0

Jeszcze pare innych ciekawostek pomeczowych :
Alba mial najwiecej kontaktow z pilka - 137
Alexis mial najlepszy procent dokladnosci podan - 94%
Najwiecej kluczowych podan zaliczyl Iniesta - 3
Najwiecej odbiorow mial Pique, Mascherano i Busquets - 6
Najwiecej podan nie kto inny jak General - 112

0

Moim zdaniem najlepszy byl F. Luis.

0

Tak mial dokladnie 24 kontakty z pilka. Nie trzeba byc znawca futbolu zeby zauwazyc ze cala prawa strona(nasza) byla zamknieta a lewa cala odkryta stad taki mecz Alvesa i Alexisa. Nie szukaj prowokacji jesli sie nie znasz na futbolu po prostu siedz cicho.

0

Hehe pytania zadajecie jak to bym ja wystawil te oceny. Moim zdaniem wcale nie sa takie najgorsze te oceny poza oczywiscie ocena Busqetsa i Alvesa. Sergio powinien miec lekko obnizona ze niepotrzebne straty a Alves byl wylaczony z gry bo cala prawa strona byla po prostu zamknieta.

0

Pomeczowe oceny ze strony whoscored
Valdes - 7.0
Alves - 7.2
Pique 8.2 (ZM)
Mascherano - 7.4
Alba 7.3
Xavi - 6.9
Busquets 8.0
Iniesta 6.4
Sanchez 6.2
Fabregas 6.5
Pedro 6.9
Messi 7.0
Roberto 6.0
Neymar 6.1
W druzynie Atletico wyraznie najlepszy byl Felipe Luis z ocena 8.1 i ja sie z tym w pelni zgadzam.

0

Smieje sie juz pomeczowych ocen. Wyczuwam jeszcze wieksza parodie od tej ostatniej z Gatafe.

0

Jak to sie mowilo jak nie mozna strzelic bramki to trzeba przynajmniej jej nie stracic i tak wlasnie zagrala Barcelona - Pique ZM.

0

Prawda jest taka ze Atletico zagralo bardzo dobrze w defensywie. Simeone nie jest glupi i skutecznie zamknal prawa strone boiska. Najwieksze zagrozenie moglo plynac ze srodka i prawej strony gdzie takiemu zawodnikowi jak Alexis nie mozna zostawic duzo miejsca. To samo sie tyczy Alvesa ktory bardzo ofensywie gra. To byla taktyka na ten mecz zagescic srodek pola i zamknac prawa strone. Felipe Luis przyklejony do Sancheza, Alves bez przestrzeni. Duzo miejsca z lewej strony i to nalezalo wykorzystac w tym meczu. Juanfran nawet na radar nie kryl zawodnika, po prostu otwarta lewa strona calkowicie dlatego Pedro byl aktywny. Kto by nie zagral na tej lewej flance to tak by to wygladalo. Ja juz sie smieje z pomeczowych ocen bo oczywiscie malo kto takie rzeczy dostrzega z taktycznego punktu widzenia. Ktos kto gra w pilke to dobrze wie dlaczego w ataku to wszystko tak wygladalo. My oczywiscie zagralismy rownie dobrze taktycznie, zawodnicy bardzo blisko siebie, rewelacyjna asekuracja. To byl mecz na najwyzszym mozliwym poziomie taktycznym.

0

Nie musialem byc jasnowidzeniem zeby nie odgadnac ale wiedziec ze ten mecz sie zakonczy w takim rezultacie. Dla mnie Pique zawodnikiem meczu.

0

Simeone zablokowal kompletnie prawa strone boiska. Alexis i Alves maja w zasadzie 0 swobody. Przy Sanchezie stoi non stop Felipe Luis i wyraznie widac ze nawet na metr sie od niego nie rusza.

0

Jeden kumaty bo gram w pilke zawodowo. Zreszta nie trzeba byc pilkarzem, wystarczy Ogladac mecz. Przeciez wyraznie widac ze na lewej stronie zostawiaja duzo miejsca. Pedro w ogole nie jest kryty, nawet na radar go nie kryje Juanfran. Jak idzie akcja lewa strona to ta prawa i tak jest zamknieta. To pomysl Simeone zeby zablokowac cala prawa strone i jak widac to sie sprawdza na nas.

0

Zal mi was ludzie serio ! Czy nie widzicie ze prawa strona jest kompletnie zamknieta ??????????????? Maja tam na sile pilki pchac gdzie ciasno jest ??? Winicie Alvesa i Alexisa za to ze Atletico odkrywa cala lewa strona a zageszcza prawa ???? Serio tego nie widzicie ??? Czego oczekujecie ze co Ci pilkarze zrobia ??? Jak ktos jest blisko kryty to co ma pokazac????

0

Panowie nie wiem czy widzicie ale Atletico prawa strone kompletnie zablkowalo. Lewa strona jest cala odkryta dlatego Pedro ma duzo miejsca i ma pole do popisu. Felipe Luis stoi caly czas przy Sanchezie wiec jak ma sie pokazac? Z prawej strony jest zamknieta strefa, pilke sie gra tam gdzie jest przestrzen a wlasnie tej przestrzeni po lewej stronie jest mnostwo ! Oszczedzcie sobie krytyczne komentarze bo po prostu Atletico nie pozwala na gre szczegolnie zawodnikow po prawej stronie !

0

Dokladnie. Alves gra szeroko a Alexis wtedy schodzi do srodka.

