0

Z ciagiem na bramke ? Moze ciagnikiem od razu ? Czy Ty ogladasz w ogole spotkania ? Tej druzynie nie jest potrzebny zadny drybler bo i Messi zalicza co mecz dwucyfrowa liczbe strat przez swoje dryblingi, gdyby tak kazdy napastnik tracil to bysmy tylko biegali w te i z powrotem. Tutaj zaden Reus czy inny skrzydlowy nic nie da.

0

Przynajmniej nie zamydla z tym finalem. Puchar Krola to jedynie nagroda pocieszenia, rozgrywki gdzie glownie graja rezerwowi bo priorytet to LM i Liga. Jednak zeby kompletnie nie zawalic sezonu to nalezaloby ten puchar wygrac skoro juz tyle poswiecilismy zeby do tego finalu dojsc, tym bardziej ze wygramy z Realem i 3 zwyciestwo w 3 meczach nad odwiecznym rywalem chociaz w malym stopniu zamaze ten nie oszukujmy sie, nieudany sezon.

1

Z autobusami gramy bo sami chcemy zeby ten autobus byl. Tak nam sie gra wygodniej, to my mamy pilke caly czas i mozemy atakowac. Obejrzyj mecz Realu czy Borussi jak tam zawodnicy leca na kontre, u nas jak ktos chce pobiec na kontre do przodu to konczy sie tym ze biegnie sam lub z jednym partnerem wiec o czym my gadamy. My po prostu spowalniamy gre i nie wykorzystujemy tego co nam przeciwnik daje.

0

wystarczy zobaczyc jak graja dla reprezentacji Ci panowie. Pedro gra tak ze rece skladaja sie same do oklaskow, zupelnie inny pilkarz.

0

a nie 19?

0

tego nie jestesmy w stanie powiedziec bo nie wiemy jak by gral u nas Ribery, Robben, Bale, Ronaldo czy Reus. Jednak nic nie zmienia faktu ze Alexis to jest absolutnie top.

1

W koncu ktos normalny na tej stronie co ma pojecie o pilce noznej. Jak czytam ze przyjdzie Reus czy ktokolwiek inny to juz nie wiem czy mam sie smiac czy plakac. W obecnej taktyce ktora mamy to zaden skrzydlowy nic tutaj nie da. Oczekiwania Neymara byly sporo wyzsze, ja juz przed sezonem wiedzialem jak to bedzie wygladac ale jak tutaj sie klocic z tysiacami ekspertow. Gre Pedro, Alexisa czy Neymara mozna obejrzec w reprezentacji, tam oni sa tymi goscmi ktorzy maja rzeczywiscie te nazwisko na plecach. W klubie to oni sie mecza przy tym co my gramy. A tak jeszcze co do Reusa to chyba wypada powiedziec ze wszystko co dobre to Reus robi z kontry, bo w taki sposob Borussia gra wlasnie. Jedyny pilkarz ktory by pasowal i poziomem i stylem do Barcelony to jest David Silva.

0

patrzac na jego gre w Chile gdzie ogrywa szwabow, anglikow, hiszpanow, brazylijczykow jak dzieci to ma sie wrazenie ze jest nawet bardziej jak wybitny czy decydujacy...

1

Jesli nie jest top 20 to wymien tych 20 pilkarzy grajacych po prawej stronie ale prawonoznych !!!

0

i uwazasz ze to jest z nim problem jesli chodzi o te dryblingi ?

1

kontry Ci nic nie dadza, bedzie moze troszke lepiej jak jest, glownym powodem jest rola w druzynie, psychika, poczucie lidera w druzynie, wolna reka od trenera.

0

Potencjal Alexisa w Barcelonie jest mocno ograniczany, on tutaj jest zupelnie innym zawodnikiem duzo duzo gorszym a i tak ma w calym sezonie juz 19 goli i 13 asyst. Wystarczy spojrzec na jego poczynania w kadrze Chile gdzie gra przeciwko Angli, Hiszpanii, Brazylii, Niemcom itd. robiac tam rzeczy ktore wzbudzaja zachwyt u ogladajacego. On tu moze grac tak jak gra, mozna byc zadowolonym z tego daje co teraz, ale to i tak jest tylko czesc tego jak on moze grac, dlatego moim zdaniem najlepiej gdyby odszedl. Mowie to ja jego sympatyk. Najlepszym posunieciem byla by wymagajaca liga angielska gdzie jest bardziej otwarta i fizyczna gra.

0

to dlaczego maja noty nizsze od wyjsciowej ??

