misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z Realem bramki nie strzelil, z Villareal nie zaliczyl asysty ktora dala 3 pkt, z Bilbao najlepszy napastnik, SPH z Atletico najlepszy napastnik, z Malaga dwie asysty i bramka, z Sociedad asysta, z Sevilla bramka, bramka z Valencia. Bramka z Espanyolem. Sorry po prostu sie nie odzywaj jak jeszcze nie obudziles sie po imprezie...
0
Zdecydowanie Vidic. Co z tego ze ma sporo lat, wazne jest doswiadczenie a te Vidic posiada. W lidze angielskiej najtrudniej jest byc obronca i najlepsi obroncy na swiecie graja w tej lidze wlasnie. Co najwazniejsze to CENA 0 mln czyli sam kontrakt.
0
to jest talent wiekszy od Modrica ja bym sie nie zastanawial, jak zarzad go nie sprowadzi to popelni powazny blad...
0
nie wyobrazam sobie zeby Xavi mial nie zagrac.
0
od kiedy dyskusje dochodzily do tego momentu gdzie na koncu sie mowila "wiec co jednak masz racje" tutaj nie ma dyskusji tutaj sa klotnie bo kazdy uwaza ze ma najswietsza tracje. Nawet jak juz widzi ze nie ma zadnych argumentow to slepo rzuca byle czym by tylko komus nie przyznac racji. Tak to wyglada na tej stronie. Zeby nie bylo ja mu minua nie dalem, ale tez nie zgadzam sie z jego wypowiedzia.
0
Messi powiedzial ze nie odczuwa strachu przed kontuzja, wiec Suarez sie myli. Wszyscy mowia ze jest bardzo dobrze przygotowany fizycznie wiec znowu blad bylego gracza Barcy.
0
Na wyjezdzie trzeba strzelac gole nie ma innej opcji trzeba zagrc ultraofensywnie i zdominowac ich. Trzeba zagrac tak jak zagralismy pierwszy mecz z Levante 7-0. Wysoki pressing do ktorego sie wszyscy udzielaja (tak Messi wtedy biegal) szybka pilka, na 1 lub 2 kontakty, agrysywny odbior pilki. Strzelic 2 lub 3 gole jesli sie uda, jesli skutecznosc bedzie dobra tego dnia a pozniej kontrolowac mecz czyli to co potrafimy najlepiej. Ja wierze w zwyciestwo, mecz wygra ten kto bedzie lepiej przygotowany mentalnie. Obie druzyny prezentuje wyrowany poziom wiec tu chodzi tylko o psychike zawodnikow ona bedzie kluczowa w tym dwumeczu.
0
Widzialem wszystkich zawodnikow i z zdecydowanie obronca Basel i boczny obronca Laporte z Bilbao. Inigo to jedynie na lawke mogl by sie nadawac. Laporte do pierwszego skladu pasuje idealnie jak maslo na chleb.
0
Alves 6.0 - 15 strat ( najwiecej z calej druzyny ) ani razu nie zagral na obieg, 3 kluczowe podania to efekt jego wrzutek ktorych 1 na 10 w koncu trafia do adresata. Alba 5.5 za bardzo dobra gre w ofensywie - 2 kluczowe podania, bardzo dobrze wspolpracowal z Pedro obiegajac kanaryjczyka. Bardzo aktywny. Luki w obronie spowodowane ustawieniem rywala. 124 kontakty z pilka, Pedro mial 75 wiec nikt mi nie wmoi ze Alba nie byl aktywny. Alba powinien dostac 7.0 na luzie. Dani 4.5 to jest max.
0
Pewnie maly blad i z pewnoscia mu dopisza.
0
Zadziwiajace jest to ze Alba obiegl Pedro z 10 lub 15 razy przez co bylo zagrozenie i akcja miala te dobre tempo, a po drugiej stronie Dani Alves ani razu nie staral sie obiegac Alexisa. Dla mnie juz od dawna Montoya gra duzo lepiej i powinien dostawac wiecej szans. Po pierwsze nie wrzuca bez sensu, po drugie dobrze obiega w tempo. Po trzecie lepiej wspolpracuje, po czwarte Alexis gra duzo lepiej, a nam przeciez zalezy na zwyciestwie i dobrej grze prawda?
