misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma co zwalac winę na lekarzy, prawda taka ze gdyby chcieli to by mu dali chociażby roczny kontrakt z obnizonymi zarobkami.
0
Sporo wyjaśnia wywiad Fabsa... Psychika odgrywa kluczową rolę wśród takich zawodników jak Alexis, Fabregas, Neymar.
0
Villa gdyby wiedział ze trenerem będzie Martino to by został. Yaya kapitalnie po raz kolejny uderzył z wolnego. Moim zdaniem to jest piłkarz który ma nieograniczony potencjał. Czekam na występy Ronaldinho. Deulofeu przeprowadził fantastyczna akcje ale niezniszczalny Lloris go zatrzymał tamtego dnia. Abidal jak widać wciąż może grać na poziomie i wciąż nie rozumiem czemu go zwolnili...
0
Ja jakoś bardziej wierzę gazecie Bild która ma wiarygodne źródła. Lewy chce do Bayernu.
0
W pierwszym sezonie Pepa dużo goli padało po rzutach różnych popatrz na youtube.
0
Valdes jest głównym aktorem tych wspaniałych statystyk ale obronę też gra bardzo dobrze. Nie wolno zapominać ze pressing też odgrywa kluczową rolę, chociaż uważam ze możemy go wykonywać dużo lepiej i wręcz niszczyć rywali.
0
Pressing to nasza broń
0
Źródło Marca i tyle na temat...
0
Lewandowski czy żaden inny napastnik nic nie zmieni. Lepiej się skupić na obrońcy. Różne ofensywne możemy grać krótko zawsze i szukać okazji w ataku pozycyjnym.
0
Po 1 jest silny, ale bez przesady to nie jest Jan Koler, Robert zdecydowanie więcej strzela nozkami. A co do stałych fragmentów to myślisz ze jeden zawodnik wszystko rozwiąże? Przy różnych wystarczy ze tylko jego się pokryje i z głowy mamy nasze różne.
Po drugie jeśli kosztuje psie grosze to może wylozysz ze swoich? Nie policzyles kontraktu który z pewnością będzie duży bo Robert chce odejść między innymi dla kasy. Kolejna sprawa to taka ze jak przyjdzie w zimie to w LM grać nie będzie.
Po trzecie to jest wyłącznie Twój atak marzeń i może paru innych, moj jest obecnie czyli Nemesis, poczekaj aż Leo odpali i Martino popracuje z zespołem to Ci żaden Lewandowski po głowie nie będzie chodzić.
0
A slyszales ze chce Ibrahimovicia?
0
A slyszales ze chce Ibre?
0
Hahaha lewy z Sanchezem miałby konkurować??? Chyba w koszykówkę.
0
Gdyby Villa wcześniej wiedział ze Martino będzie trenerem to by został.
0
Pewnie ze wróci już w środę to zrobi. Wierzę w Messiego.
0
Moim zdaniem był tak samo kiepski co Pedro tylko ze kanaryjczyka to był pupil Tito Vilanovy. Później sezon pokazał ze należało ten pierwszemu dac więcej szans od pierwszej minuty.
0
Dajmy szansę Dongou, chłopak w pre sezonie dobrze się prezentował.
0
Pedro dobrze mówi "wnioski powinny być wyciągane na koniec sezonu". Poczekajmy z ocena Pedro do końca sezonu.
0
Swoją droga gdyby Lewy się gdzieś nie sprawdził i chciałby wrócić to mógłby się zaskoczyć bo Klop powiedział ze chciałby Ibrahimovicia i jest skłonny nawet oddać mu swoje miejsce parkingowe. :)
0
Zgadza się. Nie tyle co hiszpańskiego co katalonskiego bo takim się posługują pilkarze.
0
Przecież może walczyć o miejsce w bramce z Ter Stegenem. Dla nas to tylkokkorzyść.
0
Alexis nie ma powtarzalnosci? 7 bramek i 3 asysty to w jednym spotkaniu zdobył? Alexis gra świetnie od wiosny i od tamtej pory ma bardzo dobra powtarzalność. A co do tych 90% piłek to dawno nie słyszałem glupszego komentarzu. Razem z Neymarem jest najczęściej dryblujacym zawodnikiem. Alexis zniszczylby Lewego po prostu.
0
Skoro Barcelona chce Klose lub Lewego to chyba jest to logiczne ze Barca szuka kogoś na ławkę, na ogony z autobusami. Coś ala Larsson. Jak większość z was myśli ze Lewy przyjdzie i zaczniemy inaczej grać to gratuluję marzeń. Nie tacy do nas przychodzili i grzali ławę. W system Barcy nie jest się prosto wpasowac, wam się wydaje że to wszystko takie proste... Robert powinien nigdzie się nie ruszać, Borussia dała mu wszystko i może wszystko stracić gdy odejdzie. Mają świetnego trenera, mają koncepcję gry, z roku na rok się rozwijają, byli w finale i mogli go wygrać więc po co odchodzić? Ja bym mógł nawet za 20 zł miesięcznie grać w takim klubie. Są kibice, liga się rozwija a on chce odejść... Pamiętajcie ze jak go kupimy to w LM grać nie będzie mógł...
0
Jestem ciekaw ile bramek w tym roku strzelilsmy z kontry...
