misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bo on kibicuje Realowi
0
Messi biegal to mi sie podobalo i za to dostaje ZM. Andrzej b.dobry mecz i Alexis to samo. Ladny gol Cesca
0
Zarzad powinien kupic chlopaka.
0
Bardzo dobry sklad :)
0
Mam pytanie z innej beczki. Kto byl juz w Barcelonie i moze mi polecic jakis dobry hotel, preferuje drozszy, z pelnym wyzywieniem a nie tylko obiadokolacja blisko plazy i stadionu najlepiej. Z gory dzieki za info
0
Skoro jest jubileusz to pewnie strzeli dzisiaj :)
0
pytanie do kogos kto byl w Barcelonie. W ktortym miejscu Barcelony znajduje sie ciutat esportiva?
0
Niech gra jako prawoskrzydlowy ale dostaje te pilki o ktorych mowisz. Ja o tym pisze juz 3 sezon ze niedostatecznie wykorzystuja to jak on gra bez pilki. W kazdym meczu robi to samo przynajmniej po 10 razy a dostaje albo wcale albo dostaje raz i to niedokladna pilke. Czasem sie zdrarzy ze dostanie dokladna to albo strzela bramke albo marnuje sytuacje ALE sytuacje stworzyl ! Bylo w tym sezonie wiele takich spotkan ze nie mielismy sposobu na rywala na autobus, a Alexis w tych meczach pokazywal sie po 17-20 razy i nie dostal nic. Mozna bylo tylko zobaczyc frustracje z jego strony i brak checi do gry - stad czesto w drugiej polowie Alexis jest mniej aktywny. Takei sprinty cholernie mecza zawodnika, a najbardziej meczy to gdy biegasz i sie starasz a nie dostajesz pilek. Sam wiem po swoim przykladzie. Pedro rowniez potrafi to zrobic i Neymar tak samo. Niech Sanchez dostanie chociaz 3 lub 4 pilki takie to z pewnoscia 1 bramke z takiej akcji zdobedziemy. Szkoda ze tak malo osob to widzi jak on gra bez pilki...
0
dokladnie i znowu Vitolo bedzie go objezdzac.
0
Brak Cesca
0
Przepraszam za Mascherano MD podaje ze zagra Bartra.
0
Szykuje sie dobry i ciezki meczyk. Trzeba upilnowac Rakitica. Przewidywane sklady:
Sevilla - Beto-Alex Moreno,Nico Pareja,Fazio,Figueiras-Carrico,Iborra,Rakitic-Vitolo,Reyes,Bacca
Barcelona - Valdes-Alves,Pique,Mascherano,Adriano-Busquets,Xavi,Iniesta-Pedro,Messi,Alexis
0
no tak ale tutaj znowu Alexis jest po tej prawej bo ta lewa juz zajeta przez znakomitych skrzydlowych Hazard i Ribery ktorzy wlasnie graja po przeciwnej stronie do swojej lepszej nogi. Co do Xerdana to dla mnie on ma papiery zeby grac w pierwszej 11 Bayernu.
0
musi na lewej zagrac bo tam najlatwiej o gola
0
najbardziej paradoksalne jest to kiedy pilkarze mowia "ciezko jest grac gdy rywal broni sie calym zespolem" a gdy sa znakomite okazje do kontry to spowalniamy gre i pozwalamy na to zeby rywal mogl sie cofnac i dobrze ustawic.
0
Bramkarz sie zachowal tak beznadziejnie ze gdybym byl trenerem to bym bramkarza posadzil na lawke... ta pilka byla na wyciagniecie reki po prostu... nie rozumiem takiego odpuszczania.
0
przeciez Ci komentatorzy sa jacys chorzy... wyraznie na powtorce widac ze Benzema chcial wymusic rzut karny ze nikt go nie dotknal a oni "obiektywnie" powiedzieli ze wyrazny faul. Zalosni sa po prostu czekam na komentatorow rodem z BPL tam Rafal Nahorny i spolka po prostu zaj****** komentuja i do tego bardzo obiektywnie !!
0
BlaWierz
Zachowuje anonimowsc. Pedro na po prawej stronie tyle gole czy asyst z pewnoscia by nie zaliczyl, natomiast Alexis na lewej zaliczylby bramek o wiele wiecej, nie wspomne ile dobrego dla druzyny by zrobil. Po prostu wykorzystalby te lewa strone. Dzisiaj mozna latwo zobaczyc jak gra Bale i ile daje lamanie akcji. Neymar nie jest glupi i nigdy nie pojdzie na prawa strone bo wie ze tam sie zupelnie inaczej. Co do Alexisa jeszcze to zgadzam sie, lepiej dla niego gdyby poszedl do Anglii. Jest bardzo dobry fizycznie a przy tych genialnie wyszkolony technicznie. Po meczu z Anglia to tutaj byl szal na jego punkcie, wszyscy o nim mowili i go zachwalali. Lepiej dla jego rozwoju by bylo gdyby odszedl do Man Utd np. bo tam wyraznie brakuje skrzydlowego.
0
chcieliscie musachio
0
bardzo fajny wywiad oby wiecej takich z innymi zawodnikami.
0
Ale i tak sie znajda tacy co beda go krytykowac bo nie gra tak jak w Udine, bo kosztowal kupe kasy itd itp. Jak ktos nie rozumie tego sportu to cale zycie bedzie bredzic.
