misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Xavi nie odejdzie masz to jak w banku.
0
Pedro w Evertonie bylby najlepszym napastnikiem w zespole z pewnoscia i jednym z najlepszych w calej lidze ! Jak czytam takie bzdety ze Neymar stracil swoj blask to mi rece opadaja...
0
Najlepiej na 4-2-3-1 z Messim na klasycznej 10.
0
Filozofia Barcelony to utrzymywac sie przy pilce i jej nie tracic. Wykorzystywac wolne przestrzenie. Wolnych przestrzeni nie ma bo jak mowi pierwsze slowo tego zdania gramy za wolno.
0
Mam podobne zdanie o zestawienie liniowe. 4-2-3-1 to cos co by sie z pewnoscia sprawdzilo.
0
Ha, widzisz bo tam jest trener ktory robi odpowiednia robote. Moga przegrywac ale po walce po zaangazowaniu. Rowniez jest jeden lider Suaraz ale druzyna nie gra wszystko pod niego, on po prostu jest liderem bo w tej calej ukladance gra najlepiej z calego zespolu. Blyszcza absolutnie wszyscy Sturrigde, Sterling, Coutinho czy Gerrard ktory gra chyba najlepszy sezon w karierze. Oni graja bezposrednio wykorzystuja atuty swoich zawodnikow, my robimy na odwrot.
0
Bo Neymar jest niewolniekiem stylu gry Barcelony !! To samo sie tyczy Pedro i Sancheza !! Wszyscy oni sa besztani przez kibicow a nikt nie rozumie ze Ci zawodnicy sa ograniczani przez system gry Barcelony !! Dlaczego wszyscy trzej zagrali slaby mecz z Sociedad by pozniej na kadrze zagrac rewelacyjnie, a po 3 dniach znowu to samo co bylo tydzien temu ?? Moze ktos mi powie ze whania formy ?? Pamietamy Pedro w poprzednim sezonie dla reprezentacji strzelil chyba z 13 goli ? Wiecej jak przez caly sezon w Barcelonie. Pamieta ktos gre Alexisa na kadrze w zeszlym sezonie ? Dryblowal, strzelal asystowal, kreowal gre wszystko to co potrafi i rowniez 3 dni przed gral tragicznie w klubie i 3 dni po kadrze rowniez strasznie zle, marnowane proste sytuacje, zero jakiejs gry indywidualnej. Obecnie w tym sezonie jest TROCHE lepiej z gra. Bramki strzelaja ale to nie jest 100% ich mozliwosci w tym klubie. Nie sugeruje zadnych ruchow transferowych. Sugeruje ze nie ma problemu w zawodnikach tylko w klubie i w sposobie gry. To jest jawne ograniczanie potencjalu zawodnika. Neymar w Santosie to co wyprawial to bylo cos nie do opisania. W reprezentacji absolutny lider, zawodnik turnieju w pucharze konfederacji. Prawodpodobnie bedzie tez jednym z najlepszych na MŚ. Ludzie przejrzyjcie na oczy w koncu ze Ci zawodnicy sa najbardziej ograniczani przez sposob gry druzyny !
0
" Po raz piąty w tym sezonie w ataku zagrali Pedro, Messi i Neymar. Trzy z tych spotkań zakończyły się zwycięstwem, a dwa porażkami." - co to za glupia statystyka. Przeciez to cala druzyna zagrala slabo w tych spotkaniach.
0
Jesli mam byc szczery to zadnych wiekszych zmian w grze nie bedzie tego mozesz byc pewny. Zawodnicy sa zle przygtowani i fizycznie i mentalnie do spotkan. Nic sie nie zmieni do konca sezonu. Owszem mozna poprawic ale do tego zalezy wiele rzeczy, a jestem pewien ze nikt sie nie obudzi bo gdyby bo podubka miala byc juz dawno temu a poprawy nie ma zadnej. Nie ma nawet podstawowym rzeczy o ktorych mowil Tata, nie ma pressingu. Nie ma bezposredniej gry. Czesto siedzieli zawodnicy w lepszej dyspozycji. Rotacje mialy dac w kluczowym momencie swiezosc zawodnikow a widzimy tego odwrotnosc. Martino to dobry trener, zle robi ze nie wprowadza swojego stylu gry, byc moze gdyby dostal wolna reke to inaczej by to wygladalo. Jednak na te chwile nie ma tego, moim zdaniem to nie jest trener dla tego klubu na te chwile.