0
"- Ostatnio brakuje nam wykończenia. Piłka nie chce wpaść, w sumie to cechuje ten zespół od kilku lat. Jeśli wykorzystywalibyśmy połowę okazji, jakie stwarzamy, wyniki byłyby dużo lepsze." - zgadzam sie w 100%. Marnujemy duzo sytuacji, wiadomo ze wszystko nie moze byc w sieci ale pewne aspekty mozna poprawic i mam nadzieje ze Tata popracuje nad tym.
0
glosuje na Xaviego lub Pinto.
0
watpie zeby go kupili Tata musial by powiedziec ze mu sie podoba innej opcji nie widze, a szkoda bo jest swietny i dobry zmiennik do ataku by sie przydal
0
Sanchez
0
Nawet nawet, Xavi za bardzo sie wyroznia
0
czas sie umyc
0
W ogole nie kiwa bo nie ma do tego miejsca. Krotko pilnuje Jose Angel
0
no to Alexis
0
za darmo :)
0
Carlos Vela to powinien byc letni transfer do wzmocnienia ataku. Jose Angel rowniez bardzo dobry zawodnik.
0
Dla mnie najlepszy Xavi. Najgorszy Mascherano.
0
Wole ich niz tych z canal +
0
pride1899
Ja to wszystko wiem i rozumiem. Z drugiej strony nie wiem czemu sie chwali Alexisa za te dosrodkowanie, nic specjalnego, po prostu dosrodkowal i w dodatku niecelnie. Nie jestem sfanowanym czlowiekiem tego zawodnika jak cos zrobil nie tak to mu to wypomne.
0
Pride1899
Przeczytaj sobie co po meczu napisali ze Alexis najprawdopodobniej dosrodkowywal.
Nie ma bolu dupy, jedyne co boli ze tak fajna strona musi tak psuc swoj wizerunek przez te oceny wlasnie, jak by nie moglo byc normalnie. Pomijam juz sam fakt ze nie pamietam by zmieniono komus znacznie ocene, zawsze sypane sa mocne argumenty(nie mowie tylko o sobie) a co najwyzej zmiana oceny jest o cale pol punktu!
Nie uwazam ze Pedro zagral zle w tym meczu, wrecz przeciwnie byl jednym z wyrozniajacych sie pilkarzy natomiast ocenami powinien sie zamienic z Alexisem. Jesli ktos ma zakladac stronke to tutaj juz taka jest z Pedro w roli glownej, ocena 6,5 - jak by nie patrzec tylko pol punktu dzieli go od gracza meczu !! Chwala Bogu ze Xavi zagral lepiej bo chyba bez kitu Pedro by zostal zawodnikiem meczu. Nie widzialem zeby ktokolwiek tak napisal po tym spotkaniu ze Pedro byl zawodnikiem meczu. Prawie 50% kibicow glosowalo wyraznie na Alexisa a mimo to ten ma o caly punkt gorsza ocene, wiec niech mi nikt nie wmawia ze to cos ze mna nie tak jest...
0
Gdzie nie wejde na jaka strone to Alexis ma lepsza ocene od Pedro, tylko tutaj jest fanclub Pedro pod przykrywka.
0
Sciah
Nie uwazam ze musialbym robic fanclub i upodabniac sie do Ciebie. Ty juz masz swoj fanklub Pedro.
0
Pedro zalicza 5 kluczowych podan - super Pedro.
Alexis zalicza 4 kluczowe podania - jak to napisal Sciah "kluczowe podania nie mogą być usprawiedliwieniem".
Tak dla przypomnienia za tamtem mecz Alexis dostal 4.0. Bardzo obiektywne oceny...................
Jeszcze dla porownania oceny Alexisa 5,5 z tego sezonu.
