misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar Messi Alexis taki bedzie atak, bo to nasz podstawowy napad, bo Sanchez jest lepszy i bo Alexis zszedl wczesniej z boiska co jednoznacznie daje do zrozumienia ze odpocznie przed sobota. Podobnie jak Iniesta i Busqets ktorzy opuscili murawe.
0
Zaj****isty mecz Iniesty. Andrzej jest geniuszem dla mnie.
0
Na lawej kazdy gra dobrze bo mozna zlamac akcje na prawa noge i uderzyc, zagrac prostopadla pilke, dryblowac, budowac akcje. Mozna takze dryblowac do lini i dogrywac w pole karne. Sam gram na lewej jako prawonozny i uwazam ze nie jestem tak dobry jak na prawej stronie. Dlatego np u Alexisa nie da sie wykorzystac 100% bo chlopaka spychaja do lini, a bezsensownych wrzutek nie bedzie stosowac.
0
Władca Pierścieni - Powrót Króla - Aragorn
FC Barcelona - Puchar Króla - Messi
0
Po zmianach jakie dokonal Tata mozna jasno wywnioskowac jaki sklad nas czeka na Atletico. Neymar, Messi, Alexis - Iniesta, Xavi, Busqets- Montoya,Pique, Mascherano, Alba- Valdes
0
Po zmianach jakie dokonal Tata mozna jasno wywnioskowac jaki sklad nas czeka na Atletico. Neymar, Messi, Alexis - Iniesta, Xavi, Busqets
0
Po pierwsze to ten opis tyczy sie pierwszej polowy a nie drugiej w ktorej byl karny. Mi nie chodzi o to czy zagral slabo czy dobrze ale o to kto byl najlepszy w pierwszej polowie i kto byl naprawde aktywny - INIESTA,Alexis i Fabregas.
0
Swietna ta druga bramka Messiego. Mowilem ze wroci w wielkim stylu po tym jak trenowal w Argentynie. Brawo!
0
"Szczególnie aktywny w ofensywie był Pedro, ale przeprowadzane zarówno przez niego, jak i jego kolegów akcje nie przynosiły rezultatu" slucham ??? Pedro byl najmniej aktywny poza asysty to w ogole nie bylo go widac ani slychac, jedynie kiedy oddawal najblizszemu koledze pilke na odleglosci 5 metrow... Juz widze mega naciagana ocene dla tego gracza.
0
Iniesta najlepszy. Alexis tez ladnie.
0
Alexis musi odpoczywac na Ateltico. Gosc ma najlepsza srednia ocen ze wszystkich zawodnikow Barcelony a Ty chcesz zeby zagral jeszcze w pucharze ? Powinien zagrac Pedro jesli Messi bedzie grac z Atletico.
0
Sklad MD lepszy. Alexis musi odpoczywac na Atletico. Cesc i Busqets tez powinni odpoczac. Z Madrytem musimy zagrac najsilniejszycm mozliwym skladem.
0
Catal901
Pilka nozna to gra zespolowa czy idnywidualna? Jesli jest lepiej ustawiony kolega to trzeba podac. Druzyna jest najwazniejsza i jej wyniki. Nigdy nie wiadomo czy gdyby podal to by mu ktos zwrotnej pilki nie odegral, my w koncu lubimy wchodzic z pilka do bramki.
0
sory mialo byc na ogolnym.
0
Pax masz sporo racji odnosnie tego co napisales nam. W tym sezonie byly jednak spotkania(nie dwa!) w ktorych Messi wyraznie zachowywal sie bardzo egoistycznie. Z mojego punktu widzenia (czyli kogos kto gra w pilke od 6 roku zycia po dzien dzisiejszy) Messi czesto zagrywal do partnerow gdy wiedzial ze wiecej nie wycisnie z akcji sam dla siebie, gdy wiedzial ze za moment straci pilke jesli nie poda. Nie mam czasu zeby to udowodniac wyszukujac mase filmikow, Leo robi to oczywiscie umiejetnie i wspaniale mimo wszystko bo potrafil zagrac kluczowa pilke ktorej zaden pilkarz na swiecie by nie dogral, lecz jego egoizm w ostatnich latach byl wyrazny chociazby wtedy kiedy wygrywamy 3-0 a mecz jest pod kontrola. W takich spotkaniach Messi chcial czesto strzelic samemu zamiast obsluzyc partenerow, dac im jeszcze szanse na zdobycie goli, goli ktore mogly sprawic ze koledzy odciazyli by go od zdobywania bramek. Jak wiadomo bramki dodaja pewnosci siebie. W sezonach kiedy byla mocna rywalizacja miedzy Leo a Ronaldo wyraznie mozna bylo zauwazyc jak Messi chcial odpowiedziec na np. 2 gole Ronaldo. Ja nie mialem nic przeciwko temu ze strzelil sobie 3 gole i wygralismy wysoko, po prostu jesli mowimy o egoizmie to trzeba powiedziec ze byl.
