misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dlaczego znowu wiem ze pierwsza zmiana bedzie w 80 minucie ? Za Fabregasa wejdzie Alexis.
0
Ostatnimy czasy po prostu uwielbiamy wyciagac wnioski. Czekam na nowego prezydenta.
2
No co Ty Alves da rade z dwoma on w obronie jest nie do przejscia.
0
Zobaczycie ze poczatek meczu bedzie taki sam jak z Atletico, Real nas nacisnie bardzo mocno i bedziemy sie gubic.
0
Cesc w ataku czyli Messi na skrzydle. Dzisiaj zobaczymy zabojcze pressing na skrzydlach :)
0
Panowie sa bardzo podobni do siebie, rzucaja slowa na wiatr, wystawiaja wieczne ten sam sklad. Zero wyciagania wnioskow. Graja nazwiska nie forma.
0
- Martino co u Ciebie ?
- Bez zmian
0
No standardowo poparlo mnie mase osob, chyba najwiecej wyroznien dostalem a ocena i tak nie ulegla zmianie. Nawet gdyby nie zaliczyl 3 kluczowych podan to powinien miec note bliska wyjsciowej, a on zamiast dostac ocene w granicach 6.5 czy 7 dostaje 3,5 za to ze wyprocowal sytuacje bramkowe a koledzy tego nie wykorzystali. Tak jak napisalem juz kiedys ze te oceny to trzeba brac z mocnym dystansem i traktowac jako zabawe a nie wyznacznik tego kto jak zagral...
0
Znowu bedzie tak ze narzekamy, czepiamy sie, pewne rzeczy widzimy inaczej i wiekszosc jest zgodna tak jak dzisiaj ze Fabregas powinien siedziec na lawce. Znow wyjdzie na nasze, a przeciez jestesmy tylko kibicami. Nawet jak dzisiaj Fabregas strzeli hattricka to jednak i tak nic nie zmieni faktu ze po tym co ostatnio pokazywal powinien siedziec na lawce.
0
Alexis najlepiej jak odejdzie ale do Anglii bo we Wloszech za niski poziom jesli ma sie rozwijac.
2
mozna odniesc wrazenie ze chlopaki sami sobie sklad ustalaja bo Fabregas od dobrego miesiaca jest bez formy.
7
Alexis uciekaj z tej druzyny poki mozesz bo to co sie wyrabia tutaj to juz ciezko opisac prostymi slowami...
0
a wiec bez Alexisa w finale... brak mi slow po prostu...
0
tak, gram w pilke zawodowo. Nie pisz ile kibicujesz i ile ja zyje bo nic nie wiesz na ten temat, wiec zachowuj sie normalnie a nie jak dziecko. Ty napisales "dwie kaleki i nygas" sory ale to nie jest krytyka, to jest brak szacunku, wlasnie ublizasz pilkarzom swiatowego formatu. Messi co zrobil to zrobil ale szacunek zawsze musi byc !!
0
przeciez jeszcze ostatnio przewidywane sklady byly i nie bylo tam Adriano i Fabregasa... Jak zagra Cesc kosztem Alexisa to mi juz po prostu brak slow do tego "trenera"
0
To zobacz jakosc wrzutek tych zawodnikow. Alexis gdy wrzuca to czesto konczy sie kluczowym podaniem. Pedro ostatnio moze nienajlepiej to robil bo na 15 prob tylko 4 byly celne ale przynajmniej nie wrzuca balona w pole karne.
2
czy redakcja w koncu cos z nim zrobi ?
1
Montoya siedzi? No to nie ma watpliwosci ze w tym klubie trener nie rzadzi lub po prostu sklamal na poczatku sezonu mowiac ze beda grac najlepsi, Ci co daja najwiecej druzynie.
Dzisiaj Alves zastosuje swoje wrzutki bo chlopaki beda wskawiac na barana by strzelic z glowy.
0
Ja Ci powiem jak bedzie, pilka do Xaviego, szeroko ustawiony Alexis zbiega do srodka i w te same miejsca wbiega Alves ktory ma juz sporo przestrzeni. Xavi zagrywa dluga i dokladna pilke, Dani przyjmuje chwila zastanowienia i wrzutka na wysokosci najwyzszych ludzi swiata.
