misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar-Messi-Alexis. Trzech piłkarzy którzy jednym zagraniem lub jedną akcja potrafią przesądzić o wyniku spotkaniu i za to ich kocham. To będzie najlepsze trio Barcelony, lepsze od wszystkich innych. Do tego nieobliczalny Fabregas. Liczę mocno na jego występ dzisiaj.
0
Tak właśnie powinna wyglądać nasza żelazna i podstawowa 11 w ataku. W pomocy koniecznie fabregas. W obronie powinien też częściej rotowac Adriano.
0
Najlepsze jest to że takich spotkań jak te w wykonaniu Pedro bylo mnóstwo idostawal oceny po 6. Dla mnie w tym meczu to max 2 za to zrobił albo raczej czego nie zrobił...
0
Podpisuje się pod tym... I to nie tylko w tym meczu tego brak!!
0
Jak Alexis będzie mieć cały czas taka formę to też będzie kandydować, co mecz jak nie gol to asysta lub jedno i drugie.
0
Hahaha żałosny jesteś na maxa :-) już nie masz jak pojechać Sancheza to wymyslasz kłamstwa. Akurat za Sancheza składali ofertę w wysokości 40 milionów i nie tylko. Nie jeden klub go chcial i nie byly to jedynie plotki. Tyle że klub nigdy nie zamierzał go sprzedawać dla Twojej wiedzy i dobrze na tym wyszli bo jak widać na dzień dzisiejszy Alexis ma bardzo równa formę i raczej pewne miejsce w składzie.
0
Pedro jest niezły ale gdy nie gra na skrzydle. To nie jest jego pozycja gdyż zwyczajnie nie potrafi zrobic przewagi. On gra prosta piłkę i dużo podaje. Ale z tymi 40 milionami to przesadzili...
0
Alexis wczoraj miał zaliczona asyste?
0
Najgorsze : brak pomysłu na grę przeciwko autobusom.
Najlepsze : gra Alexisa bez piłki - http://m.youtube.com/#/watch?v=Awcfi2HH5tw
0
Ja też się nie boję bo jest Alexis
0
W tej chwili to Alexis jest liderem a nie Neymar.
0
Chciałbym przypomnieć że bez Messiego w lidze wygraliśmy chyba wszystkie spotkania bez większych problemów...
0
Nie bez powodu jest zdjęcie Alexisa... Wszyscy liczą że to on zadecyduje o wyniku spotkania pod nieobecność Leo.
0
Pedro na szpicy. Dlaczego? W reprezentacji strzelał gole grając napastnika. Tutaj też Pedro kończy akcje jak napastnik nizeli sam tworzy akcje strzelając gola. Ten zawodnik nie ma predyspozycji jako skrzydłowy co pokazały chociażby ostatnie dwa sezonu i ten mecz z Atletico. To nie jest ktoś kto minie dwóch zawodników i zrobi przewagę. Ustawienie go na szpicy to najlepsza opcja dla tego gracza.
0
A mnie się podoba to co powiedział, Bale nie jest wart tych pieniędzy a takie transfery tylko podkrecaja ceny innych zawodników.
0
Alexis przejmie jutro rolę lidera...
0
Dongou powinien wejść chociaż na kwadrans. Alexis będzie mieć pole do popisu poprzez brak Messiego przejmie rolę lidera.
0
Alexis miał kluczowe podanie, poprawcie sobie. Pozdrawiam
0
Według mnie powinno się zaostrzyć zasady faulowania... W tych czasach gra się zbyt fizycznie przez co kibic zamiast oglądać piękny futbol widzi brutalne zagrania i częste faule. To nie jest dobre. Trzeba też zauważyć że technika idzie do przodu i atrybu fizyczne są coraz wyższe u piłkarzy, suplementy czy sterydy których się nie wykrywa to dopiero początek. Myślę ze więcej goli by padało w meczach gdyby zaostrzono przepisy. Symulki i inne tego typu rzeczy biorą się właśnie z ostrej gry. Wiele kontuzji też zbiera swoje żniwa przez "zbyt męską" grę.
0
DO REDAKCJI : zawodnik meczu jak najbardziej zasłużony, podobnie jak reszta ocen. Alexis Sanchez: czemu znowu nikt nie widzi tego jak on gra bez piłki? Nie policze ile razy wybiegal i pokazywał się do prostopadlych piłek, a ile dostał ? 1. Nie policze ile takich piłek miał na nodze Andrea... To już ie chodzi o ten mecz ale o wszystkie i te z poprzedniego sezonu. Nie idzie drużynie a on jako jedyny robi coś by wynik uległ zmianie. Skoro nie chcemy grać do niego to co chcemy grać w takich meczach jak ten z Atletico?? Dodam jeszcze że Alexis miał CHYBA jako jedyny udane dryblingi, często faulowany co kończyło się kartkami. Proszę pamiętać o kluczowym podaniu do Fabregasa. Według mnie ocena 7. Dziękuję
0
No Pedro w porównaniu do Iniesty zagrał dużo lepiej... Dla mnie Pedro powinien grać w ataku bo po prostu ma takie umiejętści. Dobre wykończenie, szybkość itd.
0
nie żebym hejtowal czy coś, ale ktoś tu pisał że Pedro wrócił? Zbyt wczesny huraoptymizm kończy się szybko. Nie ma co oceniać zawodników za wcześnie, po sezonie będzie.można rozmawiać.
0
Zwróćcie uwagę jak Alexis wybiegal i pokazywał się do prostopadlych piłek. Jestem pewien gdyby dostał chociaż że dwie więcej to by strzelił te bramkę. Iniesta miał takich piłek na nodze chyba z 10. Więc skoro nie chcemy grać tego co my chcemy grać kiedy nie idzie???
0
Po raz kolejny twardą gra drużyny pokazuje jak przeciwstawić się Barcelonie. Zrobiła to Lechia, Bayern i nawet te niby ogorki z naszej ligi które co niektórym wydają się tylko do bicia.
0
Akurat wczoraj Messi niewiele by Ci pomógł...
0
Courtois pokazał dziś klasę !
0
Oba te kluby na wszystko sobie zapracowaly. Oba od zawsze były utytulowane. Nikt nie broni nabrać kredytów. Trzeba pamiętać że Real i Barca są zadłużone. Nikogo nie powinno dziwić że każdy woli oglądać w tv te dwie drużyny. Swoją droga to w Anglii gdyby nie Abramowicz i szejki to też by była rywalizacja między manu a arsenalem. W hiszpani nikt nie broni sponsorowac.
0
Zmien dilera albo bierz połowę...
0
Ja bym jeszcze poczekał z tymi optymistycznymi pochwałami. Pochwalić można za ten mecz. Rok temu z Sociedad wygraliśmy 5-1 Pedro też wtedy błyszczał a później wszyscy wiemy co było...
0
Konkurencja.w ataku jest niezła. Wystarczy spojrzeć na pierwsza bramkę Pedro, wolał uderzyć niż podać na pustaka Sanchezowi. Takie rzeczy przyniosą nam ucieche. Zapewniam was wszystkich że w tym roku będziemy mieć lepsze wyniki a głównym powodem będzie... pressing!