0

Wyjazdy Alexisa w tym sezonie :
Malaga - bardzo dobry mecz + asysta
Valencia - ODPOCZYNEK
Rayo - ODPOCZYNEK
Almeria - przecietny wystep, 81 minut
Osasuna - ODPOCZYNEK
Celta - bardzo dobry mecz + bramka, 83 minuty
Betis - ODPOCZYNEK
Bilbao - Najlepszy napastnik, pelny mecz
Getafe - slaby wystep, 90 minut
Atletico - kompletnie odciety od gry, 67 minut
Levante - slaby wystep, 90 minut
Sevilla - bardzo dobry wystep + bramka + asysta, 89 minut
Sociedad - 17 minut
Valladolid - 30 minut
Teraz mozecie to napisac ze Alexis na wyjazdach to czy tamto. Tak jak pisalem wczesniej lepiej sie zapoznajcie z papierami zanim zaczniecie gadac o jego wystepach na wyjezdzie. W 4 spotkaniach odpoczywal gdzie z Rayo czy Betisem mogl szczegolnie nastrzelac, bo te druzyny graly w mysl zasady "atakujemy i nic nie bronimy". Z Sociedad i Valladolid wszedl kiedy druzyna grala po prostu tragicznie i chyba kazdy trzezwo myslacy nie mial nadzieji ze ta zmiana cos da jesli cala druzyna grala po prostu strasznie zle. Jestem przekonany ze gdyby Sanchez dostal wiecej minut to tych goli nabil by wiecej i kto wie czy tez inne wyniki bysmy zaliczyli bo jak wiemy ten chlopak lubi otwierac wynik spotkania lub strzelac bramke dla nas jako pierwszy lub ostatni. Tak bylo z Levante, Sevilla,Valladolid, Realem, Celta, Elche, Malaga, Valencia, Espanyolem, i Sevilla raz jeszcze.

0

Proponuje zajrzeć w papiery zanim ktoś stwierdzi że Alexis gra słabo na wyjazdach. Ilość spotkań i minut które rozegrał na wyjeździe.

0

Śmiało można było postawić na Alexisa czy Pedro w tym meczu. Tak myślałem że to będzie otwarty mecz inny niż reszta.

0

Pedro,Messi,Alexis z przodu dalej niech sie dzieje co chce...

0

Kary finansowe???? Oni mają tyle pieniędzy że nawet nie odczują tego!!! Za 1500 to oni sobie kupują nowe buty które leżą 360 w roku! Kary meczowe dla nich to sie nauczą w końcu!!

0

Takim zachowaniem oni się jeszcze bardziej tylko kompromituja.

0

To był najbardziej wyraźny karny i faul ze wszystkich a oni chcą się odwołać? Proszę bardzo, ja bym ich wysmial.

0

" W mojej sytuacji Neymar szukał kontaktu, a zaczęło się od spalonego. " - obejrzyj chlopie powtorke zanim sie wypowiesz czy rzeczywiscie byl spalony to raz, dwa, jesli Ney szukal kontaktu to po co go dotykales ? Zle sie ustawiles i sfaulowales. Trzy, dziwne ze po tej sytuacji specjalnie nie protestowales tylko zszedles z boiska tak jak bys wiedzial co narobiles. Przegraliscie i teraz szuka sie winnego, jestescie gorsi i wcale nie musicie tego przyznawac, broncie sie i zaslaniajcie, rekoma i nogami, to nic nie da bo i tak caly swiat wie kto jest lepszy...

0

Ale sie gosc kompromituje po raz kolejny... nie do wiary...

0

Tak jak wielu sadzi ze Real moze pogubic punkty z Sociedad czy Sevilla to ja mam wrazenie ze je straca w Viga lub wczesniej z Valladolid. Atletico z kolei moze te punkty stracic z Bilbao, Villareal, Valencia, Levante no i z nami. Jade do Barcelony chce swietowac na zywo te mistrzostwo.

0

„Możliwe, że był poza polem karnym, ale był jeszcze karny na Neymarze i niepodyktowany karny na Camp Nou...” - Ja pamietam jeszcze jak w 1944 kiedy szczalem Hitlerowi do zupy to wtedy powinien byc karny dla nas na Bernabeu ktore mialo prawie zielona trawke. Ten gosc nie zna granic, jest tak zalosny ze tak jak kiedys sie na nim wzorowalem i bylem jego pasjonatem to teraz po prostu go niecierpie na maxa.

0

Takie same zdanie mieli goscie w studiu po meczu. Wszyscy sa zgodni to jest po prostu czysta prawda wiec nie rozumiem tego stekania ze strony Realu. Oni nigdy sie nie pogodza z przegrana.

0

Nie wiem jak wy ale ja w maju jade do Barcelony na dwa spotkania i mam nadzieje ze na tym ostatnim bede mogl swietowac mistrzostwo dokladnie w Barcelonie z tysiacami innych ludzi.

