misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma to jak klamac by komus zamydlic oczy i przekonac go do hejtowania zawodnika... To do Ciebie Gudony. Alexis nie gral 90 minut wiec zwyczajnie nie klam. Przypominam rowniez ze we wczesniejszym spotkaniu z Atletico na wyjezdzie Twoj wielce znienawidzony Alexis otrzymal ocene 7.0 czyli taka sama jak zawodnik meczu Javier Mascherano.
0
Sciah
37:20 zobacz w meczu 35 minuta i 50 sekunda
0
Sciah
Ad1. No niestety musze sie klocic. Alba nie mial zadnego kontaktu z pilka. Przyjrzyj sie dobrze.
Ad3. Tzn ze jak ktos zle zagra ale np. przeciwnik zle przyjmie pilke to nie ma straty ? Ale dziwne te naliczanie.
Ok. teraz tutaj caly mecz
22:08 kolejna sytuacja.
0
W porzadku zatem zabieram sie do ogladania 1 polowy ! :)
0
Sciah
Mogliscie wpierw przejrzec komentarze a pozniej wystawic oceny za Atletico :) Bo te oceny za Valencia bardzo szybko wystawiliscie :)
Tu jest link do drugiej polowy meczu z Malaga (pierwszej nie chcialo mi sie ogladac ponownie bo wystarczy ze zalapalem 3 straty na poczatku 2 polowy). Podam Ci minuty i sekundy z filmiku ze stratami Pedro i powiesz mi dlaczego wedlug Ciebie nie ma straty ok?
0:10 - odbior pilki
0:36 - zle zagranie i odbior pilkarza Malagi
2:16 - niedokladne podanie
Czekam na komentarz tych sytuacji. Pozdro :)
0
Albo bedzie sie rozwijac jak Messi sie rozwijal...
0
Sciah
Jesli macie duzo roboty to musicie zatrudnic jeszcze kogos. Rozumiem ze macie prace ale jesli wystawiacie oceny i liczycie sie z tym ze inni beda to komentowac i nalegac na zmiane ocen podajac mocne argumenty to ktos musi to czytac i robic z tym porzadek, a tak wychodzi na to ze po prostu wedlug was sa takie i takie oceny tak samo jak by sobie np. MikiMessi napisal "busi 7 bla bla bla" itd.
A co do najazdu na Pedro to chyba nie o mnie piszesz co ? Bo ja zadnego najazdu nie zrobilem. Napisalem tylko ze mial wiecej strat i udokumentowalem to. Napisalem dokladnie tak "w samej drugiej polowie mial 3 straty" (pierwszej nie chcialo mi sie ogladac bo i tak mam racje) podalem dokladne minuty wiec moze obejrzyj jeszcze raz chociaz ten poczatek drugiej polowy w ktorej mial jednak te 3 straty. Wiec 1 strata nie byla prawda. Pozdro.
0
Zmien dilera. Serio.
"Podania i ich celnosc ze skrzydla to one otwieraja droge reszcie" Jaka droge ? kiedy ? Podaj minute tego wydarzenia. Podania i ich celnosc ? No na 5 metrow do najblizszego kolegi to juniorzy Chojniczanki Chojnice podadza nawet. "To on odciaga soba pilkarzy by inni mogli rozegrac" nie rozumiem tego pisz jasniej. "To on robi kilometry na boisku bez pilki" No wlasnie i dlatego w kazdym meczu nie jest aktywny a co do kilometrow to kazdy pilkarz je robi. Ja ktos chce tylko biegac to sa inne dyscypliny sportu. A co do strat to jak to wiele razy bylo mowione kto nie proboje ten nie zyskuje. Pedro nie podejmuje prob i w dodatku ma straty. Messi, Neymar, Iniesta, Alexis i inni oni maja tez straty ale graja do przodu, staraja sie dryblowac i zagrac jakas trudniejsza pilke nizeli do najbliszego partnera. Obudz sie koles.
0
Destro
No dokladnie. Jestem ciekaw gdyby tej bramki przeciwko PSG nie strzelil... co by dalej bylo z kanaryjczykiem. Swoja droga to sie nie dziwie ze strzelil w koncu taka bramke skoro w tamtym sezonie gral we wszystkich najwazniejszych spotkaniach sezonu i nie tylko... w koncu musial te 1 strzelic.
0
- „5” – Wyjściowa nota każdego zawodnika. Gracz, który uzyskał tę notę niczym szczególnym się nie wyróżnił. Mógł być mało aktywny, popełnić kilka prostych błędów, ale też zagrać kilka dobrych, choć nie mających większego znaczenia dla wyniku piłek. Jest to ocena określana jako przeciętna.
Wedlug waszych kryteri to Sanchez powinien dostac 5 lub ewentualnie 4,5. Za co to 3 ????????
0
Aha no i oczywiscie moja propozycja oceny to jest 1. Podalem mocne argumenty(fakty) ktore wedlug waszych kryterii ten zawodnik powinien dostac wlasnie taka note. A tym bardziej jesli Alexis dostal po ostatnim meczu 3 gdzie zwyczajnie po prostu byl nieaktywny, niczego nie popsul i mial tylko 3 straty.
