misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
59 lub mniej
0
Jak przyjdzie Enrique to bedzie jeszcze gorzej jestem pewien.
1
Gralismy szybciej pilka, gra nie byla pod jednego goscia robiona, nie ograniczano zawodnikow na skrzydlach, Alves nie wrzucal bezsensu w desperacyjnym ataku, byl zabojczy pressing, fizycznosc, agresja na 102 itd.
Jak ktos dalej uwaza ze nie trzeba nic zmieniac to gratuluje.
0
Duzo spotkan wygrywamy na fukcie lub przez geniusz jednego czy kilku z pilkarzy w meczu. Wiec nie rozumiem dlaczego wciaz wszyscy sa zaslepieni tym ze ten styl jest dobry. Kazdy juz dawno nas rozgryzl, niedlugo kazdy rozgryzie Bayern Pepa. Wyniki zawsze beda bo pilkarzy sa na tyle topowi ze ciezko polowe spotkan przegrywac czy remisowac a polowe wygrywac. Do przodu jednak nie pojdziemy i droga to pucharow wciaz daleka...
0
Podzielam Twoje zdanie. Zmiana trenera wyjdzie na jeszcze gorsze mimo ze juz jest zle. Wszystko beda kamuflowac wyniki bo jednak pilkarzy to mamy absolutnie topowych i tak wlasnie to wyglada ostatnie 2 lata.
0
Mam nadzieje ze to nie prawda.
0
No licze na normalny sklad. Wydalem ponad 200 euro zeby zobaczyc najlepsze mordeczki !
0
Dwoch slabych wynikow ? Ile spotkan ogladal ten Deco ? to ze czasem wygrywalismy na mega farcie albo po rzucie karnym tzn ze nasz styl dal nam te zwyciestwa ?
0
Martin Skrtel jak to wielu mowi "zjada go na sniadanie" ja bym powiedzial ze zjada go tuz po przebudzeniu.
2
Ja mam nadzieje ze nie. Jak ktos wierzy w drugiego Guardiole to jest nieproprawnym optymista. W tej chwili samego Pepa juz rozgryzly najlepsze ekipy, kazdy wie jak grac przeciwko tiki tace, trzeba czegos zupelnie nowego, prawidziwego motywatora z jajami i pomyslem.Trener Benfici, Evertonu to powinni byc glowni kandydaci na stanowisko szkoleniowca.
0
LM to nie jest zaden wyznacznik najlepszych druzyn swiata. Losowanie to loteria, a sam dwumecz to dyspozycja dnia.
0
10 milionow to lekka przesada jak za Ter Stegena mamy zaplacic nieco wiecej
0
Mama nadzieje ze ten transparent mnie nie siegnie bo ja chce wszystko widziec !!
0
Najlpeszym transferem na prawa obrone by byl Serge Aurier - najlepszy obronca w lidze francuskiej.
0
Prosze tylko nie on. Musimy miec super scoutow skoro go obserowowali i nie zauwazyli ze ten gosc jest stworzony do gry w ataku. Swoje najlepsze walory ma w ataku, w tej chwili gra w napadzie a wczesniej biegal po prawej pomocy. Nam potrzebny jest obronca, pomocnikow i napastnikow mamy na tyle dobry ze nie trzeba nam ultraofensywnego obroncy tylko kogos kto te skrzydla bedzie dobrze zapezpieczac a jesli bedzie okazja to wtedy bedzie mogl sie podlaczac do akcji ofensywnej. Wedlug mnie ten transfer jest kompletnie nieprzemyslany.
0
A pozniej jeszcze dwa tygodnie w Lloret del mar itd. :)
0
Widze ze ladna pogoda w Barcelonie :) Zapowiada sie piekna majowka, w sobote rano laduje na El Prat i o 16 obejrze najlepszych pilkarzy swiata!!
1
Lepszy Zuniga niz Cuadrado ktory gra w napadzie a ma byc prawym obronca... Moim faworytem i tak jest Sergie Aurier - najlepszy obronca we francuskiej lidze.
0
Moim zdaniem lepszy z niego defensywny pomocnik niz obronca, czyli taka sama sytuacja jak u Mascherano. Jesli go kupimy to bedzie nasza gra wygladac identycznie jak z Javierem.
0
Rafinha wraca a S Roberto idzie na wypozyczenie.
2
wiecej szacunku obrazasz zawodnika ktory jest takim poziomie ze musialbys trenowac 80 lat by potrafic tyle co on.
0
do zobaczenia ! ;)
4
hehe, ja bede siedziec na trybunie tej gdzie jest napisc Mes que un club bardziej po lewej stronie u gory jak cos :)
0
A kto ich nie marnuje ? Neymar, Pedro, Messi wszyscy marnuja. Najwazniejsze czesto dochodzic do sytuacji to wtedy zawsze cos wpadnie.
0
A tutaj jej nigdy nie dostanie wiec powinien uciekac.
7
Za 2 tygodnie jestem na meczu z Getafe :)
2
Tego niewiadomo akurat gdyby poszedl do Bayernu to musial by jeszcze ciezej walczyc o te 11 bo jest tam Goetze, Robben, Ribbery, Mandzukic, Muller, Shakiri, Pizzaro no i bedzie Lewandowski.
2
W tej chwili jest wyceniany na 25 mln. Moim zdaniem powinien odejsc bo tylko go tutaj marnuja. Jak widze jego gre dla Hiszpanii to mam wrazenie ze to zupelnie inny czlowiek.
0
Odejscie Thiago to jeden z najwiekszych bledow. Roberto nie bedzie nigdy na poziomie Barcelony. Messi jest skrzydlowym jak napisales. Alexis i Pedro nie sa wykorzystywani jak nalezy w tym klubie, w reprezentacji to sa inni ludzie. Co do Martina to tak naprawde nie wiemy jak by ten chlopak gral gdyby dostawal czesto szanse, chodzi mi o ten rytm meczowy w ktory trzeba wpasc. Nie mozna wymagac zeby gral raz na 10 spotkan i prezentowal sie cudownie.
0
Rafael, Danilo. Dla mnie najwazniejsze zeby grali najlepsi w danej chwili a nie tak jak widzimy to w tym sezonie. Dzisiaj kolejny mecz i kolejny raz gra Fabregas i Alves. Na dana chwile to wyglada tak ze jak ktos chce grac w pierwszym skladzie to musi szukac pracy w reklamach, im glosniejsze nazwisko tym wieksze prawdopodobienstwo w wyjsciowym skladzie.