0

tak dokladnie, nie moglem tego zenujacego wpisu skomentowac bo mnie zbanowali za byle co na dlugi czas.

0

Walker? Moze Johny Walker?

0

" Już po sześciu minutach z piłką w narożniku pola karnego znalazł się Alexis. Chilijczyk (najprawdopodobniej) próbował dośrodkowania, ale trafił dokładnie między poprzeczkę a wyciągniętą rękę Diego Alvesa." - I niech ktos mi powie jeszcze ze redakcja "lubi" Sancheza. Ciezko im uwierzyc ze strzelil tak pieknego gola bo tak chcial. Zenujace po prostu...

0

Najgorsze to chyba to ze po prostu brak nam bylo pomyslu na gre w ataku po raz kolejny i po raz kolejny gdy przegrywamy to gra wyglada w ten sam sposob jak przy wyniku 1-0 dla nas. Zero przyspieszenia akcji. Powinna byc ultraofensywa, strzaly z dystansu, dosrodkowania i pilki za linie obrony przeciwnika. Nie bylo niczego z tych rzeczy poza samymi stratami Messiego.

0

zacznij podawac Messi

0

nie bylo reki

0

Valencia to nie jest byle jaka druzyna to jest jedna z nasilniejszych druzyn w la liga mimo swojej pozycji w tabeli. Dodatkowo wzmocnili sie znacznie w tym okienku wiec nie ma co narzekac, domiunujemy potrzeba tylko sytuacji bramkowych i mecz wygramy z pewnoscia.

0

Xavi zacznie podawac gdy Alexis sie pokazuje bo przez jego zachowawcza gre jestesmy juz przynajmniej 5 akcji bramkowych w plecy ! Jesli przeciwnik sie dobrze broni to nalezy grac wlasnie takie pilki bo to na nie ma zadnej obrony jest tylko bramkarz i ewentualnie przeszkadzajacy obronca...

0

Po juz chyba setny mecz gdzie Alexis wybiega za linie obrony a najczesciej Xavi go nie dostrzega lub nie chce zagrac "ryzykownej" pilki. To jest proste zagranie a jednoczesnie zabojcze, a my wolimy sobie poklepac i w zasadzie stworzyc 5 akcji w ciagu meczu...

0

oni maja lawke a my co mamy?? Jak nie zagraja podstawowi napastnicy to na zmiane pozostaje Pedro, Tello i Dongou. Uwazam ze atak powinien byc wzmocniony.

0

0

Messi na grajacego prezydenta !

0

Chelsea kupilo Salaha za 13 milionow przebijajac oferte Liverpoolu. Nie ma to jak zmarnowac sobie kariere...

0

To jest Twoja strona, wiec rob sobie co chcesz ja sie kompletnie nie zgadzam z tymi ocenami.

0

Mnie tez ogarnia niepokoj

0

wynos sie z tej strony sezonowcu

0

Hattricka strzela Pedro : "Pedro jest geniuszem" Pedro gra slabo "Pedro strzela ze slabymi" . "Tello nadaje sie jedynie na spadkowiczow" Tello strzela hattricka "Tello powinien grac w pierwszym skladzie - Tello>Alexis". Sanchez strzela hattricka "Mamy atak na lata, super sezon chilijczyka". Gorszy mecz i "Potyka sie o wlasne nogi itp"
Czym Ty sie przejmujesz? po co sie przejmowac takimi komentarzami? To ze wiekszosc osob tak napisze to nie znaczy ze tak jest. Oni zyja z dnia na dzien, dzis by nosili na rekach, jutro by sprzedali i nawyzywali. Prawdziwym kibicow jest garstka...

0

Messi mial 3 asysty i przy pierwszej bramce tez on podawal.

0

Messi zalicza wlasnie te swoje swietne podania i asysty tylko dogrywajac zawodnikowi po lewej stronie. Zawodnik grajacy po prawej stronie duzo na tym traci niestety...

0

Alexis tak robi w kazdym meczu po kilkanascie razy tylko ze nie dostaje pilek a jak dostaje to albo niecelnie albo za mocno.

0

Bramka po samoboju a pozniej bramkarz wpuscil dwie szmaty. Nie wiem czy widzieliscie powtorke z bramek Tello ale przy pierwszej i drugiej bramce tego zawodnika bramkarz po prostu zachowal sie karygodnie, nie wiem czy rece ma z papieru ale wlasciwie to strzelasz w sam srodek i jest gol.

0

brak mi slow do Ciebie...

0

a tak narzekaliscie ostatnio na Alexisa. Dzisiaj gra wyglada jeszcze gorzej jak w ostatnim meczu. Tata nie wyciaga wnioskow, bylismy lepsi nie wykorzystalismy sytuacji ok rozumiem. Dzisiaj jest to samo ale przeciez zawsze warto cos poprawic zeby w razie gdy po raz kolejny nie idzie zrobic cos co zaskoczy przeciwnika. Jak widac do niczego nie doszlo do zadnych nowosci, smiem twierdzic ze jeszcze gorzej tylko jest.

