0

Sam wywiad bardzo skromny, nie ma tam nic ciekawego, odpowiedzi na zasadzie to co wszyscy chca uslyszec.

0

Zdjecie na nowa tapete :)

0

Bardzo podobaja mi sie te zdjecia z Neymarem :) Mam nadzieje ze niedlugo bez fotomontazu :))
Co do Ronaldo i tego "nagroda wszystkich" zgadza sie wszyscy pracowali na jego bramki a on sam najbardziej na nie pracowal rzadko podajac lepiej ustawionym chlopakom.

0

Wszystko sie roztrzygnie po MŚ, wtedy sie okaze ile wart jest Luiz.

0

Obaj to swietni zawodnicy jesli sa w Barcelonie to z pewnoscia nie dlatego ze ich tata ma wujka ktory jest synem Prezesa. Uwazam jednak ze jest wielu lepszych skrzydlowych od tych dwoch zawodnikow, ktorzy godzili by sie na role rezerwowego bez marudzenia a przy tym mogli by dac wiecej jakosci. O Deulofeu juz nie bede pisal bo robilem to chyba 10 razy, ale praktycznie w kazdym kraju z najsilniejszych lig europy znalazlo by sie przynajmniej kilku lepszych grajkow. Mam nadzieje ze zarzad zrobi odpowiednie rzeczy w odpowiednim czasie. Sam Tello chce odejsc, a Cuenca to juz chyba pogodzony jest z przeprowadzka.

0

Ten transfer jest przesadzony, mimo ze nie ma zadnych informacji na ten temat. Jestem tego tak pewien jak tego ze jutro mamy czwartek.

0

Jak Tata rzeczywiscie mysli o srodkowym napastniku to mysle ze Javi Guerra to wcale nie glupi pomysl...

0

Z wiekszoscia mozna sie zgodzic. Bardzo ladnie przygotowane podsumowanie La Liga, przyjemnie sie czyta. Nie zgodzic sie moge z tym ze Neymar to ten sam poziom co Bale. Z calym szacunkiem do walijczyka to Neymar jest absolutnie lepszym graczem. Pokazal to juz w wielu waznych spotkaniach. Umiejetnosci lepsze, potencjal duzo wyzszy, Neymar to przedewszystkim jakosc i niezawodnosc.

0

Priorytetem Simeone bylo zageszczenie srodka pola i zamkniecie przestrzeni na prawej stronie, obu czynniki wyszly mu perfekcyjnie w tym meczu i w poprzednim. Wybacz ale nie zaobserwowalem wysokiego krycia w wykonaniu druzyny Atletico, wrecz przeciwnie. Byly momenty w ktorych Madryt wykonywal wysoki pressing lecz glownie im zalezalo zeby nie przedostali sie pod pole karne. Srodek zageszczony, prawa strona zamknieta wiec co mogl zrobic sam Pedro? Jesli chcesz to Ci moge to wszystko udowodnic, wypisze Ci wszystko czarno na bialym dostaniesz ode mnie linka z calym spotkaniem, dostaniesz minuty w ktorych lewa strona jest odkryta gdzie Pedro nie jest absolutnie kryty itd, wszystko. Tylko musisz szybko mi odpisac bo ja nie mam az tyle czasu, czeka mnie jeszcze jeden trening dzisiaj. Dla Twojej wiadomosci rowniez Felipe Luis dostal najwyzsza ocene w zespole Atletico, przypadek ? Czy dali mu te ocene bo byl niewidoczny podobnie jak Alexis ? Sanchez zagral tak samo jak w drugim meczu SPH tyle ze byl dokladniejszy. Gdy Alves staral sie podlaczyc do akcji prawa strona, Sanchez automatycznie przechodzi na pozycje srodkowego napastnika, gdzie bylo juz 2 wysokich i srodkowych obroncow. Nie domagam sie zmiany oceny dla zadnego z graczy, po prostu wyrazam swoje zdanie, bo jest zla analiza szanownych redaktorow a takze wielu osob wypowiadajacych sie na temat tego meczu.

