misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety większość "kibiców" nie rozumie dlaczego wczoraj zagraliśmy słaby mecz... Z taka ostrą gra to nikt nie mógł pokazać tego co potrafi. Strzały na bramkę mówią same za siebie. Przy wystawianiu ocen mam nadzieję ze redakcja weźmie to pod uwagę.
0
Pikus ma rację. Atletico przewinilo masę razy ale gdyby sędzia gwizdal co trzeba to mógłby paść jakiś rekord fauli i kartek. To pieniądze ludzi/ kibiców ten sport trzymają i za to powinni dostać wynagrodzenie w postaci spektaklu, a tu przychodzi taki mecz i jeden baran bez jaj i mózgu boji się gwizdać i jednocześnie psuje to co najpiekniejsze...
0
Mogą być najsilniejsze drużyny byle nie było autobusu i kopania po nogach!
0
Chciałem jechać z dziewczyna ale nie ma już miejsc dla 2 osób... ;/ ale ludzie wykupują masakra...
0
wale gra np. Borussia która gra do przodu zawsze
0
Najlepsza grupa będzie dla nas w której będą drużyny które się nie muruja i nie kopią jak np. Atletico.
0
Aha no i muszę przeprosić ze w poprzednim sezonie akurat z tymi mocniejszymi to przeważnie siedział na ławie bo cały sezon gral nietykalny Pedro. A i swoją bramkę strzelił Atletico jeszcze niedawno. Zamiast się cieszyć ze chłopak się obudził i gra bardzo dobrze to szukacie kozła ofiarnego. Nie potraficie nic tylko krytykować.
0
Dobra to teraz dla tych co piszą ze Alexis z mocniejszym rywalem nie istnieje, odsyłam do ocen w meczu z Malaga i pierwszym meczu z Atletico. W obu tych spotkaniach dostał notę 7.0 co czyniło go jednym z najlepszych na boisku, a na pewno najlepszym z fomacji ofensywnej. Nie ma to szukać dziury w całym i krytykować gdy tylko nie wygramy spotkania... Tym badziej ze przeciwnik gral po prostu brutalnie...
0
Baaaarca12
Proponuje Ci rzucić okiem na oceny po meczu z Malaga i pierwszym meczu z Atletico. Najlepsze noty zbierał właśnie Sanchez więc się obudz albo skończ te nedzna krytyke
0
W samej drugiej połowie Pedro miał 3 straty. 46, 48 i 49 minuta. Nie wiem kto te statystyki wam robi chyba jakiś fanboy Pedro, biorąc pod uwagę ze Alexisowi ostatnio też nie zaliczyliscie kluczowego podania, to całkiem możliwe.
0
ja bym napisal tak "O ile nie wypaczył w żaden sposób wyniku spotkania tak doprowadził do niepotrzebnego zaostrzenia się gry, czego efektem była walka na boisku zamiast superspektaklu na miare superpuchary Hiszpanii."
Sedziowie musza ogarnac to co sie dzieje i nie odnosze sie tylko do tego meczu. Pilka staje coraz bardziej fizycznie a mniej pilkarska. Tacy pilkarze jak Leo,Alexis czy Neymar ktorzy potrafia grac bardzo blyskotliwa pilke sa po prostu sponiewierani przez rywali co tylko psuje piekno tej dyscypliny.
0
Powie mi ktoś według jakich kryterii jest podział na koszyki? Cska w 2 a Borussia w 3????
0
Bo jej przy nodze nie masz nigdy
0
Jakies swiezosci ? Chyba z buzi gdy gume mietolil... Tylko nie piszcie ze "wywalczyl" karnego bo co innego wywalczyc indywidualna akcja a co innego jak Ci pilka odskakuje i gosciu w Ciebie wjezdza.
0
Oficjalnie : Kiko Femenia w Realu Madryt.
Oficjalne : Kiko Femenia zdrajca !
0
Sedziowie powinni wiecej gwizdac i wiecej kartek dawac bo niedlugo bedzie same takie mecze ogladac...
0
Najlepsze : Kolejny mecz bez straconej bramki.
Najgorsze : Sedzia ktory pozwolil na ostra gre, bledne decyzje w konsekwencji zamiast ladnego ofensywnego meczu mecz walki.
0
A kto ma grac ? Pedro ? Nic nie wniosl do gry. Zle przyjal pilke w polu karnym sfaulowali go i co za to ma grac w nastepnym meczu w podstawowej 11 ??? zal...
0
Ale narzekacie. Wazne ze jest puchar. Atletico dzis jak i w poprzednim spotkaniu zagralo mocno defensywnie i w dodatku ostro na miare Realu Madryt. Sedzia powinien poukladac to wszystko, bo w Angielskiej by wiecej gwizdza. Dlatego mecz wygladal jak wygladal normalny sedzia rozdalby po zoltkych kartkach i gra bylaby spokojna a tak ogladalismy same faule i zero gry ofensywnej...
0
Blagam tylko nie piszcie ze wywalczyl karnego bo sie posikam ze smiechu.
0
Pedro juz strata
0
Poczekaj zaraz Ci podam jego statysyki z ostatnich 20 spotkan to zamkniesz morde idioto.
0
Jak sedzia zacznie wiecej gwizdac i dawac kartki to w koncu sie zacznie mecz. Bo jak narazie to jest tylko kopanie po nogach walka i obrona czestochowy. Precz z takim futbolem !
0
Bo to takie dzieci kukurydzy sa... nie ma sie co przejmowac ;) te slowa do nikogo docieraja, a zmian zadnych nie bedzie :)
0
Sedzia powinien troche ogarnac te twarda gre bo w ogole nie da sie ogladac takiego spotkania jak co chwile jest faul lub zagranie na pograniczu faulu...
0
Dziś wieczorem podam Ci minuty w których Pedro zaliczył więcej strat niż 1 tylko niech ktoś wrzuci cały mecz na youtube. Pozdro
0
Pedro miał więcej strat ale nie będę się tu kłócić bo i tak zagrał katastrofę. W samej drugiej połowie miał ze 3 minimum.
0
Jestem ciekaw na jakiej podstawie są dobierane grupy. Jak to możliwe ze Borussia jest w 3 koszyku.?
0
Czekam na Nemesis !
0
Symulki? Haha dobre! Obejrzyjcie sobie jeszcze raz mecz np.z atletico gdzie zjechał 2 gości to 3 go faulował a później 4 bo nie mogli go zatrzymać. Skończcie pieprzyc głupoty bo to od razu widać że go nienawidzicie i tylko szukajcie prowokacji wymyslajac chore bzdury na jego temat. Redakcja powinna ogarnąć te sprawę bo to zwykły spam jest. Człowiek chce poczytać komentarze na poziomie a tu takie chore komentarze same. Kupcie sobie plakat Alexisa, przyklejcie na ścianę i rzucajcie plotkami to może wam przejdzie gul ze gra w Barcelonie ten chłopak i w dodatku dobrze.