0

A co ma poziom motywacji do poziomu wykonywania sportu ? To Ty mi nie pisz ze nie ma czegos takiego jak zmeczone nogi. Pobiegal sobie srednim tempem tak na 60%, pozniej zrob 2 sprinty i od razu przyjmij idealnie pilke. Nawet jak masz cudowna technike to jest mega ciezko to zrobic, bo zwyczajnie nogi sie Ciebie nie sluchaja tak jak powinny. Alexis o tym mowil w wywidzie ze za duzo biega i na zmeczeniu mniej wychodzi to wszystko jest prawda ale co on tam wie przeciez on jest tylko profesjonalnym pilkarzem na najwyzszym swiatowym poziomie i za nic nie zna swojego organizmu. Kazdego atakuje a w szczegolnosci tych co atakuja Alexisa bo na niego zawsze najwiecej sie najezdza, nie wiem dlaczego, moze dlatego ze nie jest wychowankiem? Nie interesi mnie to, po prostu nie znosze jak ktos kto nie wie jak ciezko wszystko przychodzi na boisku potrafi sobie nawyzywac, nakrytykowac czy drwic sobie z kogos kto przynajmniej zostawia serce na boisku. A co do ekspertow to chyba mam wiecej do powiedzenia na ten temat, tak samo jak hydraulik ktory zna sie na swojej robicie.

0

Ty chyba zyjesz jakimis starotypami ze sredniowiecza. Obecnie to kazdy pilkarz musi byc wyksztalcony czyli ukonczyc przynajmniej Liceum. Pracy nie brakuje po kopaniu, Trener, szkoleniowiec, scout, dyrektor klubu fizjoterapeuta. Na studia mozna isc w kazdym wieku. Dieta nie jest specjalnie wymagana nikt tego nie kontroluje co jesz, to jest indywidualna sprawa. Pobierana jest jedynie krew dosyc czesto i sprawdza sie tkanke tluszczowa ktora nie moze przekroczyc pewnego poziomiu. Xabi Alonso pije przed meczem kawe z automatu, Ronaldo uprawial seks, a jeszcze inni jedza co tylko ze chca bo to jest indywidualna sprawa kazdy pozniej jest rozliczany z gry. Problemem Adriano nie byla dieta lecz miesnie krotko kurczliwe. Sa osoby ktore sa na to podatne na kontuzje i tyle taki organizm. Blaszczykowski i Robben maja to samo. To ze jedza w Burger Kingu to prawa, w Anglii jedza na potege ale to jest indywidualna sprawa. James Milner nigdy nie byl na dyskotece. Co z tego skoro i tak grzeje lawe w Manchesterze City? Nikt nikogo nie rozlicza za zycie poza klubem bo kazdy pilkarz musialby chodzic jak w zegarku. To klub jest profesjonalny, gdzie sa profesjonalni trenerzy i profesjonalne treningi. Ja nie gram na najwyzszym swiatoym poziomie, gram na poziomie ktory sprawia ze jestem szczesliwy i to jest dla mnie najwazniejsze.

0

Wspomnialem bo nie szanujesz pilkarzy i nie wiesz jak ciezko jest grac w pilke na swiatowym poziomie. Nie doswiadczyles chociazby namiastki tego jak grac w pilke na poziomie to nie zrozumiesz ze ciezko jest przyjac pilke gdy ma sie zmeczone nogi. W tv wszystko wyglada fajnie a w rzeczywistosci jest zupelnie inaczej. To jest sprawa pilkarzy na co wydaja jesli sa medialni to niech robia co chca byle sie nikt nie dowiedzial, bo oni sa rozliczani z gry, zla rzecza jest jedynie gdy tak jak mowisz pilkarz pojdzie na dziwki czy bedzie pic i palic a mlodzi fani ktorzy pragna zostac pilkarzem i widza w kims takim swojego idola siegaja pozniej po to samo. Jak jestes takim wiernym i wspanialym kibicem to powinienes wspierac i zlego slowa na zadnego pilkarza nie mowic. Krytyka moze sie zdarzyc czasem ale konstruktywna poparta argumentami na poziomie niz "lyzwiasz" i "gra wygladala zalosnie". Zgadza sie mozesz pisac co chcesz, ale i ja moge a takich jak Ty bede sprowadzac na ziemie. Do sekcji zenskiej to raczej Ty sie mozesz zaliczyc bo placzesz i marudzisz jak baba doslownie.
Prosze bardzo dla Ciebie statysyki z meczu:
http://www.whoscored.com/Matches/738683/LiveStatistics/Spain-La-Liga-2013-2014-Levante-Barcelona
Szukaj w zakladce ofensywne statystyki i wiecej sie nie kompromituj.

