misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie. Messi nie zaliczył żadnego kluczowego podania. Alexis miał ich 4. Sanchez miał 3 udane dryblingi a gdyby uwzgledniano ile razy wypracowywal sobie pozycję do dośrodkowania to ta statystyka mogła by być wyższa.
0
no rzeczywiscie Ty i redakcja to najwieksi eksperci w dziejach pilki noznej, 40 letnie doswiadczenie pilkarskie na wysokim poziomie i obiektywnosc jakiej swiat nie znal...
0
czyli wedlug Ciebie przez bledy Alexisa tego meczu nie wygralismy ? Czyli to Sanchez jest liderem tej druzyny i ciezar gry jest wylacznie na jego barkach? Zastanow sie nad tym co napisales domas
0
i jeszcze co do gowniarza to moge Ci powiedziec ze w pilke zawodowo gram 9 lat i mieszkam w Anglii wiec wybacz ale na zywo nie jestem w stanie Ci nic powiedziec.
0
To jest Twoj argument ze Ci nie chce wypominac? Napisalem Ci juz ze jak nie rzucisz argumentow to nie mamy o czym gadac wiec czemu dalej piszesz i w dodatku placzesz ze Cie nawyzywalem jesli napisalem jedynie ze jestes zalosny ? Tobie wolno wyzywac pilkarzy od lyzwiaza i zalosnych a ja nie moge na Ciebie ? Ty masz jakikolwiek szacunek do pilkarzy ? Ty wiesz ile oni czasu poswiecili zeby w ogole byc w tej druzynie ? zdajesz sobie sprawe ile zdrowia na boisku zostawili i jak ciezko jest grac na poziomie 1 ligi hiszpanskiej szczegolnie kiedy rywal muruje cala bramke ?? Nie mam o czym z Toba gadac.
0
Jesli Twoim argumentem jest "wygladal najbardziej zalosnie" to nie mamy o czym gadac i przy okazji sam jestes zalosny...
0
czyli niemal tyle samo podan co ostatnio Alexis z Atletico gdzie tez mial 100%.
0
Zawodnikiem meczu zostal Fabregas bo powiedzial tak komentator. Ogolnie wszystko co komentator powiedzial to tutaj ludzie wyspisuje to samo. Zmiany zle, slaby Alexis, swietny Pedro itd. Wszyscy lykaja te bzdury bo sie nie znaja na sporcie.
0
To wina wylacznie Alexisa ze Montoya go nie obiegal ? Wy szukacie na sile czegos. Uwazacie ze zagral slabo albo dlatego ze wiekszosc kibicow sobie to uroilo albo dlatego ze komentator tak powiedzial.
Oczywiscie Leo nie mozna odmowic nieudanych prob kluczowych podan natomiast Alexisowi trzeba to wypomnic i obnizyc mu za to ocene. Plus dla Messiego za 5 dryblingow ale dla Alexisa minus za 3 dryblingi o ktorych nawet nie ma mowy? I wy uwazacie ze dobrze wykonujecie robote ? W szoku jestem ze za taki mecz Alexis dostal 4 a np za mecz z Espanyolem gdzie dostal 7,5 i w zasadzie nie wykonywal zadnych akcji indywidualnych, strzelil bramke z 3 metrow, jest taka duza roznica.
Przedstawie oceny z innych serwisow :
Whoscored (wasza stronka) - Sanchez 6.8, Messi 7.1, Pedro 7.0
Goal.com - Messi 3 gwiazdki na 5, Pedro 3 gwiazdki i Sanchez 2,5
Na innych stronach Alexis 5, a Pedro i Messi po 6
Na jeszcze kolejnej Pedro 5,90, Messi 5,60, Sanchez 5,10.
Jak nie potraficie oceniach to chociaz starajcie sie sugerowac tym co inne serwisy wystawiaja bo dziwne ze wiekszosc jest zgodna i bardzo pasuje do siebie a wy macie widzimisie i jakies wielkie roznice w ocenach, a juz nie wspomne o tych waszych "opisach" bo az witki opadaja...
0
Dlaczego Pedro wypominacie ze mial 3 kluczowe podania i ze byl w ogole taki zywiolowy i aktywny a Sanchezowi nawet nie oddaliscie tego ze kluczowych podan mial 4 ?! - Najwiecej z calej druzyny. To chyba jednak klamiecie ze niecelnie podawal... W dodatku Pedro byl przy pilce 36 razy a Alexis 69 i kto tu byl bardziej aktywny? Ilosc wrzutek 11 kto wiecej robil w ataku ? Alexis 3 dryblingi, Pedro 1. Nie chodzi mi o to zeby obnizyc ocene Pedro bo moim zdaniem zagral dobrze. Nie wspomniano nawet o dobrej wspolpracy z Alba gdzie Pedro w kanal puszczal pilki. Wy po prostu nie potraficie oceniac. Moze macie dobre umiejetnosci w redagowaniu i w tym waszym "lekkim piorku" ale na pilce to wy sie kompletnie nie znacie i nie potraficie ogladac spotkan. Moze urazi to wasz poswiecony czas ale czas nic nie da jesli nie rozumie tego sportu i odpowiednio nie ocenia.
