misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rozumiesz pojecia "faworyzuje" i pojecia "to jest moja strona i robie co chce" ?
0
To Ty jeszcze nie widzisz tu faworyzacji ? ile bylo takich przykladow ? 50 ? Przyzwyczaj sie bo to jest ich strona i oni wystawiaja takie noty jakie im sie podobaja a nie takie jakie powinny byc.
0
najbardziej zalone jest to zdjecie Alexisa ktore wstawili gdzie nie trafia do bramki tak jak by obwiniali go za te sytuacje i tak jak by specjalnie chcieli wszystkim zasugerowac podswiadomie ze zmarnowal te setke.
0
Brakuje jeszcze wzmianki o tym ze to juz 64 mecz z rzedu gdzie Barcelona zdobywa bramke na Camp Nou w lidze hiszpanskiej.
0
Ten zawodnik idealnie by pasowal do Barcelony jednak nie na pozycje Xaviego tylko na pozycje prawoskrzydlowego tak jak w City gral swoj najlepszy sezon w zyciu.
0
poczekajmy do nastepnego okienka transferowego
0
ShawnC
Dokladnie. Sztuka pressingu jest to gdy kazdy zawodnik druzyny przeciwnej jest naciskany, a pod presja jest bardzo ciezko utrzymac sie przy pilce. Czesto pilka trafia do bramkarza ktory jest zmuszony wybic ja daleko i czesto niecelnie. To byla nasza bron kiedys, to byla nasza gra defensywna, to dlatego obroncy byli uwazani za jednych z najlepszych. Teraz kiedy tego nie ma widac jak ulal jakie umiejetnosci defensywne maja obroncy. To ze wygrywamy to tylko zasluga tego ze mamy po prostu genialnych zawodnikow.
0
I Valdesa.
0
Ja sie zgadzam z wpwelement
Alexis mial juz w tym sezonie mecze gdzie gral bardzo dobrze razem z Messim moge wymienic jesli trzeba. Byly mecze gdzie gral lepiej od Leo.
Gdy nie ma Messiego to Alexis po prostu czuje sie jeszcze pewniej, dostaje wiecej pilek co sprawia ze moze zaprezentowac duzo wiecej. Jak pilkarz dobrze wchodzi w mecz to zazwyczaj dobrze go konczy i na odwrot.
0
Jestem ja. Gram zawodowo w Anglii. Mialem zerwany miesien czrowoglowy a wlasciwie to nie mam tego miesnia po dzien dzisiejszy i gram. Mialem jeszcze nadrywany miesien w tej samej nodze ale wszystko jest ok i co najlepsze nie stalo mi sie to gdy duzo biegalem tylko podczas oddawania strzalu. Nie ma tlumaczenia ze Messi nie biega bo sie oszczedza czy ze sie boi. Inni najlepsi pilkarze rowniez graja mase spotkan, biegaja strzelaja, asystuja. Messi anagazowal sie w pressing jedynie w meczu z Levante gdzie wygralismy 7-0 i wtedy kazdy sie podniecal ze wrocil pressing Barcelony. Od tamtego momentu nic takiego juz nie istnieje wrocilo to co bylo w poprzednim sezonie.
0
chcieli go sprzedac dosyc niedawno po meczu z Getafe czy Levante. Zabawne... Ten gosc jest tak ambitny ze on po prostu nie moze grac slabo...
0
Nikt nie ma zastrzezen do gry w ofensywie, tu chodzi o zaangazowanie o to ze moglby spokojnie odebrac pilke a on woli stac. O to ze nie angazuje sie w pressingu a robi to za niego Busquets ktory biegnie w strone bramkarza mimo ze gra jako defensywny pomocnik. Kiedys biegal wszystko wygladalo idealnie, bo wszyscy robili pressing. Wtedy rowniez strzelal, asystowal dryblowal. Gral we wszystkich spotkaniach. Messi biegal jedynie w meczu z Levante i ten mecz wygralismy pressingiem ktorym kazdy sie podniecal ze wrocilo to co kiedys. Suarez biega strzela gra w kazdym meczu, Ronaldo i wszyscy inni. Tu tylko chodzi o zaangazowanie w gre bez pilki ktora w ciezkich i nie tylko w ciezkich momentach jest niezbedna to korzystnego wyniku dla nas.
