misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W koncu ktos obiektywny...
0
Tata jest lepszy uwierzcie.
0
Czemu bym wysmial? Pokaż gdzie coś takiego ostatnio napisałem
0
Oczywiście że zostawia samego siebie, za to się go szanuje. Jest znakomitym zawodnikiem, ją gram w piłkę i wiem jaki poziom trzeba mieć żeby grać chociażby na poziomie 1 ligi Hiszpańskiej. Chciałem się zapytać chłopaka jaką ma rolę jeśli nie strzelanie goli. Co w tym widzisz takiego? To jest Twoje zdanie że Celtic jest lepszy niż Valencia.
0
Uzasadnij.
0
To powiedz jaka jest jego rola.
0
Jak odpalisz grę to 5 minut roboty i zrobione
0
Może po prostu należy napisać że na 25 spotkań Alexis zanotował 18 bramek i 16 asyst, a przecież statystyki nie były tym co wyroznialo tego gracza. On ma bardzo duży potencjał i nie pokazał jeszcze 60% procent tego co potrafi, dobrze o tym wie dlatego tak powiedział. W każdym wywiadzie powtarza że wciąż może grać lepiej, tu tylko chodzi o zbudowanie pewności siebie, ale w tym muszą mu też pomóc koledzy z zespołu. Wiele razy w trakcie meczu koledzy go nie dostrzegają i to wprowadza u niego niechęć, bo on chce się pokazać, chce zdobywać bramki i czuć się bardzo ważnym zawodnikiem tej drużyny. To jest crack i nie ma wątpliwości że to absolutnie jeden z tych top player, mieszkam i gram w Anglii, chcą go wszystkie najlepsze drużyny z tej ligi (poza Chelsea) o czymś to świadczy...
0
Gdyby to był mecz w którym trzeba było strzelić tego jednego gola to Pedro by już każdy wyrzucał. Miał szczęście że ten mecz wysoko wygraliśmy i nikt o tej sytuacji nie pamięta. Redakcja jest albo zbyt poblazliwa albo po prostu wielbi Pedro.
0
Jak byś nie zauważył to się nabijam z tego co napisał o Tello i Sanchezie.
0
Tello już nie jest tak pewny siebie dlatego gra gorzej. W zeszłym sezonie Alexis i Pedro grali słabo więc się czuł pewniej.
0
Mascherano i Pique dobrze zagrali w tym meczu z Celticiem, ale czemu szansy miał by nie dostać Marek? Mecz z Villareal będzie zupelnie inny.
0
No co wy dajecie przecież na dzień dzisiejszy Tello > Sanchez.
0
Tak jest! Messi i Pedro to najlepsi napastnicy inni się chowają!!!
0
Kurde to jak gra tak samolubnie to może powinien grać Pedro w jego miejsce? Przecież lewą flanka to pozycja Pedro. Atak Pedro-Messi-Alexis. Czy Alexis nie? Nie lubisz go to może ktoś inny kto nie będzie taki samolubny jak Neymar i taki słaby jak Sanchez. Wybierz kogo chcesz :)
0
daro2
Właśnie podkrecaj go niech niech nawija wtedy jest się z czego pośmiać. Oni dalej nie kumaja że ludzie ich podkrecaja żeby sięb z nich pośmiać.
0
Ale Ty jesteś chory na punkcie tego Pedro masakra, pewnie też masz wąsy i dziare na czole z napisem Pedro>Alexis hehehe
0
Haha ale zwala z Ciebię tu jest :)
0
Aha czyli Neymar też został ściągnięty bo nic nie dawał? Aha. Kurde to lipa myślałem że po prostu dał odpocząć chłopakom bo w sobotę ciężki mecz a wynik był korzystny.
0
Jeszcze się nie spusciles? Pusc sobie replay jak Pedro partaczy sytuację Neymarowi ;)
0
Nie warto komentować nawet...
0
Nie rozumiesz co napisałem. Nie zwalam winy na napastników tylko na trenera. Pressing u nas jest ale nie tak skuteczny jak za Pepa. Wcale nie trzeba o wiele więcej biegać wystarczy być blisko przy rywalu który biega tyle samo. Obrońca dostaje piłkę i jest sygnał wszyscy podchodzą bardzo blisko rywala i jest strata. Piłka nasza, szybką kontra lub atak pozycyjny. Napastnicy mocno zapierdzielaja ale to wszystko musi ułożyć Tata w ten sposób żeby żaden piłkarz nie był wolny i kryty "na radar". Zauwaz że jak Pedro czy Alexis robią pressing to zazwyczaj boczni obrońcy nie stoją blisko rywala, który zazwyczaj klepie ze środkowym pomocnikiem. Będzie w środę mecz i to zobaczysz.
0
Miki a oglądałeś inne spotkania Evertonu? Polecam. Ja obejrzałem wszystkie i uważam że to nie był jego pierwszy dobry wybryk. W każdym meczu robi mega zagrożenie.
0
Martinez ma ból głowy kogo wystawiać. Myślę że to już czas Deulofeu. Warto przypomnieć że zagrał też kluczową piłkę do Lukaku.
0
Tak zwany super zmiennik, zawodnik do rotacji. Każdy może odpoczywać comecz z tych trzech napastników widzisz problem?
0
Jak pisałem rok temu gdy Deulofeu grał samolubnie chwaląc go i pisząc że to jest mega talent to mnie tu nawyzywaliscie... Gość się rozwinie tak że będziecie płakać że nie gra u nas albo będziecie płakać ze szczęścia jak będzie dla nas strzelać. On nie potrzebuje się rozpędzić. Gra samolubnie bo tak grają najlepsi. Ma pewność siebie i ta pewność go zaprowadzi wysoko.
0
Hehe to Ty nie oglądasz spotkań. Odpal sobie gierke i na amatorze kiwaj wszystkich i strzelaj.
0
Ja właśnie tak zrobiłem i mi Sie przyfarcilo ale szkołę trzeba zrobić na wypadek gdyby coś się stało. Można dostać kontuzji, można być słabym psychicznie zawodnikiem lub możesz nie mieć szczęścia. Po karierze piłkarza trzeba też coś robić żeby zarabiać. Samo życie piłkarza też nie jest takie bardzo kolorowe jak się wydaje wszystkim, szczególnie tym najlepszym bo oni mało czasu na wszystko. Reklamy, wywiady, ciągłe podróże itd. Ja gram zawodowo i mogę coś o tym powiedzieć. W Hiszpanii trenują rano i jest luzik, treningi są bardziej techniczne i taktyczne. W Anglii jest mega fizycznosc a im wyżej tym wyższy poziom taktyczny i techiczny, treningi mega intensywne. Po treningu wchodzimy do beczki lodowatej wody i się w ten sposób regenerujemy. Czasami jest tak ciężko że można zwymiotowac jeśli się dobrze nie zje. Wraca się do domu i się odpoczywa. Jeść nie można tego co się lubi tylko to co trzeba i czasem to co nie smakuje. Wszystko według planu. Żarcie, spanie, podpunkty regeneracji wszystko jak w zegarki musi być. Sporo by pisać, tak jak powiedziałem pilkarze nie mają aż tak różowo zawsze...
0
Ja chciałem sprzedać Bartre? To chyba nie do mnie...
0
Że Alexis teraz nie drybluje? To nieźle oglądasz mecze