0
Dlaczego Xavi z Iniesta tak grają napisałem wyżej. Uwierz ze na szybką i dokładną grę z pierwszej piłki na dwa kontakty nie ma i nigdy nie będzie sposobu, bo piłka jest zawsze szybsza niż człowiek. Wcześniej także napisałem jak grać przeciwko autobusom i jestem pewien ze zdaloby to egzamin. Nie jestem jakimś ekspertem ale w piłkę gram już prawie dwie dekady i okiem piłkarza można takie problemy prosciej zinterpretować. Alexis w tamtym sezonie był jedynym który potrafi rozwalic te taktykę swoimi genialnymi wyjsciami za obronę. Schodzi do samej lini a następnie biegnie na pełnym gazie wzdłuż obrony wyczekujac na podanie i tylko od pomocnika zależy czy te dogodną sytuację stworzymy. Musi zagrać w tempo i dokladnie, szczerze mówiąc nie ma lepszych piłkarzy od tego jak Cesc, Xavi i Iniesta. Czemu tego nie robią nie mam pojęcia... Sanchez w meczu z Ajaxem który podobno zagrał slaby, wychodził do tych piłek 22 razy z czego dostał 3. Dwie niedokladne/nie w tempo a trzecia zupełnie niedokladna. Gdzie pozostałe podania? Bilismy głową w mur bo Ajax się świetnie bronił ale wygraliśmy te spotkanie i pewnie to był kolejny bodziec dla Andersa i Generała ze to co robili było słuszne. To samo się tyczy strzałów z dystansu, jest masa okazji by oddać strzał to albo gramy w szerz, albo próbujemy jeszcze zagrać z klepki, na co to?? Może to się wielu nie spodoba ale Real też ma często momenty gdzie rywal sie zamyka bo wie ze Madryt dobrze gra z kontry, a mimo to wygrywają łatwo bo strzelają z dystansu. Czy nie mamy zawodników co potrafią uderzyć? Każdy potrafi... A głupi rykoszet może dac upragniona bramkę. Wcale nie trzeba kupować napastnika takie jest moje zdanie, więcej odwagi i więcej ruchu a znowu świat przez kolejne lata będzie szukać na nas sposobu.
0
Nie ma tiki taki bo jest wymiana 5 podań i następne do tylu lub w szerz. Nie ma tiki taki bo jest za mało ruchu i za mało odwagi w tym. Tak naprawdę tiki taka była znakomita bo po grze z pierwszej piłki zdobywalismy teren i konczylismy akcje strzałem. Teraz wymienimy 2 czy 3 podania jest okazja do strzału lub prostopadlej piłki ale niewiadomo dlaczego wciąż do siebie podajemy. Messi jako jedyny z tej trójki gra do przodu mimo wszystko ale nie ma u niego już tej dynamiki. Traci piłki, drybling ma już mniej skuteczny jak kiedyś, ale za to ma lepszy strzał i na tym bazuje. Do tych trzech zawodników dopisalbyn Pedro który też gra bardzo asekuracyjnie. Zero prób dryblingow, gra do przodu jest mu prawie obca, a przy tym wszystkim i skuteczność gorsza.
0
W końcu to widać jak grają nasi doświadczeni pomocnicy. Xavi i Iniesta to klepacze, mało ryzykują, rzadziej grają do przodu nizeli Cesc. Co najbardziej razi to gdy Alexis czy Neymar wychodzą sprintem na wolną pozycję a piłek nie dostają, szczególnie ten pierwszy który potrafił po 15 razy w ciągu spotkania wybiec idealnie. No i Messi który w każdym spotkaniu ma conajmniej dwucyfrowa ilość strat po której nie raczy wrócić. W dodatku nie zakłada pressingu co ma ogromne znaczenie dla nas. Wielu się ze mną nie zgodzi ale taka niestety prawda. Xavi i Iniesta grają zbyt asekuracyjnie, dla wątpliwości polecam spotkania z sezonu gdy Guardiola został trenerem Barcy. Tam był Xavi grający ofensywnie, masa prostopadlych podań, szybsza gra i na większym ryzyku. Sporo by można o tym napisać. Nie chodzi mi o to by ich sprzedać czy odsunąć od składu tylko przywrócić to co kiedyś grali. Grę na większym ryzyku, do przodu, z większą efektywnoscia. Bo ciągle klepanie jest nieco bezproduktywne.
0
ja mówię o polakach w ostatnich latach, a Ty podajesz przykłady jeszcze jak komuna była... Wtedy był inny futbol i prawda taka ze polacy się nie sprawdzają w innych ligach niemiecka czy francuska. Nawet jak się nie sprawdzi Robert i będzie chciał wrócić to watpie żeby miał dalej pewne miejsce. W końcu kogoś za niego sprowadza i ten ktoś też będzie strzelał. Będzie identycznie jak z Barriosem.
0
Zgadzam się w zupełności. W tamtym roku byli w finale i mogli go wygrać. A on chce uciec z Borussi która dała mu wszystko. Jestem pewien ze w innym klubie tak samo dobrze grać nie będzie. Polakom zawsze leżała liga niemiecka. Mieliśmy w La Liga czy Premier League jakiegoś Polaka który by się sprawdził(poza bramkarzami). ??
0
Zdziwisz się koles.