0

matchhighlight wpisz w google lub zobacz czy juz jest na youtube.

0

Zrobiliscie faul to gracie w 10 po co takie głupie tłumaczenie, gdyby Ramos nie faulował to ta akcja mogła mogła zakończyć się bramką. Wynik zasłużony. Jesteśmy lepsi od Realu.

0

19 - karny
27 - Cesc chroni twarz nie ma karnego
42 - dobra decyzja, aktorstwo
53 - spalony
54 - rzut wolny, zła decyzja
64 - nie ma spalonego i dobra decyzja
83 - karny wyraźny.
Brakuje jeszcze sytuacji Pique z Bale'em bo tam był karny. Wychodzi jednak na to że to i tak my jesteśmy bardziej pokrzywdzeni, ale jak zwykle po porażce Madryt szuka wine u sędziego.

0

Można mówić o szczęściu że Benzema nas nie skarcil ale przypominam że my mieliśmy przed tym 3 bardzo dobre sytuację 2 x Ney i 1 x Leo.

0

a my mamy Espanyol i Villareal

0

tylko troche?

0

Neymar uciszy dzisiaj wszystkich krytykantow!!!

0

No i mowilem ze to pewne sklady

0

dlatego zobaczycie ze zagramy takim skladem jaki jest "przewidywany".

0

Wierze w moja druzyne i jestem z nia calym sercem na dobre i na zle.

0

Polecam weeb.tv

0

Dokladnie, lewa to jest strona po ktorej zawsze stwarzalismy wiecej zagrozenia niezaleznie kto gral. Jesli gra Messi i Iniesta to lewa strona jest jeszcze silniejsza. Messi gdy atakuje to robi to srodkiem lub prawa stronka gdzie zbiega w lewa strone lub do srodka i wlasnie dlatego wiekszosc pilek kieruje w lewa strone. Iniesta kiedy drybluje rowniez robi przewage gdzie pozniej bardzo prosto obsluguje lewego skrzydlowego. Jesli dodamy do tego Albe ktory gra na obieg, czego nie robi absolutnie Alves to mamy takiego efekty jakie mamy. Po prawej stronie zawsze sie robi miejsce dla Alvesa, gdzie zazwyczaj Alexis zbiega do srodka i jako ten ostatni po prawej stronie robi mnostwo miejsca dla brazylijczyka. Konczy sie tym ze Alves albo przegrywa 1 na 1, albo oddaje do tylu albo wrzuca na 8 pietro trafiajac w popcorn. Malo osob to widzi bo malo osob rozumie futbol na tej stronie.
Neymar w tym sezonie mogl wiecej nastrzelac, zabraklo mu precyzji i doswiadczenia, ale juz niedlugo ten chlopak bedzie jeszcze lepszy i pozytek z tego bedzie wielki, wiekszy niz wielu sie spodziewa.

0

Kazdy ma swoje zdanie. Ja sie zgadzam z tym ze obecny sklad jest najsilniejszy. Ja tez widze w nim wiele, moze nie Boga ale kogos absolutnie top i dlatego tez wolalbym zeby odszedl bo wlasnie wtedy moze sie stac duzo lepszym zawodnikiem. No moim zdaniem to sie nie znasz, bo jesli ja pisze prawde a Ty piszesz w ten sposob poniewaz za nim nie przepadasz to moge to inaczej opisac jak nieznajomosc futbolu. Na youtube jest niezliczona ilosc skladanek z jego dryblingami z Barcelony czy z reprezentacji wiec chociaz nie pisz ze nie potrafi dryblowac, bo akurat to jego z najmocniejszych stron ktora w klubie jest niewykorzystywana na rzecz sposobu gry.

0

Ja Ci obiecuje ze ten "przewidywany" to oficjalny sklad.

0

Ja akurat za Orlowskim mocno nie przepadam. Gubi literke R czyli Lonaldo. Opowiada historyjki mecz 3/4 meczu. Opowiada newsy ktore wszyscy normalni kibice Barcelony juz dawno wiedza. Zero emocji w jego "komentowaniu". Krytykuje z bardzo duza swoboda, jest nieobiektywny. Moja opinia.

0

Tez sobie odpale z Angielskim bo to co wyprawiaja Ci nasi komentatorzy to jest katastrofa.

0

Na lewej z pewnoscia wiecej by zyskiwal, zejscie do srodka i strzal, drybling czy prostopadle podanie. Po prawej stronie gra jak skrzydlowi w lidze angielskiej, bieg po lini do choragiewki i wrzutka na napastnika, tylko ze u nas nie ma czegos takiego wiec nie rozumiem czemu tam go upychaja na sile. OK jesli chca go upychac z tej prawej strony to niech mu dadza wolna reke na gre jak w reprezentacji, gdzie biega gdzie chce, zagrywa genialne pilki i drybluje skutecznie mase razy. W Barcelonie jest tak ograniczany ze to jest grzech i marnotrastwo takiego wspanialego zawodnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?