0

a czemu ma nim zostac? zawinil przy golu

0

oczywiscie, no slucham

0

proponuje znaczne znizki na kolejne mecze

0

no brak slow bo nie masz zadnych argumentow by skrytykowac Pedro czy Alexisa.

0

a jak chciales sie dostac pod pole karne ? albo strzaly z dystansu albo dosrodkowania, bylo jedno i drugie ale nie bylo skutecznosci dlatego 1-0

0

dokladnie, zabraklo skutecznosci przy wykanczaniu akcji.

0

powiedz co takiego zlego zrobil Alexis ?

0

za ile sprzedasz? chetnie kupie, daj jakies konkretne sumy to ponegocjujemy

0

Ja sie zgadzam z Iniesta zabraklo skutecznosci. Jednak kolejna zla decyzja Taty odnosnie zmian bo w 70 minucie to jest za pozno. Alexis mial 3 kluczowe podania a mial tylko 12 kontaktow z pilka !! Niech go Tata dalej trzyma na lawce nastepnym razem do 80 lub 89 minuty.

0

ameryki to Ty nie odkryles. To samo sie tyczy Sancheza

0

Pedro po prawej to juz tak grac nie potrafi, ale nic dziwnego zawsze latwiej sie gra po przeciwnej stronie. 7 strat i malo produktywny to juz Montoya lepszy 2 kluczowe i 2 grozne strzaly. Neymar sie zagotowal troche ale i tak najlepszy z ataku.

0

Tak tylko z Atletico biegalo 10 zawodnika a nie 11 wiec trzeba go winic za to ze nawet nie podjal walki. To nie byl mecz z Betisem gdzie mamy mistrzostwo zapewnione to byl cwiercfinal LM gdzie trzeba zapieprzac zeby przejsc dalej. Messi pokazal brak szacunku do wszystkich a Ci co go bronia sa dla mnie zaslepieni.

0

Nie wiesz ze Martino jak cos mowi na konferencji to zawsze jest na odwrot? Obiecywal juz w marcu ze koniec z rotacjami, teraz kazdy mecz jak final i beda grali prawie jedna jedenastka.

0

Albo masz slaba pamiec albo kibicujesz od wczoraj bo Messi w tym sezonie takich spotkan po 6 km mial przynajmniej kilkanascie... Mowi Ci cos chociazby porazka z Sociedad??????????

0

nie interesuja mnie jego MŚ. Jak chce sie oszczedzac to niech siedzi na lawce albo trybunach. A jak Tata ma pelne gacie to niech zrezygnuje bo marnuje tylko czas.

0

Kolega ja nie mowie tu o jednym meczu ja bym mogl Ci podac kilkanascie spotkan z tego sezonu kiedy Messi chodzi lub stoi na boisku. Nie bron go bo nie masz racji. Chcialbym jak Ty kierowac sie sercem ale nie potrafie, bo jak ktos nie oddaje serca za druzyne to po prostu nie szanuje kibicow i wszystkich dookola.

0

No musi musi szczegolnie w ostatnim meczu bylo widac jak juz od 1 minuty byl bardzo zmeczony.

0

wolalbym zeby byl pelnym profesjonalista i dawal z siebie 100% w kazdym meczu i zeby dawal 100% serca za Barcelone.

0

Tez mu zycze odejscia do jakiegos normalnego klubu.

0

200 % racji.

0

100 % racji

0

Alexis nie gra nigdy na wyjazdach dlatego nie strzela i dlatego ma TYLKO 18 goli w lidze. Chora wizja Martino.

0

Martino ma jakas chora wizje ze na wyjezdzie gra Pedro a u siebie gra Alexis. Szkoda komentowac bylem bardzo za tym szkoleniowcem ale wszystko sie zmienilo. To nie jest gosc na miare Barcelony. Jak ktos twierdzi ze Alexis odzyl dzieki Martino to albo nie ogladal wiosny poprzedniego sezonu albo nie oglada meczow reprezentacji Chile. Martino nie ma zadnych zaslug a sam Sanchez potrafi grac 40 razy lepiej. Tak jak napisalem wczesniej ostatnie 4 mecze w tym ustawieniu to 1 wymeczona wygrana z Espanyolem po rzucie karnym, dwie porazki i remis z Sociedad. Oczywiscie znajda sie tacy ktorzy beda mi wylewac to swoje filozofie i bronic Taty "nie wyciagam wnioskow" Martino.

0

Ostatnie 4 spotkania w ustawieniu Neymar,Messi,Pedro to dwie porazki remis i wymeczone 1-0 z Espanyolem. W kazdym z tych spotkan gra w ataku byla po prostu zla, ale oczywiscie mi nie wolno skrytykowac Gerrardo "nie wyciagam wnioskow" Martino.

0

Jedna albo drugie bez znaczenia, Alexis powinien odejsc dla swojego dobra. Gosc w kadrze nazywa sie Alexis Sanchez, a gosc w Barcelonie nazywa sie "pomagaj innymi"

0

Ostatnie 4 spotkania w ustawieniu Neymar,Messi,Pedro to dwie porazki remis i wymeczone 1-0 z Espanyolem. W kazdym z tych spotkan gra w ataku byla po prostu zla, ale oczywiscie mi nie wolno skrytykowac Gerrardo "nie wyciagam wnioskow" Martino.

0

Do sprzedania jest bo nie pasuje do tej druzyny. Nie dlatego ze poziomiem nie ogarnia. Ribery gra na lewej tak jak CR7 i Neymar, Robben gra na prawej ale jest lewonozny. Teraz sobie odpowiedz sam na pytanie czemu Ci zawodnicy graja po przeciwnej stronie do swojej lepszej nogi? Oni tam moga pokazac co potrafia po prawej stronie sa ograniczeni do wrzutki z pod choragiewki co robi wlasnie Navas. Tylko ze Navas obecnie moze Sanchezowi nosic plecak bo poziomem mu nie dorasta w niczym. Na youtube znalazlbym kilkadziesiat filmikow na ktorych sa kompilacje jego dryblingow wiec juz w tej chwili mozesz zakonczyc swoje klamstwa. Do oceny Deulofeu poczekaj az przyjdzie do Barcelony wtedy bedziesz mogl powiedziec czy bedzie gorszy czy nie.

0

Nie no jak zaplaciles to raczej z pewnoscia wejdziesz na mecz. A jak Ci przeliczyli te bilety ? Po jakim kursie? Skad lecisz? moze tym samym samolotem smigamy

0

Messi nie zasluzyl tu na 2. Obnizliscie mu ocene i wiem ze drugi raz tego nie zrobicie ale Messi zasluzyl na cala 1. Nie dosc ze pokazal brak szacunku o czym zreszta wspomnial Willy Sagnol to jeszcze zmarnowal bardzo dobre sytuacje, w zasadzie to sytuacje jedyne ktore sobie stworzylismy w tym meczu. 1 z glowki gdzie nikt go nie kryl, 2 po podaniu Neymara, strzal na poziomie B klasy i trzecie kiedy Neymarowi wybito pilke z pod nog a Leo zamiast strzelac prawa noga to przekombinowal. Ocena 1 oczywiscie powinna byc za podejscie do tego meczu, slaba gre mozna wybaczyc jesli jest jakakolwiek ambicja.

0

te 6 km sa podliczone bo to pierwszy mecz w LM kiedy tylko przebiegl, natomiast w lidze mu tych km nie liczyl nikt dlatego nikt sie go nie czepial ale moglbym spokojnie wymienic tu przynajmniej kilka lub kilkanascie spotkan w ktorych Messi chodzil lub stal a nie biegal...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?