0

ja Ciebie rowniez, tylko niepotrzebnie i nieprawidlowo to skomentowales. Strzelimy na pewno podczas MŚ. Jesli o trzeci front to chyba to juz jest tylko taka mala nagroda pocieszenia o ile wygramy, bo nie oszukujmy sie ale puchar krola to sa rozgrywki gdzie glownie graja rezerowowi bo proirytet to liga i LM.

2

Nie masz racji ani troszke. Dlaczego nawiazujesz do biegania jesli w ogole o tym nie ma mowy ? Twoich zdaniem powinien wejsc na te 15 minut i od razu powinien strzelic golazo z kosmosu. Wow coz co blyskotliwosc z Twojej strony!! Czekaj czekaj to powinno wygladac tak, pierwszy kontakt z pilka, dostaje pilke na prawym skrzydle, w polu karnym tylko 11 zawodnikow Grenady i Alexis jako prawonozny mija wszystkich, bramkarzowi zaklada siatke i na kolanach uderza pilke glowa ktora wpada do pustej bramki. Wlasnie tak powinien byl to zrobic Alexis. No coz nie zrobil tak dlatego ocena 3.5. W zasadzie to przegralismy przez niego bo mial 15 minut zeby strzelic golazo za ktore placa mu bojonskie sumy. Wiem ze nie atakujesz mnie bo ja nie gram tylko Sanchez. Nie szukaj sprawiedliwosci bo staniesz sie ogromnym hipokryta, trzeba bylo szukac sprawiedliwosci kiedy na Messiego Twojego idola jechali zasluzenie kibice na tej stronie a Ty go broniles rekoma i nogami.

1

Na wyjazdach od poczatku sezonu nie gra, a pozniej wielcy eksperci twierdza ze Alexis nie strzela na wyjazdach ze tylko na Camp Nou potrafi grac. No i maja racje bo Alexis na wyjazdach grzeje lawe wiec trudno grac i strzelac siedzac lub wchodzac na koncowke spotkania.

1

oczywiscie ze zawinil dostal bramke po krotkim slupku w ktorym powinien byc ustawiony.

1

To juz mozesz stracic te wiare.

1

Pinto dostal bramke po krotkim rogu w ktorym powinien byc ustawiony i dostal ZM co tutaj sie dzieje..............

5

walil wrzutki ? mial 4 dosrodkowania i jedno z nich moglo sie byc asysta. Jesli Twoj argument to wrzutki to proponuje zajrzec do statysytyk bo tam Pedro zaliczyl ich 15 a tylko 4 byly celne. Ocena 4 oczywisce.

1

Kolejna ocena to ocena Alby. Co on takiego okropnego zrobil ze dostal 3 ??? Zaloze sie ze gdybysmy ten mecz wygrali to by dostal 6 lub 5 bo na tej stronie ocena zalezy od wyniku a nie od gry zawodnika!

20

SZOOOKKK!! Ocena Alexisa to jest zart tego roku. Gosc wchodzi na 15 minut. Zalicza 12 kontaktow z pilka ! Notuje 3 kluczowe podania i dostaje 3.5 !! Jestescie tacy smieszni z tymi ocenami ze lepiej bedzie jak juz chyba zamkniecie kompletnie ten tamat z ocenami. Nie potraficie tego robic po prostu.

3

chcialbym zeby to wszystko okazalo sie prawda...

0

Reus ma klauzule 35 mln ale ona obowiazuje od 2015 roku, ja nie wiem skad te gazety informacje czerpia ze nawet takiej rzeczy nie wiedza...

0

Wielka szkoda ze Liverpool w tym sezonie nie gral w LM.

0

To Ty chyba nie ogladasz spotkan Liverpoolu obecnie to jest najlepszy obronca w Anglii.

0

po statystykach mozna wywnioskowac ze nie dlatego pytam.

0

mam pytanie do Adka. Czy niecelne dosrodkowanie lub podanie zalicza sie jako strate?

0

Najlepszy pilkarz wczoraj, gdzie jest ankieta na ZM??

0

Dzisiaj sie zgodze ze zabraklo skutecznosci, ale jednak zmiane Alexisa przeprowadzil zbyt pozno. Nie wiem na co on czekal do 74 minuty. Grenada nie miala zadnych argumentow, nie miala pilki wiec na co gralismy wciaz ta sama 11 ?? Gosc wchodzi na koncowke spotkania i po 12 kontaktach z pilka ma 3 kluczowe podania. Tutaj powinna byc furia, prawdziwa wojna tak jak by to byl final. Moim zdaniem pilkarze nie zagrali tak jak by to byl final tylko kolejny mecz ligowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?