0

Panowie wielka prosba. Czy jest jakas sprawdzona pewna stronke ze obejrze mecz w przyzwoitej jakosci bez przycinania ? Nie musi byc niewiadomo jaka jakosc ale zeby sie normalnie dalo ogladac a nie same kwadraciki. Strony typu meczyki.pl mam juz dawno obadane i ciezko tam dostac dobry link gdzie sie oglada caly czas i nie przycina np. Poratuje ktos ??

0

Moim zdaniem zly wybor Taty - brak Neymara lub Messiego.

0

Martino jest najlepszym tworca.

0

Pedro gral caly mecz z pewnoscia nie zagra. Bedzie albo Nemesis lub Neymar-Cesc-Sanchez.

0

challenger
A co filmiku ktory wrzucilem to jak widac to jest kompilacja calego wystepu Andrzeja, wszystkie kontakty z pilka ktore zaliczyl w tym spotkaniu.

0

A co filmiku ktory wrzucilem to jak widac to jest kompilacja calego wystepu Andrzeja, wszystkie kontakty z pilka ktore zaliczyl w tym spotkaniu.

0

Challenger
Jak Cie to tak mocno urazilo to sory, nie wiem co w mojej wypowiedzi jest takiego niekulturalnego... Nawyzywalem kogos ? Rzeczowych argumentow mi zabraklo ??

0

Tak zaliczyl asyste

0

" Andres próbował kreować grę i wyglądało to całkiem przyzwoicie, ale jednocześnie te starania były pozbawione błysku." Calkiem przyzwoicie to mogla wygladac gra Roberto. Caly mecz Andrzeja tutaj :


"starania były pozbawione błysku." -

0

Dla mnie rowniez Fabregas zasluzyl na minimum 8. Bez tych dwoch bramek to byl bardzo udany mecz Fabregasa.

0

To sa chyba najgorsze ocene w historii tej strony. Glownie to chodzi mi o to ze sa zbyt niskie dla wszystkich graczy. Pytanie do redakcji : Wystawiacie wedlug wlasnych kryterii czy kopiujecie ze strony whoscored i tylko opisik dodajecie? To byl jeden z lepszych wystepow w tym sezonie, gralismy bardzo szybka pilke, czesto na jeden kontakt, momentami z fantazja. Andres Iniesta to byl jeden z najlepszych na boisku a dostal przecietna 6. Co on musi zrobic zeby dostac chociazby 7 ? Musi strzelic gola lub zaliczyc 3 asysty ? Ocenianie na poziomie dziecka. Iniesta bardzo madrze rozgrywal, gral szybko czego czesto brakowalo w jego grze wlasnie, napedzal akcje, dryblowal dalbym mu minimum 7,5.
Alexis. "Tym razem Chilijczyk byl nieco poza gra" z kogo wy chcecie durnia zrobic ? Alexis byl mega aktywny w tym meczu za co powienien dostac wysoka ocene. W pierwszej polowie byl najbardziej aktywny wraz z Iniesta i Fabregasem a wy kolejny raz cos wyssaliscie z palca (ostatnio tak bylo z Alba w poprzednim meczu z Getafe). Strzelic w bramkarza to mozna jak bramkarz dostanie w glowe albo w brzuch, ten strzal bramkarz po prostu obronil i ciezko wam to przyznac. 3 kluczowe podania w tym meczu i ocena 6.0... nie chce mi sie porownywac tej oceny do innych spotkan bo po prostu szkoda mi czasu na moje kolejne argumenty ktore ominiecie lukiem standardowo. Wasze podwyzszanie ocen zawsze sie konczy na 0,5 bo przeciez wy jestescie guru ekspertow ktorzy potrafia idealnie ocenic wystep pilkarza. Jak dla mnie to nie macie zielonego pojecia o tym co robicie. Nie puszcie sie tylko przyjmijcie to na klate jak facet. Pozdro

0

My tez w najmocniejszym Valdes-Alves,Pique,Bartra,Alba-Busquets-Iniesta,Fabregas-Neymar,Messi,Alexis.
Znajac zycie zagra Mascherano i Xavi za Bartre i Cesca.

0

Jak Neymar choryś i nie da rady nabrac pelni sil to moze by sprobowac Alexis, Cesc, Messi ? Obaj skrzydlowi i tak beda grac bardziej w srodku a Cesc bedzie sie cofac tak jak do tej pory. Z Realem jakos to wygladalo.

0

Ja tez glosowalem na Inieste. Ten mecz to byl jeden z lepszych w tym sezonie moim zdaniem. Pilka bardzo dobrze operowalismy, szybko, na jeden kontakt, z fantazja czasami. Getafe prawie ze nie powachalo pola karnego Pinto.

0

Don-Corleone
W gazie czy nie w gazie i tak lepszy od Pedro. Tak samo Messi w gazie czy nie i tak lepszy od wszystkich naszych napadziorow. Atak to Nemesis czy jak ktos woli ABC, ta trojka graczy jest dla siebie stworzona. Co do pomocy to Tata wystawi z pewnoscia Xaviego i uwazam ze to bedzie sluszny wybor to ten gosc jak nikt inny ogarnia srodek pola a to bedzie niezbedne w Madrycie. Fabregas czy Iniesta? Iniesta dal dzis popis i Cesc tak samo, tu jest zagadka mimo wszystko CZUJE ze wyjdzie Andrzej.

0

Kazdy ma swoje zdanie. Ja mam inny poglad niz 99% uzytkownikow tej strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?