"Messi na boisku - Alexis gra kiepsko" No to zaczynamy :
Derby z Espanyolem - Sanchez 7,5, Messi - 5.0
Celta Vigo - Sanchez 7,5, Messi 6,5
El Clasico - Sanchez 8,5, Messi 6,5
Real Sociedad - Sanchez 7.0 , Messi 7,5
Levante - Sanchez 7,5, Messi 8,5
To sa wasze oceny ktory WY wystawiliscie z tego sezonu z poprzedniego chyba nie musze juz wypisywac. W pre sezonie Alexis byl chyba nawet lepszy od Messiego. Wyssaliscie to z duzego palca u nogi.
"brakowalo dokładności w kluczowych sytuacjach" - 4 kluczowe podania.
" przede wszystkim precyzji przy dośrodkowaniach. Aż 10 na 11 takich zagrań było nieudanych." - od kiedy w Barcelonie dosrodkowania sa dokladne ?
0
Wyraznie widac kto rzeczywiscie ruszyl skrzydlem i staral sie dosrodkowywac to byl Alexis. To ze proby byly nieudane to raczej zasluga dobrej defensywy Levante i niskich pilkarzy w naszym zespole. Alexis 3 udane dryblingi jak pokazuje statystyka wiec oszczedz sobie wstydu wysysajac takie zalosne brednie na temat tego gracza. Nie od dzis wiadomo ze jestes jego hejterem. do Ciebie to sie tyczy matifcb1899
0
Od marca poprzedniego roku Alexis gral razem z Messim i jakos Alexis gral bardzo dobrze. OK. Ten sezon i juz w samym presezonie to Alexis byl glowna postacia druzyny. Do momentu kontuzji Messiego, Sanchez gral non stop w wyjsciowym skladzie i gral bardzo dobrze. Ubzdurales sobie cos Ty i cala reszta z pseudo redakcja na czele.
0
Alexis nie gral na lewym?? gral w pierwszym sezonie, gral czesto w drugim sezonie za Tito, gdzie np strzelil swietna bramke po indywidualnej akcji z Espanyolem. Ogladasz mecze ?? To raczej Pedro zawsze gral na prawej stronie i w tym sezonie zaczyna grac na lewej. Skoro Pedro moze to czemu Alexis nie moze ? Ja uwazam ze to dobry pomysl, gdyz Sanchez ma swietny drybling i potrafi strzelic, a wiadomo ze na przeciwnej stronie do lepszej nogi gra sie lepiej, ja rowniez w ten sposob gram. Nie bede sie rozpisywac ilu znakomitych zawodnikow gra w ten sposob, daleko szukac nie trzeba, Ribiery-Robben, Nasri-Silva, Ronadlo-Bale(Di Maria). W ten sposob skrzydlowi schodza z akcja do srodka jednoczesnie robiac miejsce szeroko wbiegajacemu obroncy ktory gra bardzo ofensywnie. Tak sie gra w dzisiejszych czasach. Uwazam ze Sanchez na lewej stronie to lepsze wykorzystanie potencjalu zawodnika, zreszta Pedro ma lepiej ulozona lewa noge od Alexisa.
0
nie kumam tej krytyki... jak sie czuje na 15 lat to ma zakonczyc kariere bo ma lat 38 i dlatego ze ktos tego chce>?
0
"Malo efektywne wejscie" - zgadzam sie.
"Chilijczyk próbował pojawiać się za linią obrony Getafe, ale tego wieczoru kompletnie nie rozumiał się z partnerami - nawet kiedy adresowano mu piłkę, to brakowało przyjęcia lub zagranie podającego było niedokładne." - Rzecz ktora dopiero teraz zauwazyliscie bo w kazdym mecz pojawia sie za linia obrony ale pilek albo nie dostaje albo dostaje niedokladne. Z tym porozumieniem z partnerami to jest smieszny zart z waszej strony. Po pierwsze w takich sytuacjach nie ma czegos takiego jak porozumienie, tu albo kogos widzisz jak wybiega albo kogos nie widzisz lub widzisz ale nie chcesz podac. Najczesciej wystepuje ta trzeciez rzecz. Jak mozna winic Sancheza za to ze mu nie podawali ?? Powinno sie go chwalic ze chce i wychodzi mu stwarzanie zagrozenia nawet nie majac pilki przy nodze. To tez jest praca, to tez meczy, to tez jest aktywnosc.Takie rzeczy powinno sie cenic i w kazdym meczu to Alexis robi. To jest winna tego co ma pilke ze nie boi sie zagrac lub zagrywa niecelnie. Jesli chodzi o ten mecz to nie bylo czegos takiego jak zle przyjecie pilki. Wyssaliscie to z palca standardowo. Dostal 2 takie pilki i dwie niecelne od Fabregasa ktory jako jedyny nie boi sie zagrac takiej pilki. 1 kluczowe podanie i praca w defensywie, mysle ze spokojnie 5,5 moglby dostac.
