0

Alexis będzie mieć nowego kolegę.

0

O Włochach pewnie uslyszales dopiero teraz... Wcale nie są bardziej zwrotni od tych co wymieniłem.

0

Zwolnijcie Zubiego proszę!

0

Mascherano pierwszym kapitanem . Żadna rewolucja jeśli pierwszym jest Andrzej i Leo.

1

Arsenal nie dla niego. United, City lub Liverpool jak już.

0

Kupujemy Suareza za 80 mln i w pierwszej kolejce gryzie bez kaganca przeciwnika. Dostaje 24 mecze kary i jesteśmy w czarnej du** dalej chcecie tego transferu?

0

Isla to prawy obrońca. Dubuchy bardzo solidny. Caceres z pewnością chciał by wrócić. Co do Auriera to masz oficjalnie info? Bo ja nic nie widziałem, uwierze jak zobaczę, jeśli tak to Arsenał zrobił interes życia, najlepszy obrońca mistrzostw i wkrótce najlepszy w Anglii.

1

Można sobie gdybac ale prawda taka że gdyby sędzia zagwizdal karnego dla Chile (a miał do tego podstawy) lub mecz zakończył by się bez bramek to Alexis został by ZM.

0

Suareza widzę w nowej reklamie pasty do zębów po pierwszym myciu zujesz kamienie, szkło i mięso bez wcześniejszego gotowania!

2

To wszystko nie prawda, fotomontaz itp. Przecież nasi eksperci z tej strony powiedzieli już że Alexis jest słaby, drewno, nie potrafi dryblowac, nie potrafi grać 1 na 1 no i potyka się o własne nogi... Razem z Neymarem najlepsi na tym mundialu.

0

Do redakcji. Nie będzie ocen dla Neymara i reszty?

0

Bardzo źle. Ktokolwiek inny tylko nie on. Maxi Pereira, Aurier, Caceres, Debuchy, Isla itd.

0

Godin to powinien być priorytet. Genialnie broni i zdobywa bramki z głowy. Najlepszy piłkarz Atletico.

0

Nie ma ocen dla naszych piłkarzy?

1

Suarez za wiele nie zmieni jeśli Messi nie znajdzie motywacji i nie zacznie biegać.

0

Przecież według naszych ekspertów na tej stronie on nie potrafi przejść jednego zawodnika i potyka się o własne nogi.

0

Zasługuje na więcej jak tylko mecz...

9

Nie wyobrażam go sobie w innym klubie...

0

Śmieszne są te wypowiedzi, przecież w ataku nie ma i nie było żadnego wolnego miejsca ani żadnej walki bo to miejsce miał Alexis który był jest i będzie lepszy.

0

Ty to sie tam nie odzywaj, z psychiatryka lekarze Cie szukaja.

0

Mhm już koniec hejtow? 8 dryblingow Alexisa + 9 razy faulowany przy próbach wymijania rywala. Najlepszy w drużynie, ale to nic wielkiego przecież na odziennie jktoś tyle razy potrafi zabawić się z Holandią prawda?

2

Dochodziła bo się zamurowali i czekali na kontry jak by się zesrali w gacie. Chile było lepsze.

1

Pełna zgoda

2

Chile bylo lepsze w tym meczu szkoda porażki. Mam nadzieję że teraz Chile pokona Brazylię. Wartość Alexisa po tym meczu tak czy siak rośnie. Z całą pewnością Van Gaal w tej chwili jeszcze bardziej chce u siebie Alexisa.

2

Zenada cały mecz się bronili i dwie bramki z dupy.

0

Chile gra pressingiem i zobaczcie jakie efekty są tego. Oczywiście należy również wspomnieć o motywacji i walecznosci na całego, ale gołym okiem widać czego przez ostatnie lata nam brakowało...

1

Bartra lepszy, ale Pique gorszy.

1

Tu chodzi o wymianę Llorente za zdjęcie Alexisa. Tak na poważnie to jest to jawne obrażanie Sancheza, brak szacunku że strony gazet, kompletne niedocenianie tego znakomitego piłkarza. Te kwoty to wymysł gazet...

0

Redakcja robiąc analizę reprezentacji Chile wymieniła Vidala jako największą gwiazdę. To trochę przykre jak niedoceniany jest Alexis, pokazał to w tych dwóch spotkaniach na MŚ kto jest gwiazdą nr 1. Pokazał to w eliminacjach, meczach towarzyskich. Dziwi mnie jego wart rynkowa, jednak wartość rynkową nakreslaja kwoty transferu. Vidal wart jest 40 milionów więc Alexis powinien być warty 50 mln

0

To jest ten cotygodniowy żart ? Uważam że to fajna opcja ze strony redakcji, czasami ludzie nie mają nastroju i takie coś pomaga. Ode mnie duży plus bo śmiałem sie dobre kilka minut :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?