0
Pedro 4 ??? Rekakcjo... wedlug waszych kryterii przypominam :
- „1” – Występ poniżej krytyki. Masa kardynalnych błędów, brak skuteczności, straty.
i
- „5” – Wyjściowa nota każdego zawodnika. Gracz, który uzyskał tę notę niczym szczególnym się nie wyróżnił. Mógł być mało aktywny, popełnić kilka prostych błędów, ale też zagrać kilka dobrych, choć nie mających większego znaczenia dla wyniku piłek. Jest to ocena określana jako przeciętna.
To teraz powiedz mi ktorys tam z was jakim cudem on ma 4 ???
Po 1. Zaliczyl wystep ponizej krytyki (sami go skrytykowaliscie).
2. Masa kardynalnych bledow - 8 (w tym fatalne odegranie pilki wyrzuconej z autu i niedokladne podanie do Valdesa ktore prawie wykorzystal napastnik Valenci. Nie pamietamy ???
3. Brak skutecznosci - no i tutaj dwie 100% sytuacje ktorych nie wykorzystal. Odleglosc do bramki to w granicach 5 metrow a Pedro nawet w swiatlo bramki nie trafia !! Ja bym to nazwal mega nieskutecznosc. Przypominam ze za te brak skutecznosci mecz mogl sie inaczej potoczyc i gdyby padl remis to co wtedy? Pedro musi podziekowac obronie. Uwazam tez ze nie ma co oceniac zawodnikow przez pryzmat wyniku tylko indywidualnej gry.
OK jak to sie wszystko ma do oceny niemal wyjsciowej bo wyjsciowa to 5 ?
Mam nadzieje ze to czytacie i wyciagniecie mocne wnioski bo po ostatniej totalnej olewce (oceny za mecz z Atletico) mam wrazenie jak byscie w ogole nie czytali tego co pisza inni a argumenty mialem mocne do oceny Alexisa. Nie napisalem "dla mnie Sanchez 5". Pozdrawiam
0
Gdyby mial kim ich zastapic to tez by dostali wolne jak Alexis i Xavi ktorzy rowniez maja nietykalnosc...
0
Sory zapasany bylem :) Ale i tak Najgorsze to Pedro. Ocena za mecz 1.
0
Najgorsze Alves?? Moze nie byl to jakis wybitny mecz tego zawodnika ale bez przesady... Zdecydowanie najgorsze to Pedro. 6 strat, 2 zmarnowane 100% sytuacje w ktorych nawet w bramke nie trafil... mozna powiedziec ze chociaz 1 z tych 2 by ustawila ten mecz a on jeszcze pod nogi podal napastnikowi Valenci i gdyby nie Waldek to ten mecz moglismy jeszcze zremisowac lub przegrac.
0
Szkoda ze nie zapytali go o Pedro...
0
I Tito z Rura tez po glosie dali ;)
0
Fabregas zawodnik meczu. Gdyby Messi wiecej podawal do lepiej ustawionych kolegow i w drugiej polowie cos dorzucil to smialo mozna by bylo zaglosowac na Lionela.
0
Jak gra Messi i Neymar to smialo mozna wystawiac Pedro bo oni we dwoch sami dadza rade a ten 3 to tylko zeby na papierze byl... Na trudniejsze spotkania musi juz grac Alexis z Tello
0
Dobra zobaczymy pozyjemy poki co to Alexis gra swietny sezon i w ostatnich 20 spotkaniach gral bardzo dobrze. Statystyki ma imponujace.
0
prawie wszystko o Messim :)
0
Gudony
Do usranej smierci sie nie doczekasz
0
Dobry Wieczor :) Aktualnie naleze to najstarszych antyfanow Pedro. Jeszcze zanim strzelal bramki dla nas :) W jego miejsce mozna by wymienic przynajmniej z 30 innych lepszych skrzydlowych z samej Brazylii.
0
Alexis nie jest lepszy?? W ostatnich 17 spotkaniach dla Barcelony tylko zdobyl 10 goli i zaliczyl 11 asyst. Nie wspomne o innych pozytywnych aspektach jego gry wystarczy spojrzec na oceny... Jego jeden jedyny slaby mecz to ten ostatni z Atletico w ktorym to nikt nie zagral dobrze i tez pozycja na ktorej zagral nie byla jego normalna pozycja...
0
I mniej dla Pedro !
0
Podobaly mi sie zmiany Martino (oprocz tej pierwszej bo powinna byc o 70 minut wczesniej.) wprowadzil mlodych chlopakow na ostatnie minuty gdzie trzeba bylo utrzymac wynik. Tito pewnie by nikogo nie wpuscil...
0
Trzeba poczekac na Alexisa bo Pedro to dzisiaj dla mnie ocena za ten mecz : 1. Dwie setki zmarnowane i to te strzaly nawet w bramke nie polecialy a w obu przypadkach mial po 5 metrow. 6 strat. Zero akcji i dryblingow kompletnie nic! Bilet caloroczny niewidoczny. W dodatku tragiczne zagrania pod nogi napastnika, dobrze ze Waldek w formie jest...
0
redakcja zyje tu w ogole ??
0
W koncu !!!!!!!!!!!!!!!
0
Ladnie Alba