0
Jak to sie mowi "gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem". Glupie stwierdzenie ale prawdziwe. Gdyby wszyscy zagrali lepiej to bysmy wygrali. Gdyby Alexis nie uderzyl tak cudownie na 1-0 to pewnie bysmy nie prowadzili po jego w tym meczu. Gdyby Messi podawal wiecej to tez bysmy prowadzili. Gdyby strzelil co mial to tez bysmy wygrali. Nie obwiniam nikogo za zmarnowane sytuacje, nie czepiam sie gry Messiego, czepiac sie mozna jedynie jego zaangazowania w gre bez pilki.
0
ja gadam glupoty ? No to prosze tu masz link w ktorym to gramy w meczu z Levante. Rzuc okiem jak biega Messi w pressingu. I Twoj "element taktytyczny stosowany od 10 lat"
0
Chcesz to sie zgadzaj z tym, ja sie nie zgadzam i mam inne zdanie. Mam rozumiec ze Twoje zdanie jest najswietsze i tylko Ty masz zawsze racje ? Mam rozumiec ze gdy napiszesz ze taka jest taktyka to rzeczywiscie taka jest? Nic nie wiesz o taktyce tyle Ci powiem. Na cholere nawiazujesz do Alexis jesli nawet o nim nie wspomnialem ? To ze go lubie to nie znaczy ze stawiam go wyzej od Messiego. Bo chilijczyk nie jest i nie bedzie lepszy od Leo. Smiac mi sie chce z Twoich wypowiedzi, pokaz mi klub w ktorym najlepszy zawodnik druzyny nie podejmuje zadnych zadan defensywnych. Nie pokazesz mi bo nie ma takiego zawodnika na swiecie oprocz Leo. Gosc traci na potege pilki i nawet kiedy ma mozliwosc odebrac on nawet nie ruszy metr lub dwa do pilki. Nie chce nawet z Toba wchodzic w dalsza polemike bo i tak wiem co odpiszesz a ja nie mam zamiaru czytac tych bredni wiec po prostu nie odpisuj i swoje opinie zachowaj dla siebie lub dla innych.
0
To nie jest zamysl taktyczny trenera to jest Twoj zamysl taktyczny. Messi juz w tamtym roku sobie czlapal. Jedyny mecz gdzie Messi biegal w pressingu to byl mecz z Levante na poczatku sezonu i przed sezonem tez co nie co staral sie grac w defensywie pozniej bylo juz tak jak jest dzisiaj. Skoro mogl biegac i strzelac i w ogole grac duzo lepiej tak jak bylo to 3 lata temu i dalej to dlaczego teraz tego nie moze ? Bo kontuzja? Kazdy zawodnik w kazdym momencie jest narazony na kontuzje taki jest sport, tu nie ma oszczedzania sie tu sie daje z siebie 120% a nie 100% bo ta setka i czasem nie wystarczy. Jesli juz taki zmeczony jest Leo to niech sie wlaczy do rotacji tak jak inni. Bez niego nie damy rady? Juz pokazalismy ze dajemy rade i bez niego. Mi nie chodzi o ten mecz mi chodzi o ostatniego dwa sezony. To jest konsturktywna krytyka ciezko ja zrozumiec?
0
uwazasz ze Alexis w tej chwili wykorzystuje 100% swojego potencjalu ?? Polecam obejrzec spotkania kadrego Chile. Nawet tam nie pokazuje 100% bo jego potencjal jest tak duzy ze ciezko mu pokazac wszystko co potrafi. Trudno zeby w Udinese gral lepiej i nagle po paru latach stal sie gorszym pilkarzem. Moim zdaniem on nawet nie pokazuje 60% a mimo to gra bardzo dobrze.
0
skonczcie z tym ze on nie moze biegac bo A bo B i bo C. Kiedys Messi gral w kazdym meczu i biegal w kazdym meczu i strzelal i asystowal i dryblowal i wszystko.
0
dokladnie, Pedro i Alexisa powinno sie cenic za to ze zostawiaja serducho na boisku w przeciwienstwie do Messiego. Mozna zagrac slaby mecz ale nigdy nie bede miec pretensji gdy zawodnicy zostawia calego siebie na boisku.
0
14 z 15 bramek strzelil u siebie ale w ilu spotkaniach na wyjezdzie nie gral ?