0

busel004
Nie jestem zadnym hejterem Pedro, jak ktos gra zle to zle sie o nim mowi i na odwrot. Ostatnio to tylko chwale Pedro bo jest za co, odzyskal pewnosc siebie ktora kazdy myli ze slowem "forma". Nie rozumiem czemu w ogole nawiazujesz do tematu krytyki Pedro i chwalenia Alexisa jesli ani nie skrytykowalem w moim poscie Pedro ani nie pochwalilem Sancheza...?
Maksymalne glupoty mowisz ? No widzisz roznica miedzy nami jest taka ze jak gram w pilke 19 wiosen, a zawodowo 8 lat (obecnie poza granicami Polski), Ty co najwyzej grasz z chlopakami na podworku lub na komputerze i dlatego moze wydaje Ci sie ze wypisuje glupoty bo mam inne zdanie niz wszyscy.Nie ma w tym zadnego pojazdu w Twoja strone po prostu rozumiem ze pewnych spraw nie rozumiesz, mimo ze moim zdaniem i tak jestes jednym z tych ktorzy bardziej kumaja pilke niz inni na tej stronie.

0

Nie na temat: Nasri wypada na 8 tygodni.

0

Opis do chilijczyka mocno nie trafiony. "Slabo" slabo gral ? Po prostu Atletico zamknelo cala prawa strone, a Alexisa obdarzono szczegolna scisla opieka. Alexis sie nie cofal po pilke od tego trzeba zaczac, gral bardziej z przodu z tej racji ze nikogo tam nie bylo wlasnie. Gdy Alves ruszal do przodu to automatycznie Sanchez schodzil do srodka na sama szpice, z kolei Fabregas caly czas cofniety. Alexis nie mial zadnych problemow z rozegraniem, wrecz przeciwnie mial najlepszy procent celnych podan z calego zespolu. Podan malo owszem ale najwazniejsze ze znajdywaly te podania adresata. Przypomina mi sie akcja w ktorej byl pod pressingiem rywala w narozniku boiska naszej polowy i skutecznie z tego wyszedl celnie podajac. Jesli nie macie co wymyslec zeby dodac zawodnikowi jakis opis to napiszcie po krotce ze byl po prostu malo aktywny gdyz dostal plaster o nazwisku Felipe Luis. 2 straty, no rzeczywiscie Alexis ja tracil bardzo czesto...

0

Atletico zagralo bardzo dobrze w defensywie. Simeone nie jest glupi i skutecznie zamknal prawa strone boiska. Najwieksze zagrozenie moglo plynac ze srodka i prawej strony gdzie takiemu zawodnikowi jak Alexis nie mozna zostawic duzo miejsca. To samo sie tyczy Alvesa ktory bardzo ofensywie gra. To byla taktyka na ten mecz zagescic srodek pola i zamknac prawa strone. Felipe Luis przyklejony do Sancheza, Alves bez przestrzeni. Nawet gdy akcja byla szeroko przy lewej stronie boiska to Alexisa i tak bardzo blisko pilnowal Luis. W pierwszym meczu w SPH to wlasnie Sanchez robil najwieksze spustoszenie a Alves zaliczyl asyste przy golu Neymara. W drugim meczu Simeone zablkowal prawa strone i dlatego wtedy Alves i Sanchez "slabo" zagrali" .
Duzo miejsca mielismy z lewej strony i to nalezalo wykorzystac w tym meczu. Juanfran nawet na radar nie kryl zawodnika, po prostu otwarta lewa strona calkowicie dlatego Pedro byl aktywny. Kto by nie agral na tej lewej flance to tak by to wygladalo. Ja juz sie smieje z pomeczowych ocen bo oczywiscie malo kto takie rzeczy dostrzega z taktycznego punktu widzenia. Ktos kto gra w pilke to dobrze wie dlaczego w ataku to wszystko tak wygladalo. My oczywiscie zagralismy rownie dobrze taktycznie, zawodnicy bardzo blisko siebie, rewelacyjna asekuracja. To byl mecz na najwyzszym mozliwym poziomie taktycznym.
Co do ocen to niech mi ktos odpowie z redakcji co mial takiego Alexis zrobic zeby byc aktywny jesli przez caly czas byl przy nim Felipe Luis ktory zreszta na wielu portalach zostal najlepiej ocenionym zawodnikiem AM? Mieli mu podawac jak byl caly czas kryty a momentami podwajany ??

0

Ronaldo powinien wygrac jako indywidualnosc, Ribery tej nagrody nie dostanie bo Bayern to nie sam Ribery, to cala druzyna w ktorej kazdy zawodnik gral na bardzo wysokim poziomie, nawet Ci rezerwowi.

