0

No tak zapomnialem o nich, ale ta trojka i tak jest lepsza. Nie rozumiem pewnej rzeczy, jesli ludzie chca sluchac tych komentatorow to czemu komentuje ktos inny? Telewizja jest dla nas czy dla tego kto ich zatrudnia? Fajnie by bylo gdyby Laskowski wrocil do Canal + albo Panowie z ligi angielskiej komentowali wydarzenia w lidze hiszpanskiej bo wieczne krytykowanie, faworyzowanie swoich ulubionych zawodnikow, beznadziejny komentarz, brak emocji i wieczne opowiadanie historyjek jest juz tak nudne i zalosne ze po prostu odechciewa sie ogladac.

0

Wypychaja go bo gra po prawej stronie jako prawonozny. Nie bedzie chlopak jechal do lini z dryblingiem i wrzucal na Messiego ktory ma 160 w kapeluszu. Widac Twoja znajomosc futbolu... Juz nawet nie bede wspominal o tym jak gra w Barcelonie jest ulozona bo mi szkoda czasu, jesli smiesz krytykowac drybling Sancheza to wysylam Cie do meczu reprezentacji Chile gdzie kreci jak dzieci Szwabow, Hiszpanow, Anglikow czy Brazylijczykow. Co do umiejetnosci Neymara to sie zgadzam, ma lepsze od Pedro i Alexisa. Sklad jest bardzo dobry.

0

Dudek to pol biedy Wolski to juz jest katastrofa. Laskowski, Nahorny i Twarowski to jedynie komentatorzy na poziomie.

0

Mozna powiedziec ze to juz pewne sklady bo od kiedy to gazeta sie myli? Tata juz wiedzial wczesniej kto zagra po ostatnim meczu z City gdzie wedlug niego Neymar zagral swietny mecz podobnie jak cala druzyna, nie mial watpliwosci kto powinien grac. Tym bardziej jesli Neymara uwaza za top 5 wsrod pilkarzy na swiecie to trudno zeby wystawil kogos innego...

0

Messi jest wyceniany na 120 mln. Alexis na 30 a Pedro 25.

0

Beznadziejne losowanie. Nie dość że znów hiszpański zespół to jeszcze taki który się broni dosyć mocno.

0

Nie gadaj glupot bo w pierwszym strzelił 15 goli i byl drugim strzelcem zespołu.

0

Byle nie Chelsea i Atletico bo to defensywne drużyny. Najlepsza opcja to Dortmund.

0

Bez niespodzianek w cwierfinalach. W tej edycji grają najlepsi. Poza Man Utd to bezsprzecznie najlepsze zespoły na świecie.

0

Leo zasłużona dycha. Kiedy ma dostać jak nie za świetny mecz 3 bramki i asyste?

0

Niezły dowcip na początek dnia. Przypominam słowa zarządu "z pewnością dokonamy dwóch transferów". Felipe Luis jak najbardziej, gość w dwóch spotkaniach wyłączył kompletnie prawa stronę u nas. Klasa Światowa.

0

Za to zachowawcza gra, brak dryblingow i wieczne narzekanie i krytykowanie że nie potrafi grać 1 na 1...

0

Czyli przez 8 zabierze 200 mln euro o ile nie podkreca mu kontraktu

0

Tych gazet to już się czytać nie da.

0

Liczę że zagra od początku z Realem.

0

Tak dla waszej wiadomości to Tata uważa że Neymar zagrał bardzo dobry mecz z City, ja uważam podobnie, czyli inaczej niż większość tutaj. Zatem spodziewajcie się że zagra Neymar, tym bardziej że dzisiaj odpoczywa.

0

Proponuje wejsc sobie na strone transfermarkt i zobaczyc wartosci rynkowe zawodnikow. Na prawe strone za Daniego ktory jest wyceniany na 18 mln euro, mozemy w zasadzie 3 lub 4 zawodnikow ktorzy moga zastapic brazylijczyka i utrzymac poziom. Danilo 11,5 mln, Maurico Isla 10,5, Piszczek i Rafael. Inni zawodnicy tacy jak Azpilicueta, Lahm i cala reszta to nie sa transfery ktore sa realne, bo albo sa przywiazani do klubu lub klub nie sprzeda po prostu swojego podstawowego obronce.

0

No to zobaczymy czy jutro chlopaki zagraja tak jak by to byl final...

0

A wiecie ile zarabia w Manchesterze? Watpie zeby tutaj dostal chociazby podobne pieniadze bo wiadomo ze zawsze wymaganie kontraktu sa wyzsze.

0

Jesli chodzi o prawego obronce to poza Danilo lub Maurico Isla nie ma nikogo na tyle dobrego by mozna go sprowadzic na Camp Nou. Moze ewentualnie jeszcze Rafael z Manchesteru ale na tym sie konczy lista. Danilo wyceniany jest na 11,5 mln euro, natomiast Alves na 18 mln. Z pewnoscia dwie bramki strzelona City moga podbic jego wartosc rynkowa. Godnym uwagi zawodnikiem jest Aurier z WKS. Ten zawodnik ma najlepsze statystyki ze wszystkich topowych prawych obroncow na swiecie. 4 gole i 7 asyst.

0

aha a w klubie sa juz zwyklymi pionkami ? Akurat w Hiszpanii i w Brazylii tez sa same gwiazdy. W Barcelonie sie powinno grac na kazdego.

0

Zapraszamy tego o kim byla mowa przed sezonem. Marcelo Bielsa :)

0

U siebie gramy duzo lepiej nie wierze w to ze nie awansujemy. Mozemy przegrac ale awansujemy i bramke z pewnoscia strzelimy.

0

Wina jest wylacznie ze stylu w jakim gramy. Udalo sie wygrac duzo spotkan w tym sezonie ale jeszcze raz napisze udalo sie. Skrzydlowi mecza sie z obecna taktyka.

0

no to mnie zmyliles te jeden powinno byc na poczatku a nie na koncu.

0

Tu nie chodzi o pilkarzy !

0

To raczej co Ty pierdzielisz. 3-4-3-1 to kazdy zespol na swiecie chcialby miec ale niestety bo boisku biega 10 + bramkarz a nie 11.

0

No wlasnie trening regeneracyjny po meczu, jutro poniedzialek i trening o 11.00 i we wtorek trening regeneracyjny przed meczem z City. A pozniej wyniki takie sa jakie sa. Pilkarze nie sa dobrze przygotowani fizycznie do sezonu !

0

To dziwne ze Pedro rowniez gra lepiej dla kadry niz dla Barcy. To dziwne ze Sanchez gra rowniez lepiej dla kadry niz dla Barcy. Alez to dziwne to pewnie wina pilkarzy.

0

Nie mow ze wyszedl shit bo Neymar wcale zle nie gra w Barcelonie. W tym sezonie jeden z najlepszych zawodnikow, ale to jest wciaz nie ten Neymar. Moim zdaniem w Barcelonie pokazuje 60% swoich umiejetnosci bo tylko tyle moze dac przez chory system gry tej druzyny. Gra w Realu jest duzo bardziej bezposrednia z pewnoscia bardzo pasuje skrzydlowym w tym zespole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?