0

Neymar i Alexis wolny czas spedzili charytatywnie. Zauwazylem ze Ci pilkarze bardzo sie lubia. Czesto ich widze obok siebie, na treningach cwicza w parach, na rozgrzewkach przed meczem tak samo, szukaja sie na boisku co skutkuje bramkami i asystami. Mam nadzieje ze ta chemia bedzie trwac i trwac, kiedy wroci Messi to atak moze byc naprawde niczym bogini zemsty Nemesis.

0

Chcialbym dodac ze nie pojmuje jakim cudem znalazl sie Iniesta w gronie kandydatow do zlotej pilki bynajmniej kosztem Fabregasa. Dobitnie to pokazuje ze nawet eksperci ze swiata pilki nie potrafia obiektywnie oceniac kto byl/jest dobry.

0

Tu nie ma nad czym myslec, rudna wiosenna dla Fabregasa byla znakomita, wiosenna chyba jeszcze lepsza. Iniesta gral malo na wiosne, podobnie jak Xavi, a jak grali to w kratke. Na jesien bardzo podobnie z naciskiem na gorsze wystepy znajac ich mozliwosci. Mocno asekuracyjnie graja tylko wychodzi to na ich niekorzysc podobnie jak druzyny, bo bardzo bardzo czesto koledzy pokazuja sie do na wolnej pozycji. Busqets na drugim miejscu, to jest klasa sama w sobie, nie przypominam sobie wiele jego beznajdziejnych spotkan. Malo gral na wiosne. Song moim zdaniem bardzo dobry rok, bardzo udana wiosna i w tym sezonie tez bardzo dobrze gra, poza malymi wyjatkami.

0

To by bylo piekne gdyby Valdes odszedl zdobywajac potrojna korone...

0

Szkoda ze tylko Ty rozumiesz te statystyke i futbol. Oczywiste ze Ronaldo ma gorszy procent, strzela z dystansu, z glowy wiec to normalne ze sie myli. Gdy ktos doklada noge w wiekszosci przypadkow to trudno sie jest mylic.

0

Przewagą City są warunki fizyczne.

0

Grę nogami zawsze można poprawić.

0

Miki właśnie Pedro to tylko napastnik a nie skrzydłowy.

0

Kiedyś było lepiej, po wyjściu z grupy awansowało się do kolejnej, więcej spotkań.

0

Gole i asysty to nie wszystko Deulofeu pokazuje jak się gra na skrzydle. Najlepszy z tej trójki.

0

Wspaniale że Alexis daje możliwość młodym chłopakom żeby mieli warunki do gry w piłkę. Z pewnością nie tylko w tym mieście młodzi chłopcy będą dążyć do tego żeby kiedyś zagrać w Barcelonie... Kto wie może kiedyś trafi jakiś chłopak do Barcelony.

0

Trzeba było kupić tego obrońcę ale po co przecież Pique, Mascherano wszystko czyszcza a Puyol przyjmuje hormon wzrostu żeby się odmlodzic :)

0

Szczerze to ciężko kogoś wyróżnić więc lepiej wyróżnić Barte który zbiera najlepsze noty w tym sezonie.

0

A ja wstaje o 3 rano na boxing day w Anglii. Czemu w Polsce tak być nie może?

0

Pinto odwiedził babcię bo lubi pierogi ruskie.:)

0

Aha i jeszcze jedno, widać że chłopak jest głodny sukcesów, chce wygrać wszystko co się da i pracuje na ten sukces, widać to po jego rozwoju.

0

Bartra najlepsze oceny zbiera ze wszystkich w tym sezonie. Gość gra pewnie i nawet czasami do ataku się fajnie podlaczy. Zasługuje by grać w pierwszej 11 więc najwyższy czas przestać spoglądać na doświadczenie pozostałych stoperow, kiedy ma grać i zdobywać doświadczenie jak nie teraz?

0

To właśnie 4 lata temu Alexis oczarowal mnie swoją grą, już wtedy był najlepszy w zespole. Mieli pecha że trafili na Brazylię. Obecnie Sanchez nie ma słabych spotkań w kadrze, nie występuje coś takiego jak forma. On tam jest liderem i dobrze o tym wie, dlatego zawsze grą świetnie. Ma pewność siebie i swobodę taktyczna, każda akcja przechodzi przez niego i ta właśnie to sprawia że gra lepiej jak w klubie gdzie często koledzy go nie widzą lub grają częściej z Messim.

0

Alexis będzie gwiazdą tych mistrzostw. Chile zajdzie daleko w tym turnieju jestem pewien.

0

Ale redakcja zmieniła parę ocen.

0

Jedną ręką to byś pyknal wiadomo co...

0

Ciekawe jakimi zespołami grali...

0

Dobry pomysł.

0

Sugestie były takie że Alba powinien mieć dużą wyższą ocenę gdyż był bardzo aktywny w ofensywie szczególnie w pierwszej połowie. Zmiana o pół oceny to żadna zmiana. To samo tyczy się Alexisa któremu w ogóle nie zmieniliscie mimo argumentów które są prawdą, to po jego akcji padł pierwszy gol dla nas jakże istotny dla losów tego spotkania. Pracę bez piłki widzicie tylko gdy ma więcej odbiorow jak 1...

0

Dlaczego jest srednia ocen jeśli jeszcze oceny mogą się zmienić za mecz z Getafe?

0

Ze wszystkim się zgodzę tylko nie rozumiem czemu napisałeś że Alexis zagrał słabo a nie Alves? Współpraca z Montoya wygląda dużo lepiej jak i sama gra wygląda dużo lepiej. Martin nie robi bezsensownych wrzutek tylko zagrywa płasko. Gra na obieg gdy Sanchez jest podwajany i to wychodzi bo mogą sklepac obronę na paru metrach. Warto zauważyć że w tym meczu i nie tylko tym Alves biega po prawej stronie a Sanchez schodzi do środka, dlatego w tym meczu mało co pokazał. Większość akcji przechodziło lewą stroną jak zwykle i tam Alba tez dośrodkowywał ale w polu karnym musi być więcej zawodników niż sam Alexis który ma 3 obrońców przy sobie i metr sześćdziesiąt w kapeluszu.

0

Przecież jest coś takiego, wpisz w wyszukiwarkę Estadisticas i tam na dole w tabelce masz po prawej stronie. Bartra najlepszy.

0

No i dupa...

0

Ja uwielbiam Thiago, nie dziwię mu się że odszedł, zasługiwał na więcej minut. Tak wspaniały zawodnik powinien grać a nie siedzieć na ławce.

0

To jest ich problem a nie nasz. Obaj są mega talentami, wchodzą z ławki dobrze się pokazują a mimo to siedzą. Następcy Raula nigdy mieć nie będą, niech kupują ważne żeby zawsze byli za nami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?