misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3-0 do polowy i tak nie zadawala naszych wiernych kibicow musi byc Manita do polowy bo inaczej trzeba szukac kozla ofiarnego :) A najlepiej oczywiscie czepic sie Alexisa ktory wedlug mnie gra dobrze jak cala druzyna.
0
Nie wiem co wy chcecie od Alexisa. Dal asyste Neymarowi, aktywny moze nie zawsze podejmowal najlepsze decyzje ale pilek ani nie tracil ani nie psul niczego. Co tu duzo gadac jebac hejterow Sancheza :)
0
Ty jestes bez glowy
0
On nie musi i tak jest lepszy od Pedro co by się nie wydarzyło to tak było jest i będzie
0
Najsilniejszą 11 nasza. No może ewentualnie Song za Busiego.
0
Vela i Agirretxe na ławce???
0
Alexis ostatnio siedział więc 100% ze gra. Martino nie wykluczał ze może posadzić Pedro ale jestem pewien ze zagra a usiadzie Neymar który już trochę pogral i może być zmęczony.
0
Już się rozumie. To najlepszy partner Messiego w ataku.
0
Jak Alexis poprawi skuteczność i koledzy będą mu rzucać te piłki za kołnierz to będzie kluczowym zawodnikiem tego zespołu.
0
Mam nadzieję ze admin odpowiednio Cię potraktuje za to co napisałeś, bo inaczej będziesz mieć grubo pocisniete hipokryto.
W innych meczach z mocniejszymi rywalami Pedro gral na tyle tragicznie ze już dostał ksywe od redakcji. W superpucharze to samo. Z Ajaxem pięknego karnego załatwił więc rzeczywiście był aktywny...
0
WiernyCules
Jesli jestes tak wierny to pewnie ostatnio czytales podsumowanie miesiaca sierpien :) A w nim Alexis ktory mial nawet lepsze noty od Messiego. Ale co tam on nawet szybki nie jest ;) Pozdro dla zdrowych
0
Ile jeszcze tych artykulow o Pedro bedzie ?? Troche ponosi tych ludzi moim zdaniem. Gosc strzelil 3 bramki w ostatnim meczu i pisza o nim jak o naszym zbawieniu w obecnym sezonie zupelnie zapominajac co bylo kilka spotkan wczesniej. Pedro udany mecz z Levante i Rayo. Nieudane mecz to : Atletico, Malaga, Atletico, Valencia i Ajax. Wniosek nasuwa sie sam, Pedro strzela slabym druzynom. Oceny tego gracza w poprzednich meczach wszyscy znamy wiec skad ten zachwyt ?? Bardzo sie ciesze ze strzelil dla nas te 3 gole i wygralismy mecz z Rayo ale serio troche ponosi ludzi z tym zachwytem. Mam wrazenie jak by kanaryjczyk byl faworyzowany i to nie tylko gazety. Z drugiej strony jest Alexis ktory w sumie to zagral slabo z Ajaxem i w pierwszym meczu z Atletico a jakos zachwytu nie widac. Chyba tylko kibice w Hiszpanii dostrzegaja lepsza dyspozycje chilijczyka wybierajac go jako trzeciez do 11 ktora powinna zaczynac spotkania. Radze sie wstrzymac na troche z tym chwaleniem Pedro bo poprzedni sezon pokazal ze ten gracz jest mocno nieobliczalny i moze w przez 3 kolejki nastrzelac bramek a potem dlugo dlugo nic.
0
Natall11
Zobacz, juz jest nowy artykul o Pedro i nie powiesz mi ze to nie jest zachwyt. Dla wielu jest to zbyt wczesny zachwyt. Wsparcie to on moze dostawac od ludzi ktorzy mu napisza na twitterze bo tutaj to raczej nikt tego nie czyta poza naszym polskim otoczeniem. Neymar nie strzelil ze slabiakami bo w zasadzie to on tylko z Rayo zagral i mogl strzelic ale zachowal sie bardzo altruistycznie podajac do Pedro. Reszte spotkan z mocniejszymi ekipami Neymar zagral bardzo dobrze i jak sama napisalas nie trzeba gradu bramek zeby byc wartosciowym zawodnikiem.
0
Tutaj filmik :D
0
0
No robia z niego Boga troche. Na 7 meczy zagral 2 dobrze i to z druzynami slabszymi. Sam tytul ze "Pedro najlepszy partner Messiego" moim zdaniem to Neymar jest najlepszym partnerem Messiego, to brazylijczyk w kazdym meczu gra dobrze mimo ze strzelil do tej pory 1 gola. Sama wiesz ze lubie Alexisa ale ja sie nie spuszczalem jak strzelil z Sevilla. Ciesze sie ze Pedro strzelil i dal nam 3 pkt ale to nie powod zeby popadac w hurraoptymizm bo moze byc tak samo jak po meczu z Levante. Szacunku nie ma to juz Ci napisalem ale to sie nie tyczy tylko Pedro. Dzieciaki i ludzie nie majacy pojecia o pilce zawsze beda pisac w ten sposob. Ja gram zawodowo i sam wiem jak ciezko jest na boisku zrobic. Z trybun czy tv to niby wszystko takie proste. Ludzie to tylko ludzie a nie maszyny.
0
Kupic Ronniego !
0
Nie rozumiem tej bulwersji w stosunku do uzytkownika BJJ.
Moze i troche gra na nerwach niektorym ale jak by nie patrzec to mowi prawde.
Pedro udany mecz z Levante i Rayo.
Nieudane mecz to : Atletico, Malaga, Atletico, Valencia i Ajax
Alexis udane spotkanie z Levante, Atletico(1 mecz), Malaga i Sevilla.