0
Bartra dla mnie byl najlepszy.
0
Nie rozumiem jak na poziomie 1 ligi hiszpanskiej boisko moze byc tak zaorane. Powinny sie sypac kary za takie rzeczy.
0
On nie wykorzysta nawet tych 15 % bo jego gra uzalezniona jest od psychiki. Moim zdaniem Cristian nie czuje sie zbyt pewnie stad slaba gra. W poprzednim sezonie Pedro i Alexis grali zle, przez co Tello sie czul lepiej, czul sie pewniej, wiedzial ze gra lepiej od nich stad ta "forma". Dzisiaj tego nie doswiadczycie jestem przekonany. Jak dostajesz duzo pilek to tez czujesz sie pewniej, bo czujesz sie wazniejszy, co skutkuje lepsza gra.
0
200% ze dzisiaj Tello nic nie pokaze. Nie dlatego ze nie potrafi, dlatego ze gra Messi i Neymar, dlatego Cristian bedzie mocno w cieniu tych dwoch graczy do ktorych bedzie szlo 85% pilek.
0
Pewnie znowu oszczedzany jest na Lige
0
tylko w czym ?
0
Zobaczymy co nam Tello pokaze w koncu od pierwszych minut !
0
FC Barcelona @FCBarcelona 33 sek.
Barça's XI: Pinto, Dani Alves, Puyol, Bartra, Adriano, Song, Sergi Roberto, Cesc Fàbregas, Messi, Neymar and Tello
0
A wiec sklad taki jaki byl przewidywany.
0
Nie ma jeszcze skladow ??
0
Kto sie zna na futbolu to wie ile znaczy Xavi Hernandez.
0
w tym klubie w tej chwili trener nie robi transferow na to wyglada
0
hehe jaka fota
0
Slaba ta klauzula. Wyobrazcie sobie ze Bartra za pare lat bedzie jednym z najlepszych na swojej pozycji a klauzula to tylko 25 milionow.
0
Liga Angielska bez watpienia jest najsilniejsza na swiecie. Obecnie gram w Anglii zawodowo i poziom jest bardzo wysoki, o czym swiadczy chociazby to ze nawet 5 liga jest liga zawodowowa. Poziom wciaz idzie do przodu dzieki obcokrajowca. Kiedys byl Aresenal, Liverpool i Manchester. Teraz jest tez Chelsea, City, Tottenham. Everton z roku na rok tez jest coraz mocniejszy. Jeszcze przed paroma latami wiekszosc druzyn pierwszo ligowych mialo prawie samych anglikow o ktorych malo slyszelismy. W tej chwili nawet w najgorszej druzynie jest wiecej obcokrajwcow ktorych nazwisko jest nam dobrze znane. Pieniadze ktore zainwestowali bogaci ludzie w Chelsea czy City podniosly poziom nie oszukujmy sie, ale tez gra juz nie jest tak fizyczna jak kiedys. Jak ogladam Liverpool z tego a z sezonu kiedy Michael Owen strzelal jak na zawolanie to mam wrazenie ze w ogole inna liga. Koniec wrzutek na wysokiego napastnika i "co dalej bedzie to bedzie". Liga Angielska zrobila sie bardzo taktyczna i jesli ktos uwaza ze nie ma tam za grosz taktyki bo gra jest bardzo otwarta to musi niestety postudiowac te dyscypline. Kibice wywieraja i zawsze wywierali presje na styl ktory sie charakteryzuje w Anglii, jesli ktos gra defensywnie to od razu zaczyna sie buczenie. Ludzie chca zobaczyc kawal dobrego futbolu bo to w tym kraju stworzono te wspaniala dyscypline. Czasami jak ogladam trening Barcelony to sie zastanawiam jak to sie dzieje ze oni maja sile zeby biegac w ogole. 2 treningi dziennie to tutaj norma i w dodatku bardzo bardzo fizyczne. Dla przykladu w Dortmundzie trenuje sie 3 razy dziennie. Z Anglii nikt by nie poszedl do Hiszpania poza Realem czy Barcelona chyba ze nie sprawdzilby i sie chcial wyemigrowac na polwysep iberyjski. Z kolei z druzyn Hiszpanskich do Anglii ida wszyscy i chyba to jest najlepszy przyklad tego jak ta liga jest silna.