0
Ja rowniez. Slepo go bronilem kiedy na jesien poprzedniego roku gral bardzo slabo, wiedzialem na co go stac i w niego wierzylem. Przed sezon napisalem ze to bedzie jego sezon, ze bedzie jednym z najlepszych...Alexis ma najlepsza srednia ocen!
0
Romeo i Julia
0
Najladniej to sie prezentuje w kanadyjskiej 4 graczy Barcelony w gornej czesci tabeli. Alexis ma najlepsza srednia ocen - statystyki to nie wszystko...
0
nie pamietam ostatnio kichy Alexisa...no i jest crackiem. Strzela i asystuje nawet gdy gra Leo jakis kompleks masz?
0
Tak, zmienil diete, pracuje duzo nad soba i sa efekty.
0
Alexis nie dosc ze skuteczny to i ladne bramki strzela :)
0
Moze Deulofeu gra troche samolubnie ale wlasnie to go czyni wyjatkowym, to go czyni tym talentem ktorym jest. Gdyby podawal pilke do najblizszego kolegi jak wiekszosc to pewnie nikt by o nim nie slyszal. Ja sie mu nie dziwie ze chcial sie pokazac indywidualnie, wchodzil na kilka minut i co mial zrobic zeby sie dobrze pokazac jak nie szukac gry 1 na 1 ? To ze mu nie wyszlo to nie znaczy ze nalezy go skreslac. Mysle ze gdyby Martino przyszedl wczesniej do klubu do Gerard by zostal i byl wlaczony do pierwszego zespolu.
0
Ogladasz cale spotkania czy tylko skroty spotkan z bramkami ze tak twierdzisz ? Bo jestem przekonany ze sie mylisz. Kazdy z nich marnuje setki, czasem nawet dwusetki. Sanchez nie jest snajperem i nigdy nim nie byl, Pep go sprowadzil glownie ze wzgledu na asysty. Mimo to strzela z dobra skutecznoscia a Ty wciaz sie go czepiac bo zmarnowal cos. Wazne jest to ile bramek strzeli i ile sytuacji do strzelenia sobie stworzy. Gdyby byl takim pilkarzem ktory tylko czeka na okazje zeby strzelic to wtedy mozna by cos zarzucic...
0
To by mial wiecej bramek. Czesto gramy spotkania z trudnymi rywalami gdzie gra nie wyglada dobrze a Alexis wlasnie robi to o czym napisales, a pilek nie dostaje. Niech mi ktos wytlumaczy jak my chcemy strzelic bramke jesli nie w taki sposob majac takiego gracza ktory bez pilki gra genialnie. Pomijam fakt ze taka ciagla praca jaka wykonuje Sanchez bardzo meczy nogi przez ma sie wrazenie jak by robily sie z waty, pozniej ciezko jest pilke przyjmowac, dryblowac, podawac celnie czy strzelac, na zmeczeniu bardzo malo wychodzi. Wiem o tym bo sam gram i gram w podobny sposob i to zaprowadzilo mnie do tego ze nie musze pracowac w normalnej pracy zeby miec na chleb. Mam nadzieje ze w najblizszym czasie Martino nakaze czesciej posylac pilke do swietnie wybiegajcego Alexisa bo to co on robi to jest mega latwosc stworzenia wybornej sytuacji bramkowej lub zagrozenia.
0
I wlasnie dlatego gra Alexis bo lepiej asystuje. W poprzednim roku Alexis mial 13 asyst przy 4 Pedro to o czyms mowi... Guardiola go sprowadzil glownie ze wzgledu na asysty a nie gole jak sam powiedzial...
0
Kiedy redakcja wystawi swoje oceny a nie za przeproszeniem zerznie zywcem z whoscored oceny ?
0
Pokaz mi pilkarza ktory wykorzystuje wszystkie sytuacje 100% ktore ma na nodze...
0
Nie ma zadnej walki od poczatku u Martino to Alexis jest podstawowym graczem. Pedro gral bo Sanchez byl zmeczony, w najwazniejszych spotkaniach to Alexis zawsze gral i slusznie.
0
W koncu Alba doceniony. Neymar za 5 strat w pare minut powinien miec gorsza ocene ale ma 6.5 bo nazywa sie Neymar.
0
S.Roberto to przyszlosc Barcelony. Ja jestem pewien ze bedzie grac pierwsze skrzypce za jakis czas.