0
Superpucharu ? Raczej pucharu bo super puchar gra sie juz w nowym sezonie. Dokladnie mistrz ligi gra ze zdobywca pucharu. Jesli mistrz zdobedzie puchar krola to gra z wicemistrzem ligi.
0
Czysta prawda to co napisales. Zawodnicy nie biegaja bo nie maja sil po prostu, nie wspominajac o zaangazowaniu. Gra byla szybsza bardziej intensywna.
0
Obejrzalem juz 5 spotkan Fiorentiny. W jednym zagral bardzo dobrze, w jednym dobrze i w 3 niezle. Tylko ze ten zawodnik to jest typowy prawy pomocnik a nie obronca. W defensywie jest jeszcze gorszy od Alvesa moim zdaniem. Dodam ze spotkania Kolumbii rowniez sledzilem uwaznie bo jestem fanem futoblu poludniowoamerykanskiego. To nie jest zawodnik do takiego klubu jak Barcelona.
0
Moim zdaniem jest bardzo zle przygotowanie fizyczne. Mowil o tym Fabregas, mowili o tym wiele osob. Jeden trening dziennie, po meczu lekki trening regeneracyjny, po meczu to samo i wychodzi na to ze raz w tygodniu jest jeden normalny trening. Wybaczcie ale za dlugo gram w pilke zeby mi ktos chcial wmowic ze wszystko jest ok. W innych ligach pilkarze trenuja 2 lub 3 razy dziennie. Graja co 3 dni, mniej rotuja i te przygotowanie wciaz widac nikt nie narzeka na zmeczenie.
Kupujemy zawodnik zupelnie nie pod taktyke i styl gry druzyny. Neymar i Alexis to nie sa zawodnicy ktorzy pasuje do tego sposobu gry. Jak oni maja pokazac co potrafia, jak maja pokazac 100% swoich mozliwosci jesli graja w taki sposob byle by nie stracic pilki? To samo Pedro. Jesli sposob gry kompletnie sie nie zmieni to nic sie zmieni obiecuje to wam.
0
Nie zgadzam sie zazwyczaj ma sie wiecej strat niz odbiorow. Wyjatkiem sa obroncy.
"W systemie gry Barçy ważne są dwa elementy: nie tracenie piłek i wykańczanie akcji." - i tu sie zatacza bledne kolo. Po przez utrzymywanie sie przy pilce i zachowawcza gre nie stwarzamy sytuacji ktore mamy wykanczac. Jednym z glownych bledow Barcelony jest wlasnie to ze gramy tak byle by stracic pilki. To pokazuje jak slabi jestesmy w defensywie. Bardziej bardziej bezposrednia gra na wiekszym ryzyku daje nieprzewidywalnosc, daje sytuacje bramkowe, straty zawsze mamy i to jest nieuniknione. Jesli gramy tak zeby nie stracic a i tak tracimy a sytuacji nie ma to jaki jest sens gry w ten sposob ? Najbardziej pokrzywdzona formacje tego stylu sa skrzydlowi. Pedro w kadrze to jest zawodnik ktory ma + 100 do umiejetnosci to samo Neymar i Sanchez.
Nie zgadzam sie z tym ze Neymar po aferze gra slabo. Przyklad mecuz reprezentacji daje wyraznie do zrozumienia ze cala ta sytuacja nie ma dla mnie zadnego znaczenia. Problem jest w klubie a nie w nim. Jedyne mecze ktore gralismy na poziomie, ktore gralismy tak jak powinnismy grac bo mamy pilkarzy do tego zdolnych to byly spotkania z Santosem i Levante - 8-0 i 7-0. Proponuje obejrzec te spotkania, jak gralismy wysoko pressingiem, jak Messi biegal, jak gralismy szybko i bezposrednio. Jak nie zwalnialismy kontraatakow i z jakim zaangazowaniem gralismy. Dziekuje i pozdrawiam.