0
Moderatorzy zrobcie cos z tym kolesiem bo on ubliza zawodnikom Barcelony. Nie wiem czy to zalosne prowokacje czy po prostu nedzna wypowiedz ale nalezy mu sie ban na 5 lat przynajmniej.
1
powiedz mi jak ja mam z Toba rozmawiac jesli Ty piszesz ze Alexis trzeci sezon nic kompletnie nie gra? Napisze tak... wybaczam Ci, inni pewnie by nie pozostawili suchej nitki na Tobie jesli bys ten komentarz umiescil na samej gorze...
0
No wlasnie potrafil umotywowac zawodnika na spotkania z City czy Realem a na druzyny z La Liga nie ? Na mecz z Atletico tez nie ? Wybacz ale w kazdym spotkaniu z Atletico byla ta sama nedzna gra. Moze rywal nie pozwalal na duzo ale nie widzialem nic co moglo by zaskoczyc chociaz troche druzyne Simeone. Tak jak bylem przekonany do Martino to teraz musze odszczekac swoje...
0
No to moze nie wiesz bo wiekszosc na tej stronie mnie zna i wie ze pojecie o tej dziedzinie mam spore gdyz wykonuje zawod pilkarza w Anglii.
11
Alexis w pierwszej 11 o kilka spotkan za pozno...
3
drybling zaczyna sie z miejsca bo nie gramy z kontry, w dodatku gra na prawej stronie. Mimo to moglbym znalezc mase filmikow ktore osmiesza Twoj komentarz, ale powstrzymam sie i po prostu Ci napisze skoncz marudzic i wymyslac zacznij ogladac docenia i rozumiec pilke.
0
Tak uwazam ze jest nieudany. Wystarczy potkniecie a co jak go nie bedzie ? Nie powinnismy sie ogladac za innymi tylko wygrywac wszystko co sie da i podchodzic do meczu na 100% tak jak to robi Atletico. Mecz z Valencia, Sociedad, Valldolid, Espanyolem, Granada to byly spotkania gdzie zawodnicy mysleli ze mecz sie sam wygra i nie trzeba dawac z siebie wszystkiego. Oczywiscie dla mnie Martino ponosi wieksza wine, a nie pilkarze... Zobacz ile mamy punktow na tym etapie rozgrywek i ile porazek mamy w tym sezonie. Gdybysmy zdobyli mistrza to bym powiedzial ze ten sezon wygralismy tylko dlatego ze rywale pozwolili na to. Nie oszukujmy sie z Atletico u siebie meczu nie wygramy, gralismy juz 5 razy z Atletico i Tata nie potrafi wyciagnac wnioskow za kazdym razem.
2
sentymenty? Zaslugi ? Ok sprowadzmy wszystkich ktorzy cos dali Barcelonie.
2
Obecnie jest wyceniany na 30 mln przez transfermarkt, czyli suma podskoczyla od momentu kiedy przeprowadzono transfer za 26,5 mln.
3
Tutaj jest ten mecz z Germany. Na tym filmiku wyraznie widac innego Alexisa. Jest pewny siebie, bierze ciezar gry na siebie, czuje sie jak lider, wiekszosc pilek jest kierowana do niego. Mam pokazac wam statystyki z Barcelony ile ma kontaktow z pilka ? W wiekszosci spotkan dostaje najmniej pilek a wszyscy wiemy jak bardzo ruchliwy jest to pilkarz, wiec to nie jest tak ze jest schowany czy sie nie pokazuje do gry. Reus gra tak samo w Borussi, na grafice ustawiony na skrzydle a w rzeczywistosci gra wszedzie. W Dortmundzie graja z kontry a nie z tej kontry nie gramy wiec tak jak kolega wyzej napisal transfer Reusa nic tu nie zmieni. Najlepiej dla Alexis by bylo gdyby odszedl, tylko ze on tak kocha Barcelone ze nie ma zamiaru nigdzie sie ruszac.
0
On sam sie zmarnowal bo kierowal sie sercem a nie rozumum. Barcelona to nie jest miejsca dla niego jesli chce byc niepowtrzalnym graczem takim jakim byl w Udine i takim jakim jest w Chile.