misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tych trenerow to tylko Kloop by sie mogl sprawdzic. Jego styl pasuje pod zawodnikow ktorych mamy. Simeone zbyt defensywnie, zbyt fizyczni, nie pasuje stylem. Reszta trenerow jest po prostu za malo doswiadczona a juz z pewnoscia nie widze tu Ville-Boasa ktory odniosl sukces w Porto tylko dlatego ze tam juz gotowa druzyna byla w lidze Portugalskiej konkurencje sprawia tylko Benfica.
0
problem angielskich druzyn w LM to zupelnie inna gra. Na codzien bardziej otwarty futbol w lidze. Gdy przychodzi sie zmierzyc z lepiej zorganizowana druzyna taktycznie ktora w destrukcji gra znakomicie, taka druzyna jak Manchester po prostu przegrywa lub meczy sie. Zobaczycie ze jedynie Chelsea zajedzie daleko, bo oni maja Mourinho graja moim zdaniem bardziej defensywnie niz ofensywnie i maja obycie w LM. Arsenal mial pecha ze trafil na Bayern. Szkoda bo w tym sezonie graja naprawde dobrze. Wlasciwie to mogli sprawic niespodzianke w tym pierwszym meczu. - Ozil i jego karny. City ma pecha ze trafili na nas. Szkoda ze nie ma Liverpoolu bo w chwili obecnej prezentuja jak dla mnie chyba najciekawszy futbol.
0
Jesli wygramy z Realem to jest szansa na tytul.
0
hehehe trafiles idealnie :))
0
Do redakcji : Jako ze zostalo zablokowane dodawanie komentarzy pod tematem "Wyjazd do Barcelony" mam kilka pytan. Otoz wybieram sie na holiday do Hiszpanii na Costa Brava 3 maja i chcialem wlasnie pojechac na mecz z Getafe. Chcialbym sie dowiedziec w jaki sposob kupujecie bilet, bo gdy wchodze na oficjalna strone i szukam biletow to praktycznie nie miejsc gdzie mozna usiasc z kims obok siebie. Druga sprawa to samo kupno tego biletu. Placicie online polska waluta czy wplacacie na jakies konto walutowe ktore przelicza to na euro? Ja mam na koncie jedynie funty. Kolejne pytanie dotyczy tego meczu Barcelony B. Mozna nieco wiecej szczegolow ?
0
Ode mnie 6 swietna robota !
0
Offtop: Pierwszy mecz Polakow z Gibraltarem na wyjezdzie (gdzie to?) , natomiastu drugie spotkanie to Niemcy u siebie.
Podobno Neymar odrzucil w 2010 roku oferte West Hamu 10 mln i Chelsea 25 mln.
0
Uwielbiam tego zawodnika. Gosc ktory nigdy nie traci ambicji, motywacji, determinacji. Nie wyobrazam sobie zeby mial odejsc z Barcelona jako z klubu, musi chociaz dostac prace na jakims innym stanowisku niz zawodnik.
0
tak ale chodzi mi o platnosc. Musialem wymieniac kase na euro i dopiero placiles czy mogles normalnie zaplacic karta a oni Ci sami przeliczali? Ja mieszkam w Anglii wiec mam funty na koncie
0
Czysty remis
0
Zgadzam sie w 100%
0
Pewnie ze mogl i nawet powinien. Tylko nasuwa mi sie jedno pytanie... Czemu jest juz kolejny artykul o Martino a nie ma nic o pilkarzach? Tak jak by 0 winy w tej porazce mieli...
0
Przed meczem widzialem samych wniebowzietych kibicow i ten sam cytat "idealny sklad".
0
Jesli 100% winy lezy po stronie Martino tzn ze ktos sie po prostu nie zna na tym sporcie.
0
Zgadzam sie ze trener popelnil pare istotnych bledow jednak nie tylko on musi sie czuc winien tej porazki. Bramki stracilismy po indywidualnych bledach obroncow. 1 gol to zle krycie przy rzucie roznym + duzo szczescia bo pilka odbila sie od Songa i zmylila Valdesa. 2 bramka to blad Bartry i w efekcie obroncy nie nadazyli z ustawieniem. 3 bramka to rowniez blad defensywy - brak krycia, proba zalozenia spalonego i tracimy gola w sposob w ktory sami czesto strzelamy (powinnismy wiecej). Na tym poziomie trener nie powinien motywowac pilkarzy zeby biegali, zeby bylo wieksze zaagazowanie. Przegrywamy 3-1 a gra wyglada tak samo jak przez caly mecz. Gdzie tu wina Taty? Zmiany zbyt pozne i to jest cos za co mozna Tate obwiniac, ale chyba nie musial pilkarzom mowic jaki jest wynik na tablicy i w jaki sposob maja grac. Jesli sie przegrywa 1 golem a czasu do konca meczu jest malo to w kazdej lidze na kazdym poziomie widac bardzo ofensywna gre, czesto nieprzemyslana ale czesto skuteczna. Widac zaagazowanie i dodatkowe sily, u nas tego nie bylo.
6 zmian od meczu z City a pilkarze grali tak jak by mieli jaja ktore waza 10 kg. 6 pilkarzy czyli ponad polowa skladu powinna ten mecz grac na swiezosci. Dostali szanse w waznym spotkaniu i nie pokazali nic co przyblizylo ich do wyjsciowego skladu. Jesli 100
0
Zgadzam sie bramki padly po indywidualnych bledach obroncow.
0
tez sie z tego smialem gdy wszyscy piali z zachwytu nad skladem a Martino wychwalano ze dobral taka a nie inna 11 .
0
Jest tu ktos kto kupowal bilety na mecz Barcelony online ??
0
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu !!!
0
Daj mu spokoj on oglada inny mecz. Clichy zostal tak wkrecone przez Sancheza ze az wywrocil sie o wlasne nogi !!
0
Moim zdaniem byla, wiele widzialem karnych gdzie sedziowie gwizdali takie karny. Sedzia po prostu narobil w gazie i nie ma cojones zeby w takim meczu gwizdnac karnego.
0
Problemy z przyjeciem ? raz zle przyjal pilke bo mu Alves zagral "na konia" !!!
0
Alexis stracil 3-4 pilke. Ma 91% celnych podan. 2 dryblingi. Szukanie dziury w calym i kozla ofiarnego oczywiscie "Alexis"
0
Moim zdaniem tak samo. Ogolnie gramy bardzo dobrze na tle takiego rywala. Dominujemy.
0
Straty ? Alexis ma 3 straty. Nie daje sie lapac na spalone tylko za pozno pilke podaja zreszta Messi rowniez byl na tych spalonych. Lepiej sie utzymac przy pilce niz strzelac z lewej slabszej nogi. Wkrecil dwa razy obroncow, raz w taki sposob ze az sie wywrocil Clichy. 91% celnych podan.
0
Slucham co takiego zlego zrobil niby Alexis? Argumenty
0
Messi bardziej po prawej a Alexis bardziej po lewej powinni zagrac na dwoch z przodu. Obydwoje na "odwrocna noge" moga dryblowac do srodka i oddawac strzal zza pola karnego.
0
Gramy podobnie do Bayernu, wiec trzeba zagrac jak Bayern i nie odpuszczac.
0
Znalazlem lepsze promo na dzisiaj :
0
Musze powiedziec ze pogoda jest dzisiaj bardzo ladna jak na Anglie. Rano lekko popadalo, a teraz nie dosc ze cieplo to i sloneczko sie pojawilo. Cieszy aura szczegolnie po ostatnich wahaniach pogodowych, wiatrach i deszczach (padalo chyba 3 tygodnie dzien w dzien).