misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3 tygodnie trwa normalnie taka kontuja, Valdes wróci trochę wcześniej z tego względu że jest bramkarzem.
0
Ona jest kobietą to nie rozumie...
0
Mam nadzieję że z kadry wszyscy wrócą zdrowi...
0
Bardzo dobry mecz Polaków. Nasza mlodziezowka daje jakieś nadzieję na przyszłość. Wydaje się że pewny awans na ME 2015.
0
Liscia laurowego :) tak jak ja czytam ludzi to wydaje mi się że jest taki na codzień. Zbyt pewny siebie jest, zadufany w sobie, arogancki i konfliktowy. Uważa że jego drużyna zawsze jest najlepsza i ma najlepszych piłkarzy. Hipokryzja u niego nie zna granic. Wywiera wpływ na ludzi mocno, te całe zamieszania z sędziami to jego gierki. Kiedyś czytałem o tym sporo. Przed spotkaniami gadał z nimi,.wypowiadał się bardzo ciepło jednocześnie nawiązując do spotkania. W szatni dla sędziów kazał odmalowac pokój i wstawić TV.
0
Mourinho jest chyba jedynym trenerem w historii który tak żałośnie się zachowuję. Ludzie na jego stanowisku nigdy nie tworzą jakiś chorych docinek piłkarzom z w ogóle innej drużyny innej ligi. Ci go interesuje Barcelona? Niech się skupi na swojej drużynie bo nie wygra żadnego pucharu i znów się zacznie jego śmieszne tłumaczenie.
0
Skąd bierzesz informacje dotyczące głosowania?
0
A co tego kupna napastnika to dwa słowa : Tony Sanabria.
0
Vidal w Barcelonie to by było coś ! Aczkolwiek rozsądek podpowiada że ten transfer raczej jest niemożliwy. Moim zdaniem Vidal jest nawet lepszy od Busqetsa.
0
Song jest zdecydowanie lepszy od Gustavo. Wątpię zresztą żeby dołączył do Barcy i grał tyle co Song, on by na to nie poszedł.
0
Marne hejty postaraj się bardziej :)
0
Puyol będzie fryzjerem Barcelony.
0
Jestem ciekaw czy będzie bronić w każdym meczu PK.
0
Pinto to solidny rezerwowy.
0
Struś pędzi wiatr :)
0
Wywiad za wywiadem :)
0
No rzeczywiście faworyci wszystko będą wygrywać i będzie zero niespodzianek. Brawo!
0
Ja mam tak że wiem iż wciąż może grać znacznie lepiej jednak to co teraz prezentuje w zupełności wystarcza by być zadowolonym.
0
Skromny chłopak. Pobije rekord występów i bramek 100%.
0
Szczerze to nie wiem co tam robi Iniesta. Tak jak sezon temu na jesień gral wyśmienicie tak na wiosnę grał mało, a gdy grał to w kratkę. W tym sezonie też idzie mu różnie, samo to że jest na tej liście to mnie mocno dziwi i wydaje mi się że te całe zasady nie trzymają się kupy. Wybiera się zawodnika za popularność lub poprzednie sezon. Uwielbiam Inieste za ten jego spokój i to jak z gracja gra, ale obiektywnie to w roku kalendarzowym grał bardzo różnie.
0
Kupi Messiego...ale koszulkę Barcelony.
0
Dokładnie, za te jego wykorzystane sytuację. To co było jesieni poprzedniego roku już nie wróci. Złota piłka za rok kalendarzowy jest.
0
Mam nadzieję że będzie grać Pedro a nie Fabregas w lini ataku...
0
Pozdro dla Don-Corleone
0
Sojerrr
Nie dziękuję żeby nie zapeszyc. Jeśli kiedyś będę grać w 1 lidze to dostaniesz pozdrowienia ode mnie do kamery, oczywiście wcześniej zdradzę swoje położenie. Ta strona powinna mieć więcej takich kibiców jak Ty...
0
Sojerrr
Hehe nie nie, nie jestem bramkarzem :) no kasa to tutaj jest bardzo przyzwoita skromnie mówiąc, tym bardziej że życie jest tańsze niż w polsce. Tutaj 4 liga jest już zawodowa więc poziom jest bardzo duży o czym może świadczyć ilośćb zespołów w 3 czy 4 lidze ( tu 24, w Polsce chyba na 4 grupy podzielona jest liga). W 1 lidze nie gram zapewniam :) młody jestem jeszcze dużo mnie czeka, w kółko pracuje nad wytrzymałością bo tu biegają jak nie ludzie a na zmeczeniu piłkarz traci większość umiejętności. Pozdro
0
No co Ty w Polsce to jak masz Tatę prezesa to mozesz grać ;) szczerze to nawet nigdy bym nie chciał grać w Polsce, wielu rzeczy nie wiecie jak od środka to.wszystko wygląda. Gram w Anglii ale gdzie dokładnie to nie zdradzę ze względu na anonimowość.
0
Co do Hiszpanii to myślę że jak Tata trochę więcej zacznie rotowac szczególnie Hiszpanami właśnie to może to miec kluczowe znaczenie. Wszyscy wiemy jak ważne jest przygotowanie fizyczne do takiego turnieju. To już nie ME gdzie 16 ekip tylko 32 najlepsze zespoły świata i długi turniej.
0
Ja jestem wielkim fanem futbolu latynosow. Szkoda że tam nie urodziłem, może bym w tej chwili grał gdzieś jeszcze wyżej. Przepadam za większością piłkarzy z Ameryki Południowej. Chile już mi się spodobało 4 lata wcześniej. Nie zapomnę jak Ghana grała z Urugwajem i Suarez zagrał ręką żeby obronić strzał na pustą po czym afrykanie nietrafili karnego i jak się później okazało odpadli w karnych. Czekam chociażby na takie mecze, myślę że Kolumbia też zaskoczy.
0
Mam nadzieję że godziny spotkań tak mi dopasuja że będę mógł nacieszyć oczy tym wspaniałym turniejem.