0

W zlej formie psychicznej to jestes Ty bez urazy. Krotka pamiec masz czy nie spales caly ten sezon ? Najlepsze mecze Alexisa byly z Messim na boisku. Espanyol, Real, Sociedad, Celta po co na sile cos wymyslasz i widzisz w czyms problem ?

0

Co wiecej przez wiekszosc sezonu Alexis zbieral najlepsze noty w druzynie. Po meczu z Levante mial najlepsza srednia ocen. Nie gral z Rayo, Valencia, Betisem i Osasuna - licznik bramek czy asyst mogl sobie nabic szczegolnie z Rayo czy Betisem. Asysta z Malaga, Villareal, Sociedad, bramka z Realem, Sevilla czy Espanyolem. Dobry mecz z Atletico w SPH czy z Bilbao. Chore myslenie maja pewne osoby tutaj ze Alexis gra dobrze tylko z tymi slabymi.
Levante sie zamurowalo i nalezalo wykorzystac sytuacje ktore sobie stworzylismy, zabraklo skutecznosci, mecz zremisowany i szukanie kozla ofiarnego. 4 kluczowe podania co znaczy ze mogl te podania mogly sie zamienic w asysty, 3 dryblingi a podobno sie potykal o wlasne nogi i nie probowal pojedynkow 1 na 1. 69 kontaktow z pilka, gdzie Messi ktory jest przy kazdej akcji mial 80. Wyraznie wskazuje na to kto byl aktywny 11 wrzutek, co moze zrobic prawoskrzydlowy grajacy prawa noga zawodnik jak nie dosrodkowac, mialbym zal gdyby gral na lewej stronie, gdzie mozna zlamac akcje i oddac strzal czy skuteczniej dryblowac. Najlepsze chore gadanie ze przez Messiego nie moze Sanchez grac tak jak potrafi - najlepsze spotkania Alexisa w tym sezonie byly razem z Messim na boisku. Krotka pamiec czy co ?

0

Wiem ile zarabiaja. Masz do nich pretensje o to ile zarabiaja ? Pieniadze sa wyznacznikiem tego jak kto powinien grac? Masz z tym jakis problem? Ja zarabiam kupe kasy i jestem zadowolony ze gralem w pilke cale zycie a teraz jeszcze moge z tego zyc dobrze. Ludzie przychodza na mecz, kupuja bilety, koszulki itd bo chca. Ty mozesz oczekiwac od Alexisa ? A kto Ty jestes trener czy prezydent klubu ze Ty masz jakies oczekiwania i Sanchez ma je spelnilc albo go nawyzywac od lyzwiarzy ? Poza tym jak juz oczekujesz to ogladaj mecz bo Alexis mial 3 udane dryblingi, 4 kluczowe podania i zaliczyl najwiecej dosrodkowan w pole karne co jest jednoznaczne z tym ze byl aktywny i najczesciej zagrazal bramce rywala.
a. Pomysl na strzelenia gola takiej druzynie ktora sie muruje to Alexis akurat ma i robil to bardzo czesto ale pilek dostal jak na lekarstwo. Jesli wiesz o czym mowa w ogole...
b. Zaliczyl 3 udane dryblingi co znaczy ze 3 razy minal rywali zostawiajac ich za swoimi plecami, oprocz tego wykonujac swoje zwody robil sobie przestrzen do mozliwosci dosrodkowania.
c. Byly niecelne bo w polu karnym bylo 10 glow i 22 nozki ktore byly bardzo dobrze zorganizowane. Nie od dzis wiadomo ze mamy niskich pilkarzy dlatego zawsze gramy po ziemii a bramkarz rzadko kiedy dycyduje sie na dlugie wykopy- po prostu slabo gramy w powietrzu. Nie wspomne juz o tym ze nasz "wysuniety napastnik" Messi gral bardzo cofniety standardowo.
d. Podejmowal pojedynki 1 na 1 (czyt. podpunkt b)
A co mnie Twoja opinia o pilkarzach ? Kwestionujesz ze pilkarze sie nie znaja na swoim zawodzie ?? Twiedzisz ze nic nie doceniam jesli mnie nie znasz nawet ? I jaki to ma zwiazek z tematem w ogole ? Dla mnie jestes zalosny w swoich wypowiedziach a juz wisienka na torcie bylo to co napisales na samym koncu... Nie kompromituj sie juz dalej i nic nie odpisuj najlepiej bo szkoda mi czasu.

0

Jeszcze niedawno taki Alexis był dobry, a po meczu z Realem po nogach go calowaliscie. Dzisiaj podobno nie potrafi grać z dobrymi klubami, jest dobry tylko na Elche, potyka się o własne nogi, nie potrafi kiwac w ogole jest be... Takie rzeczy tylko tutaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?