Nieudane mecze z Atletico(2 mecz) i Ajax bo z Valencia i Rayo nie gral.
Ktos ma jakies sprzeciwy ze czy tak rzeczywiscie bylo ?? Jesli ktos uwaza inaczej to jest po prostu nieobiektywny. Wystarczy zobaczyc na podsumowanie miesiaca i na oceny zawodnikow ze spotkan. To Alexis jest w lepszej formie na to wychodzi, o ile mozna to tak nazwac ze ktos jest w formie.
0
StrangeFruit
Obejrzalem dokladnie wystep Alexisa ktory podobno tak zle zagral. Napisales o startach za linie obrony i Sanchez w tym meczu wybiegal 17 razy!! Z czego przynajmniej 13 razy moglo sie skaczyc sytuacja 1 na 1. Nie wierze ze ani jednej bramki by nie strzelil a od redakcji dostal ocene 5 i napisali ze byl malo aktywny no to o czym mu tu gadamy ?? Ostatnio rowniez przegladalem prase MD w ktorej ukazali 10 najszybciej biegajacych pilkarzy na swiecie. Wiadomo ze nie robili pomiarow wszystkim zawodnikom swiata ale tym ktorych mozna obejrzec w tv i byl w tym gronie Messi z Sanchez wiec o czyms to swiadczy. Co do gry 1 na 1 w ostatnim wywiadzie Alexisa mozna sie dowiedziec dlaczego nie decyduje sie na te pojedynki i ogolnie dlaczego nie gra tak jak we Wloszech. Nie chce byc upierdliwym w stosunku do Pedro ale ten zawodnik w ogole moim zdaniem nie drybluje bo nawet na tym glupim YT nie moge obejrzec zadnej jego kompilacji z dryblingami. To juz swiadczy o klasie zawodnika bo zawodnikow robiacych roznice i przewage na boisku ceni sie najbardziej. Pedro to swietny zawodnik ale z pewnoscia nie lepszy od Alexisa, mowi o tym nawet wartosc pilkarzy.
0
W 100% sie zgadzam z Toba, nalezy mu sie szacunek itd. Ale ludzi denerwuje ze robi sie z kogos Boga bo zagral ostatnio dobre zawody.
0
Sklad będzie taki - Valdes, Dani, Pique, Mascherano, Adriano, Busi, Xavi, Andres, Pedro, Messi, Alexis.
0
Co za bzdury te MD pisze to już na niewiarygodne.pl się lepiej czyta
0
Trzeba się zgodzić bo to niestety jest całą prawda. Bramki z Levante i Rayo tylko. Po drodze były 2 mecze z Atletico, mecz z Ajaxem a także Malaga i Valencia i co pokazał w tamtych spotkaniach? Po jednym meczu ze słaba drużyna nie można powiedzieć ze ktoś miał formę tylko ze ktoś miał dzień. Tym bardziej ze z samej gry Pedro szczerze mówiąc nie zaimponował a bramki zdobył dokladajac nogę. Co innego gdyby to były jakieś naprawdę genialne akcje kanaryjczyka. To samo Alexis strzelił bramkę Sevilli i chwała mu za to ale jakiegoś rewelacyjnego meczu z gry nie zagrał. Chwała im obu za te 3 pkt ale o zwyżce formy nie ma mowy. Po meczu z Levante było już ze wraca stary dobry Pedro a później gdy przyszły mecze z rywalami o wyższej randze to po raz kolejny można było przeczytać ze wraca stary Pedro lecz z Ironią. A co do najlepszego partnera Leo Messiego to chyba nie ulega wątpliwości fakt ze jest nim włącznie Neymar Da Silva.
0
Swoją drogą to zapomnieli o Leo bo tylko on jest nietykalny co też jest normalne.
0
Co za bzdury kolejne, przeciez każdy wie ze nie ma ich kto zastąpić...
0
Nie powiedzialbym ze w Marcu liga byla wygrana. Sezon konczyl sie w czerwcu wiec sporo spotkan bylo do rozegrania i sporo punktow do stracenia bylo. Przez moment nawet byla mala sraczka ze Real nas dogoni ale naszczescie Madryt pogubil punkty wiec nie gadaj ze juz nagle mistrzostwo mielismy.
0
Jak Alexis ogarnie w koncu wykanczanie akcji to Pedro bedzie biedny cos czuje. Latwosc z jaka Sanchez sobie tworzy sytuacje jest niesamowita - ostatni mecz z Ajaxem niby slaby, 17 razy wybiegal na czysta pozycje pozwalajace miec otwarta droge do bramki.
0
podpisuje sie
0
Juz dawno mowilem ze Pedro to jedynie zawodnik to wykanczania akcji. Szybkosc, gra z pierwszej pilki i dobry strzal z obu nog. Wedlug mnie powinien grac na srodku bo na skrzydle przewagi nigdy nie zrobi gdyz nie potrafi dryblowac kompletnie. Czekam na jego dobre wystepy z silniejszymi druzynami niz Levante czy Rayo bo jak pokazaly spotkania z Atletico, Valencia itd Pedro po prostu gral slabo i w wiekszy hurraoptymizm bym nie wpadal. Teraz mecz z Sociedad i zobaczymy czy to byla jedna jaskolka czy nie. Pozdro
0
Po meczu z Levante tez byliscie optymistami w stosunku do Pedro a pozniej wszyscy wiecie jak bylo takze poczekajcie do meczu Sociedad i dalej bo znowu bedziecie zmieniac zdanie jak w kalejdoskopie.