Getafe - 13 strat, 1 kluczowe podanie i zaledwie 69% celnych podan.
Mialn - 11 strat, 1 kluczowe podanie i 75% celnych podan. "W defensywie całkiem pożyteczny, ale napastnika rozlicza się przede wszystkim z gry do przodu."
Milan - 13 strat, 0 kluczowych podan i 88%.
Almeria - 10 strat, 0 kluczowych podan i 74%.
Ajax - 7 strat, 1 kluczowe podanie i 79%.
Wychodzi na to ze lepiej zaliczac kluczowe podania to wtedy dostanie sie lepsza ocene kiedy strzela sie bramke. A nie sory przeciez za 4 kluczowe podania mozna rownie dobrze dostac 4.0.
To jak to jest napastnika rozlicza sie z bramek czy nie ? Statystyki nie graja czy graja ? Zdecydujecie sie bo jedno piszecie a pozniej drugie. Sami nie wiecie co robicie.
0
"Jedyny oprócz Xaviego zawodnik grający równo przez całe spotkanie. Dobrze grał bez piłki, świetnie wychodził do podań od kolegów, w tempo i z dobrym przyjęciem. Każda szarża lewym skrzydłem Kanaryjczyka stanowiła zagrożenie dla Valencii." to by mozna bylo w ogole nie pisac w zasadzie. To jest napisane zeby tylko zapelnic pole w ktorym trzeba opisac mecz zawodnika. Aha no i bym zapomnial... oczywiscie nie ma tutaj jakiejkolwiek faworyzacji !! Pedro nie wykonal zadnego dryblingu ale zagrozenie zawsze bylo.
"Wybitnej urody gol i dośrodkowanie, do którego nie zdążyli Messi z Pedro (a powinni!) to chwile godne zapamiętania w wykonaniu Chilijczyka." Przepraszam jakie dosrodkowanie ? Oddal cudowny strzal, po ktorym padl gol a wy o jakims dosrodkowaniu piszecie, boli tylek ze tak ladnie uderzyl? Ogladalem ten mecz 3 razy za kazdym razem z innym komentatorem(angielskim) i zaden z nich nie powiedzial ze Alexis chcial dosrodkowywac. Po prostu oddali mu ten swietny strzal i sie wrecz zachwycali. "W pierwszej połowie jeden z najlepszych na boisku (choć zmarnował setkę, która zamknęłaby mecz), za to w drugiej grał tak jakby ktoś zamienił mu Duracelle na tani zamiennik z supermarketu. Szkoda." - w pierwszej i w drugiej polowie byl prawie tak samo aktywny - tak liczylem kotakty.
0
Obejrzalem po raz kolejny caly mecz. Nie wiem skad wy wzieliscie ze Pedro mial 5 kluczowych podan. Pedro mial 3 kluczowe podania wszystkie w pierwszej polowie. 4' minuta - Pedro zagrywa w pole karne i pilka odbija sie od obroncy gdzie znacznie zmienia kierunek zamiaru podania, trafia pod nogi Xaviego ktory z dosyc bliskiej odleglosci oddaje strzal ktory zostaje zablokowany. Jak by nie patrzec to tutaj nawet "Key Pass" nie powinno byc ale jedziemy dalej. 20' minuta i doskonale dosrodkowanie na glowe Alexisa. 27' jak najbardziej kluczowe podanie ale zachowanie Pedro w tej akcji wola o pomste do nieba. Kompletnie niekryty Fabregas nie dostaje podania gdyz Pedro widzial w tej akcji jedynie Messiego ktorego krylo 2 obroncow mimo to mu zagral i ten strzal obroncy zablokowali. Pozniej w drugiej polowie byla wrzutka Pedro ktora Alba dotknal lecz jako kluczowe podanie nie ma szans by to zaliczyc bo nawet Jordi nie oddal strzalu. Tak wiec 3 kluczowe podania, zmiencie dostawce statysyk a nie wchodzicie na whoscored gdzie czesto sa bledy a pozniej przepisujecie i wszystkich oklamujecie.