0

Ten gosc powinien dostac bana pod tematami Alexisa.

0

sam jestes slaby

0

mkhitaryan to taki sam poziom co Kagawa. Nie zawsze w pierwszym sezonie da sie pokazac z najlepszej strony. Popatrz moze na to ze w Borussi byl prawdziwy szpital, taki jakiego nigdy nie widzialem w zadnej druzynie, to tez ma wplyw na to jak inni zawodnicy sa postrzegani bo gdyby grala pelna kadra to wyniki byly by bardziej zadawalajace. Lewy chcial odejsc do Bayernu tak samo Goetze. Z niewolnika nie ma pracownika. My wcale lepsi nie jestesmy trzymajac Valdesa i innych.

5

Nie dziwie sie ze zarzad chce kolejnego trenera ktory im pasuje, ktory im sie podporzadkuje. Zatrudniajac takiego Kloopa czy kogos podobnego, styl gry, transfery itd mogly by znacznie sie zmienic oczywiscie na korzysc dla nas.

2

Jak zatrudnia Valverde to kolejny sezon rowniez bedziemy w plecy.

0

Gdyby mial wiecej zaufania, wiecej minut, gdyby mial wolne i rzuty karne to by z pewnoscia byl pierwszym strzelcem w druzynie.

0

W jakim swiecie Ty zyjesz ? Kolejny prawoskrzydlowy po prawej stronie ? Reus ktory zyje z kontraatakow ? Ogladasz mecze Borussi ? No i najwazniejsze pytanie, zapomniales ze my gramy 4 pomocnikami ???

0

IceMan powiedz mi czemu takich gosci jak ten wyzej admin nie banuje ? Przeciez to jest obrazanie zawodnika Barcelony.

0

Ja sie zgadzam jesli nie odebral medalu to musi byc cos na rzeczy. Prawe skrzydlo nie jest dla niego bo jest prawonozny a na prawej kiwac to mozna jedynie do choragiewki. Zaufania nie ma a najlepiej to widac jak gra dla Chile - kompletnie inny pilkarz.

1

Z Toba jest wszystko w porzadku i mowie to z pelnym przekonaniem.

2

Kazdy kto zna srodowisko Barcelony i Alexisa to wie ze ten chlopak nigdy by tak nie powiedzial. Nieoznacza to jednak ze Tata tym tchorzem nie jest bo jest i tu nie chodzi tylko o ten mecz ale poprzednie. Nie tyczy sie to tylko Alexisa, ale rowniez Pedro, Bartry czy Montoyi. Co do jego odejscia to mimo ze kocham ten klub i sama gra Alexisa mi bardzo imponuje to uwazam ze najlepiej dla niego bedzie jesli odejdzie. Uwazam ze w kazdej druzynie na swiecie ten chlopak mial by pewna gre w wyjsciowym skladzie bo to co pokazal w tym sezonie to i nie jest jego 100% mozliwosci. Jego najlepsza wersje mozna zobaczyc podczas wystepow w kadrze gdzie jest soba po prostu, chociaz i tak ten gosc potrafi duzo duzo wiecej.

0

ja tez nie jestem zadowolony z Twojej pracy i uwazam ze w przyszlym sezonie tez bede niezadowolony. Jestem w 100% przekonany o tym, dlatego uwazam ze nie nalezy tracic czasu, kolejnego sezonu tylko po to zeby Tata wyplenil kontrakt.

0

Na sprzedaz nie jest, ale nowy kontrakt mu sie nie nalezy. "Najlepszy pilkarz na swiecie musi zarabiac najwiecej" - obecnie Messi nie jest tym najlepszym pilkarzem.

0

Pytanie za 100 pkt ile nas zespol strzelil goli po dosrodkowaniach gora ? Takich wrzutkach jak te co pokazuje nam Alves. Czekam na odpowiedz. Dla mnie trener jest do wymiany jak zepsuta czesc auta ktora pozwala jechac ale najszybciej 20 km/h.

0

Nie wiesz jak to tutaj wyglada ? 4,5 dostal bo pobiegal, Alexis ostatnio wszedl na koncowke, mial 12 kontaktow z pilka, zaliczyl 3 kluczowe podania z czego jedno to pilka meczowa i dostal 3.5. Pomimo mojego komentarza w ktorym mnie poparlo ponad 20 osob z ta nota nic nie zrobili wiec teraz sobie sam odpowiedz dlaczego ta ocena czy inne przeszle oceny byly takie a nie inne. Dzieki.

