niego robione a teraz go nie ma i niewiadomo co robic. Jedni sa od podawania, jedni od odbierania pilek zgadza sie ale wszyscy sa od biegania i uczestniczenia w defensywie. Wszyscy wiedza ze naszym kluczem do gry w defensywie jest pressing. Zaczynaja go napastnicy, a obroncy druzyny przeciwnej wybijaja pilke na oslep, obronca ja zgarniaja i tyle. Tak wyglada nasza gra w defensywie. Jesli sie nie zgadzasz to po prostu nie ogladales poprzedniego sezonu. W jeszcze wczesniejszych sezonach Messi zapierdalal za pilka i jakos gral mase spotkan, mial tez duzo bramek, moze nie tak duzo jak obecnie ale za to mial wiecej asyst i nasze wyniki byly rewelacyjne - dwa razy potrojna korona. Wciaz uwazam ze Argentynczyk jest malo ambitny i tak jak napisalem wczesniej jego ambicja to jedynie jak najwiecej minut by strzelic jak najwiecej.
0
Bartra zagral super mecz w defensywie !
0
Jakie ambicje ma powiedz ? Jego ambicja jest grac caly czas i strzelac ile sie da. Gdyby byl taki ambitny to by wracal za pilka ktora stracil a po raz kolejny mial ich ponad 10 spokojnie i nie widzialem u niego tej ambicji "stracilem pilke to teraz musze ja odebrac" takie ambicje to sa u Alexisa czy Pedro. Wszyscy wszystko robia pod niego tylko, niech sie chlop ogarnie w koncu i pokaze prawdziwa ambicje na boisku a nie taka ktora ogranicza sie tylko do tego ze "chce grac jak najwiecej".
0
zgadza sie !! A ten jego komentarz na facebooku to stara spiewka ze niby wszystko w porzadku, caly swiat widzial ze nie jest w porzadku i ja tego nie kupuje. Nie dosc ze wszyscy graja pod niego to jeszcze wybrzydza bo kolega z druzyny chcial zagrac pierwsze 10 minut w sezonie.
0
Martino go sciagnal bo chcial dac mlodemu zawodnikowi pierwsze minuty. To zle zrobil ze dal 10 minut pograc chlopakowi ktory jeszcze nie powachal wczesniej murawy ? Messi niech sie nie obraza tylko niech z siebie wiecej daje w meczach bo jak on w ogole nie uczestniczy w pressingu to ja moge zagrac 100 meczy w sezonie nawet. Niech zacznie grac jak kiedys, kiedy nie byl rozpieszczany bo w tym meczu moim zdaniem nie zagral wcale dobrze. Jak zwykle swoje strzelil i zaliczyl ladna asyste ale nie oszukujmy sie stac go na wiele wiecej. Mial swoje okazje niewykorzystal ich wiec do kogo ma miec pretensje jak nie do siebie ?
0
Jedna wielka sciema. Znowu sie mowi tylko to co chcemy uslyszec. Niby taka przyjazn w szatni a Messi zly ze wchodzi za niego mlody kolega ktory moze zaliczyc swoje pierwsze minuty w sezonie.
0
On sie dopiero rozkreci poczekajcie :)
0
I nikt mi nie powie ze jemu nie zależy na rekordach strzeleckich. On sobie w wywiadach może gadać co chce albo raczej to co usłyszeć. Moim zdaniem ma niepoważne podejście, obraził się jak dzieciak, nie podał ręki trenerowi i jeszcze rzucił korkiem jak by niewiadomo co się stało. Wynik pewny, szansę gry dostał chłopak który zaliczył swoje pierwsze minuty w sezonie a on tu jakieś scenki robi. Ciekawe jak by się czuł na miejscu Roberto...
0
Barta bardzo dobry mecz!!
0
Racja Busel!
0
No i co Alexis słabo??