0
Wlasnie Juve prowadzi z Fiorentina 1-0 po bramce Asamoah ktory po prostu zrobil z Cuadrado mielonke po czym oddal piekny strzal. Brawo dla naszego scoutingu czyli Zubizarety. Jak to sie dzieje ze kibice amatorzy tego sportu potrafia lepiej oceniac pilkarzy?
0
Ludzie tutaj nie doceniaja zadnego z pilkarzy. Najlatwiej jest obrazac i krytykowac lekka reka pilkarzy bo w tv wydaje sie wszystko takie proste i latwe "Jak on tego nie trafil". To tylko ludzie a nie maszyny, nikt nigdy nie gral wiecznie idealnie. Jesli wymagaja od pilkarzy takie perfekcji to niech Ci kibice zaczna od siebie i niech sie stana perfekcyjnymi kibicami co wiecznie dopinguja i nigdy nie traca wiary w swoich zawodnikow.
0
Messi wrocil na poczatku roku efekt jest taki ze Alexis ma najwiecej goli w La Liga - 8 bramek wiec nie pisz ze Sanchez nie istnieje od kiedy Messi wrocil.
0
ZAPOMNIALES O VALDESIE
0
Wie ktos czy za bilet na mecz Barcelony moge zaplacic funtami ? chodzi mi o biletu online na oficjalnej stronie.
0
0
powie mi ktos dlaczego nie chce zaladowac mi sie ten news i wiele innych ? Jakos wszystko inne mi dziala...
0
Jest ktos w stanie mi pomoc odnosnie biletow na mecz Barcelony ?
0
Napisze jeszcze raz. Organizujecie wyjazd na mecz z Getafe a zeby pojechac na ten mecz trzeba sie nieco dowiedziec a wy blokujecie dodawanie komentarzy. Chcialbym sie dowiedziec w jaki sposob kupujecie bilet, bo gdy wchodze na oficjalna strone i szukam biletow to praktycznie nie miejsc gdzie mozna usiasc z kims obok siebie. Druga sprawa to samo kupno tego biletu online przez oficjalna strone FC Barcelona (100 euro za bilet). Placicie online polska waluta czy wplacacie na jakies konto walutowe ktore przelicza to na euro? Ja mam na koncie jedynie funty. Kolejne pytanie dotyczy tego meczu Barcelony B. Mozna nieco wiecej szczegolow ?
0
Ja nie wierze w to ze klub zrobil transfer trenera "na szybkiego". Za duzo siedze w profesjonalnej pilce zeby sie z tym zgodzic. Taki klub jak Barcelona z pewnoscia przemyslal "nowy zakup". Z wolnych trenerow byl Bielsa i wielu innych ktorzy z pewnoscia chcieli by objac posade trenera Barcy. Tata zostanie po sezonie, chyba ze sam zdecyduje sie odejsc.
0
John Obi Mikel jest do wyciagniecia. Nawet bym sie nie zastanawial...
0
Dlaczego nie ma newsa o tym ze Barcelona jest zainteresowana Angelo Correia ?
0
Kurde wiesz co masz racje. Od kiedy Leo wrocil w styczniu do Alexis strzelil tylko 6 goli i zanotowal 5 asyst. Bardzo slabo jak na niego, wszystko przez Leo...
0
Bo wywiad jest zle przetlumaczony. Na oficjalnej stronie Barcelony jest pelny wywiad i wyraznie widac jak sie produkuje okragla minute a tutaj w odpowiedzi na pytanie widzimy dwa zdania.
0
Licze ze bedzie bardzo dobrze wychodzic do wrzutek w pole karne zagrywanych z rzutu roznego bo niestety ale wysokiego skladu to my nie mamy a gole czesto nam strzelaja po tym stalym fragmencie gry. Zeby tego uniknac bramkarz musi przytomnie wychodzic i wylapywac te pilki lub po prostu je stracac.
0
Aha no i oczywiscie wolalbym zeby Tata zostal. Gazety jak to gazety oni nie kieruja sie tym czym ludzie tylko szukaja emocji a takie budza poszukiwania nowego trenera.