0

Zlota pilka to zadna nagroda za najlepszego pilkarza. To zwykla medialna nagroda w ktorej sa praktycznie sami napastnicy. Gdzie jest Robben w tym calym zestawieniu ? Gdzie gracze Dortmundu czy Atletico ? Trzeba byc na topie ponad 5 lat i byc medialnym zeby wejsc do grona kandydatow ? Co tam robi Iniesta w ogole ? W roku kalendarzowym mial wiecej gorszych spotkan od lepszych a statysyki jakies dobre tez nie byly. Predzej powinno sie tam umiescic Alexisa Sancheza ktory rok 2013 mial wspanialy.

0

Jeszcze pare innych ciekawostek pomeczowych :
Alba mial najwiecej kontaktow z pilka - 137
Alexis mial najlepszy procent dokladnosci podan - 94%
Najwiecej kluczowych podan zaliczyl Iniesta - 3
Najwiecej odbiorow mial Pique, Mascherano i Busquets - 6
Najwiecej podan nie kto inny jak General - 112

0

Szkoda Andrzeja, coraz bardziej sie rozkrecal...

0

Moze dlatego ze mial mase miejsca na swojej stronie i w ogole nikt go nie pilnowal ? Bierzesz takie rzeczy pod uwage?

0

Atletico zagralo bardzo dobrze w defensywie. Simeone nie jest glupi i skutecznie zamknal prawa strone boiska. Najwieksze zagrozenie moglo plynac ze srodka i prawej strony gdzie takiemu zawodnikowi jak Alexis nie mozna zostawic duzo miejsca. To samo sie tyczy Alvesa ktory bardzo ofensywie gra. To byla taktyka na ten mecz zagescic srodek pola i zamknac prawa strone. Felipe Luis przyklejony do Sancheza, Alves bez przestrzeni. Nawet gdy akcja byla szeroko przy lewej stronie boiska to Alexisa i tak bardzo blisko pilnowal Luis. W pierwszym meczu w SPH to wlasnie Sanchez robil najwieksze spustoszenie a Alves zaliczyl asyste przy golu Neymara. W drugim meczu Simeone zablkowal prawa strone i dlatego wtedy Alves i Sanchez "slabo" zagrali" .
Duzo miejsca mielismy z lewej strony i to nalezalo wykorzystac w tym meczu. Juanfran nawet na radar nie kryl zawodnika, po prostu otwarta lewa strona calkowicie dlatego Pedro byl aktywny. Kto by nie agral na tej lewej flance to tak by to wygladalo. Ja juz sie smieje z pomeczowych ocen bo oczywiscie malo kto takie rzeczy dostrzega z taktycznego punktu widzenia. Ktos kto gra w pilke to dobrze wie dlaczego w ataku to wszystko tak wygladalo. My oczywiscie zagralismy rownie dobrze taktycznie, zawodnicy bardzo blisko siebie, rewelacyjna asekuracja. To byl mecz na najwyzszym mozliwym poziomie taktycznym.

0

Dokladnie. Felipe Luis nawet na metr nie odstawal od Sancheza nawet gdy akcja szla szeroko lewa strona.

0

Dobrze ze ten rewanz gramy na wlasnej jaskini...

0

dokladnie 6 odbiorow

0

Nie tylko na ich stadionie ale ogolnie. Pomyslec ze jeszcze nie tak dawno rozbilismy ich 4-1 czy 5-0

0

Od przyspieszenia akcji jest wielu a od kontrolowania jest jeden...

0

Pedro zagral dobrze bo mial sporo przestrzeni ktora partnerzy wykorzystywali. Z prawej strony jej nie bylo kompletnie dlatego duzo pilek szlo do Pedro ktory nie byl w ogole pilnowany.

0

Bywa tak ze Xavi spowalnia gre ale akurat w tym meczu to byl kluczowy zawodnik w tym spotkaniu. Kontrolowanie tempa w meczu ma opanowane do perfekcji, to jest po prostu geniusz futbolowy. Nie czytaj co pisza inni bo pojecia o tej grze nie maja, najlepiej to gdyby Barcelona grala na hura wszystko do przodu akcja za akcja.

0

Simeone przed meczem powiedzial ze ten mecz bedzie podobny do tego z superpucharu i wyraznie widac ze wlasnie tak chcial zagrac. Ja sie spodziewalem 0-0 lub 1-0 dla kogos bo jakims bledzie i szczesciu.

0

Destro
dobrze ze ja jestem zawodowym pilkarzem a Tobie chyba z kolei ktos placi za to jakie brednie piszesz

0

Ja sie nie znam na pilce ? gram w pilke juz 18 wiosen i generalnie jestem zawodowym pilkarzem ale ok nie znam sie. Na przyszlosc tak w ogole to szanuj zdanie innych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?