0

dlaczego nie gral od poczatku?

0

Alexis w pierwszym sezonie nic nie gral ? To Ty nic nie ogladales bo Alexis byl drugim strzelcem druzyny 15 goli i 7 asyst. Zamilcz.

0

Szkoda ze dopiero teraz widzicie ze Pinto po raz kolejny zle sie ustawil do kierunku akcji. Tak samo bylo podczas ostatnich straconych goli. Sama ta interwencja to chyba byla na pokaz bo ten gol to mozna by spokojnie bylo noga obronic, ani nie byl silny ani jaki super precyzyjny. Przy drugim golu to tez nie wiem co to w ogole byla za "interwencja", dlatego nie rozumiem dlaczego dostaje ocene wyjsciowa 5 ???

0

Niech zarzad odpowie na pytanie, dlaczego trenerem nie zostal Marcelo Bielsa ktory szukal pracy? Tata Martino to jego uczen a my zamiast zatrudnic kogos obeznanego w Europie z doswiadczeniem bierzemy trenera ktory w Ameryce Pld odnosil sukcesy.

0

Jak patrze na tych trenerow to po prostu jestem zazenowany... Po raz kolejny zarzad wierzy ze znajdziemy drugiego Guardiole. Z calym szacunkiem do tych w/w Panow ale nam jest potrzebny ktos absolutnie top. Potrzeba wielkiego motywatora, kogos z jajami, a nie kogos z naszego srodkowiska ktory bedzie glaskal pilkarzy bo oni sa z tej samej krwi... Ci panowie nic nie osiagneli takiego znaczacego. Gwaratnuje ze final bedzie taki jak z Martino lub bardzo podobnie to sie wszystko zakonczy. Gram juz w pilke 7 rok zawodowo i uwierzcie ze trener ma WIELKIE znaczenie. W szczegolnosci Enrique i De Boer to sa panowie ktorzy przychodzac tutaj nie zmienia stylu, a wlasnie tego nam najbardziej trzeba...

2

Nic ujac, lecz dodac mozna jeszcze zmiany w zarzadzie.

2

Radze przemyslec nieco te slowa. Bale w takiej druzynie jak Barcelona prezentowalby nieco wyzszy poziom od Tello bo ten gosc w ataku pozycyjnym po prostu nie istnieje. Gdzie byl Bale jak byl mecz na Camp Nou ? Neymar bramka i asysta. Dziekuje i pozdrawiam

3

Musze sie zgodzic byly kilka naprawde bardzo dobrych okazji do strzalu z dystansu to albo jeszcze kombinowali albo jeszcze do skrzydla ta pilka.

0

O ile pamietam to Messi mial zostac najlepiej oplacanym pilkarzem na swiecie bo Sandro powiedzial ze najlepszy pilkarz na swiecie musi zarabiac najwiecej. Wiec teraz moje pytanie, czy on w tej chwili jest najlepszy na swiecie ? Ja mocno w to watpie...

0

Cale treningi sa dostepne dla mediow ale publikowac moga tylko te czesc w ktorej pilkarze sie rozgrzewaja lub gdy graja w dziadka wlasnie. Nie oszukujmy sie ze z treningami jest katastrofa. Trenujemy raz dziennie, po meczu trening regeneracyjny, przed meczem to samo. Grajac co 3 dni to masz 1 trening lub 2 w tygodniu. Dla porownania Borussia Dortmund ma 3 treningi dziennie. Ja gram w Anglii i mamy 2 treningi dziennie, ale tak intensywne ze czasami mozna sobie smialo z woreczkiem przyjsc zeby nie wymiotowac na boisku. Przygotowanie fizyczne w Barcelonie od dluzszego czasu jest po prostu bardzo zle, nawet rotacje nic nie daja.

0

Ktos tu sie napisal i napisal a to wszystko mozna by w jednym zdaniu zmienic. Gerardo Martino - "Panowie gramy swoje".

5

tu powinna byc taka strzalka od Alvesa w strone pola karnego jako wrzutki.

0

Nic dodac nic ujac. Widac ze masz pojecie o futbolu. Twoj post powinien byc wyrozniony na glownej stronie.

0

Macie Alvesa...

0

ja nic nie cofne, bo wcale nie jest powiedziane ze gdyby Alexis zagral od poczatku to tez by mogl dac bardzo dobry mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?