0

Wygramy i Song będzie zawodnikiem meczu.

0

Będzie ten Mundo tylko ze zagra Adriano.

0

Alexis strzelił bramkę dzięki której :
wygraliśmy z odwiecznym rywalem w ciężkim meczu
Zachowalismy spokój psychiczny
Zostanie zapamiętany na wieki
Pozbył się krytyki
Po raz kolejny odnosimy zyski finansowe(media, koszulki itp.)
Można by wymieniać i wymieniać... Więc dlaczego tylko 8????????

0

Jak zwykle świetna wypowiedź rafkop8 !!

0

Alexis przeciwko autobusom stwarza zagrożenie bardziej nizeli Neymar. Samymi swoimi sprintami stwarza sytuację sam na sam lub 1 na 1 w pojedynku biegowym. Neymar z Milanem nie zagrał nic.

0

Powiedział to hiperfan Pedro. Pełen obiektywizm. Skoro Alexis się nadaje na granade to Ty się nie nadajesz do kibicowania barcelonie i w ogóle komentowania piłki nożnej.

0

Real dał 100 mln dla sędziów bo Bale jest Gowno wart

0

Nie moge się napatrzec na bramkę Alexisa...

0

Taa i jeździec bez głowy!

0

Moim zdaniem dobre oceny poza ta różnica między Alexisem a Neymarem. Obaj zagrali bardzo przeciętnie głównie dzięki autobusowi z pancerzem, jednak to chilijczyk był aktywniejszy a pozycję na które wychodził były dobre jak zawsze tylko jak zawsze to pomocnicy wolą poklepac sobie zamiast spróbować zagrać piłkę która stworzy zagrożenie. Skoro nie chcemy tego grać to co my chcemy?? Nie podoba mi się też to jak gra Messi, bramkę strzelił ledwo ledwo, ale głównie chodzi o jego zaangażowanie, zero powrotu za własną stratą, zero pressingu a co najbardziej mi się rzuciło w oczy to gdy piłka odskoczyla przeciwnikowi pod naciskiem Alvesa a Messi który miał znacznie bliżej do niej nawet nie raczył ruszyć do niej by ja zwyczajnie przejąć... Moja propozycja to po 5,5 dla każdego zawodnika.

0

A co zrobił Ney? Messi to ledwo co i też by nie trafił... Może wymienimy cały zespół?

0

Mimo ze jest moim idolem to uważam zw z Milanem sobie nie radził... Żadnego dryblingu z przewaga, jedyne co zrobił to te strzały. Myślę też ze efekt dobrze zoorganizowanej obrony rywala z która nikt sobie nie radził.

0

Bo Messi nie robi pressing, wystarczy ze jeden zawodnik nie zrobi i wszystko się sypie...

0

Zawodnik meczu

0

Pedro by stał koło chłopca który podaje piłki

0

Twój Pedro w tym meczu znowu by podawał piłki jak chłopiec za reklamami.

0

Spokojnie w drugiej połowie zawsze gramy lepiej. Milan się świetnie broni autobus mają najnowszej generacji ale przy naszej penetracji potrafimy stworzyć zagrożenie a nie bić głową w mur...

0

Można powiedzieć ze oprócz Fabregasa to jest to najmocniejszy skład jakim dysponujemy.

0

A co ja mam powiedzieć? Siedzę w Anglii i nie mam chwilowo neta(prócz wolnego w tel) i latam po barach żeby obejrzeć mecz w swoje urodziny. o długich poszukiwaniach w końcu znalazłem bo wszędzie Angole puszczają Arsenal...

0

Tam gdzie jego miejsce

0

Liczy się rzeczywistość hejcie. Redakcja również mu zapisała asyste więc te statystyki zaprzeczają tylko tej stronie.

0

Widzę ze dalej nie ogarneliscie tego ze Alexis ma 3 asysty...

0

Pedro jest tak aktywny jak ten chłopiec za reklamami co podaje piłki. Nie chce być uszczypliwy ale naprawdę to co on gra to jest niebo a ziemia kiedy gral w 2010 roku. Oglądałem stare spotkania, bramki Pedro i śmiało można powiedzieć ze nie już tej dynamiki u niego.

0

Dzieki, wszystko co najlepsze to Barca...

0

Alexis zapewnij nam zwycięstwo z Milanem to zrobisz mi najlepszy prezent urodzinowy!!

0

Ale spiochy z was :)

0

Alexis jest w sztosie!

0

No widzisz... Tydzień czasu za spotkaniem a redakcja nawet tu nie zajrzala...szkoda gadać.

0

W glowie masz to co w nicku

0

Ja wszedlem przed chwila na te strone zarejestrowalem sie i wlasnie zostalem kibicem Barcelony ! :) Szczescie tak chcialo ze trafilem akurat na ten artykul :) BARCA !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?