Wyjazd do Atletico w SPH - bardzo dobry mecz, najlepszy napastnik w tym meczu.
Malaga - asysta
Valencia - odpoczywal
Rayo Vallecano - odpoczywal
Almeria - Przecietny wystep, jak na niego to mozna powiedziec ze nawet slaby
Celtic - wszedl na 15 minut i asysta
Osasuna - odpoczywal
Milan - Przecietny mecz
Betis - odpoczywal
Ajax - Pauzowal
Celta - Dobry mecz i bramka.
Bilbao - jeden z najlepszych
Cartegena - asysta
Getafe - slaby wystep
Atletico - odciety od gry zupelnie
Getafe - mecz z lawki
Levante - mecz z lawki
Levante - slaby mecz jak i calego zespolu
Od razi widac ze po prostu Alexis czesciej odpoczywal na wyjazdach, licznik bramek mogl nabic szczegolnie z Betisem i Rayo gdzie byla otwarta gra.
Jak ktos chce to niech go krytykuje ale obecnie to nasz najlepszy strzelec w lidze. Jak bedzie miec taka wiosne jak w poprzednim sezonie to te statystyki moze niezle podkrecic, narazie wszystko wskazuje na to ze moze miec jeszcze lepsza rudne rewanzowa.
0
ja mam jedynie zal ze odpowiednio nie zaregowal na wydarzenia ktore mialy miejsce w drugiej polowie kiedy przegrywalismy i trzeba bylo po prostu nekac rywala, grac szybko, nieprzewidywalnie i glownie trzeba bylo zagrac bardzo agresywnie tak jak bysmy tych 3 puntkow potrzebowali. Dlaczego jak ogladam kazdy inny mecz i druzyna przegrywa jedna bramka lub remisuje to po prostu spycha swojego rywala do obrony, gra agresywnie pokazuje ze chce jak najszybciej strzelic bramke, a my zadnej z tych rzeczy nie zrobilismy...?
0
A Ty nie masz wlasnych ze w ogole komentujesz moj post?
0
Nie mamy dobrych zawodnikow na lawce rezerwowych na tyle dobrych zeby mogli sie bic o wyjsciowy sklad.
0
"Już po sześciu minutach z piłką w narożniku pola karnego znalazł się Alexis. Chilijczyk (najprawdopodobniej) próbował dośrodkowania, ale trafił dokładnie między poprzeczkę a wyciągniętą rękę Diego Alvesa." - Z Realem gdy graliśmy to Sanchez rowniez (najprawdopodobnie) dosrodkowywal. Zenada.
0
J.Alba
0
Kolejna smieszna rzecza na tej stronie jest przesadzanie o mistrzostwie tak jak dzisiaj by sie konczyla ostatnia kolejka a nie ZACZYNALA runda rewanzowa. Jesli ktos mysli ze Real i Atletico czy nawet my wygramy wszystkie spotkania (nie liczac bezsposrednich starc z Madrytem R. i A.) to naprawde wspolczuje spojrzenia na sport zwanym pilka nozna.
0
Smiac mi sie chce z wiekszosi ktorzy uwazaja ze dwumecz z City jest przesadzony. Przed meczem z Valencia pewnie nikt nie myslal ze przegramy 3-2 tylko w ciemno stawial na wysoka wygrana Barcelona tak jak do tej pory byla lana po prostu na Camp Nou. Dzisiaj piszecie ze pewne zwyciestwo City czy tez nawet pogrom. Zero wiary w "swoj" zespol. Zero pojecia o pilce noznej. Barcelona to wciaz jedna z najlepszych druzyn na swiecie ktora stac na kompletnie wszystko zwlaszcza (moim zdaniem) w najlepszym sezonie od 3 lat...
0
pogadamy jutro, a poki co to dalej mamy 1 miejsce
0
dlaczego uwazasz ze bedzie 6-0 ? Myslisz ze kazdy mecz jest taki sam? Moze zagramy tak jak dzisiaj tylko strzelimy szybko 2 gole i bedziemy kontrolowac mecz. Moze City nas zaskoczy. Obie druzyny popelniaja bledy jesli ogladasz mecze City. Ten dwumecz bedzie bardzo wyrownany.
0
Jestem pewien ze Real jutro nie wygra z Bilbao, natomiast Atletico jutro albo zremisuje albo wygra jednym golem.