0
Jak ktos uwaza ze on ma bardzo dobry sezon, ok zgode sie. Ale jak ogladam mecze Chile i widze jak tam Sanchez biega, kreuje gre,drybluje, jaka tam ma pewnosc siebie ktory paralizuje wszystkich na boisku to az ciezko jest powiedziec ze w Barcelonie to on ma dobry sezon...
0
To samo sie tyczy Alexisa w Chile.
0
Wiecie ja nie mowie zeby mu calkowicie zmieniac pozycje. Mowie o tym zeby brac poprawke na jego gre. Sam gram zawodowo w Anglii i jestem przekonany ze gdybym gral na prawej stronie to bym nie byl w tym miejscu w ktorym jestem. Po prostu na przeciwnej do lepszej nogi stronie masz o wiele wiecej mozliwosci. Ile razy w ciagu spotkania widac dokladnie taka sytuacje jak kolega "Gervinho". Dwoch obroncow obok niego i w polu karnym nikogo nie ma, lub jest jedna osoba ktora otoczona jest 4 obroncami. Ma sie bez sensu decydowac na drybling po ktorym ma dograc do...? No wlasnie do kogo jesli tam nikogo nie ma. Po lewej stronie gdyby taka sama sytuacje stworzyc, pilkarz scina do srodka i nawet jesli nikogo nie ma to oddaje strzal. Prosta roznica. Nie mowie zeby zmieniac calkowicie pozycje dla Alexisa ale jesli absencje ma Neymar lub po prostu odpoczywa brazylijczyk to uwazam ze lepiej jest tam wystawic chilijczyka niz kanaryjczyka.
0
tym bardziej ze Pedro ma lepiej ulozona lewa noge od Alexisa. Sanchez to typ dryblera, z pewnoscia po lewej stronie by bylo mu duzo latwiej prezentowac swoje umiejetnosci. Strzela bramek jest duzo latwiejsze po lewej stronie gdzie zazwyczaj po dlugim rogu pilka prawie zawsze wpada, a taki strzal mozna oddac nawet majac pilke przy nodze. Niech mi ktos pokaze lepszego skrzydlowego ktory gra po tej samej stronie na ktorej ma mocniejsze noge w druzynie ktora gra 4-3-3 i nie gra drosrodkowaniami na napastnika ktory laduje gole z glowy. Nie ma. Na mecz z Sevilla Tata powinien zrobic pewne zmiany w skladzie bo potencjal Alexisa w Barcelonie jest mimo dobrego sezonu i tak mocno ograniczany. Max ilosc drybling w Barcelonie to chyba 8 z tego co pamietam. W reprezentacji ma zawsze minium 15 to wyraznie pokazuje jak ten zawodnik ma "przechlapane".
0
Sami widzicie ze City to takze tylko ludzie i formy nie mozna miec przez caly rok. Druga sprawa to hattrick Hazarda czyli gracza ktory gra po przeciwnej stronie to mocniejszej nogi. Tak powinni grac skrzydlowi, wiec skonczcie narzekac na Alexisa ktory biega po prawej stronie i jedynie co mu pozostaje to pokazywac sie na wolne pole.
0
Zgadzam sie. Rywalizacja w skladzie powinna byc od pierwszej do ostatniej kolejki. Tata wyraznie dal do zrozumienia ze ma juz swoja najmocniejsza 11. Jestem ciekaw kogo widzi w srodku pomocy w takim razie. Dziwi mnie ze nie widzi tego jak gra D.Alves a jak wyglada np wspolpraca Montoya-Alexis. Jesli teraz Messi bedzie grac w kazdym meczu po 90 minut to ja nie przypuszczam tylko ja juz to wiem ze nie bedzie pressingu co dla mnie = wyniki nie beda takie dobre jak mogly by byc. Wszyscy pamietamy jak w poprzednim sezonie na runde wiosenna wielu pilkarzy gralo kompletnie inaczej w pozytywnym tego slowa znaczeniu chodzi mi o Alexis, Tello, Songa czy Thiago. Kazdy z pilkarzy moze nagle ekspolowac z forma, wiec uwazam ze powinni grac Ci co daja druzynie najwiecej. Tak zreszta powiedzial Martino przed sezonem.
0
Levante bylo gotowe do sezonu na 100%. My po prostu zagralismy tak jak powinnismy grac w kazdym meczu. Morderczy pressing ktory wykonywal nawet Leo Messi. Szybka gra pilka na jeden lub 2 kontakty, szybkie ataki, duzo ryzykownych podan wszystko wygladalo tak jak ma wygladac. Od tamtej pory nie ma juz czegos takiego. Mecz z Santosem 8-0 byl kolejnym przykladem jak powinnismy grac. Prawda jest taka ze stac nas na gre po 4-0 w kazdym meczu...
0
Nie zebym krytykowal ale kiedys Barcelona oddawala ponad 20 strzalow na bramke. W obecniej chwili stwarzamy sobie 7-9 sytuacji w ciagu calego meczu, czasami nawet mniej. To wyraznie pokazuje jak wyglada gra Barcelona dzisiaj a jak wygladala kiedys. Moim zdaniem nie ma mowy o przywroceniu pressingu.
0
przyklad kibicow Arsenalu ktorzy po 20 minutach i 4-0 w plecy potrafili jeszcze dopingowac swoj zespol - gdzie takie rzeczy w Barcelonie?